« на головну 20.08.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (911)
17
Серпень
 
Інтерв’ю
 
ОЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВ: «НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ»

ОЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВ: «НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Актуально
  ЧОРНА ЧИ БІЛА?
ЧОРНА ЧИ БІЛА? Верховна Рада України ухвалила за основу про­ект про пом’якшення системи штрафів для підприємців. На переконання експертів, це підштовхне робо­тодавців на влаштування спів­робітників неофіційно, а отже, спровокує подальшу тінізацію бізнесу. Чому підприємці впер­то не бажають відбілювати зарплату? На це, вказують ана­літики ринку, є кілька причин. Та спершу варто пояснити, які переваги має біла зарплата. Відповідно до діючого законо­давства, під час прийому на ро­боту роботодавець має укласти із співробітником трудовий до­говір. Це означає узаконення відносин. Якщо договір укладе­но за всіма нормами, працівник має низку встановлених зако­ном гарантій. Найголовніші – стабільна заробітна плата і ре­гламентований робочий день.
 
Резонанс
  УСІХ УКРАЇНЦІВ – НА ДІЄТУ!
УСІХ УКРАЇНЦІВ – НА ДІЄТУ! Нещодавно міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що німці витрачають на харчування 14% своїх доходів, тоді як в українців ця цифра становить 50%. На думку чиновника, виключно через неправильну культуру харчування.
 
Актуально
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМУЮТЬ КРОКИ ЩОДО РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПІДТРИМУЮТЬ КРОКИ ЩОДО РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» Кабінет Міністрів України на засіданні 9 серпня ухвалив низку рі­шень, спрямованих на підтримку та розвиток вітчизняної промис­ловості. Прокоментувати ці рішення ми попросили члена Експерт­ної ради Національного комітету з промислового розвитку, Голову Федерації профспілок України Григорія Осового.
 
Що відбувається?
  СЕРГІЙ КАПЛІН: «ПОЗБАВЛЕННЯ ТРУДЯЩИХ ЗАКОННОЇ ВИНАГОРОДИ ЗА ЇХНЮ ПРАЦЮ – ЗЛОЧИН, І КЕРІВНИКИ, ЯКІ ЦЕ ДОПУСТИЛИ, МАЮТЬ НЕСТИ СУВОРУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»
СЕРГІЙ КАПЛІН: «ПОЗБАВЛЕННЯ ТРУДЯЩИХ ЗАКОННОЇ ВИНАГОРОДИ ЗА ЇХНЮ ПРАЦЮ – ЗЛОЧИН, І КЕРІВНИКИ, ЯКІ ЦЕ ДОПУСТИЛИ, МАЮТЬ НЕСТИ СУВОРУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ» Представник ФПУ у парламенті Сергій Каплін зареєстрував два профспілкових за­конопроекти № 7002 та № 7003 щодо посилення захисту працівника у випадку за­тримання зарплати, повідомляє прес-центр ФПУ.
 
Профпанорама
  ЛЕОНІД САЧКОВ: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ!»
ЛЕОНІД САЧКОВ: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ!» У середині серпня свій славний ювілей – 80 років від дня народження відзначає легенда профспілкового руху, голова Профспілки працівників освіти і науки України з 1986 до 2010 року Леонід Семенович Сачков. Мудрий, знає безліч цікавих профспілкових та освітянських історій, уважний до кожного, завжди офіційно одягнений та із сучасним гаджетом в руках – таким можна побачити ювіляра сьогодні.
 
Що відбувається?
  ХТО НА ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ ПРАЦЮЄ
ХТО НА ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ ПРАЦЮЄ Новина наче грім серед ясного неба: працівники територіального центру соціального обслуговування Бобри­нецького району, що на Кіровоград­щині, вийшли з профспілки. Тихень­ко, без пояснень, не запросивши го­лову райкому профспілки чи пред­ставника обкому профспілки на збо­ри, не оформивши, як слід, докумен­ти, як того вимагає Статут Профспіл­ки працівників державних установ України, який є нормативним доку­ментом і дії всупереч положень якого є протиправними. До речі, жодних документів щодо проведення зібран­ня до обкому не надходило. Тобто ді­яли бобринчани так, як діти, що на­шкодили і хочуть замести сліди.
 
Тема номера
  УКРАЇНІ – 26! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КРАЇНО
УКРАЇНІ – 26! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КРАЇНО Україна святкує 26-й День незалежності. Звісно, цьогоріч, на відмі­ну від минулого, ювілейного, святкування буде не таким масштабним. Проте рік країна прожила цілком гідно, поступово виходячи з економіч­ної та політичної кризи. «Профспілкові вісті» проаналізували основні досягнення України за рік від минулого серпня до нинішнього. А також розібралися, над чим ще потрібно попрацювати.
 
Суспільство
  УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917–1921 РОКІВ І СТАНОВЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ. ІСТОРИЧНИЙ НАРИС
УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917–1921 РОКІВ І СТАНОВЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ. ІСТОРИЧНИЙ НАРИС Українська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську імперію у березні 1917-го. У всіх регіонах України підіймався національ­ний рух, створювалися та діяли українські органи влади, політичні партії та громадські орга­нізації, активно йшов процес утворення профспілок та фабрично-заводських комітетів.
 
Юридична сторінка
  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ Яку відповідальність передба­чено за порушення роботодав­цями законодавства про працю?
 
Внутрішнє життя
  РОЛЬ ТА ЗАВДАННЯ ПРОФСПІЛОК У ПРОЦЕСІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ
РОЛЬ ТА ЗАВДАННЯ ПРОФСПІЛОК У ПРОЦЕСІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ У рамках дансько-українського проекту творчим колективом із складу його учасників завершено до­слідження «Роль та завдання профспілок у процесі децентралізації влади в Україні».
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

20.08.2017 01:44

16.08.2017 23:52

29.07.2017 22:11

22.06.2017 16:30

22.06.2017 16:29

22.06.2017 16:26

17.06.2017 12:33

17.06.2017 12:32

17.06.2017 12:31

10.06.2017 12:20

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання