« на головну 23.09.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  На п’єдесталі – молоді вчителі
На п’єдесталі – молоді вчителі Завершився традиційний зліт молодих вчителів, який крокує кіровоградсь­кою землею вже 41-й рік поспіль. Це підсумковий акорд плідної цікавої пра­ці, що відбувається в кож­ному навчальному закладі в рамках «Тижня молодо­го вчителя». Незмінний організатор і натхненник заходу – обком профспілки працівників освіти і на­уки, зокрема його голова Світлана Скалько.
 
Регіональні новини
  Імідж профспілок: яким йому бути завтра?
Імідж профспілок: яким йому бути завтра? Наприкінці березня у Навчально-методичному цен­трі профспілок відбувся круглий стіл, на якому по­рушувалися питання роз­межування зовнішнього та внутрішнього іміджу проф­спілки, освоєння PR-технологій, поширення впливу і авторитету профспілок у ЗМІ тощо. До заходу долу­чилися голови галузевих об­ласних, а також первин­них профорганізацій.
 
Регіональні новини
  Досвід успішного підприємства
Досвід успішного підприємства ТзОВ «Таркетт Вінісін» – одне з успішних підприємств хімічної індустрії області, яке розташо­ване в Калуші. Тут добре налаго­джений процес виробництва лі­нолеуму різних сортів, інших матеріалів, необхідних при об­лаштуванні житла, офісних приміщень, закладів соціально-культурного призначення. А найголовніше: працівники ма­ють стабільну зарплату, низку додаткових пільг, що гарантова­ні колективним договором.
 
Регіональні новини
  Охорона праці – турбота спільна
Охорона праці – турбота спільна 20 березня в Будинку спілок за учас­тю представників ФПУ, облпрофоб’єнання, Дніпропетровського, Криворізького територіальних управлінь та Павлоградської гірни­чотехнічної інспекції Держгірпромнагляду, облдержадміністрації та Фонду соцстраху відбула­ся нарада, присвячена питанням охорони праці та посиленню взає­модії у їх вирішенні між державни­ми органами та профспілками.
 
Регіональні новини
  Боротьба за виживання
Боротьба за виживання Ось уже кілька років напружену боротьбу за збереження унікаль­ного виробництва і вирішення со­ціальних проблем колективу веде профспілковий комітет ДНВП «Цирконій», розташова­ного в м. Дніпродзержинську Дні­пропетровської області.
 
Регіональні новини
  У пошуках правди
У пошуках правди Аскольд Керницький працював електромон­тером на Івано-Фран­ківському підприємстві «Автоливмаш» держав­ної компанії «Укреко­комресурси», а в квітні 2005 року його було звільнено з роботи ніби­то за прогул. Більше 6 років довелося ходити по судових інстанціях, органах виконавчої де­ржавної служби, проку­ратурах, щоб довести свою правоту…
 
Регіональні новини
  Проблеми пенсійного законодавства
Проблеми пенсійного законодавства За ініціативи профспілок За­карпаття та відділення Пен­сійного фонду на базі проф­спілкового навчального цен­тру відбувся круглий стіл, на якому розглядалися питання удосконалення пенсійного за­конодавства. До участі в обго­воренні долучилися всі заці­кавлені сторони, зокрема ор­гани державної влади, проф­спілки та роботодавці краю.
 
Регіональні новини
  Свято жіночності, професіоналізму і талантів
Свято жіночності, професіоналізму і талантів Напередодні Міжна­родного жіночого дня 8 Березня за традиці­єю відзначають до­сягнення прекрасної половини людства в політичній, еконо­мічній і соціальній сферах, вітають жі­нок зі святом весни. Цієї традиції дотри­муються і у Федерації незалежних профспі­лок Криму. Щороку в перші весняні дні тут вшановують пред­ставниць профактиву, які якнайкраще показали себе у проф­спілковій роботі.
 
Регіональні новини
  Тіньова зайнятість і заробітна плата
Тіньова зайнятість і заробітна плата У навчально-методичному центрі профспілок за участю соціальних партнерів відбувся кру­глий стіл «Стан і пер­спективи розвитку тру­дового потенціалу в рам­ках регіональної угоди. Проблеми тіньової зайнятості та заробітної плати і можливості шляхів їх подолання».
 
Регіональні новини
  Справедливість – не порожній звук
Справедливість – не порожній звук У День соціальної справедливості у дні­пропетровському Бу­динку спілок відбулася зустріч сторін соці­ального діалогу за участі заступника глави облдержадміні­страції Марії Пусто­вої, керівника облпрофоб’єднання Віта­лія Дубіля, представ­ників управлінь Держінспекції праці та Пенсійного фонду.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання