« на головну 07.07.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1163)
24
Червень
 
Інтерв’ю
 
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Актуально
  Українські медійники в Японії: три події одного ранку в Сайтамі
Українські медійники в Японії: три події одного ранку в Сайтамі В офісі громадської організації «Японський фонд майбутніх поколінь» (Japan Offspring Fund – JOF) кожний день наповнений подіями – різними за змістом, але об`єднаними єдиною метою досягнення позитивного результату. Саме цього прагне злагоджена команда, лідер якої – редактор журналу Джунічі Ковака.
 
Інтерв`ю
  БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ
БЕЗПЕКА ПРАЦІ СТАЛА ЗАСАДНИЧИМ ПРИНЦИПОМ МІЖНАРОДНИХ ТРУДОВИХ СТАНДАРТІВ Нещодавно у Женеві завер­шила роботу 110-та сесія Міжнародної конференції праці – загальне зібрання представників урядів, профспілок і роботодавців на глобальному рівні в рамках Міжнародної організації праці. Підсумки її роботи за напрямом безпеки праці прокоментував заступник Голови ФПУ Василь Андреєв.
 
Що відбувається?
  АФП-КВП ЗАЯВИЛА ПРО СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ!
АФП-КВП ЗАЯВИЛА ПРО СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ! На запрошення президента Американської федерації праці – Конгресу виробничих проф­спілок Елізабет Шулєр та за фі­нансової підтримки Центру со­лідарності АФП-КВП Сполучені Штати Америки відвідала де­легація Федерації профспілок України у складі Голови ФПУ Григорія Осового та керівника департаменту міжнародних зв’язків ФПУ Василя Шилова.
 
Актуально
  ВЕРХОВНА РАДА МОЖЕ СХВАЛИТИ ДВА ЗАКОНИ ЗІ ЗМІНАМИ ДО ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА
ВЕРХОВНА РАДА МОЖЕ СХВАЛИТИ ДВА ЗАКОНИ ЗІ ЗМІНАМИ ДО ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА Як уже повідомля­лося у попередніх випусках «ПВ», Ко­мітет Верховної Ради України з пи­тань соціальної по­літики та захисту прав ветеранів на засіданні рекомен­дував парламента­рям прийняти у дру­гому читанні та в ці­лому два законо­проєкти щодо регу­лювання трудових відносин.
 
Регіональні новини
  У СЛОВАЧЧИНІ ВІДКРИЛИ УКРАЇНСЬКУ БІБЛІОТЕКУ ДЛЯ ДІТЕЙ
У СЛОВАЧЧИНІ ВІДКРИЛИ УКРАЇНСЬКУ БІБЛІОТЕКУ ДЛЯ ДІТЕЙ Словацька сторона надзвичайно багато робить для наших людей: сприяє у пошуку житла, роботи, мов­них курсів, дитячих садочків, шкіл тощо.
 
Юридична сторінка
  ГРОМАДЯНИ, ПОСТРАЖДАЛІ ВІД ВІЙНИ, МАЮТЬ ПРАВО НА ЖИТЛО
ГРОМАДЯНИ, ПОСТРАЖДАЛІ ВІД ВІЙНИ, МАЮТЬ ПРАВО НА ЖИТЛО Федерація профспілок України звернулась з ли­стом до Прем’єр-міністра Україна Дениса Шмигаля щодо необхідності вне­сення змін до Порядку використання коштів, пе­редбачених у державно­му бюджеті для надання пільгового довгостроко­вого державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам прове­дення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла.
 
Суспільство
  ХТО ЯК НЕ Я, БДЖІЛКА Ж ВУЛИК НЕ ПОКИДАЄ!
ХТО ЯК НЕ Я, БДЖІЛКА Ж ВУЛИК НЕ ПОКИДАЄ! Президія Коломийської районної організації профспілки працівників освіти і науки визнала найкращою волонтер­кою в організації учи­тельку Нижньовербізь­кого ліцею Мар’яну Ма­рук.
 
Спорт
  ВЕЛОПРОБІГ ВАРАШ – БІЛЕ ОЗЕРО
ВЕЛОПРОБІГ ВАРАШ – БІЛЕ ОЗЕРО Традиційним велопробігом Вараш – Біле Озеро рівненські атомники щороку розпочинають оздоровчий сезон на РОК «Біле Озеро». Рівненська АЕС, її ППО та організація молоді ППО ВП РАЕС – незмінні організатори місцевого велосвята. За результатами зборів благодійного велопробігу, учасникам вдалося збагатити нашу армію на 89307 грн, повідомляє прес-служба Рівненської АЕС.
 
Суспільство
  ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ
ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ НА КУЛЬТУРНОМУ ФРОНТІ Творчий колектив МЦКМ профспілок України, Народний ан­самбль народного тан­цю «Горлиця» дав кон­церт для поранених бійців ЗСУ, які лікуються у Головному військовому клінічному госпіталі (м. Київ).
 
Що відбувається?
  СУЧАСНА СИСТЕМА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ТА БЕЗПЕКИ ЗОВСІМ НЕ ГОТОВА ДО СВІТОВОЇ ПОВЕДІНКИ ОДНОГО ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЦІЄЇ СИСТЕМИ
СУЧАСНА СИСТЕМА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА ТА БЕЗПЕКИ ЗОВСІМ НЕ ГОТОВА ДО СВІТОВОЇ ПОВЕДІНКИ ОДНОГО ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЦІЄЇ СИСТЕМИ Заступник Голови Федерації профспілок України, делегат від працівників України Олександр Шубін ви­ступив 6 червня у Женеві на 110-й сесії Міжнародної конференції праці. У своєму виступі він звернувся до присутніх від імені мільйонів по­страждалих та на згад­ку про тисячі загиблих у війні українських працівників:
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

25.06.2022 00:49

25.06.2022 00:48

25.06.2022 00:47

25.06.2022 00:02

10.06.2022 23:35

10.06.2022 23:34

10.06.2022 22:38

30.04.2022 14:11

30.04.2022 13:27

30.04.2022 13:15

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання