« на головну 05.04.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1046)
19
Березень
 
Інтерв’ю
 
Олександр Ярошук: «Нас врятувала міжнародна профспілкова солідарність»

Олександр Ярошук: «Нас врятувала міжнародна профспілкова солідарність»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Аматорські колективи профспілок
Аматорські колективи профспілок За традицією напередодні Но­вого року було підбито підсум­ки творчої діяльності ансамблю «Веселка».
 
Регіональні новини
  Н а порозі самостійного життя
Н а порозі самостійного життя На засіданні Моло­діжної ради Федера­ції профспілок Кіро­воградської області обговорювалася болю­ча проблема безробіт­тя серед молоді.
 
Регіональні новини
  Основа успіху – співпраця адміністрації і профкому
Основа успіху – співпраця адміністрації і профкому Українсько-австрійське підприємство ТОВ«Фішер – Мукачево», що в Закар­патті, добре відоме на міжнародному ринку, його продукція користується значним попитом за кордоном. Завдяки продуманій економічній стратегії керівництва підприємства на чолі з Василем Рябичем щороку збільшують­ся обсяги виробництва, зростає заробітна плата працівників, поліпшуються умови праці та побуту, а отже, сплачуються значні податки до бюджету міста над Латорицею. Реалізується широка соціальна програма, яку адміністрації підприємства допомагає вирішувати профком, очолюваний відомим проф­спілковим лідером, членом Закарпатської облпрофради Петром Шварда­ком.
 
Регіональні новини
  Молодь і трудове право
Молодь і трудове право Наприкінці лис­топада на Мико­лаївщині відбувся перший правовий турнір профспіл­кової молоді під гаслом «Молодь і трудове право», організований Миколаївською облпрофрадою та відділенням Наці­ональної служби посередництва і примирення в Миколаївській області.
 
Регіональні новини
  Підприємство гірської глибинки: реалії сьогодення
Підприємство гірської глибинки: реалії сьогодення У травні 2011 року на профспілкових зборах Василя Мадара було обрано головою пер­винної профорганізації ДП «Закарпатське вертолітне виробниче об’єднання». Колись процвітаюче підприємство в гірському селищі Дубове у Тячівському районі пережива­ло складні часи. Керівництво підприємства продовжувало його знищення шляхом де­монтажу цілих цехів і дільниць з метою продажу на металобрухт. Заборгованість із за­робітної плати становила близько 700 тис. грн. Аби припинити це свавілля, профком почав бити на сполох у всі можливі інстанції.
 
Регіональні новини
  Пам’ять довжиною десять літ
Пам’ять довжиною десять літ Наприкінці листопада минає десять років, як ві­дійшов у вічність відомий громадський, політич­ний і профспілковий діяч нашого краю Іван Івано­вич Фурів (09.02.1936–29.11.2003). Світла пам’ять про цю надзвичайно працьовиту, розумну, добру та порядну людину спонукає до того, аби щирим словом згадати його життєвий шлях, здобутки, які він залишив для мешканців міста та області.
 
Регіональні новини
  Профспілкове навчання – запорука успіху
Профспілкове навчання – запорука успіху Насиченим виявився жовтень для Зонального навчально-методичного центру Дніпропетровського облпрофоб’єднання. Про деякі заходи – у нашому матеріалі.
 
Регіональні новини
  Україна – Франція: спільний семінар освітянських профспілок
Україна – Франція: спільний семінар освітянських профспілок Днями у рамках міжнародної кампанії «Об’єднаймося заради якісної освіти», яку розпочав Інтернаці­онал Освіти, Профспілка працівників освіти і науки України провела спільний українсько-французький семінар. Делегації обговорили питання особливос­ті освіти в Україні та Франції, захисту прав педаго­гів, діяльності профспілок у країнах, інформаційної складової роботи організацій.
 
Регіональні новини
  Профактивісти серед освітян
Профактивісти серед освітян Більше 400 моло­дих педагогів Дні­пропетровщини цього року впер­ше переступили поріг навчальних закладів у ново­му статусі – вчи­теля, вихователя.
 
Регіональні новини
  Прапор профспілки освітян на Ельбрусі
Прапор профспілки освітян на Ельбрусі Голова ревізійної ко­місії профкому студен­тів Харківського націо­нального університету міського господар­ства імені О. М. Беке­това Віктор Мостиць­кий разом з командою харківських студен­тів побував на Ельбру­сі. Із собою вони взяли профспілковий прапор.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

09.03.2020 02:27

09.03.2020 02:27

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання