« на головну 16.07.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Соціальний захист лісівників
Соціальний захист лісівників Збереження і примноження лісових масивів Прикарпат­тя має неабияке значення для економіки та здоров’я людини. Про це дбають 2,6 тис. трудівників лісової галузі. Що найбільше їх хви­лює сьогодні, який соціаль­ний захист вони мають?
 
Регіональні новини
  Розмоваз головою обласної профспілки «Машметалбізнес» Олександром СІТАРОМ
Розмоваз головою обласної профспілки «Машметалбізнес» Олександром СІТАРОМ Профспілка, що співпрацює з бізнесом як соціальний партнер
 
Регіональні новини
  Незалежність, демократичність, відкритість
Незалежність, демократичність, відкритість 25 вересня відбулося засідан­ня Ради Київської обласної ради профспілок, учасники якого об­говорили проект Стратегії мо­дернізації ФПУ, її членських організацій та завдання проф­спілкових організацій області на сучасному етапі. У нараді взяли участь Голова Федерації проф­спілок Григорій Осовий, голова обласної ради спортивного то­вариства профспілок «Спартак» Микола Жирний, а також голови міських і районних рад з коор­динації профспілкових організа­цій, голови профкомів, підпо­рядкованих облпрофраді.
 
Регіональні новини
  Паперовики – бійцям АТО
Паперовики – бійцям АТО Військові дії на сході нашої держави та участь у них пра­цівників Відкритого акціонер­ного товариства «Київський картонно-паперовий комбі­нат» не залишили байдужи­ми профспілковий комітет і трудовий колектив підприєм­ства. За рахунок коштів проф­спілкової каси для бійців АТО було придбано необхідне спорядження, бронежилети, каски, військову форму, при­лад нічного бачення.
 
Регіональні новини
  Хто захистить учнів профтехосвітніх закладів?
Хто захистить учнів профтехосвітніх закладів? У регіоні діють 34 на­вчальних заклади професійно-технічної освіти, з них 10 – аграр­них. Високого профе­сіоналізму педагоги, майстри виробничого навчання докладають чимало зусиль для вдо­сконалення навчально-виховного процесу, спираючись на сучасні інноваційні технології.
 
Регіональні новини
  Освітяни зібралися на традиційну конференцію
Освітяни зібралися на традиційну конференцію 27 серпня, напередодні нового навчального року, на базі Чернігівського об­ласного Палацу дітей та юнацтва відбулася головна для всього освітянсько­го загалу подія – обласна серпнева конференція пе­дагогічних працівників.
 
Регіональні новини
  Профспілки – Збройним силам України
Профспілки – Збройним силам України Профспілкові організації ре­гіону нині вважають одним з важливих напрямів сво­єї роботи надання благо­дійної допомоги Збройним cилам України, й зокрема на матеріально-технічне забез­печення батальйону тери­торіальної оборони Закар­патської області. Це питання всебічно обговорювалося на засіданні президії обласної ради профспілок.
 
Регіональні новини
  «Знамя» дарує дітям незабутній відпочинок
«Знамя» дарує дітям незабутній відпочинок Цього року в дитячому за­кладі оздоровлення та відпо­чинку «Знамя» Одеської об­ласної організації профспілки працівників освіти і науки для дітей спілчан були організо­вані дві оздоровчі зміни три­валістю 21 день.
 
Регіональні новини
  Держслужбовець: чиста совість дорожче за статки
Держслужбовець: чиста совість дорожче за статки Хто у Львівській облдержадміні­страції працює найдовше? Це пи­тання поставили собі не лише у зв’язку з модними нині, часто на­думаними і шкідливими люстра­ціями, а й тому, що очільники виконавчої влади насправді зміню­ються на Львівщині як рукавички. Треба шукати такого держслужбов­ця там, де невисока платня, нема «збоку» і – купа обов’язків.
 
Регіональні новини
  Найбільшому підприємству ГМК України – 80 років!
Найбільшому підприємству ГМК України – 80 років! 4 серпня у Кривому Розі на ПАТ «АрселорМіттал Кри­вий Ріг» відзначали знамен­ну дату в історії підприєм­ства. 80 років тому трудовий колектив Криворізького ме­талургійного заводу, згодом прославленого комбіна­ту «Криворіжсталь», видав перші тонни чавуну, який тоді був неабияк потрібен країні, що стала на шлях ін­дустріалізації.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання