« на головну 27.09.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1122)
02
Вересень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»

ВІКТОР ТУРМАНОВ: «НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗБЕРЕГТИ ГАЛУЗЬ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Соціальне партнерство
Соціальне партнерство
  СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ВІДРОДЖУЄТЬСЯ
СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ВІДРОДЖУЄТЬСЯ Відносини Центрального комітету Профспілки працівників житлово-комунального гос­подарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України з профільними міністерствами та відомствами завжди мали конструктивний характер.
 
Соціальне партнерство
  СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ МАЮТЬ БУТИ В ОДНОМУ ЧОВНІ
СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ МАЮТЬ БУТИ В ОДНОМУ ЧОВНІ В умовах нинішньої складної соціально-економічної ситуа­ції у державі вкрай важливо виробити тактику консолідо­ваних дій як на національному рівні, так і на місцях, щоб зу­пинити руйнування економіки, падіння реальної заробітної плати, зубожіння працюючих людей, знищення соціального страхування.
 
Соціальне партнерство
  В єдності наша сила
В єдності наша сила На базі Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області про­довжив свою роботу дансько-український проект «Посилення внеску профспі­лок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні». З10 по 15 травня визначали своє місце в профспілковому русі та фор­мували власне бачення учасники групи № 2.
 
Соціальне партнерство
  Робота в атмосфері взаєморозуміння
Робота в атмосфері взаєморозуміння Чернівецький машинобудівний завод «ТОВ «Машзавод» засновано у 1945 році. Протягом останніх 35 років і донині це підприємство – єди­ний і найбільший в Україні та СНД виробник сучасного і ефективного об­ладнання для переробки, транспортування, зберігання та синтезу нафти, газу і конденсату, енергетичного обладнання.
 
Соціальне партнерство
  Юрій Кулик: «Я прибічник конструктивного соціального діалогу»
Юрій Кулик: «Я прибічник конструктивного соціального діалогу» Днями Голова Федерації профспілок Украї­ни Юрій Кулик зустрівся з представниками регіональних ЗМІ у стінах Будинку спілок. Під час розмови профспілковий лідер роз­повів про нинішній стан справ у ФПУ, від­значення в Україні Всесвітнього дня дій за гідну працю (7 жовтня) та Міжнародного дня боротьби з бідністю (17 жовтня) тощо.
 
Соціальне партнерство
  На шляху до стійкої промислової політики
На шляху до стійкої промислової політики 12–13 вересня у київ­ському готелі «Турист» відбулася Субрегіональ­на зустріч членських організацій Глобальної спілки IndustriALL країн СНД.
 
Соціальне партнерство
  Міжнародна співпраця задля людини праці
Міжнародна співпраця задля людини праці У кінці серпня до Пол­тавщини прибули профспілкові делега­ції IG Metall з м. Зінге­на (Федеративна Рес­публіка Німеччина) та Тернопільської облас­ної ради профспілок.
 
Соціальне партнерство
  Закон для роботодавця
Закон для роботодавця У Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці відбувся круглий стіл «Про практику застосування Закону України «Про ор­ганізації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності» від 22.06.2012 № 5026-У1». У заході взя­ли участь народні депутати України, члени НТСР – представники всеукраїн­ських об’єднань профспілок, робото­давців, міністерств і відомств, громад­ських організацій, а також науковці, працівники ЗМІ. Вів засідання голова Комітету ВР з питань соціальної полі­тики та праці Петро Цибенко.
 
Соціальне партнерство
  В українців є бажання жити краще!
В українців є бажання жити краще! Днями за ініціативи Федерації про­фесійних спілок України та Європей­ського фонду освіти (ЄФО) у Києві від­булася презентація суті участі євро­пейських профспілок в питаннях про­фесійної освіти та підготовки кадрів. У заході взяли участь спеціаліст ЄФО із соціального партнерства Петрі Лемпінен, регіональний мене­джер ЄФО по Україні Тімо Куусела, заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк, в. о. заступника Голови ФПУ Євген Драп’ятий та інші. Ми скористалися можливістю та по­ставили кілька запитань, що наразі хвилюють як профспілки, так і сус­пільство в цілому, представникам Європейського фонду освіти.
 
Соціальне партнерство
  Олександр КИСЕЛЬОВ: «Ціни – це призма, крізь яку люди дивляться на владу»
Олександр КИСЕЛЬОВ: «Ціни – це призма, крізь яку люди дивляться на владу» Президент України Віктор Янукович своїм Указом № 19/2012 утворив Державну інспекцію України з контролю за цінами. Федерація профспілок Украї­ни раніше неодноразово порушувала питання про необхідність створення такого державного органу, її позицію було озвучено на засіданні Кабінету Міні­стрів 7 грудня 2011 року та доведено до відома Прези­дента України. Про те, що являє собою нова інспек­ція, а також про її взаємодію із всеукраїнськими профспілками й профспілковими об’єднаннями – у бесіді «ПВ» із головою Державної інспекції України з контролю за цінами Олександром Кисельовим.
 

Сторінки: 1 2 3

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.09.2021 22:03

05.09.2021 22:02

05.09.2021 22:01

29.08.2021 22:46

15.08.2021 22:50

15.08.2021 22:49

15.08.2021 22:48

15.08.2021 22:47

15.08.2021 22:47

15.08.2021 22:44

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання