« на головну 16.07.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  «Антонівцям» збудують нове житло
«Антонівцям» збудують нове житло 2 липня відбуло­ся уро­чисте за­кладення капсули зі звернен­ням до майбутніх поколінь трудо­вого ко­лективу ДП «Ан­тонов» у фундамент нового 12-поверхового будинку по вул. Туполєва в столиці. Житло розрахова­но на 84 квартири для працівників підприєм­ства. В експлуатацію будинок заплановано здати 2017 року.
 
Регіональні новини
  Галузеві угоди в боротьбі за права трудящих
Галузеві угоди в боротьбі за права трудящих Після успішного проведення на початку цього року галу­зевих переговорів у хімічній промисловості Німеччини членські організації Глобальної спілки IndustriALL у Бельгії та Іспанії також домоглися важливих досягнень при укла­данні колективних угод у своїх галузях.
 
Регіональні новини
  Київській міській раді профспілок – 40!
Київській міській раді профспілок – 40! 23 червня у Київському міському будинку вчите­ля відбулося сьо­ме розширене засідання Ради Об’єднання проф­спілок, організацій профспілок у м. Ки­єві «Київська місь­ка рада профспі­лок», присвячене 40-річчю створен­ня Міськпрофради. Захід розпочався ві­деопрезентацією фото, які висвітлю­ють яскраві події в діяльності Київської міськпрофради – від часу створення й донині. Цього дня гостями свята були профспілкові пра­цівники й активісти, ветерани профспіл­кового руху столиці.
 
Регіональні новини
  Пріоритет – життя і здоров’я людини праці
Пріоритет – життя і здоров’я людини праці 28 травня в студії ПАТ«Укртеле­ком» Профспілка працівників зв’язку України разом із соціаль­ними партнерами провела Всеукраїнську селекторну нараду за підсумками виконання заходів з нагоди Дня охорони праці.
 
Регіональні новини
  Ревізори КРУ керувалися колдоговором
Ревізори КРУ керувалися колдоговором Перше після 19-ї звітно-виборної кон­ференції засідання президії Львівської обласної організації Профспілки пра­цівників освіти і науки України вирізня­лося складом активу, питаннями поряд­ку денного та формами їх вирішення. Членом президії, до прикладу, вперше обрано голову профкому департаменту освіти і науки Львівської ОДА, секретаря освітянської колегії департаменту Галину Мартиняк, яка відтепер матиме змо­гу оперативно інформувати роботодавця і водночас громадську організацію про важливі рішення та нагальні проблеми, що виникають в процесі співпраці соціальних партнерів. Лави галузевої освітянської профспілки нещодавно по­повнив колектив автодорожнього коледжу, голову студентського профкому якого Романа Різника також обрано членом президії.
 
Регіональні новини
  З профспілкою на все життя!
З профспілкою на все життя! Напередодні професій­ного свята – Дня хіміка у Сєвєродонецькому об’єднанні «Азот» уро­чисто відзначили досить унікальний ювілей. Ви­повнилося 10 років ді­ючій на містоутворю­ючому підприємстві профорганізації непра­цюючих пенсіонерів.
 
Регіональні новини
  Влада говорить сама із собою
Влада говорить сама із собою Про поточну ситуацію та дії профспілок облас­ті в умовах різкого по­гіршення рівня життя працюючих людей ішло­ся на розширеному за­сіданні ради профспі­лок Івано-Франківської області, що відбулося 21 травня. Здоповіддю на ньому виступив го­лова облпрофради Ігор Басюк.
 
Регіональні новини
  Соціальні права киян мають бути захищені
Соціальні права киян мають бути захищені Столичні профспілки пропонують владі міста розробити Дорожню кар­ту, яка б захищала інтереси піль­гових категорій громадян, зокре­ма інвалідів. Про це заявив голова Об’єднання профспілок, організа­цій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» Валентин Мельник під час засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради, на якому розгля­далися найбільш актуальні питання життя столиці.
 
Регіональні новини
  Світ не без добрих людей
Світ не без добрих людей Згідно з планом роботи Моло­діжної ради Об’єднання профспі­лок Харківської області в берез­ні – квітні відбулася акція «Світ не без добрих людей» зі збору та передачі гуманітарної допомо­ги внутрішньо переміщеним осо­бам, які тимчасово проживають в санаторії «Ялинка» Зміївсько­го району області та модульно­му містечку в районі аеропорту м. Харкова. Ці люди були змуше­ні поспіхом залишити свої домів­ки, рятуючись від жахів війни.
 
Регіональні новини
  Головний пріоритет – права та інтереси людей
Головний пріоритет – права та інтереси людей Питання захисту соціаль­но незахищених верств на­селення через підвищен­ня ціни на хліб, погашення заборгованості із зарплати працівникам підпорядко­ваних підприємств Управ­ління ритуальних послуг Департаменту житлово-комунальної структури Ки­ївської міської державної адміністрації, а також ро­бота в поточному році об­говорювалися під час за­сідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання