« на головну 17.09.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Розвивається економіка – вирішуються й соціальні питання
Розвивається економіка – вирішуються й соціальні питання Нинішній рік видався для профспілок Дніпропетров­щини непростим. Важко навіть перелічити всі про­блеми, які довелося вирішувати. Чого ж вдалося до­сягти, а над чим іще слід попрацювати в новому 2012 році, розповідає голова Обласного об’єднання профспілок Віталій Дубіль.
 
Регіональні новини
  У Харкові підвищили «комуналку». Профспілки готові розв’язати соціальну війну
У Харкові підвищили «комуналку». Профспілки готові розв’язати соціальну війну 20 грудня Об’єднання профспілок Харківської області провело пікетування Харківської міської ради з вимогою не виносити на розгляд міськвиконкому питання про запровадження з 1 січня 2012 року тарифів на послуги з утри­мання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Харкова, до вивчення Об’єднанням профспілок Харківської області формування та обґрунтуван­ня розрахунків запропонованих тарифів.
 
Регіональні новини
  День облради в центрі Європи
День облради в центрі Європи За розпорядженням голови Закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди та голови облпрофради Івана Короля «Про поси­лення соціального діалогу між органами виконавчої влади і профспіл­ковими об’єднаннями області» на Закарпатті проводяться дні об­ласної ради профспілок. За активної підтримки керівництва рай­держадміністрації і районної ради такий день пройшов у найвідда­ленішому гірському Рахівському районі. Варто зазначити, що Рахів знаходиться в географічному центрі Європи. Про це свідчать стела і геодезичний знак, встановлені неподалік міста.
 
Регіональні новини
  Важелі соціального захисту
Важелі соціального захисту Завершилась звітно-виборна кампанія в профспілкових організаціях провідних хіміч­них підпри­ємств Прикар­паття – ЗАТ «Лукойл» і ТОВ «Карпатнаф­тохім», розта­шованих у м. Калуші. Які проблеми пору­шували спілча­ни під час звітів і виборів? Як вони вирішу­ються сьогодні?
 
Регіональні новини
  Форум авіапрацівників: підсумки п’ятирічки
Форум авіапрацівників: підсумки п’ятирічки Центральний комітет проф­спілки авіапрацівників України 22 грудня 2011 року звітує перед делегатами VI з’їзду, а в їх особі – перед усіма членами профспіл­ки, про роботу, виконану за останні 5 років. Вони були, ма­буть, найскладнішими в соці­альному плані за 20 років неза­лежності України. Фінансово-економічна криза призвела до суттєвого зниження рівня жит­тя в Україні. Вона болюче вдари­ла по таким галузям, як маши­нобудування, хімічна, металур­гійна та будівництво. Найбіль­ше цей біль відчули на собі пра­цівники бюджетної сфери та сфери послуг.
 
Регіональні новини
  Соціальна стабільність від Уманьферммашу
Соціальна стабільність від Уманьферммашу Перевірені десятиліттями традиції керівництва цього заводу всіляко піклуватися про своїх працівників створи­ли у трудовому колективі мікроклімат, за якого люди різних вікових категорій ви­являють бажання працюва­ти на цьому нелегкому ви­робництві. У цьому пересвід­чилися представники мас-медіа, побувавши на підпри­ємстві. Захід було організовано за підтримки Черкаської обласної держад­міністрації та Журналіст­ського фонду Національної спілки журналістів України
 
Регіональні новини
  Вдосконалення соціального діалогу
Вдосконалення соціального діалогу Обласна тристорон­ня соціально-економіч­на рада, яка активно працює в Закарпатті, на своєму черговому засіданні під голову­ванням заступника голови ОДА – співголо­ви ради Івана Качура розглянула питання реалізації в області Закону «Про соціаль­ний діалог в Україні».
 
Регіональні новини
  Не зупинятися на досягнутому
Не зупинятися на досягнутому У житті підприємства, як і кожної людини, є святкові миті, коли можна озирнутися на про­жите, підбити підсумки, визна­чити цілі, щоб продовжити рух вперед. Для публічного акціонер­ного товариства «Сумське ма­шинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М. В. Фрунзе» та­ким пам’ятним моментом є, безумовно, дата створення під­приємства. 28 листопада 2011 року об’єднанню, яке міцно за­кріпило за собою імідж одного з провідних виробників у галузі важкого машинобудування, ви­повнилося 115 років.
 
Регіональні новини
  Грані профспілкової турботи
Грані профспілкової турботи Одним із важливих підрозділів УМГ «Прикарпаттятрансгаз» є Богород­чанське лінійне управління магістральних газопроводів. Працювати тут складно й водночас відповідально, тож від трудівників вимагаються на­лежна фахова підготовка і значний досвід роботи. Адже вони забезпечують енергетичну безпеку країни.
 
Регіональні новини
  Антисоціальна політика уряду
Антисоціальна політика уряду Антисоціальна політика уряду, тотальний на­ступ законодавчої і державної виконавчої влади на права громадян, у т. ч. членів профспілок, призвели до загострення соціально-економічної ситуації як в Україні в цілому, так і в Терно­пільській області зокрема.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання