« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті На трибуну VI з’їзду ФПУ
На трибуну VI з’їзду ФПУ
  Перепони для бізнесу
Перепони для бізнесу ОЛЕКСІЙ МІРОШНИЧЕНКО, ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СПО РОБОТОДАВЦІВ, ВИКОНАВЧИЙ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ КОНФЕДЕРАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ – СПО роботодавців повністю поділяє ваше занепокоєння знижен­ням доходів громадян, проблемою легаліза­ції зайнятості і змен­шенням внутрішнього споживання. Я не буду захищати тут недобросо­вісних роботодавців, але
 
На трибуну VI з’їзду ФПУ
  «Не можеш обстояти інтереси галузі? Бери шинель – іди додому»
«Не можеш обстояти інтереси галузі? Бери шинель – іди додому» VI з’їзд ФПУ відвідав Прем’єр-міністр України Микола Азаров. Він привітав Василя Хара з обранням на поса­ду Голови Федерації, передав вітання від Президента, який через погане самопочуття не зміг бути присут­нім на з’їзді особисто і, попри власне
 
На трибуну VI з’їзду ФПУ
  «Видаємо безвідсоткові кредити на будинки»
«Видаємо безвідсоткові кредити на  будинки» Олена Тимохіна, голова профкому СВК «Сергіївка» Саратського району Одеської області: – Наш сільськогоспо­дарський кооператив – ба­гатогалузеве господарство, в якому працює 190 осіб. Усі – члени профспілки АПК. Вал зернових дозволяє нам виплачувати гідну зарпла­ту: під час посівної та зби­рання механізатори заро­бляють по 2500–3500 тис. грн і додатково отримують по 15–20 т зерна. Наприкін­ці року членам сільгоспко­оперативу видається до­даткова оплата із розра­хунку одна гривня на одну зароблену гривню.
 
На трибуну VI з’їзду ФПУ
  Профспілковий форум
Профспілковий форум Учора та сьогодні в Міжнародному центрі культури та Мистецтв (МЦКМ) – Жовтневому палаці проходить VI з’їзд Федерації професійних спілок України.
 
На трибуну VI з’їзду ФПУ
  На: шляху добробуту та економічного прогресу
На: шляху добробуту та економічного прогресу У Федерації профспілок Рів­ненської облас­ті, в обласних галузевих об’єднаннях та пер­винних проф­спілкових орга­нізаціях триває обговорення до­кументів VI з’їзду Федерації профспілок України, в тому числі резолю­цій, які будуть програмою дій для ФПУ на на­ступні 5 років.
 
На трибуну VI з’їзду ФПУ
  Про реформи очима первинок
Про реформи очима первинок Голови первинних профспілкових ор­ганізацій міста Києва розповіли ко­респонденту «ПВ» про основні про­блеми, з якими стикається профс­пілковий рух сьогодні, та про те, як рішення з’їзду ФПУ можуть допо­могти у вирішенні цих питань.
 
На трибуну VI з’їзду ФПУ
  Тільки програма, ніяких резолюцій!
Тільки програма, ніяких резолюцій! Постановою Ради ФПУ від 2 грудня 2010 року прийня­то рішення за­мість Програми дій ФПУ на 2011–2016 роки, яку за традицією за­тверджує з’їзд, ух­валити низку ре­золюцій з’їзду. Сьогодні ми публі­куємо зауваження та пропозиції, які були висловлені Харківським обко­мом профспілки енергетики та електротехнічної промисловості з цього приводу. До­кладніше – мовою оригіналу.
 
На трибуну VI з’їзду ФПУ
  Чого очікувати військовим?
Чого очікувати військовим? У процесі підготовки цього матеріалу я мимо­волі пригадала старий анекдот. Генерал, виши­кувавши роту солдат, запитав у одного: «Як живеться тобі, солдате?» – «Добре, товаришу генерал», – відповів той і гірко заплакав.
 
На трибуну VI з’їзду ФПУ
  Нам відновлювати справедливість!
Нам відновлювати справедливість! Справедливість – це найбільш затребуваний суспільством продукт, який виробляється самим суспільством. А що робити, якщо суспіль­ство спить? Нещодавно я прочитав статтю Голови ФПУ Василя Хара «Час суспільству «прокидатися»!» і зрозумів, що стурбованість станом громадянського суспільства в Україні простежується по всій вертикалі – від рядового члена профспілки до голови найбільшого профоб’єднання – ФПУ.
 

Сторінки: 1

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання