« на головну 26.06.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (903)
22
Червень
 
Інтерв’ю
 
ІГОР БАБІЙ: «ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ГАЛУЗІ – ПРОСТІЙ ВИРОБНИЦТВА»

ІГОР БАБІЙ: «ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ГАЛУЗІ – ПРОСТІЙ ВИРОБНИЦТВА»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Президія
Президія
  НА ВАРТІ ЗАХИСТУ ЛЮДИНИ ПРАЦІ, ВІДПОВІДАЮЧИ НА ВИКЛИКИ ЧАСУ: ВІД ПІДСУМКІВ ДО ПЕРСПЕКТИВ
НА ВАРТІ ЗАХИСТУ ЛЮДИНИ ПРАЦІ, ВІДПОВІДАЮЧИ НА ВИКЛИКИ ЧАСУ: ВІД ПІДСУМКІВ ДО ПЕРСПЕКТИВ Сьогодні на професійні спілки та їхній актив покладають сподіван- ня та очікування щодо вирішення гострих і найактуальніших про- блем мільйони членів профспілок, простих громадян України. Саме питанням, що стосуються посилення захисту прав та інтересів пра- цюючих, було присвячено основну увагу на виїзному засіданні Пре- зидії Федерації професійних спілок України, яке відбулося 20 груд- ня у санаторії «Україна», що у смт Ворзель на Київщині.
 
Президія
  НА ВАРТІ ЗАХИСТУ ЛЮДИНИ ПРАЦІ
НА ВАРТІ ЗАХИСТУ ЛЮДИНИ ПРАЦІ 30 вересня у Києві відбулося чергове засідання Президії Феде- рації професійних спілок України. На порядку денному – пошук шляхів для вирішення найбільш на сьогодні актуальних та го- стрих питань, зокрема – соціально-економічного захисту мільйо- нів спілчан, людей праці.
 
Президія
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «У НАС ДВА ВОРОГИ: НЕСТАБІЛЬНІСТЬ І НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «У НАС ДВА ВОРОГИ: НЕСТАБІЛЬНІСТЬ І НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ» Ключові фрагменти виступу Голови ФПУ Григорія Осового на засіданні Ради ФПУ 25 лютого 2016 року
 
Президія
  CИЛЬНІ ПРОФСПІЛКИ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ
CИЛЬНІ ПРОФСПІЛКИ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ Реформування економіки має здійснюватися за підтримки широких верств суспіль­ства з одночасним підвищенням соціальних стандартів, розширенням робітничої де­мократії, відновленням повноцінного соціального діалогу на всіх рівнях. У свою чергу, роль профспілок у захисті законних прав працівників в умовах загострення соціаль­но-економічних проблем, що сьогодні досягло катастрофічних темпів, невпинно зрос­тає. Тому всі профспілкові організації та об’єднання мають відповідати викликам часу та шукати нові форми і методи, що дозволяють підвищити ефективність їх діяльності, – до такої думки дійшли учасники чергового засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулося 24 грудня у приміщенні столичного готелю «Турист».
 
Президія
  На порядку денному – подальші дії щодо захисту прав членів профспілок
На порядку денному – подальші дії щодо захисту прав членів профспілок 5 лютого у Міжнародному центрі культури і мистецтв відбулося чергове засідання Прези­дії Федерації професійних спілок України, од­ним з основних питань порядку денного яко­го стало обговорення стану виконання Вимог профспілок, Резолюції акції протесту 23 грудня 2014 року, а також подальших дій щодо захис­ту прав членів профспілок.
 
Президія
  Попередні підсумки роботи у 2014 році та основні напрямки діяльності на 2015 рік
Попередні підсумки роботи у 2014 році та основні напрямки діяльності на 2015 рік 23 грудня, одразу піс­ля закінчення Всеукраїнської акції про­тесту профспілок проти антисоціаль­ного наступу на пра­ва людини праці, в Міжнародному цен­трі культури і мис­тецтв відбулося черго­ве засідання Президії Федерації професій­них спілок України, на якому підбивали під­сумки багатотисячно­го мітингу та роботи в поточному році, а та­кож визначали осно­вні цілі та завдання профспілок на пер­спективу.
 
Президія
  Дії профспілок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально-економічної ситуації
Дії профспілок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально-економічної ситуації 28 серпня відбулося черго­ве засідання Президії Фе­дерації професійних спілок України, на якому одним з основних питань обго­ворювалися дії профспі­лок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально- економічної ситуації.
 
Президія
  На часі – збереження трудового потенціалу та забезпечення стабільної роботи підприємств
На часі – збереження трудового потенціалу та забезпечення стабільної роботи підприємств 16 червня у клінічному санаторії «Жовтень», що у Конча-Заспі під Києвом, відбулося чергове засідан­ня Президії Федерації професійних спілок України.
 
Президія
  Сучасні завдання та новітні цілі профспілкового руху
Сучасні завдання та новітні цілі профспілкового руху Поточна ситуація в країні та дії Федерації професійних спілок України на сучасному етапі стали основним лейтмотивом засідан­ня Президії ФПУ, що відбулося 30 січня в Будинку спілок. Вів засідання Голова ФПУ Юрій Кулик.
 
Президія
  Доленосні для народу України питання мають вирішуватися у рамках діалогу влади, політичних сил і громадянського суспільства
Доленосні для народу України питання мають вирішуватися у рамках діалогу влади, політичних сил і громадянського суспільства Позиція Федерації профспілок України щодо врегулювання суспільно-політичної та економічної ситуації в Україні стала предме­том обговорення на за­сіданні Президії ФПУ, яке відбулося 9 груд­ня у Будинку профспі­лок. Вів засідання Голо­ва ФПУ Юрій Кулик.
 

Сторінки: 1 2

НОВИНИ

22.06.2017 16:30

22.06.2017 16:29

22.06.2017 16:26

17.06.2017 12:33

17.06.2017 12:32

17.06.2017 12:31

10.06.2017 12:20

10.06.2017 12:19

03.06.2017 00:26

27.05.2017 10:57

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання