« на головну 07.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Історія видання «Профспілкові вісті» тісно пов'язана зі становленням та розвитком профспілкового руху в незалежній Україні. У 1990 році на Установчому з'їзді професійних спілок України в Києві на базі Укрпрофради було створено Федерацію незалежних профспілок України (ФНПУ). Одразу після цього ФНПУ заснувала власний друкований орган — всеукраїнське щотижневе видання «Профспілкова газета». Чорно-білий тижневик виходив українською мовою на 8 сторінках формату А4. Видавало його інформаційне агентство профспілок України «Профінформ».

У 1999 році газету було перейменовано на «Профспілкові вісті», а з 2003 року вона почала виходити на 12 шпальтах. 2006 року відбулася перереєстрація на двомовне видання, яке почало виходити на 16 сторінках. Згодом з ініціативи редакції першу і шістнадцяту шпальти почали випускати в повному кольорі.

Сучасного вигляду «ПВ» набули зовсім недавно — у жовтні 2010 року. Ми змінили дизайн газети та перейшли на повнокольоровий друк. Зусиллями колективу редакції було засновано ряд нових рубрик: Внутрішнє життя, Актуальне інтерв'ю, Новини з первинки, Профспілкова панорама, Культура, Спорт, Дозвілля, тощо, які стали постійними у газеті.

Окрім газети «Профспілкові вісті», з 1999 року підприємство «Профінформ» ФПУ видає щомісячну брошуру «Бібліотечка голови профспілкового комітету». Це – збірник документів, коментарів, практичних порад і методичних рекомендацій, які лідери профактиву зможуть використовувати у повсякденній діяльності, на 48 сторінках формату А5.
 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання