« на головну 22.05.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1002)
16
Травень
 
Інтерв’ю
 
Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»

Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Дружать райони профспілками
Дружать райони профспілками У Львівській та Харківській обласних організаціях профспілки освіти стар­тує спільний інформаційний проект на рівні районних організацій.
 
Регіональні новини
  Консолідація зусиль для соціальної стабільності
Консолідація зусиль для соціальної стабільності За ініціативою Федерації профспілок Черкаської області 23 липня у при­міщенні профспілок відбулося засідання робочої групи Черкаської облас­ної тристоронньої соціально-економічної ради.
 
Регіональні новини
  Боротьба за життя та здоров’я
Боротьба за життя та здоров’я Дніпропетровське облпрофоб’єднання велику увагу приділяє вирішенню пи­тань охорони праці. У цій роботі пре­зидія профцентру плідно співпрацює з державними структурами, насамперед Дніпро­петровським і Криворізьким теруправлін­нями Держгірпромнагляду, управлінням виконавчої дирекції Фонду соціально­го страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, з яки­ми укладено угоди про взаємодію. Зокре­ма, проводяться спільні наради з підбит­тя підсумків роботи з охорони праці.
 
Регіональні новини
  Соціальний захист ветеранів
Соціальний захист ветеранів Президія Луган­ського обласно­го комітету проф­спілки працівників енергетики та елек­тротехнічної про­мисловості допо­магає ветеранам конкретними спра­вами і планує про­довжувати пра­цювати в цьому напрямі.
 
Регіональні новини
  Буде хліб – буде й пісня
Буде хліб – буде й пісня 13 липня у ТОВ «Зоря» Покровсько­го району Дніпро­петровської облас­ті відбулося свято врожаю – обжнив­ки. В господар­стві на площі май­же 2000 га, з якої 1630 га займає ози­ма пшениця, зібра­но майже 10 тисяч тонн зерна ранніх зернових культур. Досягнуто урожай­ності озимої пше­ниці по 50,7 ц/га та озимого ячменю по 52,3 ц/га. І це в зоні ризикового земле­робства, майже на пісках.
 
Регіональні новини
  Тобі, Краснодоне, ветеранський уклін…
Тобі, Краснодоне, ветеранський уклін… Керівництво та профспілковий комітет Сєвєродонецько­го об’єднання «Азот» дбайливо підтримують діяльність вете­ранських організацій підприємства. Така турбота закріплена і в його колективному договорі. Тут і надання різноманітної до­помоги, включаючи медичну в заводській медсанчастині, й ор­ганізація оздоровлення на «азотівській» базі відпочинку, в санаторії-профілакторії. А ще – вшанування ювілярів, проведен­ня зустрічей з молоддю в народному музеї підприємства, його дитячому літньому таборі, підшефних навчальних закладах.
 
Регіональні новини
  Профспілкові орієнтири – спільні
Профспілкові орієнтири – спільні 2–3 липня відбулася поїздка делегації Київської обласної ради профспілок до Білорусі. У її складі були представники галузевих профспілок області на чолі з головою облпрофради Валентином Кононенком.
 
Регіональні новини
  Соціальний пакет ТОВ «Фішер-Мукачево» включає й оздоровлення дітей
Соціальний пакет ТОВ «Фішер-Мукачево» включає й оздоровлення дітей До соціального пакета працівників ТОВ «Фішер-Мукачево» – одного із світових лідерів у виробництві гірських і бігових лиж та хокейних ключок (генеральний директор Василь Ря­бич), входить оздоровлення їхніх дітей. Тож щороку оздо­ровчий заклад «Білочка», розташований у мальовничому куточку Карпат – с. Лісарня Мукачівського району, приймає близько 100 маленьких відпочивальників.
 
Регіональні новини
  Співпраця варта наслідування
Співпраця варта наслідування У складі об’єднаного профкому «Барва», що на Закарпатті, налічується 29 первинок, на обліку в яких – 2785 членів профспілки. Ця багатопрофільна струк­тура – приклад постійного розвитку сучасних підпри­ємств торгівлі, громадсько­го харчування та послуг, упровадження новітніх тех­нологій, прогресивних ме­тодів торгівлі з новим функ­ціональним обладнанням, електронно-технологічними послугами реклами, ме­неджменту та маркетингу.
 
Регіональні новини
  На часі – зайнятість населення
На часі – зайнятість населення 12 червня на Буковині відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці щодо практичного застосу­вання Закону України «Про зайнятість населення» за участю народних де­путатів України, представників Адміністрації Президента, Кабінету Міні­стрів, міністерств, органів державної влади, профспілок і роботодавців.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2019 21:43

21.05.2019 21:43

21.05.2019 21:40

21.05.2019 21:39

13.05.2019 22:29

13.05.2019 22:29

29.04.2019 00:47

29.04.2019 00:46

29.04.2019 00:45

29.04.2019 00:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання