« на головну 27.11.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1079)
12
Листопад
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Актуально
  В УКРАЇНІ МАЄ БУТИ ПЕРЕГЛЯНУТО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ
В УКРАЇНІ МАЄ БУТИ ПЕРЕГЛЯНУТО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ Важливі питання щодо захисту прав праців­ників усіх галузей економіки та бюджет­ної сфери, зокрема в умовах карантинних обме­жень, введених Урядом через пандемію СОVID-19, обговоре­но 5 листопада на засіданні Ради Федерації профспілок України.
 
Актуально
  НЕ ДОПУСТИТИ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЛОКДАУНУ, ЩО ПРИЗВЕДЕ ДО ПАРАЛІЧУ ЕКОНОМІКИ Й ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДЕЙ
НЕ ДОПУСТИТИ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЛОКДАУНУ, ЩО ПРИЗВЕДЕ ДО ПАРАЛІЧУ ЕКОНОМІКИ Й ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДЕЙ Ключові тези виступу Голови Федерації профспілок України Григорія Осового на засіданні Ради ФПУ 5 листопада
 
Тема номера
  ВИМОГИ ШАХТАРІВ МАЄ БУТИ НЕВІДКЛАДНО ВИКОНАНО
ВИМОГИ ШАХТАРІВ МАЄ БУТИ НЕВІДКЛАДНО ВИКОНАНО 3 листопада у Федерації профспілок України відбулася зустріч де­легації шахтарів від трудового колективу ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» на чолі з головою первинної профспілкової організації Ві­ктором Гордієнком, голів первинних профспілкових організацій шахт ДП «Сели­діввугілля» та голови Сели­дівської територіальної орга­нізації профспілки Володи­мира Бабіча із заступником міністра енергетики Олек­сандром Зоріним.
 
Резонанс
  АТОМПРОФСПІЛКА МАЄ НАМІР ВДАТИСЯ ДО БЕЗСТРОКОВОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ
АТОМПРОФСПІЛКА МАЄ НАМІР ВДАТИСЯ ДО БЕЗСТРОКОВОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ 6 листопада в агентстві «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція, на якій очіль­ники Атомпрофспілки намагалися донести інформа­цію про надкритичну ситуа­цію в ядерній галузі.
 
Регіональні новини
  ЛЮДИ ДОВІРЯЮТЬ ПРОФСПІЛКАМ
ЛЮДИ ДОВІРЯЮТЬ ПРОФСПІЛКАМ За інформацією первинки Дружківського машзаводу, під час місцевих виборів 25 жовтня до складу Дружківської міської ради обрано го­лову профспілкової ор­ганізації машзаводу Анатолія Селіванова.
 
Профпанорама
  АВІАБУДІВНИКИ ЗАНЕПОКОЄНІ ТЕРМІНОВОЮ ЗМІНОЮ ФОРМИ УПРАВЛІННЯ ДП «АНТОНОВ»
АВІАБУДІВНИКИ ЗАНЕПОКОЄНІ ТЕРМІНОВОЮ ЗМІНОЮ ФОРМИ УПРАВЛІННЯ ДП «АНТОНОВ» Президент Асоціації «Укравіапром» Ві­ктор Попов, голова Об’єднання організа­цій роботодавців авіа­ційної промисловості України Віктор Салюта та голова Проф­спілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич звернулися до Президента України Воло­димира Зеленського із занепо­коєнням щодо ситуації, що склалася навколо ДП «Анто­нов», внесення змін до Статуту підприємства тощо.
 
Спорт
  АТОМНИКИ ПРОВЕЛИ ВІКЕНД НА БІГУ
АТОМНИКИ ПРОВЕЛИ ВІКЕНД НА БІГУ Рівненські атомники стали учас­никами міжнародного 11-го Ки­ївського марафону Wizz Air Kyiv City Marathon та всеукраїнсько­го соціального проєкту – забігу «Пробіжи замість мене».
 
Тема номера
  ВЕРХОВНА РАДА РОЗБЛОКУВАЛА ВИПЛАТИ ФССУ
ВЕРХОВНА РАДА РОЗБЛОКУВАЛА ВИПЛАТИ ФССУ «3 листопада Верхо­вна Рада проголо­сувала за законо­проєкт № 3692, од­ним з пунктів яко­го, нарешті, будуть розблоковані виплати Фонду соціального стра­хування України на спеціальну медичну допомогу, а також до­гляд, реабілітацію після перене­сених захворювань та травм, оздоровлення в санаторно-ку­рортних умовах для застрахова­них осіб!
 
Людина і праця
  ТРУДОВИЙ СПІР МАЄ БУТИ ВИРІШЕНО НА КОРИСТЬ ПРАЦІВНИКІВ
ТРУДОВИЙ СПІР МАЄ БУТИ ВИРІШЕНО НА КОРИСТЬ ПРАЦІВНИКІВ Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осо­вий, коментуючи рі­шення Уряду, ухвалені на за­сіданні 28 жовтня ц.р., у яко­му він брав участь, назвав по­зитивним прийняття розпо­рядження Кабінету Міністрів України про уповноваження на представництво інтересів КМУ в колективному трудо­вому спорі між Профспілкою працівників охорони здоров’я України та Урядом.
 
Актуально
  ДОГОВІР «НА ВІСІМ ГОДИН»
ДОГОВІР «НА ВІСІМ ГОДИН» Мінекономіки розро­блено проєкт Зако­ну України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо вре­гулювання деяких нестан­дартних форм зайнятості», що надійшов на розгляд СПО об’єднань профспілок.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.11.2020 00:04

21.11.2020 00:03

21.11.2020 00:02

20.11.2020 23:55

09.11.2020 19:45

09.11.2020 19:44

09.11.2020 19:43

04.11.2020 22:12

04.11.2020 22:11

27.10.2020 13:22

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання