« на головну 22.03.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1197)
23
Лютий
 
Інтерв’ю
 
РАНО ЗАСПОКОЇЛИСЬ?..

РАНО ЗАСПОКОЇЛИСЬ?..


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спецвипуск
Спецвипуск
  СПІЛЬНА СПРАВА
СПІЛЬНА СПРАВА Уже понад 200 днів Україна героїчно протистоїть повномасштабному вторгненню російської федерації. Загарбники знищують наші підприємства, об’єкти інфраструктури, обстрілюють житлові райони, катують і вбивають українців. В умовах агресивних бойових дій значно погіршилося життя нашого народу. Багато тисяч громадян України за­лишилися без роботи, без даху над головою, змушені були покинути своє постійне місце проживання, тому профспілковим організаціям довелося змінювати форми, методи і напрями своєї роботи.
 
Спецвипуск
  ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ, ЇЇ ЧЛЕНСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЇ
ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ, ЇЇ ЧЛЕНСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЇ А ЩО НА ГАЛУЗЕВОМУ ТА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ?
 
Спецвипуск
  МІЖНАРОДНА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА
МІЖНАРОДНА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА Триває системна підтримка ФПУ з боку Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) та Європейської конфедерації профспілок (ЄКП), які створили спеціальний фонд солідарності з Україною, внески в цей Фонд зробили десятки профоб’єднань з різних куточків світу.
 
Спецвипуск
  ФПУ: СЬОГОДНІ МИ РАЗОМ, ЗГУРТОВАНІ ТА ПРАЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ
ФПУ: СЬОГОДНІ МИ РАЗОМ, ЗГУРТОВАНІ ТА ПРАЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ 4 квітня в Інформаційній агенції «Укрінформ» відбулась прес-конференція на тему «Діяльність Федерації профспілок України в умовах війни».
 
Спецвипуск
  РОСІЯ ЗАПЛАТИТЬ. Як відшкодувати збитки, якщо росіяни знищили ваше майно?
РОСІЯ ЗАПЛАТИТЬ. Як відшкодувати збитки, якщо росіяни знищили ваше майно? Про те, що робити українцям, які під час активних бойових дій втратили житло чи тран­спорт, повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook депутат Київської міської ради Ксенія Семено­ва.
 
Спецвипуск
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «УКРАЇНСЬКІ ПРОФСПІЛКИ ЖОРСТКО ВИМАГАЮТЬ ВИКЛЮЧИТИ ФНПР ЗІ СКЛАДУ МКП»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «УКРАЇНСЬКІ ПРОФСПІЛКИ ЖОРСТКО ВИМАГАЮТЬ ВИКЛЮЧИТИ ФНПР ЗІ СКЛАДУ МКП» Голова Федерації проф­спілок України Григорій Осовий у своєму виступі на засіданні Генеральної ради Міжнародної кон­федерації профспілок 28 березня закликав виклю­чити Федерацію неза­лежних профспілок Росії зі складу МКП, адже та порушила основополож­ні принципи і засади її ді­яльності.
 
Спецвипуск
  МОП ПРИПИНЯЄ СПІВПРАЦЮ З РОСІЄЮ і закликає її «негайно та беззастережно зупинити агресію»
МОП ПРИПИНЯЄ СПІВПРАЦЮ З РОСІЄЮ і закликає її «негайно та беззастережно зупинити агресію» Адміністративна рада Міжнародної організації праці ухвалила резолюцію щодо агресії Російської Федерації проти України.
 
Спецвипуск
  ПОНАД 100 ТИС. ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯЛИ ПРОФСПІЛКОВІ ОЗДОРОВНИЦІ І ГОТЕЛІ
ПОНАД 100 ТИС. ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯЛИ ПРОФСПІЛКОВІ ОЗДОРОВНИЦІ І ГОТЕЛІ 25 березня відбулась онлайн нарада україн­ських профспілкових об’єднань ФПУ та КВПУ, членських орга­нізацій Міжнародної конфедерації профспі­лок, за широкою учас­тю представницьких профспілок Франції.
 
Спецвипуск
  ПРОФСПІЛКИ ВИКОНУЮТЬ СТРАТЕГІЧНІ ЗАВДАННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ
ПРОФСПІЛКИ ВИКОНУЮТЬ СТРАТЕГІЧНІ ЗАВДАННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ Володимир Саєнко заступник Голови Федерації профспілок України
 
Спецвипуск
  ПОДІЛИТИСЬ ТЕПЛОМ СВОГО СЕРЦЯ
ПОДІЛИТИСЬ ТЕПЛОМ СВОГО СЕРЦЯ «Ми не планували бути волонтерами. Одного дня мене просто попро­сили про допомогу в Благодійному фонді «Карітас – Івано- Франківськ», – розповідає голова обласної організації профспілки працівників агропромислового ком­плексу Ганна Чорній.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

06.01.2023 22:55

06.01.2023 22:54

06.01.2023 18:42

06.01.2023 18:10

06.11.2022 13:44

06.11.2022 13:43

06.11.2022 13:40

21.10.2022 21:56

02.10.2022 19:06

02.10.2022 19:05

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання