« на головну 26.06.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (903)
22
Червень
 
Інтерв’ю
 
ІГОР БАБІЙ: «ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ГАЛУЗІ – ПРОСТІЙ ВИРОБНИЦТВА»

ІГОР БАБІЙ: «ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ГАЛУЗІ – ПРОСТІЙ ВИРОБНИЦТВА»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Актуально
  ЯК ТРИВАЛА РОБОТА НАД ТРУДОВИМ КОДЕКСОМ
ЯК ТРИВАЛА РОБОТА НАД ТРУДОВИМ КОДЕКСОМ Щойно Трудовий кодекс було ухвалено в першому читанні, почався три­валий процес його розгляду, підготовки до другого читання та ухвалення, внесення поправок. Для цього при Комітеті Верховної Ради України з пи­тань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення було створено Робочу групу з підготовки проекту кодексу до другого читання.
 
Актуально
  ТРУДОВИЙ КОДЕКС: НЕІДЕАЛЬНИЙ, АЛЕ РЕАЛЬНИЙ
ТРУДОВИЙ КОДЕКС: НЕІДЕАЛЬНИЙ, АЛЕ РЕАЛЬНИЙ Учасники робочої групи, представники про­фільного міністерства, парламентського комітету та профспілки переконані, що їм вдалося розробити прийнятний варіант Трудового кодексу. Але немає меж досконалості. Отже, є чим пишатися, і є над чим працювати далі.
 
Актуально
  ПРОФСПІЛКИ ІНІЦІЮЮТЬ ТРИСТОРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ДООПРАЦЮВАННЯ БЮДЖЕТНОЇ РЕЗОЛЮЦІЇ
ПРОФСПІЛКИ ІНІЦІЮЮТЬ ТРИСТОРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ДООПРАЦЮВАННЯ БЮДЖЕТНОЇ РЕЗОЛЮЦІЇ Уряд на своєму засіданні роз­глянув проект Основних на­прямків бюджетної політики на 2018–2020 роки. Беручи участь в обговоренні презентації Основних напрямків бюджет­ної політики на найближчі три роки, Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий наголосив, що з точки зору профспілок, у проекті до­кумента закладено грубу мето­дологічну помилку щодо пер­спектив забезпечення соціаль­них гарантій для працівників бюджетного сектору.
 
Що відбувається?
  ФПУ ЗДОБУЛА ЧЕРГОВУ СУДОВУ ПЕРЕМОГУ, ВІДСТОЯВШИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА БАЗУ «СВЯТОШИН»
ФПУ ЗДОБУЛА ЧЕРГОВУ СУДОВУ ПЕРЕМОГУ, ВІДСТОЯВШИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА БАЗУ «СВЯТОШИН» Упродовж 3 років департамент корпоратив­них прав та майна ФПУ, заступник Голо­ви ФПУ Володимир Саєнко, пройшов­ши понад 30 судових засідань, виборюва­ли не лише приміщення, а й, насамперед, захища­ли законні права сотень дітей і підлітків на занят­тя фізичною культурою і спортом. Надані Верхо­вному Суду України юристами ФПУ аргументи схилили чашу терезів правосуддя на користь профспілок, визнавши за ФПУ право приватної власності на цей об’єкт. Таким чином, у Верховно­му Суді України прийнято справедливе рішення, що поставило остаточну крапку в цьому питанні.
 
Профпанорама
  ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ПЕРВИНКИ
ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ПЕРВИНКИ Як показує світова практика, жоден інститут громадянського суспіль­ства, окрім профспілок, не спроможний захистити права людини на пра­цю, гідну зарплату і безпечні умови роботи. А тому посилення ролі пер­винних профспілкових організацій у захисті трудових і соціально-еконо­мічних прав та інтересів членів профспілок є надзвичайно актуальним, – констатували учасники круглого столу «Шляхи вдосконалення роботи первинної профспілкової організації. Практичний досвід захисту праців­ників через колективний договір», який відбувся 15 червня у Міжнарод­ному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України.
 
Збагачуємо здоров`ям
  СТАРТУВАВ ДИТЯЧИЙ ЛІТНІЙ СЕЗОН
СТАРТУВАВ ДИТЯЧИЙ ЛІТНІЙ СЕЗОН У перші дні літа в усіх закладах оздоровлення дітей і туристів системи АТ «Укрпрофтур» традиційно розпочалася оздоровча компанія 2017 року. За лічені дні в різних регіонах України відчинили свої двері 19 оздоровчих закладів АТ «Укрпрофтур», в тому числі 7 комплексів для сімейного відпочинку та 11 дитячих оздоровчих комплексів літнього типу.
 
Тема номера
  ТРУДОВИЙ КОДЕКС: ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОЗВОЛИЛИ ПЕРЕТВОРИТИ ПРАЦІВНИКІВ НА КРІПАКІВ
ТРУДОВИЙ КОДЕКС: ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОЗВОЛИЛИ ПЕРЕТВОРИТИ ПРАЦІВНИКІВ НА КРІПАКІВ До кінця поточної сесії має бути ухвалено новий Трудовий Кодекс України. Цей багатостраждальний документ обговорюється ще з по­заминулого року. Але до ухвалення справа так і не дійшла. Тому тру­дові відносини в Україні регулюються за Кодексом законів про пра­цю, прийнятим ще у 70-х роках минулого століття. Для профспілок Трудовий кодекс – один з найголовніших документів, адже законо­давство про працю – це підґрунтя ефективного захисту працівників. Саме тому члени Спільного представницького органу, делеговані ним представники профспілок були активними учасниками процесу ство­рення, обговорення та внесення змін до проекту Трудового кодексу.
 
Регіональні новини
  ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПРОФСПІЛКОВІ МОЖЛИВОСТІ
ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПРОФСПІЛКОВІ МОЖЛИВОСТІ У Вільшанському районі відбув­ся День Федерації профспілок Кіровоградської області. Спо­нукали до розмови з профспіл­ковим активом зміни у сфері трудових, соціально-економіч­них відносин, адже реформи, що відбуваються в країні, боля­че б’ють по правах та інтересах трудівників. Сьогодні життя ставить перед профспілками чимало гострих проблем. У цій ситуації недостатньо прийняти рішення суто вищих керівних органів, потрібні підтримка і по­рада, як кажуть, знизу, первин­них організацій профспілок, які знають реальне життя трудових колективів. І сьогодні, у Рік первинної профспілкової орга­нізації, робиться акцент саме на їхню діяльність.
 
Юридична сторінка
  ЧАС ВІДПОЧИНКУ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ПЕРЕРВИ
ЧАС ВІДПОЧИНКУ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ПЕРЕРВИ Якими нормативними актами визначаються час відпочин­ку і спеціальні перерви для працівників?
 
Культура
  ГОВОРЮ З 1941-ГО...
ГОВОРЮ З 1941-ГО... У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у залах головної експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні відбудеться презентація спецпроекту «Говорю з 1941-го…». В основі проекту – аудіоверсії 37 листів з колекції «Не­прочитані листи 41-го», записані науковими співробітниками та екскурсоводами музею.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

22.06.2017 16:30

22.06.2017 16:29

22.06.2017 16:26

17.06.2017 12:33

17.06.2017 12:32

17.06.2017 12:31

10.06.2017 12:20

10.06.2017 12:19

03.06.2017 00:26

27.05.2017 10:57

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання