« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  ДІАЛОГОВА ЗУСТРІЧ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ
ДІАЛОГОВА ЗУСТРІЧ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ Про реалізацію трудових і соціальних прав праців­ників та прав профспілок говорилося під час діа­логової зустрічі, яка від­булася в Раді профспі­лок області з нагоди Дня Конституції України. Основним лейтмотивом зустрічі стало гасло «Нині працюємо на Пе­ремогу і водночас про­єктуємо майбутнє дер­жави загального добро­буту!»
 
Регіональні новини
  ІНТЕГРАЦІЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
ІНТЕГРАЦІЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ В ЄВРОПЕЙСЬКЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ Криворізький фаховий медичний коледж у 2023 році отримав гран­ти на реалізацію міжна­родних проєктів щодо обміну молоддю України та Литви, України та Польщі.
 
Регіональні новини
  ДІЄВИЙ СОЦДІАЛОГ СПРИЯТИМЕ СТАЛІЙ РОБОТІ ЕКОНОМІКИ
ДІЄВИЙ СОЦДІАЛОГ СПРИЯТИМЕ СТАЛІЙ РОБОТІ ЕКОНОМІКИ У Будинку профспілок в Ужгороді відбулося за­сідання Закарпатської обласної Ради профспі­лок.
 
Регіональні новини
  НА ВИКОНКОМІ ВІДЗНАЧИЛИ ВАЖЛИВІСТЬ СОЦДІАЛОГУ
НА ВИКОНКОМІ ВІДЗНАЧИЛИ ВАЖЛИВІСТЬ СОЦДІАЛОГУ Відбулось засідання Ви­конкому Об’єднання профспілок Харківської області (офлайн+онлайн) під головуванням Голови ОПХО Сергія Тесленка.
 
Регіональні новини
  ЗМЕНШЕННЯ ЧЛЕНСТВА СУТТЄВО УПОВІЛЬНИЛОСЬ
ЗМЕНШЕННЯ ЧЛЕНСТВА СУТТЄВО УПОВІЛЬНИЛОСЬ Відбулося чергове засі­дання Президії Закар­патської облпрофради (голова Іван Зелінський).
 
Регіональні новини
  ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ Федерація профспілок області провела семі­нар-навчання фахівців членських організацій ФПО з питань охорони праці, правової, соціаль­но-економічної роботи профспілкових організа­цій в умовах воєнного стану.
 
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО УГОДУ МІЖ ДЕРЖПРАЦЕЮ ТА ПРОФСПІЛК
ПІДПИСАНО УГОДУ МІЖ ДЕРЖПРАЦЕЮ ТА ПРОФСПІЛК У Закарпатській облпрофраді відбулася ро­боча зустріч соціальних партнерів, в якій взяли участь голови обласних організацій галузевих профспілок та заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктор Погар і начальник Управління інспекційної діяльності у Закарпат­ській області Василь Грицик.
 
Регіональні новини
  «ВІДЧУВАТИ ПОДИХ ПЕРВИНКИ, КОЖНОГО ЧЛЕНА ПРОФСПІЛКИ»
«ВІДЧУВАТИ ПОДИХ ПЕРВИНКИ, КОЖНОГО ЧЛЕНА ПРОФСПІЛКИ» Новий 2024-ий у Львів­ській облорганізації профспілки освітян стартував зустріччю з ініціативною групою – представниками перви­нок працівників і сту­дентів закладів вищої освіти щодо підготовки семінару з питань ре­форми у вищій школі.
 
Регіональні новини
  ВИХОВАТЕЛЯМ ТА ПОМІЧНИКАМ ВИПЛАТЯТЬ НАДБАВКИ
ВИХОВАТЕЛЯМ ТА ПОМІЧНИКАМ ВИПЛАТЯТЬ НАДБАВКИ Вінницький викон­ком міської ради ухвалив рішення про встановлення надбавок для пра­цівників деяких ко­мунальних закла­дів. У рішенні ви­конкому йдеться про вихователів ди­тячих садочків та помічників вихова­телів.
 
Регіональні новини
  ПЕРВИНКА ДБАЄ ПРО МОБІЛІЗОВАНИХ
ПЕРВИНКА ДБАЄ ПРО МОБІЛІЗОВАНИХ Нещодавно металургій­ному комбінату «Запо­ріжсталь» виповнилось 90-років. Удруге за свою історію підприємство вимушене зустрічати ювілей в умовах війни, яка наклала відбиток на долі десятків тисяч ме­талургів та їх родин. Але, без сумніву, цей страш­ний іспит загартував усіх нас, зробивши міцніше, а деяких – кинув в жерло жахливих подій…
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання