« на головну 23.09.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1222)
10
Серпень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА СПІЛЧАНАМ
БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА СПІЛЧАНАМ Закарпатська облпроф­рада (голова Іван Зелін­ський), обласні органі­зації галузевих профспі­лок краю надали по­сильну благодійну до­помогу спілчанам Хер­сонщини, які постраж­дали внаслідок підриву російськими агресора­ми Каховської ГЕС зага­лом на суму 300 тис. гривень.
 
Регіональні новини
  У ПОЛІ ЗОРУ – ІНФОРМАЦІЯ ТА ЗНАННЯ
У ПОЛІ ЗОРУ – ІНФОРМАЦІЯ ТА ЗНАННЯ Як правило, найбільшого успіху досягає той, хто має в своєму розпоря­дженні кращу інформа­цію. З відповідною ме­тою Закарпатська об­лорганізація профспілки працівників освіти і нау­ки в онлайн форматі про­вела семінар для голів районних, об’єднаних, міських організацій Профспілки, профкомів закладів вищої освіти.
 
Регіональні новини
  ТАРИФ ПІДВИЩИЛИ, А ПРО ДИФЕРЕНЦІАЦІЮ ЗАБУЛИ
ТАРИФ ПІДВИЩИЛИ, А ПРО ДИФЕРЕНЦІАЦІЮ ЗАБУЛИ Президія Федерації про­фесійних спілок Кірово­градської області, усві­домлюючи невідворот­ність підвищення цін на електроенергію з причини завдання надзвичайно великих втрат енергопос­тачальним компаніям в результаті ворожих об­стрілів енергетичних об’єктів на початку року, вважає неприпустимою відміну їх диференціації. Свою точку зору з цього приводу Президія ФПО висловила у листі до Прем’єр-міністра України.
 
Регіональні новини
  «ВТІЛЮЄ В ЖИТТЯ НАЙСМІЛИВІШІ ЗАДУМИ…»
«ВТІЛЮЄ В ЖИТТЯ НАЙСМІЛИВІШІ ЗАДУМИ…» Ректорка Дрогобицького державного педагогіч­ного університету імені Івана Франка Валентина Анатоліївна Бодак у пер­ший місяць літа цього року відзначила круглу дату.
 
Регіональні новини
  ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ, А ЗНАЧИТЬ – МАЙБУТНЄ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ!
ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ, А ЗНАЧИТЬ – МАЙБУТНЄ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ! Актуальним як ніколи для профспілок міста є реалізація прав членів профспілок та їх дітей на оздоровлення та відпо­чинок.
 
Регіональні новини
  ЗВОРУШЛИВА ЗУСТРІЧ З СІМ’ЯМИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ
ЗВОРУШЛИВА ЗУСТРІЧ З СІМ’ЯМИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ Нещодавно в Україні від­значали День матері. Вони, мабуть, як ніхто ін­шій, переживають най­страшніші часи жорсто­кої війни. Їх материнське серце, вистраждане, зранене, сповнене не­впинною тривогою, – ра­зом з воїнами на фронті, з пораненими у шпита­лях. В ньому ні на мить не згасає вогник надії, віри та любові.
 
Регіональні новини
  ОБСТРІЛИ УСКЛАДНЮЮТЬ УМОВИ ПРАЦІ
ОБСТРІЛИ УСКЛАДНЮЮТЬ УМОВИ ПРАЦІ Напередодні Всесвітньо­го Дня охорони праці в Будинку профспілок в ході спільної наради було підписано Угоду про співпрацю між Дніпро­петровським обласним об’єднанням профспілок та Південно-Східним межрегіональним управлінням Державної служби з питань праці.
 
Регіональні новини
  ДО ЕКВАТОРА ПРИЙШЛИ З ВАГОМИМ БАГАЖЕМ
ДО ЕКВАТОРА ПРИЙШЛИ З ВАГОМИМ БАГАЖЕМ Львівська облорганіза­ція профспілки працівни­ків освіти і науки у своє­му профспілковому Бу­динку вчених підсумува­ла 2,5-річну працю у форс-мажорних умовах – пандемії ковіду, воєн­ного стану, частих наїз­дів на профспілки від владоможців.
 
Регіональні новини
  РОМАН САВЧИН: «ГОЛОВНЕ , ЩОБ СТУДЕНТИ БУЛИ ЗАЙНЯТІ ДОБРИМИ СПРАВАМИ»
РОМАН САВЧИН: «ГОЛОВНЕ , ЩОБ СТУДЕНТИ БУЛИ ЗАЙНЯТІ ДОБРИМИ СПРАВАМИ» Первинна студентська організація Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкеви­ча, яку очолює молодий викладач математики Роман Олегович Сав­чин, налічує понад 600 студентів-спілчан.
 
Регіональні новини
  ДБАЮТЬ ПРО ПРЕСТИЖ ПЕДАГОГІВ
ДБАЮТЬ ПРО ПРЕСТИЖ ПЕДАГОГІВ Львівська облорганізація профспілки освіти і нау­ки, яку очолює Марія Яцейко, провела розши­рене online-засідання Президії за участі членів Секції середньої, дошкільної та позашкільної освіти.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

10.07.2023 23:08

10.07.2023 23:07

27.06.2023 21:16

27.06.2023 21:16

27.06.2023 20:54

16.06.2023 19:09

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання