« на головну 22.01.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1138)
23
Грудень
 
Інтерв’ю
 
ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»

ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спецвипуск
Спецвипуск
  ЯКІСНІ РОБОЧІ МІСЦЯ, ГАРАНТОВАНІ ТРУДОВІ ПРАВА, ГІДНА ЗАРПЛАТА ТА НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
ЯКІСНІ РОБОЧІ МІСЦЯ, ГАРАНТОВАНІ ТРУДОВІ ПРАВА, ГІДНА ЗАРПЛАТА ТА НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ Заява Президії Федера­ції профспілок Украї­ни до Всесвітнього дня дій за гідну пра­цю та Міжнародного дня боротьби з бідністю
 
Спецвипуск
  ЗАХИСТИМО СВОЇ ТРУДОВІ ПРАВА І СВОБОДУ НА ОБ’ЄДНАННЯ В ПРОФСПІЛКИ!
ЗАХИСТИМО СВОЇ ТРУДОВІ ПРАВА І СВОБОДУ НА ОБ’ЄДНАННЯ В ПРОФСПІЛКИ! 7 жовтня, у Всесвітній день дій за гідну працю, проф­спілки виходять на Всеукраїнську попереджу­вальну акцію профспілок під гаслами «Захистимо свої тру­дові права і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо краще життя!».
 
Спецвипуск
  ТОКСИЧНІ ЗАКОНОПРОЄКТИ
ТОКСИЧНІ ЗАКОНОПРОЄКТИ Однією з вимог Всеукраїн­ської попереджувальної акції протесту профспілок, яка відбудеться 7 жовтня ц.р. у м. Києві, є вимога щодо забезпечення прийняття со­ціально спрямованого Державного бюджету України на 2022 рік.
 
Спецвипуск
  ПРОФСПІЛКИ ВИХОДЯТЬ НА ПРОТЕСТ
ПРОФСПІЛКИ ВИХОДЯТЬ НА ПРОТЕСТ 5 жовтня в УНІАН відбулась прес- конференція на тему «Захисти­мо свої трудові права і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо краще життя!».
 
Спецвипуск
  НАВІЩО ВЛАДІ МАЙНО ПРОФСПІЛОК?
НАВІЩО ВЛАДІ МАЙНО ПРОФСПІЛОК? Починаючи з 2011 року держава веде бороть­бу із профспілкови­ми організаціями шляхом позбавлення майна через судові інституції. Органами прокуратури в ін­тересах держави в особі Фонду державного майна України було подано близько 300 судо­вих позовів до господарюючих суб’єктів, створених за участю Федерації профспілок України, ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», ПрАТ «Укрпрофтур» та облас­них об’єднань профспілок, уна­слідок чого в період 2011–2017 років за рішеннями судів у профспілок на користь держа­ви було вилучено близько 70 майнових об’єктів, серед яких і санаторій «Великий Луг».
 
Спецвипуск
  УКРАЇНА – ЦЕ НАША КРАЇНА
УКРАЇНА – ЦЕ НАША КРАЇНА Цьогоріч у мережі набуло популярності вражаюче відео «Що таке Україна?» (What is Ukraine), яке на своїй сторінці в Instagram опублікував тревел-блогер Назар Дорош. «Про Україну говорили різне і часто не про позитивне, але це пережитки мину­лого. Ми повинні вчитись сіяти плоди добра в своїй свідомості і завжди прагнути до кращого, не забуваючи про проблеми. Давай­те покажемо всьому світу, що таке Україна», – написав автор в ко­ментарі до відео, яке наразі набрало вже майже 4 млн переглядів. Скелі Довбуша, Чернівецький університет, Карпати, заповідник «Асканія-Нова», острів Джарилгач, Кінбурнська коса, Олешків­ські піски, мис Меганом в окупованому Криму та багато-багато іншого – у ролику можна побачити кадри з різними і неймовірно мальовничими місцями України – країни, яка викликає почуття гордості, захоплює та надихає нас прямувати до свого.
 
Спецвипуск
  НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – ЦЕ СВОБОДА І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – ЦЕ СВОБОДА І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ «Усім добре відоме висловлю­вання, що батьків та Бать­ківщину не обирають. Так от, особисто в мене неймо­вірні батьки і найпрекрас­ніша Батьківщина! Символічним є і те, що моя мама святкує свій день народження в День Незалежності України, тобто 24 серпня. В цьому році святкуватимемо два ювілеї: ма­тері-ненці – 60, а ненці-Україні – 30.
 
Спецвипуск
  ЗАВДЯКИ ПРОФСПІЛКОВЦЯМ І АКТИВІСТАМ МИ ЗМОГЛИ ПРОЙТИ ТОЙ НЕЛЕГКИЙ ШЛЯХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
ЗАВДЯКИ ПРОФСПІЛКОВЦЯМ І АКТИВІСТАМ МИ ЗМОГЛИ ПРОЙТИ ТОЙ НЕЛЕГКИЙ ШЛЯХ ПЕРЕТВОРЕНЬ «Профспілки по-діловому сприй­няли перехідний період в історії України. Минуло вже 30 років з 1991-го, і коли цей пері­од починався, у нас сподівань було більше, ніж тепер. Зміну суспільного ладу населення зустріло позитивно, адже це була не­залежність, до якої прагнули багато поколінь українців. У нас були надії. Але не все вийшло, як ми сподівали­ся. Був у мене друг, поет Іван Драч, з яким я товаришував і який у своєму останньому інтерв’ю сказав, що від незалежності «очікував більшого». За Союзу ж у нас не було таких бага­тих людей, а тут раптом з’явились. І з’явились вони при першому Прези­дентові. І надалі їхні статки і кіль­кість тільки зростали.
 
Спецвипуск
  ВІТАННЯ ДЕЛЕГАТАМ VIII З’ЇЗДУ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ
ВІТАННЯ ДЕЛЕГАТАМ VIII З’ЇЗДУ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ПРИВІТАВ ДЕЛЕГАТІВ З’ЇЗДУ ФПУ
 
Спецвипуск
  ДО З’ЇЗДУ ФПУ
ДО З’ЇЗДУ ФПУ У зв’язку з проведенням 25 травня 2021 року VIII з’їзду Федерації профспілок України в членських організаціях ФПУ триває обговорення програмних документів з’їзду. Про власне бачення майбутнього профспілкового руху в Україні та ролі у його реформації на сучасному етапі профспілкових організацій усіх рівнів розповідають делегати з’їзду ФПУ.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

24.12.2021 22:44

24.12.2021 22:43

10.12.2021 23:47

10.12.2021 23:39

26.11.2021 23:15

26.11.2021 23:14

19.11.2021 23:33

19.11.2021 23:32

19.11.2021 23:31

13.11.2021 00:26

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання