« на головну 05.04.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1046)
19
Березень
 
Інтерв’ю
 
Олександр Ярошук: «Нас врятувала міжнародна профспілкова солідарність»

Олександр Ярошук: «Нас врятувала міжнародна профспілкова солідарність»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Профактиву медиків – про реформування охорони здоров’я
Профактиву медиків – про реформування охорони здоров’я Відповідно до плану робо­ти Закарпатської обласної організації профспілки пра­цівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок) відбувся семінар-навчання профактиву галузі, у якому взяли участь голови район­них профорганізацій, голо­ви та скарбники первинних профспілкових організацій. Захід проходив в обласній клінічній лікарні ім. А. Новака, де заслуговує на увагу та вивчення прак­тика спільної роботи адміністрації (головний лікар Юрій Яцина) та проф­спілкового комітету (голова Валентина Недашковська) щодо вирішення соціально-економічних питань, навчання кадрів.
 
Регіональні новини
  У пріоритеті – соціальні питання
У пріоритеті – соціальні питання З багатьох напрямів роботи За­карпатська обласна профспілко­ва організація працівників куль­тури (голова – член Ради ФПУ Наталія Товтин) – серед ліде­рів галузевих профспілок нашо­го краю. Маючи єдину позицію з управлінням культури облдержадміністрації, діючи з ним на за­садах соціального партнерства, галузева профспілка спрямовує спільні зусилля на збільшення фінансування галузі, підвищення заробітної плати, здійснення доплат, надбавок, допомоги на оздоровлення та вирі­шення соціально-побутових питань спічан. Про це йшлося в доповіді Ната­лії Товтин на ХХІІ обласній звітно-виборній профспілковій конференції, що відбулася на базі навчального центру профспілок.
 
Регіональні новини
  Єднаймось у боротьбі!
Єднаймось у боротьбі! У діяльності профспілок Дніпропетровської та Харківської областей є чима­ло спільного. Тому дуже корисною була нещодавня зустріч делегацій двох профцентрів на Придніпров’ї. Ародзинкою цього візиту, безперечно, ста­ло відвідання колегами легендарного ракетного гіганта – ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова».
 
Регіональні новини
  Спільна праця дає конкретні результати
Спільна праця дає конкретні результати Петро Васильович Тихонюк – відмінник освіти Укра­їни, директор ВПУ№ 4 міста Хмельницького, знана в регіоні людина. Що тільки не траплялося на його життєвому шляху, проте він на долю не нарікає. Сво­єму батькові – Василю Івановичу, учаснику трьох війн, і матері Ганні Артемівні завдячує звичкою вста­вати до зорі й трудитися не покладаючи рук.
 
Регіональні новини
  Якщо інтереси спільні, то й результат вагомий
Якщо інтереси спільні, то й результат вагомий Державне підприємство «Новатор», що в м. Хмельницькому, наступно­го року відзначатиме своє 50-річчя. Увібравши в себе найкращі тра­диції, якими багатий Подільський край, попри всі труднощі колишній флагман хмельницької «оборонки» живе і розвивається під прапором державної незалежності.
 
Регіональні новини
  Соціальний захист лісівників
Соціальний захист лісівників Збереження і примноження лісових масивів Прикарпат­тя має неабияке значення для економіки та здоров’я людини. Про це дбають 2,6 тис. трудівників лісової галузі. Що найбільше їх хви­лює сьогодні, який соціаль­ний захист вони мають?
 
Регіональні новини
  Розмоваз головою обласної профспілки «Машметалбізнес» Олександром СІТАРОМ
Розмоваз головою обласної профспілки «Машметалбізнес» Олександром СІТАРОМ Профспілка, що співпрацює з бізнесом як соціальний партнер
 
Регіональні новини
  Незалежність, демократичність, відкритість
Незалежність, демократичність, відкритість 25 вересня відбулося засідан­ня Ради Київської обласної ради профспілок, учасники якого об­говорили проект Стратегії мо­дернізації ФПУ, її членських організацій та завдання проф­спілкових організацій області на сучасному етапі. У нараді взяли участь Голова Федерації проф­спілок Григорій Осовий, голова обласної ради спортивного то­вариства профспілок «Спартак» Микола Жирний, а також голови міських і районних рад з коор­динації профспілкових організа­цій, голови профкомів, підпо­рядкованих облпрофраді.
 
Регіональні новини
  Паперовики – бійцям АТО
Паперовики – бійцям АТО Військові дії на сході нашої держави та участь у них пра­цівників Відкритого акціонер­ного товариства «Київський картонно-паперовий комбі­нат» не залишили байдужи­ми профспілковий комітет і трудовий колектив підприєм­ства. За рахунок коштів проф­спілкової каси для бійців АТО було придбано необхідне спорядження, бронежилети, каски, військову форму, при­лад нічного бачення.
 
Регіональні новини
  Хто захистить учнів профтехосвітніх закладів?
Хто захистить учнів профтехосвітніх закладів? У регіоні діють 34 на­вчальних заклади професійно-технічної освіти, з них 10 – аграр­них. Високого профе­сіоналізму педагоги, майстри виробничого навчання докладають чимало зусиль для вдо­сконалення навчально-виховного процесу, спираючись на сучасні інноваційні технології.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

09.03.2020 02:27

09.03.2020 02:27

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання