« на головну 27.09.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1122)
02
Вересень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»

ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті
Актуально
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СИСТЕМА ОПЛАТИ ПРАЦІ В ДЕРЖАВІ МАЄ БУДУВАТИСЯ НА ПРИНЦИПАХ ЗАКОННОСТІ І СПРАВЕДЛИВОСТІ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СИСТЕМА ОПЛАТИ ПРАЦІ В ДЕРЖАВІ МАЄ БУДУВАТИСЯ НА ПРИНЦИПАХ ЗАКОННОСТІ І СПРАВЕДЛИВОСТІ» 19 серпня у Верховній Раді України було за­реєстровано законо­проєкт № 5857 «Про внесення змін до дея­ких законодавчих актів України щодо оплати праці». Він безпосе­редньо стосується прав і гарантій найманих працівників, і цілком зрозуміло, що природа появи цього законопроєкту має об’єктивні під­стави. У чому суть документа і яка позиція щодо його прийняття у профспілкової сторони? За комен­тарем «ПВ» звернулись до Голови СПО об’єднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Гри­горія Осового.
 
Профпанорама
  ТРУДОВА МІГРАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ Чоловік, 35 років, за­лишає рідне місто та їде працювати до Польщі. Саме так виглядає типовий мігрант, який виїжджає з України в пошуках кращої роботи. Більшість з виїж­джаючих – будівельники. Та чи завжди робота за кор­доном є кращою?
 
Актуально
  ПРОФСПІЛКОВИЙ ДИСКУРС 30 РОКІВ БУДУЄМО СОЦІАЛЬНУ І ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ РАЗОМ
ПРОФСПІЛКОВИЙ ДИСКУРС 30 РОКІВ БУДУЄМО СОЦІАЛЬНУ І ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ РАЗОМ Напередодні 30-ї річниці Незалеж­ності України в столичному Бу­динку профспі­лок пройшов дискурс, де присутні обговорили пер­спективи майбутнього Укра­їни, зокрема національного профспілкового руху.
 
Інтерв`ю
  ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»
ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ» Інтерв’ю з головою Профспілки праців­ників вугільної про­мисловості України Віктором Турмановим з нагоди Дня шахтаря.
 
Тема номера
  ЛЮДИ ВІРЯТЬ СПРАВАМ
ЛЮДИ ВІРЯТЬ СПРАВАМ Трохи більше року тому чисельність пер­винної організації Профспілки праців­ників вугільної про­мисловості України Харків­ського машинобудівного за­воду «Світло шахтаря» стано­вила 970 осіб. Сьогодні в її ла­вах уже 1150 заводчан. І профспілка не має наміру зу­пинятися на досягнутому.
 
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО НОВУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ УГОДУ
ПІДПИСАНО НОВУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ УГОДУ Соціальні партнери на Дні­пропетровщині підписа­ли нову Територіальну угоду на період до 2025 року.
 
Суспільство
  ВІДЗНАЧИЛИ 165-ТУ РІЧНИЦЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ІВАНА ФРАНКА
ВІДЗНАЧИЛИ 165-ТУ РІЧНИЦЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ІВАНА ФРАНКА 27 серпня відбулися урочистості з нагоди відзначення 165-ї річниці від дня народження видатного українського письменника, літе­ратурного критика, перекладача, науковця, громад­ського і політичного діяча Івана Франка.
 
Спорт
  ГОЛОВА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛПРОФРАДИ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ
ГОЛОВА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛПРОФРАДИ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ Голова Закарпатської об­лпрофради Іван Зелін­ський активно займаєть­ся волейболом, є членом збірних команд ветера­нів області та м. Ужгорода, які успішно виступають на різних престижних турнірах із цього виду спорту.
 
Спецвипуск
  УКРАЇНА – ЦЕ НАША КРАЇНА
УКРАЇНА – ЦЕ НАША КРАЇНА Цьогоріч у мережі набуло популярності вражаюче відео «Що таке Україна?» (What is Ukraine), яке на своїй сторінці в Instagram опублікував тревел-блогер Назар Дорош. «Про Україну говорили різне і часто не про позитивне, але це пережитки мину­лого. Ми повинні вчитись сіяти плоди добра в своїй свідомості і завжди прагнути до кращого, не забуваючи про проблеми. Давай­те покажемо всьому світу, що таке Україна», – написав автор в ко­ментарі до відео, яке наразі набрало вже майже 4 млн переглядів. Скелі Довбуша, Чернівецький університет, Карпати, заповідник «Асканія-Нова», острів Джарилгач, Кінбурнська коса, Олешків­ські піски, мис Меганом в окупованому Криму та багато-багато іншого – у ролику можна побачити кадри з різними і неймовірно мальовничими місцями України – країни, яка викликає почуття гордості, захоплює та надихає нас прямувати до свого.
 
Інтерв`ю
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПИЛЬНО КОНТРОЛЮЮТЬ СИТУАЦІЮ З ЦІНАМИ І ТАРИФАМИ НА ЕНЕРГОНОСІЇ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ, ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ПОГІРШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПИЛЬНО КОНТРОЛЮЮТЬ СИТУАЦІЮ З ЦІНАМИ І ТАРИФАМИ НА ЕНЕРГОНОСІЇ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ, ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ПОГІРШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ» ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ ПИЛЬНО КОНТРОЛЮЮТЬ СИТУАЦІЮ З ЦІНАМИ І ТАРИФАМИ НА ЕНЕРГОНОСІЇ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ, ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ ПОГІРШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ»
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.09.2021 22:03

05.09.2021 22:02

05.09.2021 22:01

29.08.2021 22:46

15.08.2021 22:50

15.08.2021 22:49

15.08.2021 22:48

15.08.2021 22:47

15.08.2021 22:47

15.08.2021 22:44

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання