« на головну 05.12.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1182)
03
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ

ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  50 РОКІВ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ЛЮДИНИ ПРАЦІ
50 РОКІВ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ЛЮДИНИ ПРАЦІ 2022 рік є ювілейним для Білоцерківської міської організації профспілки працівників житлово-ко- мунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговуван- ня населення.
 
Регіональні новини
  ПОПРИ ВСЕ ТРИМАЮТЬ ОСВІТНІЙ ФРОНТ
ПОПРИ ВСЕ ТРИМАЮТЬ ОСВІТНІЙ ФРОНТ На запрошення Проф­спілки працівників осві­ти і науки України 11–12 жовтня в нашій країні перебувала з візитом делегація Американ­ської Федерації вчите­лів (AFT) на чолі з її пре­зиденткою Ренді Вайн­гартен.
 
Регіональні новини
  УКЛАДЕНО УГОДУ МІЖ ОБЛПРОФРАДОЮ ТА ОБЛАСНИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ
УКЛАДЕНО УГОДУ МІЖ ОБЛПРОФРАДОЮ ТА ОБЛАСНИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ Нещодавно було вперше укладено Угоду про спів­робітництво між Закар­патським обласним цен­тром зайнятості та Закар­патською обласною радою профспілок у сфері зайня­тості.
 
Регіональні новини
  ОХОПИТИ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю КОЖНЕ ДИТЯЧЕ СЕРЦЕ
ОХОПИТИ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю КОЖНЕ ДИТЯЧЕ СЕРЦЕ Оздоровча компанія цього року відбувалась в умовах підвищеної уваги до дитячих оздоровчих закладів стосов­но безпеки перебування дітей: умови проживання, наявності захисних споруд (сховищ). Під час вибору місця відпочинку дітей перевага надавалася віддаленості регіону розташу­вання дитячого закладу від­носно зони активних бойових дій.
 
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ
ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ 15 серпня голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько та в.о. начальника ГУ Держпраці у Львівській області Оксана Єзерська офіційно підпи­сали угоду про співпрацю.
 
Регіональні новини
  ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ – НЕ ВТРАТИТИ КВАЛІФІКОВАНІ КАДРИ В УМОВАХ ВІЙНИ
ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ – НЕ ВТРАТИТИ КВАЛІФІКОВАНІ КАДРИ В УМОВАХ ВІЙНИ 28 липня у Федерації профспілок Рівнен­ської області відбу­лося чергове засі­дання Територіальної тристоронньої соці­ально-економічної ради. За нормами Закону України «Про соціальний діалог в Україні», черговості ротації головування, профспілкова сторо­на на даний час голо­вує на засіданнях ТТСЕР.
 
Регіональні новини
  ВІД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ІЗ США – ДІТЯМ, ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ
ВІД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ІЗ США – ДІТЯМ, ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ Закарпатська область нині стала притулком для десятків тисяч вимуше­них переселенців, які по­страждали від російської агресії та змушені були виїхати в безпечні місця.
 
Регіональні новини
  ДОСВІД ПРОФЦЕНТРІВ ЄВРОПИ НЕОБХІДНО ВИВЧАТИ ТА ЗАПРОВАДЖУВАТИ
ДОСВІД ПРОФЦЕНТРІВ ЄВРОПИ НЕОБХІДНО ВИВЧАТИ ТА ЗАПРОВАДЖУВАТИ У Закарпатській обласній раді профспілок відбулася зустріч за­ступника Голови Федерації профспілок України Василя Андреєва та голови Закарпатської облпрофради Івана Зелінського.
 
Регіональні новини
  ЛЮДИ ТВОЇ, ПРОФСПІЛКО
ЛЮДИ ТВОЇ, ПРОФСПІЛКО Небайдужа, наполегли­ва та працелюбна. Та­кими словами можна охарактеризувати справжнього профспіл­кового лідера Вікторію Вінічук – голову профкому комунального підприємства «Вараштепловодоканал». Адже завдяки її що­денній кропіткій роботі вдалося зберегти профорганізацію на підприємстві та підвищи­ти заробітну плату всьому колективу май­же вдвічі.
 
Регіональні новини
  У СЛОВАЧЧИНІ ВІДКРИЛИ УКРАЇНСЬКУ БІБЛІОТЕКУ ДЛЯ ДІТЕЙ
У СЛОВАЧЧИНІ ВІДКРИЛИ УКРАЇНСЬКУ БІБЛІОТЕКУ ДЛЯ ДІТЕЙ Словацька сторона надзвичайно багато робить для наших людей: сприяє у пошуку житла, роботи, мов­них курсів, дитячих садочків, шкіл тощо.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

06.11.2022 13:44

06.11.2022 13:43

06.11.2022 13:40

21.10.2022 21:56

02.10.2022 19:06

02.10.2022 19:05

02.10.2022 19:04

02.10.2022 19:04

02.10.2022 19:03

02.10.2022 12:46

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання