« на головну 25.04.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
  Сильні профспілки – справедливе суспільство
Сильні профспілки – справедливе суспільство Під таким гаслом 22–24 березня про­водив свою роботу VI з’їзд Федерації профспілок України. У Міжнародно­му центрі культури і мистецтв (Жовтневому палаці) зібралися близько 700 делегатів від всеукраїн­ських профспілок і об’єднань, що вхо­дять до складу ФПУ, представники міжнародних профцентрів, засобів масової інформації.
 
Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
  Бачимо в ФПУ сильних партнерів
Бачимо в ФПУ сильних партнерів Відсутність на з’їзді Президента України Віктора Януковича, на якого дуже чекали, перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова пояснила його хворобою, з високою температурою, і зачи­тала привітання від першої особи країни до делегатів зібрання.
 
Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
  Виступ Голови Федерації профспілок України Василя ХАРА
Виступ Голови Федерації профспілок України Василя ХАРА Наш форум проходить у складний історично відповідальний час. Країна виходить із важкої фінансово-економічної кризи, яка завдала важкого удару світовій та національній економіці зокрема, різко погіршивши матеріальне становище людей.
 
Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
  Головою Федерації професійних спілок України обрано Василя ХАРА
Головою Федерації професійних спілок України обрано Василя ХАРА 24 березня 2011 року делегати VI З’їзду Федерації професійних спілок України обрали Голову ФПУ на наступний термін – їм став нині діючий Голова ФПУ, народний депутат України Василь Георгійович Хара.
 
Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
  Чим пишається уряд
Чим пишається уряд 11 березня Прем’єр-міністр України Микола Азаров провів підсумкову прес-конференцію «Рік роботи Уряду: поворот до нової якості життя», на якій розповів журналістам про ми­нулорічні досягнення влади.
 
Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
  Дискусія в телеефірі. Профспілковий «Шустер-live» пройшов у цеху заводу «Антонов»
Дискусія в телеефірі. Профспілковий «Шустер-live» пройшов у цеху заводу «Антонов» ФПУ все частіше потра­пляє в об’єктиви телека­мер – це й виступи лідерів Федерації на Першому ді­ловому телеканалі, й низ­ка акцій на підтримку гід­ного рівня життя пересіч­них громадян. Не став ви­нятком і минулий тиж­день. На території заводу «Антонов» (Київ) відбувся телевізійний запис пере­дачі «За гідну працю в Україні», який здійснював канал УТ-1. Під час зйомок відбувалася дискусія на злободенну тему за учас­тю 300 працівників заводу, делегатів VI з’їзду ФПУ. Переглянути передачу можна ввечері 22 березня. Не пройшло повз увагу ЗМІ й пікетування Верхо­вної Ради під час обгово­рення пенсійної реформи у профільному Комітеті у справах пенсіонерів, вете­ранів та інвалідів. Акція виявилася результатив­ною: законопроект повер­нуто на доопрацювання.
 
Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
  Пенсійні експерименти МВФ не для України
Пенсійні експерименти МВФ не для України 11 березня пред­ставники Федера­ції профспілок Ук­раїни, галузевих профспілкових ор­ганізацій міста Києва та Київської області пікетува­ли представниц­тво Міжнародного валютного фонду в Україні.
 
Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
  Кому – криза, а для МВФ – подарунок долі
Кому – криза, а для МВФ – подарунок долі Міжнародний валютний фонд (МВФ), що має статус спеціалізованої установи ООН, на сьогодні є найпотужнішою еко­номічною установою у світі. Його акти­ви становлять 750 мільярдів доларів. Ар­мія економістів налічує 2500 осіб. Протя­гом останніх двох років представники фонду активно курсують між світовими столицями нібито з метою порятунку економік збанкрутілих країн.
 
Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
  Події п’ятирічки
Події  п’ятирічки У 2009 році з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю, Дня боротьби з бідністю ФПУ та її членські організації розгорнули Осінній наступ профспілок, у рамках якого відбулися масові акції в регіонах, що завершилися численною акцією протесту в центрі Києва.
 
Спецвипуск: до VI з`їзду ФПУ
  ПОРЯДОК РОБОТИ VІ З’ЇЗДУ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ
ПОРЯДОК РОБОТИ VІ З’ЇЗДУ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ 22 березня, вівторок 10.00–15.00 Реєстрація делегатів та запрошених, які мешкають у м. Києві, у приміщенні фойє Великого залу Будинку спілок, вручення матеріалів до 12.00 Прибуття відповідальних осіб від регіонів до Будинку спілок 12.00–13.00 Нарада-інструктаж з відповідальними від регіонів та апарату ФПУ 13.00–17.00 Отримання матеріалів для учасників та перевезення до готелів
 

Сторінки: 1 2

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання