« на головну 16.07.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Розвиток профспілкового руху
Розвиток профспілкового руху Питання мотива­ції профспілково­го членства було і залишається голо­вним у діяльності ФПО. Робота із залу­чення до лав Феде­рації нових член­ських організацій, посилення співпра­ці з профспілковими осередками, які не входять до ФПО, по­глиблення ролі соці­ального діалогу на Рівненщині отрима­ла новий імпульс із приходом до керів­ництва регіональним профоб’єднанням Миколи Шершуна.
 
Регіональні новини
  Побачення з лісом
Побачення з лісом Із виходом на заслу­жений відпочинок працівники лісового господарства Кірово­градщини не пори­вають зв’язки з тру­довим колективом. Цей зв’язок забезпе­чує обком профспіл­ки лісівників, який очолює Валентина Токарчук. Усі ветера­ни праці, а їх близь­ко 500, перебувають на профспілковому обліку, тобто на них поширюються ті ж пільги, що й на пра­цівників.
 
Регіональні новини
  Дружать райони профспілками
Дружать райони профспілками У Львівській та Харківській обласних організаціях профспілки освіти стар­тує спільний інформаційний проект на рівні районних організацій.
 
Регіональні новини
  Консолідація зусиль для соціальної стабільності
Консолідація зусиль для соціальної стабільності За ініціативою Федерації профспілок Черкаської області 23 липня у при­міщенні профспілок відбулося засідання робочої групи Черкаської облас­ної тристоронньої соціально-економічної ради.
 
Регіональні новини
  Боротьба за життя та здоров’я
Боротьба за життя та здоров’я Дніпропетровське облпрофоб’єднання велику увагу приділяє вирішенню пи­тань охорони праці. У цій роботі пре­зидія профцентру плідно співпрацює з державними структурами, насамперед Дніпро­петровським і Криворізьким теруправлін­нями Держгірпромнагляду, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціально­го страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, з яки­ми укладено угоди про взаємодію. Зокре­ма, проводяться спільні наради з підбит­тя підсумків роботи з охорони праці.
 
Регіональні новини
  Соціальний захист ветеранів
Соціальний захист ветеранів Президія Луган­ського обласно­го комітету проф­спілки працівників енергетики та елек­тротехнічної про­мисловості допо­магає ветеранам конкретними спра­вами і планує про­довжувати пра­цювати в цьому напрямі.
 
Регіональні новини
  Буде хліб – буде й пісня
Буде хліб – буде й пісня 13 липня у ТОВ «Зоря» Покровсько­го району Дніпро­петровської облас­ті відбулося свято врожаю – обжнив­ки. В господар­стві на площі май­же 2000 га, з якої 1630 га займає ози­ма пшениця, зібра­но майже 10 тисяч тонн зерна ранніх зернових культур. Досягнуто урожай­ності озимої пше­ниці по 50,7 ц/га та озимого ячменю по 52,3 ц/га. І це в зоні ризикового земле­робства, майже на пісках.
 
Регіональні новини
  Тобі, Краснодоне, ветеранський уклін…
Тобі, Краснодоне, ветеранський уклін… Керівництво та профспілковий комітет Сєвєродонецько­го об’єднання «Азот» дбайливо підтримують діяльність вете­ранських організацій підприємства. Така турбота закріплена і в його колективному договорі. Тут і надання різноманітної до­помоги, включаючи медичну в заводській медсанчастині, й ор­ганізація оздоровлення на «азотівській» базі відпочинку, в санаторії-профілакторії. А ще – вшанування ювілярів, проведен­ня зустрічей з молоддю в народному музеї підприємства, його дитячому літньому таборі, підшефних навчальних закладах.
 
Регіональні новини
  Профспілкові орієнтири – спільні
Профспілкові орієнтири – спільні 2–3 липня відбулася поїздка делегації Київської обласної ради профспілок до Білорусі. У її складі були представники галузевих профспілок області на чолі з головою облпрофради Валентином Кононенком.
 
Регіональні новини
  Соціальний пакет ТОВ «Фішер-Мукачево» включає й оздоровлення дітей
Соціальний пакет ТОВ «Фішер-Мукачево» включає й оздоровлення дітей До соціального пакета працівників ТОВ «Фішер-Мукачево» – одного із світових лідерів у виробництві гірських і бігових лиж та хокейних ключок (генеральний директор Василь Ря­бич), входить оздоровлення їхніх дітей. Тож щороку оздо­ровчий заклад «Білочка», розташований у мальовничому куточку Карпат – с. Лісарня Мукачівського району, приймає близько 100 маленьких відпочивальників.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання