« на головну 17.09.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  «Віче» освітян
«Віче» освітян Нещодавно у при­міщенні Чернігів­ського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка відбулася обласна конференція педа­гогічних працівни­ків області, учас­никами якої ста­ли всі ключові осо­би, причетні до благородної осві­тянської справи.
 
Регіональні новини
  Мед і продукція бджільництва – на користь здоров’ю
Мед і продукція бджільництва –  на користь здоров’ю Голову профспіл­кового комітету Мукачівської центральної районної лікарні Омеляна Реше­таря у Закар­патті знають не тільки як чу­дового лікаря, а й як профспілково­го лідера, який завжди захищає права та інтере­си спілчан. А ще Омелян Васильо­вич має оригі­нальне хобі, яке свідчить про його особистий внесок у пропа­ганду здорового способу життя
 
Регіональні новини
  Не допустити зупинки виробництва
Не допустити зупинки виробництва Украй несподівано пролунало повідомлення прес-служби ТОВ «Карпатнаф­тохім», що підприємство з вересня 2012 року на певний час припиняє свою діяльність через складну фінансово-економічну ситуацію. Причину таких дій керівництво ТОВ «Карпатнафто­хім» пояснює тим, що в Україні не створено належних умов для роботи хімічного комплексу в м. Калуші, на­самперед, а також через неповернення коштів у вигляді ПДВ та проблемами зі збутом продукції.
 
Регіональні новини
  Літній відпочинок удався
Літній відпочинок удався Дітям, батьки яких працюють у ПАТ «Волиньобленерго», літо за­вжди запам’ятовується чудовим відпочинком в оздоровчих табо­рах. Цьогоріч дітей енергетиків ласкаво приймають у себе табори «Супутник» та «Чайка», що в с. Світязь, «Веселка» в с. Терешківці, ім. О. Кошового в с. Дачне та «Бар­вінок» в с. Павлівка. Від червня до серпня в них зазвичай оздоровлю­ються більше сотні школярів.
 
Регіональні новини
  Навчатися, перемагати…
Навчатися, перемагати… У червні 2012 року в с. Курортному на Південному березі Криму відбувся виїз­ний навчальний семінар-практикум з порядком денним «Завдання профор­ганізацій області щодо реалізації резо­люції VІ з’їзду ФПУ «Про підвищення ефективності соціального діалогу».
 
Регіональні новини
  На роботу– вже членом профспілки
На роботу– вже членом профспілки На Луганщині про успіхи в навчанні і науковій творчості студентки Техно­логічного інститу­ту Олександри Бо­ярчук багато хто знає. Її батько Ген­надій Леонідович працює слюсарем-ремонтником у цеху кетонів і орга­нічних кислот. Наше підприємство направило її, як дочку працівника «Азоту» та свого стипендіата, на навчання до вишу. Дівчина відразу вступила в галузе­ву профспілку хімі­ків і нафтохіміків, ставши там, як і батько, громадською активісткою.
 
Регіональні новини
  Що несе в собі приватизація морських портів?
Що несе в собі приватизація морських портів? На початку липня у Будинку спілок відбувся круглий стіл на тему «Соціально-економічні аспекти приватизації морських портів» з обгово­рення Закону України «Про морські порти України» та чинного законо­давства у сфері реформування відносин власності.
 
Регіональні новини
  Морська держава чи країна біля моря?
Морська держава чи країна біля моря? Петро І казав, що щаслива та краї­на, яка має вихід до моря. Він мав на увазі наявність власного потужного флоту, ведення морської торгівлі й т. ін. На жаль, після того, як Украї­на стала незалежною, вона таке щастя втратила. Ні, сам вихід до моря залишився. Але де ж у минуло­му славний флот, де, як кажуть, та курка, що несла золоті яйця?
 
Регіональні новини
  Зустріч в історичному Седневі
Зустріч в історичному Седневі Чергове засідання навчально-методичної ради Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, що традиційно відбувається на початку літа, цього разу зібра­лося в досить незвичному місці. Профспілкові лідери, які вже багато років визнача­ють пріоритети і напрями розвитку системи профосвіти області, зустрілися в ма­льовничому історичному містечку Седнів. У засіданні взяли участь голова навчаль­но-методичної ради Петро Чорнорот та голова Федерації профорганізацій області Микола Богдан.
 
Регіональні новини
  Без вини винн і…
Без вини винн і… У минулому році на сторінках «Профспілкових вістей» було опубліко­вано статтю «Чому штормить у Світловодському терцентрі?» На щастя, в Світловодську Кіровоград-ської області нервовий шторм стих – змінився керівник, і в колективі розпо­годилося. За іронією долі хвилі штор­му ніби перекинулися до іншого тер­центру – соціального обслуговування Новоархангельського району.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання