« на головну 17.09.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Почути один одного
Почути один одного На початку лютого відбулася зустріч лідерів Федерації профспілкових організацій Чернігівської області з народними депутатами Верховної Ради України, життя яких пов’язане з Чернігівщиною. Така форма співпраці була започаткована кілька років тому для пошуку шляхів вирішення нагальних проблем області, а також обговорення акту­альних законопроектів.
 
Регіональні новини
  Ні – обмеженню соціальних прав інвалідів
Ні – обмеженню соціальних прав інвалідів Днями в Кабміні під головуван­ням віце-прем’єр-міністра Укра­їни – міністра соціальної полі­тики Сергія Тігіпка відбулася нарада щодо узгодження проек­ту постанови Кабінету Міні­стрів України «Про внесення змін до постанови КМУ від 26 бе­резня 2008 р. № 265 «Про деякі пи­тання пенсійного забезпечення громадян» (щодо звільнення солі­дарної пенсійної системи від не­властивих виплат), під час якої профспілки не допустили обме­ження соціальних прав інвалідів
 
Регіональні новини
  Зустрічі задля розвитку
Зустрічі задля розвитку У рамках Днів Федерації профспілок України в регіонах на Дніпропетров­щині перебував Голова ФПУ Юрій Ку­лик. Він зустрівся з профактивом, керівництвом регіону, побував у тру­дових колективах.
 
Регіональні новини
  Народний музей сімейних реліквій
Народний музей сімейних реліквій Усі ми пам’ятаємо, як у фільмі «Офіце­ри» героя наго­родили «черво­ними револю­ційними шаро­варами». У на­родному музеї акціонерного товариства «Сєверодонець­ке об’єднання «Азот» є не менш цікаві експонати.
 
Регіональні новини
  Профспілкові лідери – сільські голови
Профспілкові лідери – сільські голови Три роки тому за ініці­ативою обкому проф­спілки державних установ було створено Асоціацію молодих сільських голів Прикар­паття. Сьогодні ця громадська організа­ція відіграє важливу роль у захисті прав та інтересів територі­альних громад.
 
Регіональні новини
  Казенні підприємства реформуються
Казенні підприємства реформуються На засіданні Каб­міну 18 січня роз­глянуто питання «Про реорганіза­цію казенних під­приємств», в обго­воренні якого взяли активну участь профспілки.
 
Регіональні новини
  Різдвяні канікули в Галичині
Різдвяні канікули в Галичині До шахтарського міста Червонограда на різдвяні канікули завітала гру­па школярів із Донецька. Вісімнадцять дітей, батьки яких брали участь у ліквідації пожежі на шахті «Межирічанська» ДП «Львіввугіл­ля», супроводжували керівник групи голова профкому Донецької шахто­будівельної компанії «Донецькшахтопроходка» Іван Куєвда та спеціа­ліст відділу кооперативної культури Надія Бєловодська. Гостей радо зу­стрічали на галицькій землі, гості зустрілися з головою Львівської те­риторіальної організації Укрвуглепрофспілки Олегом Турчиним.
 
Регіональні новини
  Вшанували героя праці
Вшанували героя праці На будівлі пер­шого техноло­гічного цеху при­ватного акціо­нерного товари­ства «Сєверодо­нецьке об’єднання «Азот» 16 січ­ня відкрито ме­моріальну дошку на честь Ге­роя Соціаліс­тичної Праці Олександра Олексійовича Верховода, який чверть сторіч­чя працював у його стінах.
 
Регіональні новини
  Один, два, три – ялинонько, гори!
Один, два, три – ялинонько, гори! Для профспілок Полтавщини вже стало доброю традицією організовувати й проводити для малечі під час зимових канікул новорічно-різдвяні свята.
 
Регіональні новини
  Про трудове законодавство та атестацію
Про трудове законодавство та атестацію Грудневе засідання пре­зидії Львівської облас­ної організації проф­спілки освіти і науки присвячувалося юридич­ним питанням. Зокре­ма, про те, як дотриму­ється трудове законо­давство, юристи відді­лу соціально-економічного захисту обласної галузевої профорганіза­ції дізнавалися в Золо­чівському та Галицько­му районах.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання