« на головну 14.10.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1259)
19
Вересень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Історія видання «Профспілкові вісті» тісно пов'язана зі становленням та розвитком профспілкового руху в незалежній Україні. У 1990 році на Установчому з'їзді професійних спілок України в Києві на базі Укрпрофради було створено Федерацію незалежних профспілок України (ФНПУ). Одразу після цього ФНПУ заснувала власний друкований орган — всеукраїнське щотижневе видання «Профспілкова газета». Чорно-білий тижневик виходив українською мовою на 8 сторінках формату А4. Видавало його інформаційне агентство профспілок України «Профінформ».

У 1999 році газету було перейменовано на «Профспілкові вісті», а з 2003 року вона почала виходити на 12 шпальтах. 2006 року відбулася перереєстрація на двомовне видання, яке почало виходити на 16 сторінках. Згодом з ініціативи редакції першу і шістнадцяту шпальти почали випускати в повному кольорі.

Сучасного вигляду «ПВ» набули зовсім недавно — у жовтні 2010 року. Ми змінили дизайн газети та перейшли на повнокольоровий друк. Зусиллями колективу редакції було засновано ряд нових рубрик: Внутрішнє життя, Актуальне інтерв'ю, Новини з первинки, Профспілкова панорама, Культура, Спорт, Дозвілля, тощо, які стали постійними у газеті.

Окрім газети «Профспілкові вісті», з 1999 року підприємство «Профінформ» ФПУ видає щомісячну брошуру «Бібліотечка голови профспілкового комітету». Це – збірник документів, коментарів, практичних порад і методичних рекомендацій, які лідери профактиву зможуть використовувати у повсякденній діяльності, на 48 сторінках формату А5.
 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання