« на головну 22.01.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1138)
23
Грудень
 
Інтерв’ю
 
ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»

ЖОЛТ ДУДАШ: «ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ ПРО БЗР ТА ІНСПЕКЦІЮ ПРАЦІ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ СТАНДАРТАМ МОП І ЄС, Є КІНЦЕВОЮ МЕТОЮ ПРОЄКТУ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Офіційно
  РУКИ ГЕТЬ ВІД ПРОФСПІЛКОВОГО МАЙНА!
РУКИ ГЕТЬ ВІД ПРОФСПІЛКОВОГО МАЙНА! Заява Ради Федерації профспі­лок України до органів дер­жавної влади щодо перешко­джання законній діяльності профспілок та протиправної конфіскації їх власності.
 
Тема номера
  БЕЗЗАКОННЯМ НАЗВАЛИ ДІЇ УРЯДУ ЧЛЕНИ РАДИ ФПУ
БЕЗЗАКОННЯМ НАЗВАЛИ ДІЇ УРЯДУ ЧЛЕНИ РАДИ ФПУ Завдання Федерації проф­спілок України на 2022 рік щодо посилення за­хисту економічних, тру­дових і соціальних прав та інтересів спілчан обговорили члени Ради ФПУ на засіданні 16 грудня в м. Києві.
 
Актуально
  ВИЗНАЧИЛИСЬ ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ КОЛДОГОВІР
ВИЗНАЧИЛИСЬ ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ КОЛДОГОВІР Під час засідання Ради Федерації профспілок Укра­їни 16 грудня представникам трудових колективів та профспілкових організа­цій – переможців Всеукра­їнського конкурсу на кра­щий колективний договір було вручено Знак «За кращий колективний до­говір» та почесні дипло­ми. Нагороди вручив Го­лова СПО об’єднань проф­спілок, Голова ФПУ Гри­горій Осовий.
 
Суспільство
  ЖИТТЯ, ПРИСВЯЧЕНЕ МИСТЕЦТВУ
ЖИТТЯ, ПРИСВЯЧЕНЕ МИСТЕЦТВУ На міському огляді- конкурсі творчих аматорських ко­лективів Києва, що відбувся на­прикінці осені, гран-прі отримав Народний ан­самбль народного танцю «Горлиця» Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України «Жовтневий палац».
 
Регіональні новини
  СУЧАСНІ КОМУНІКАЦІЇ – НА ОЗБРОЄННЯ ПРОФСПІЛОК
СУЧАСНІ КОМУНІКАЦІЇ – НА ОЗБРОЄННЯ ПРОФСПІЛОК Київська обласна рада профспілок взяла курс на мо­дернізацію інфор­маційної роботи та запровадження новітніх інформаційних технологій.
 
Внутрішнє життя
  ЯК СТАТИ УСПІШНИМ?
ЯК СТАТИ УСПІШНИМ? 14 грудня відбулося перше засідання но­вого складу Моло­діжної ради Пол­тавської обласної ради професійних спілок.
 
Особистість
  ВІРНІСТЬ І ВІДДАНІСТЬ СПРАВІ ПЕТРУ СЛОБОДЯНУ – 80!
ВІРНІСТЬ І ВІДДАНІСТЬ СПРАВІ ПЕТРУ СЛОБОДЯНУ – 80! Справедливо вважається, що історія цивілізації вічна, та людське життя, на жаль, до­сить коротке. Ось чому кож­ному хочеться встигнути у цей відведений надзвичайно стислий відрізок часу зробити якомога більше і залишити після себе щось вагоме і корисне. І слава Богу, багатьом це вдається. Саме до цієї прекрасної ка­тегорії людей можна віднести Петра Михайловича Слободяна – досвідче­ного й авторитетного діяча туристич­но-екскурсійної галузі, якому 29 груд­ня виповнюється 80 років.
 
Суспільство
  СТАНЬ СВЯТИМ МИКОЛАЄМ
СТАНЬ СВЯТИМ МИКОЛАЄМ Працівники ДП «НАЕК «Енергоатом» долучилися до благодійної акції «Стань Святим Микола­єм», аби допомогти дітям, позбавленим батьківської опіки.
 
Що відбувається?
  УКРАЇНА – В ГРУПІ РИЗИКУ
УКРАЇНА – В ГРУПІ РИЗИКУ Про це йшлося під час відео­конференції, присвяченої обговоренню ситуації з реалізацією прав профспілок в Україні, яку 23 листопа­да провела Міжнародна конфедерація профспі­лок за підтримки Фон­ду ім. Фрідріха Еберта.
 
Резонанс
  КОМУ – ВЕРШКИ, А КОМУ – КОРІНЦІ, АБО ЯК УРЯД ФІНАНСУЄ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ VIP-ПЕРСОН НА ТЛІ НЕДОФІНАНСУВАННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ
КОМУ – ВЕРШКИ, А КОМУ – КОРІНЦІ, АБО ЯК УРЯД ФІНАНСУЄ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ VIP-ПЕРСОН НА ТЛІ НЕДОФІНАНСУВАННЯ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ Виділити 86,9 млн грн на модернізацію обладнан­ня закладів охорони здоров’я Державного управління справами, з них 15 млн грн – на придбання рентгенівської мамографічної системи для державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клініч­ної медицини» та 71,9 млн грн – на обладнання для клінічної лікарні «Феофанія», зокрема Всеукраїн­ського центру радіохірургії, що є самостійним підрозділом лікарні. Таке рішення ухвалено на засі­данні Кабінету Міністрів України 24 листопада. Як зазначено в по­станові, кошти виділено за про­грамою «Розвиток системи екс­треної медичної допомоги та мо­дернізація і оновлення матеріаль­но-технічної бази закладів охоро­ни здоров’я».
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

24.12.2021 22:44

24.12.2021 22:43

10.12.2021 23:47

10.12.2021 23:39

26.11.2021 23:15

26.11.2021 23:14

19.11.2021 23:33

19.11.2021 23:32

19.11.2021 23:31

13.11.2021 00:26

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання