« на головну 27.09.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1122)
02
Вересень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»

ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО НОВУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ УГОДУ
ПІДПИСАНО НОВУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ УГОДУ Соціальні партнери на Дні­пропетровщині підписа­ли нову Територіальну угоду на період до 2025 року.
 
Регіональні новини
  БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ – СПІЛЬНА СПРАВА
БЕЗПЕЧНА ПРАЦЯ – СПІЛЬНА СПРАВА Внесення на розгляд другого засідання Міжгалузевої ради Дніпропетровського обласно­го об’єднання профспілок спільно з колегією Головного управління Держпраці в Дніпропе­тровській області питання щодо ста­ну безпеки праці на підприємствах області не є випадковим.
 
Регіональні новини
  СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ПРОТИДІЮТЬ НЕЗАДЕКЛАРОВАНІЙ ПРАЦІ
СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ПРОТИДІЮТЬ НЕЗАДЕКЛАРОВАНІЙ ПРАЦІ У Федерації проф­спілок Хмель­ницької області під керівни­цтвом директора Хмельницького обласно­го центру зайнятості Сер­гія Черешні відбулася на­рада за участю першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Тюріна, Голови Федера­ції профспілок Хмель­ницької області Олега Сковороднікова, началь­ника Управління Держпраці у Хмельницькій об­ласті Олександра Малю­зіна, керівного складу об­ласного, директорів фі­лій Хмельницького ОЦЗ, Кам’янець-Подільського та Хмельницького місь­ких центрів зайнятості.
 
Регіональні новини
  ПЕРВИНКАМ – ОСОБЛИВУ УВАГУ
ПЕРВИНКАМ – ОСОБЛИВУ УВАГУ 11 травня відбу­лось чергове за­сідання прези­дії Федерації профспілок Рів­ненської області, де було роз­глянуто нагальні питання розвитку профспілкового руху області, зокрема:
 
Регіональні новини
  «ВІДДАЙТЕ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ ТЕАТРАМ»
«ВІДДАЙТЕ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ ТЕАТРАМ» 22 березня проф­спілкові орга­нізації харків­ських кому­нальних теа­трів організували мітинг працівників театрів області на захист трудових та соці­ально-економічних прав. Пе­ред будівлею Харківської об­ласної держадміністрації зі­бралися протестувальники – працівники харківських теа­трів та студенти, обурені ци­нічним порушенням їхніх трудових прав з боку влади.
 
Регіональні новини
  ЯК ПОПЕРЕДИТИ СОЦІАЛЬНИЙ КОНФЛІКТ?
ЯК ПОПЕРЕДИТИ СОЦІАЛЬНИЙ КОНФЛІКТ? Перше в цьому році засідання територіаль­ної тристо­ронньої соці­ально-економічної ради Рівненської області від­булося в дещо нетради­ційному форматі: замість усталеного звіту сторін- учасників про роботу за певний період, присутні члени ради і запрошені взяли участь в обгово­ренні гарячих, як їх оха­рактеризував, відкрива­ючи засідання, голова ФПО Микола Шершун, тем. А саме: про мініміза­цію негативних наслідків масових вивільнень пра­цівників бюджетної сфе­ри у зв’язку із зміною ад­міністративно-територі­ального устрою в області та про подальше вдоско­налення тарифної політи­ки у сфері енергетики та комунальних послуг.
 
Регіональні новини
  ПРАЦІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВА «КВАРСИТ» ВИМАГАЮТЬ ПОГАСИТИ ЗАРПЛАТНІ БОРГИ
ПРАЦІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВА «КВАРСИТ» ВИМАГАЮТЬ ПОГАСИТИ ЗАРПЛАТНІ БОРГИ Працівники державного науково-виробничого підприємства «Квар­сит» у м. Костянтинівка Донецької області вже більше 3 років не отримують зарплати й не накопичують стра­ховий стаж.
 
Регіональні новини
  ПІДТРИМКА АКЦІЙ ПРОТИ ТАРИФНОГО ГЕНОЦИДУ
ПІДТРИМКА АКЦІЙ ПРОТИ ТАРИФНОГО ГЕНОЦИДУ 20 січня відбулось засідання президії Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, на якому розглянуто питання про виконання постанови Президії ФПУ «Про позицію Федерації професійних спілок України щодо неприпустимості підвищення цін на природний газ, тарифів на електроенергію та комунальні послуги в умовах пандемії та зниження доходів населення».
 
Регіональні новини
  ВИМОГИ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ПЕРЕДАНО ОБЛАСНІЙ ВЛАДІ
ВИМОГИ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ПЕРЕДАНО ОБЛАСНІЙ ВЛАДІ 4 грудня в приміщенні Ві­нницької обласної державної адміністрації відбулася ро­боча зустріч членів президії ФПО з керівництвом ОДА.
 
Регіональні новини
  ВІДБУЛАСЬ ОБЛАСНА МІЖСПІЛКОВА ЗВІТНО- ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ
ВІДБУЛАСЬ ОБЛАСНА МІЖСПІЛКОВА ЗВІТНО- ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ 25 листопада у примі­щенні го­ловного корпусу Тернопільського націо­нального педагогічно­го університету ім. Во­лодимира Гнатюка від­булася ХХVІІІ обласна міжспілкова звітно-ви­борна конференція.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.09.2021 22:03

05.09.2021 22:02

05.09.2021 22:01

29.08.2021 22:46

15.08.2021 22:50

15.08.2021 22:49

15.08.2021 22:48

15.08.2021 22:47

15.08.2021 22:47

15.08.2021 22:44

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання