« на головну 21.02.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1040)
13
Лютий
 
Інтерв’ю
 
Ян Віллем Гаудріаан: «Європейський та міжнародний профспілковий рух підтримує вимоги українських профспілок у сфері праці»

Ян Віллем Гаудріаан: «Європейський та міжнародний профспілковий рух підтримує вимоги українських профспілок у сфері праці»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Молодь і трудове право
Молодь і трудове право Наприкінці лис­топада на Мико­лаївщині відбувся перший правовий турнір профспіл­кової молоді під гаслом «Молодь і трудове право», організований Миколаївською облпрофрадою та відділенням Наці­ональної служби посередництва і примирення в Миколаївській області.
 
Регіональні новини
  Підприємство гірської глибинки: реалії сьогодення
Підприємство гірської глибинки: реалії сьогодення У травні 2011 року на профспілкових зборах Василя Мадара було обрано головою пер­винної профорганізації ДП «Закарпатське вертолітне виробниче об’єднання». Колись процвітаюче підприємство в гірському селищі Дубове у Тячівському районі пережива­ло складні часи. Керівництво підприємства продовжувало його знищення шляхом де­монтажу цілих цехів і дільниць з метою продажу на металобрухт. Заборгованість із за­робітної плати становила близько 700 тис. грн. Аби припинити це свавілля, профком почав бити на сполох у всі можливі інстанції.
 
Регіональні новини
  Пам’ять довжиною десять літ
Пам’ять довжиною десять літ Наприкінці листопада минає десять років, як ві­дійшов у вічність відомий громадський, політич­ний і профспілковий діяч нашого краю Іван Івано­вич Фурів (09.02.1936–29.11.2003). Світла пам’ять про цю надзвичайно працьовиту, розумну, добру та порядну людину спонукає до того, аби щирим словом згадати його життєвий шлях, здобутки, які він залишив для мешканців міста та області.
 
Регіональні новини
  Профспілкове навчання – запорука успіху
Профспілкове навчання – запорука успіху Насиченим виявився жовтень для Зонального навчально-методичного центру Дніпропетровського облпрофоб’єднання. Про деякі заходи – у нашому матеріалі.
 
Регіональні новини
  Україна – Франція: спільний семінар освітянських профспілок
Україна – Франція: спільний семінар освітянських профспілок Днями у рамках міжнародної кампанії «Об’єднаймося заради якісної освіти», яку розпочав Інтернаці­онал Освіти, Профспілка працівників освіти і науки України провела спільний українсько-французький семінар. Делегації обговорили питання особливос­ті освіти в Україні та Франції, захисту прав педаго­гів, діяльності профспілок у країнах, інформаційної складової роботи організацій.
 
Регіональні новини
  Профактивісти серед освітян
Профактивісти серед освітян Більше 400 моло­дих педагогів Дні­пропетровщини цього року впер­ше переступили поріг навчальних закладів у ново­му статусі – вчи­теля, вихователя.
 
Регіональні новини
  Прапор профспілки освітян на Ельбрусі
Прапор профспілки освітян на Ельбрусі Голова ревізійної ко­місії профкому студен­тів Харківського націо­нального університету міського господар­ства імені О. М. Беке­това Віктор Мостиць­кий разом з командою харківських студен­тів побував на Ельбру­сі. Із собою вони взяли профспілковий прапор.
 
Регіональні новини
  На контролі профспілок Черкащини – дотримання трудового законодавства
На контролі профспілок Черкащини – дотримання трудового законодавства На нещодавньому засіданні Ради Федерації проф­спілок Черкаської області, присвяченому відзначен­ню Всесвітнього дня дій за гідну працю, обговорю­валося питання «Про дії профспілок області щодо громадського контролю за дотриманням трудового законодавства на підприємствах, в організаціях та установах області».
 
Регіональні новини
  Наш голова профкому
Наш голова профкому На ДП «Миколаїв­ський науково-виробничий центр стандартизації, ме­трології та серти­фікації», який очолює Іри­на Романенко, обсяги дохо­дів підприємства зроста­ють із року в рік за рахунок розширення кола замовни­ків та освоєння нових ви­дів послуг. На підприєм­стві діє міцна профспілко­ва організація, яку очолює Інна Бражнікова. Вона пра­цює на підприємстві з 1996 року й увесь цей час брала активну участь у роботі профкому, тож у червні 2010-го на профспілкових зборах її було обрано голо­вою профорганізації.
 
Регіональні новини
  Лісівників вітали з професійним святом
Лісівників вітали з професійним святом Представників лі­сової галузі з наго­ди Дня працівника лісу привітав го­лова ФПО Микола Шершун.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання