« на головну 20.05.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1001)
10
Травень
 
Інтерв’ю
 
Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»

Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Незалежність, демократичність, відкритість
Незалежність, демократичність, відкритість 25 вересня відбулося засідан­ня Ради Київської обласної ради профспілок, учасники якого об­говорили проект Стратегії мо­дернізації ФПУ, її членських організацій та завдання проф­спілкових організацій області на сучасному етапі. У нараді взяли участь Голова Федерації проф­спілок Григорій Осовий, голова обласної ради спортивного то­вариства профспілок «Спартак» Микола Жирний, а також голови міських і районних рад з коор­динації профспілкових організа­цій, голови профкомів, підпо­рядкованих облпрофраді.
 
Регіональні новини
  Паперовики – бійцям АТО
Паперовики – бійцям АТО Військові дії на сході нашої держави та участь у них пра­цівників Відкритого акціонер­ного товариства «Київський картонно-паперовий комбі­нат» не залишили байдужи­ми профспілковий комітет і трудовий колектив підприєм­ства. За рахунок коштів проф­спілкової каси для бійців АТО було придбано необхідне спорядження, бронежилети, каски, військову форму, при­лад нічного бачення.
 
Регіональні новини
  Хто захистить учнів профтехосвітніх закладів?
Хто захистить учнів профтехосвітніх закладів? У регіоні діють 34 на­вчальних заклади професійно-технічної освіти, з них 10 – аграр­них. Високого профе­сіоналізму педагоги, майстри виробничого навчання докладають чимало зусиль для вдо­сконалення навчально-виховного процесу, спираючись на сучасні інноваційні технології.
 
Регіональні новини
  Освітяни зібралися на традиційну конференцію
Освітяни зібралися на традиційну конференцію 27 серпня, напередодні нового навчального року, на базі Чернігівського об­ласного Палацу дітей та юнацтва відбулася головна для всього освітянсько­го загалу подія – обласна серпнева конференція пе­дагогічних працівників.
 
Регіональні новини
  Профспілки – Збройним силам України
Профспілки – Збройним силам України Профспілкові організації ре­гіону нині вважають одним з важливих напрямів сво­єї роботи надання благо­дійної допомоги Збройним cилам України, й зокрема на матеріально-технічне забез­печення батальйону тери­торіальної оборони Закар­патської області. Це питання всебічно обговорювалося на засіданні президії обласної ради профспілок.
 
Регіональні новини
  «Знамя» дарує дітям незабутній відпочинок
«Знамя» дарує дітям незабутній відпочинок Цього року в дитячому за­кладі оздоровлення та відпо­чинку «Знамя» Одеської об­ласної організації профспілки працівників освіти і науки для дітей спілчан були організо­вані дві оздоровчі зміни три­валістю 21 день.
 
Регіональні новини
  Держслужбовець: чиста совість дорожче за статки
Держслужбовець: чиста совість дорожче за статки Хто у Львівській облдержадміні­страції працює найдовше? Це пи­тання поставили собі не лише у зв’язку з модними нині, часто на­думаними і шкідливими люстра­ціями, а й тому, що очільники виконавчої влади насправді зміню­ються на Львівщині як рукавички. Треба шукати такого держслужбов­ця там, де невисока платня, нема «збоку» і – купа обов’язків.
 
Регіональні новини
  Найбільшому підприємству ГМК України – 80 років!
Найбільшому підприємству ГМК України – 80 років! 4 серпня у Кривому Розі на ПАТ «АрселорМіттал Кри­вий Ріг» відзначали знамен­ну дату в історії підприєм­ства. 80 років тому трудовий колектив Криворізького ме­талургійного заводу, згодом прославленого комбіна­ту «Криворіжсталь», видав перші тонни чавуну, який тоді був неабияк потрібен країні, що стала на шлях ін­дустріалізації.
 
Регіональні новини
  Як виконується освітянська угода?
Як виконується освітянська угода? У навчальному центрі проф­спілок відбулося засідання пленуму Закарпатського об­кому профспілки працівників освіти і науки України, на яко­му розглянуто питання про стан виконання в 2013 році положень угоди між управлін­ням освіти і науки облдержадміністрації та обкомом профспілки працівників осві­ти і науки в 2011–2015 роках.
 
Регіональні новини
  Під Сєверодонецьком з’явилося ще одне святе місце
Під Сєверодонецьком з’явилося ще одне святе місце Напевно, до тих, хто в ці дні тримає у руках зброю на землі Донбасу, ще ніхто не звертався з проханням не обстрілювати... ліс. А почесний громадянин селища Ме­тьолкіне (того, що зовсім поряд з Сєверодонецьком), будівельник, ветеран праці і профспілки хімпрому Микола Іванович Моісеєнко – звернувся. Сам він іще дитиною у цих місцях, які під час Великої Вітчизняної стали прифронтовою зоною біля Сівер­ського Донця, пережив і бомбардування, і артилерійські удари.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

13.05.2019 22:29

13.05.2019 22:29

29.04.2019 00:47

29.04.2019 00:46

29.04.2019 00:45

29.04.2019 00:43

22.04.2019 21:03

22.04.2019 21:02

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання