« на головну 18.02.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (937)
15
Лютий
 
Інтерв’ю
 
ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»

ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Актуально
  ПОПЕРЕДУ БУРКІНА- ФАСО
ПОПЕРЕДУ БУРКІНА- ФАСО Україна посіла 112-те місце в світовому рейтингу рів­ня життя британського аналітичного центру The Legatum Prosperity Index. Країни оцінюють на основі результатів опитувань за так званим індек­сом процвітання, який розрахо­вується за такими показниками: стан економіки, соціальної сфе­ри, влади, підприємництва, охо­рони здоров’я та персональної свободи громадян.
 
Резонанс
  БОРЩОВИЙ НАБІР ПОДОРОЖЧАВ НА ТРЕТИНУ
БОРЩОВИЙ НАБІР ПОДОРОЖЧАВ НА ТРЕТИНУ За підсумками січня ниніш­нього року, овочі борщово­го набору подорожчали на 33%. Найбільше додали в ціні білокачанна капуста, буряк і морква. Картопля з цибулею чо­мусь не встигли підтягнутись і мають усього плюс 14% вартості.
 
Що відбувається?
  ПРАГНЕННЯ ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ – ОДИН З ГОЛОВНИХ ОРІЄНТИРІВ СОЦІАЛЬНОГО ПРОГРЕСУ
ПРАГНЕННЯ ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ – ОДИН З ГОЛОВНИХ ОРІЄНТИРІВ СОЦІАЛЬНОГО ПРОГРЕСУ Щорічно 20 лютого в Україні відзна­чається День соціальної справедливості, запроваджений за ініціативою Федерації профспілок України Указом Президента.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКИ – ЗА ВІДНОВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ
ПРОФСПІЛКИ – ЗА ВІДНОВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий у ході робочої зустрічі з головою Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсій­ного забезпечення Верховної Ради України Людмилою Дені­совою порушив низку актуаль­них соціально-економічних пи­тань, зокрема щодо необхід­ності підвищення розміру міні­мальної заробітної плати до фактичного прожиткового міні­муму, на чому наполягають профспілки.
 
Профпанорама
  НЕ ДАТИ ЗРУЙНУВАТИ ВІТЧИЗНЯНЕ ВИРОБНИЦТВО МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ!
НЕ ДАТИ ЗРУЙНУВАТИ ВІТЧИЗНЯНЕ ВИРОБНИЦТВО МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ! Профспілка працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України звернулась до Президента України Петра Порошенка з листом щодо загрозливої ситуації загальнонаціо­нального характеру, яка склалася на ринку виробництва вітчизняних азотних мінеральних до­брив після слухань, які відбулися 30 січня 2018 року у Департаменті торговельного захисту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рамках проміжного перегляду антидем­пінгових заходів щодо імпорту в Україну аміачної селітри походженням з Російської Федерації.
 
Внутрішнє життя
  ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТРАТЕГІЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ НА 2018–2021 РОКИ НА ХАРКІВЩИНІ
ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТРАТЕГІЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ НА 2018–2021 РОКИ НА ХАРКІВЩИНІ 13 лютого до уваги голів профспілок Об’єднання профспілок Харківської області було представлено Стратегію інформаційної діяльності Федерації профспілок України на 2018–2021 роки, яку презентував її автор – керівник прес-центру ФПУ Юрій Работа.
 
Тема номера
  ЗАКОН ПРО РЕІНТЕГРАЦІЮ ДОНБАСУ: ШЛЯХ ДО МИРУ ЧИ КАМІНЬ СПОТИКАННЯ?
ЗАКОН ПРО РЕІНТЕГРАЦІЮ ДОНБАСУ: ШЛЯХ ДО МИРУ ЧИ КАМІНЬ СПОТИКАННЯ? Один з найбільш суперечливих нормативних актів останнього часу – Закон про реінтеграцію Донбасу – очікує на підпис Президента. Документ пройшов складний шлях від ідеї до реалізації, зазнав сут­тєвих змін, перебував під загрозою скасування. Проте 18 січня він таки був проголосований, а минулого тижня народні депутати оста­точно розблокували процес, що дозволило спікеру Андрію Парубію його підписати. «Профспілкові вісті» аналізують закон, наводячи аргументи як його прихильників, так і супротивників.
 
Регіональні новини
  КВЕСТ – ЦЕ ЗДОРОВО!
КВЕСТ – ЦЕ ЗДОРОВО! Молодіжна рада Фе­дерації профспілок області за підтримки обласного комітету профспілки праців­ників будівництва та промисловості буді­вельних матеріалів, Кропивницького міського комітету профспілки освіти і науки, профкому ЄППО «Гідросила» та державного вищого навчального закладу «Кіровоградський бу­дівельний коледж» організувала незвич­ний захід – квест із командоутворення, який викликав море емоцій і позитиву. Керівництво будівельного коледжу не тільки гостинно надало місце для проведення заходу, а й посприя­ло в його організації, зокрема директор закладу Володимир Таран, заступник директора Інна Чернишова, голова студентської профспілкової організації Наталія Кур’янова.
 
Юридична сторінка
  СТАТУС НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
СТАТУС НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ Які організації є неприбутко­вими та якими нормативно- правовими актами регулю­ється їхня діяльність? Як ма­ють використовуватися їхні прибутки?
 
Що відбувається?
  ЗМІНЕНО ПОРЯДОК РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЛІКУВАННЯ ЗА КОШТИ ФОНДУ СОЦСТРАХУВАННЯ
ЗМІНЕНО ПОРЯДОК РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЛІКУВАННЯ ЗА КОШТИ ФОНДУ СОЦСТРАХУВАННЯ Відповідно до рішень правління Фонду соціального страхування України, з 1 січня 2018 року ме­ханізм замовлення та розподілу путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду замінило адресне забезпечення медичною реабілітацією, яке передбачає укладення тристорон­нього договору – між Фондом, санаторієм і хворим, та має на меті покращити ефективність надан­ня послуг і збільшити кількість осіб, які матимуть змогу відновити здоров’я на базі санаторіїв.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

31.01.2018 18:13

31.01.2018 18:13

31.01.2018 17:29

31.12.2017 19:03

31.12.2017 19:01

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

02.12.2017 13:25

23.10.2017 22:16

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання