« на головну 17.09.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Підтримка педагогам-початківцям
Підтримка педагогам-початківцям Велику увагу професійному становленню випускників вишів, їх соціальному захисту разом із трудовими колективами закладів приділяє профспілка освітян. Так, 26 жовтня ось уже вп’яте за ініціативи обкому профспілки та підтримки галузевого управління облдержадміністрації в Будинку спі­лок відбувся Форум молодих педагогів. У ньому взяли участь понад 350 учо­рашніх випускників, керівники вищих навчальних закладів і голови міських та районних профорганізацій.
 
Регіональні новини
  Наші в Польщі
Наші в Польщі 10–11 жовтня 2011 року група лідерів профспілки працівників соціальної сфе­ри України перебувала на навчанні в Польщі.
 
Регіональні новини
  Актуальні питання професійної освіти
Актуальні питання професійної освіти 18–19 жовтня у Києві відбувся семінар Європейського фонду освіти (ЄФО) на тему: «Управління та фінансування професійно-технічної освіти у контексті розробки політики, яка базується на документально підтвердженому аналізі використо­вування вірогідних даних для моніторингу політики».
 
Регіональні новини
  Недитячі проблеми
Недитячі проблеми Цьогорічна серпнева обласна конференція освітян дещо відріз­нялася від подібних зібрань попередніх ро­ків. На початку до присутніх звернувся з екрана Прем’єр-міністр Микола Аза­ров та профільний міністр Дмитро Та­бачник. У своїх висту­пах вони говорили на­самперед про поліп­шення якості суспіль­ного життя, яке зна­чною мірою зале­жить від освіти…
 
Регіональні новини
  Новий рік стартував
Новий рік стартував На початку жовтня традиційно розпочався но­вий навчальний рік у системі профспілкової освіти. У Чернігові до цієї події була запланова­на зустріч-семінар із заступником Голови Феде­рації профспілок України Сергієм Кондрюком. Профспілкові лідери, що зібралися в навчально-методичному центрі, мали змогу не лише отримати найсвіжішу інформацію «з перших вуст», а й подискутувати, порадитись, навіть посперечатися із гостем.
 
Регіональні новини
  «Три кити» захисту інтересів трудящих
«Три кити» захисту інтересів трудящих Виступаючи на зборах профспілкового активу в Кременчуці, що на Пол­тавщині, заступник Голови Федерації профспілок України Сергій Кон­дрюк підкреслив необхідність єдності, активності й організованості всіх профспілкових організацій у боротьбі за інтереси трудящих.
 
Регіональні новини
  Шахтобудування: борги зростають
Шахтобудування: борги зростають На підприємствах шахтобудівного комплек­су Донецької області внаслідок недостатньо­го фінансування державою будівництва об’єктів вугільної галузі, відтак – відсутності грошей для розрахунку за виконані обсяги робіт, працівників переводять на неповний робочий тиждень, відправляють у безоплат­ні відпустки. Дедалі більше зростає заборго­ваність із заробітної плати, а до Пенсійного фонду і фондів соціального страхування не надходять необхідні відрахування.
 
Регіональні новини
  Експонати для музею ФПУ
Експонати для музею ФПУ Згідно з розпорядженням Голови Федерації профспі­лок України Василя Хара нині триває робота щодо створення Музею праці та професійних спілок ФПУ. Спеціально для цього виді­лено приміщення в Будин­ку спілок. Ідею створення такого музею активно підтримали профспілки Закарпаття. Вони мають багату іс­торію профспілкового руху, оскільки перші профс­пілкові організації виник­ли у краю в кінці ХІХ –- на початку ХХ століття.
 
Регіональні новини
  Кияни: мріяти й жити на крилах надій?.. Стратегія розвитку столиці до 2025 року
Кияни: мріяти й жити  на крилах надій?.. Стратегія розвитку столиці до 2025 року 18 серпня на терито­рії заповідника «Со­фія Київська» урочис­то відзначили ювілей Шевченківського ра­йону столиці. Для на­лежної зустрічі висо­ких гостей одному з організаторів свята довелося піднятися на Софійську дзвіни­цю, аби перевірити дзвони. Проте, опи­нившись на такій ви­сочині, він надовго за­мовк, вражений крає­видом. Тільки й мовив через деякий час: «Який же він гарний, який неповторний – наш Київ...»
 
Регіональні новини
  «Якісна освіта – основа майбутнього!»
«Якісна освіта – основа майбутнього!» Під таким гаслом у столиці Південно-Африканської Республіки Кейп­тауні відбувся 6-й Всесвітній конгрес Інтернаціоналу освіти, членом якого з 2004 року є Профспілка працівників освіти і науки України. Цьогоріч у форумі освітянських профспілок зі 135 країн світу теж брала участь делегація з України, яку очолив голова ЦК галузевої профспілки Георгій Труханов. У статусі спостерігача на конгресі була присутня го­лова Львівської обласної профорганізації освіти і науки Марія Яцейко.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання