« на головну 29.02.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1244)
08
Лютий
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: РАТИФІКАЦІЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ Є НАШОЮ ВИМОГОЮ І УМОВОЮ НАБУТТЯ УКРАЇНОЮ ЧЛЕНСТВА В ЄС

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: РАТИФІКАЦІЯ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ХАРТІЇ Є НАШОЮ ВИМОГОЮ І УМОВОЮ НАБУТТЯ УКРАЇНОЮ ЧЛЕНСТВА В ЄС


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  ПІДПИСАНО УГОДУ МІЖ ДЕРЖПРАЦЕЮ ТА ПРОФСПІЛК
ПІДПИСАНО УГОДУ МІЖ ДЕРЖПРАЦЕЮ ТА ПРОФСПІЛК У Закарпатській облпрофраді відбулася ро­боча зустріч соціальних партнерів, в якій взяли участь голови обласних організацій галузевих профспілок та заступник начальника Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Віктор Погар і начальник Управління інспекційної діяльності у Закарпат­ській області Василь Грицик.
 
Регіональні новини
  «ВІДЧУВАТИ ПОДИХ ПЕРВИНКИ, КОЖНОГО ЧЛЕНА ПРОФСПІЛКИ»
«ВІДЧУВАТИ ПОДИХ ПЕРВИНКИ, КОЖНОГО ЧЛЕНА ПРОФСПІЛКИ» Новий 2024-ий у Львів­ській облорганізації профспілки освітян стартував зустріччю з ініціативною групою – представниками перви­нок працівників і сту­дентів закладів вищої освіти щодо підготовки семінару з питань ре­форми у вищій школі.
 
Регіональні новини
  ВИХОВАТЕЛЯМ ТА ПОМІЧНИКАМ ВИПЛАТЯТЬ НАДБАВКИ
ВИХОВАТЕЛЯМ ТА ПОМІЧНИКАМ ВИПЛАТЯТЬ НАДБАВКИ Вінницький викон­ком міської ради ухвалив рішення про встановлення надбавок для пра­цівників деяких ко­мунальних закла­дів. У рішенні ви­конкому йдеться про вихователів ди­тячих садочків та помічників вихова­телів.
 
Регіональні новини
  ПЕРВИНКА ДБАЄ ПРО МОБІЛІЗОВАНИХ
ПЕРВИНКА ДБАЄ ПРО МОБІЛІЗОВАНИХ Нещодавно металургій­ному комбінату «Запо­ріжсталь» виповнилось 90-років. Удруге за свою історію підприємство вимушене зустрічати ювілей в умовах війни, яка наклала відбиток на долі десятків тисяч ме­талургів та їх родин. Але, без сумніву, цей страш­ний іспит загартував усіх нас, зробивши міцніше, а деяких – кинув в жерло жахливих подій…
 
Регіональні новини
  ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКПРОФРАДИ
ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКПРОФРАДИ На порядку денно­му були розглянуті, обговорені та при­йняті Постанови з наступних питань:
 
Регіональні новини
  ОБЛПРОФРАДА ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ МІНЕКОНОМІКИ
ОБЛПРОФРАДА ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ МІНЕКОНОМІКИ До Всесвітнього Дня дій за гідну працю в Закар­патті провели публічну дискусію «Гідна праця в умовах війни: роль соці­альних партнерів у за­безпеченні спільних дій» за участі керівників об­ласних організацій галу­зевих профспілок та со­ціальних партнерів.
 
Регіональні новини
  МОЛОДЬ ОБГОВОРИЛА МАЙБУТНЄ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ
МОЛОДЬ ОБГОВОРИЛА МАЙБУТНЄ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ «Молодь – майбутнє профспілкового руху» – саме за такою темою у Тернополі відбулася вступна сесія з кандида­тами до молодіжної ради Тернопільської облоргані­зації профспілки освітян.
 
Регіональні новини
  ДІАЛОГИ З НАРДЕПАМИ
ДІАЛОГИ З НАРДЕПАМИ У Львівському профспіл­ковому Будинку вчених з ініціативи обласної орга­нізації освітянської профспілки, яку очолює Марія Яцейко, та за під­тримки профільного де­партаменту облдержад­міністрації і її керівника Олега Паски, відбулася зустріч профактиву, ке­рівників освітніх закла­дів з народними депута­тами від Львівщини На­талею Піпою, Олегом Си­нюткою, помічником на­родного депутата Ми­хайла Цимбалюка про­фесором «Львівської по­літехніки» Уляною Пар­пан.
 
Регіональні новини
  ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ВІКУ
ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЛЮДЕЙ ЛІТНЬОГО ВІКУ Цього дня у ФП Кірово­градської обл. зібрали ветеранів різних років і галузей з нагоди Дня людей літнього віку. Посмішки, радість від зустрічі зі знайомими, обійми, щемкі спогади – це саме те, що потріб­но ветеранам на схилі літ. І такий подарунок їм зробили організатори свята – ГО «Громадські ініціативи Марії Чор­ної», обласна організа­ція ветеранів та ФПО.
 
Регіональні новини
  СВЯТО В С МІЛЯНСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТІ
СВЯТО В С МІЛЯНСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТІ Смілянський дитячий будинок-інтернат для ді­тей з особливими потре­бами відзначив своє 55 річчя.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

24.12.2023 14:26

24.12.2023 14:21

24.12.2023 14:20

12.12.2023 21:10

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання