« на головну 21.02.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1040)
13
Лютий
 
Інтерв’ю
 
Ян Віллем Гаудріаан: «Європейський та міжнародний профспілковий рух підтримує вимоги українських профспілок у сфері праці»

Ян Віллем Гаудріаан: «Європейський та міжнародний профспілковий рух підтримує вимоги українських профспілок у сфері праці»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Спільна праця дає конкретні результати
Спільна праця дає конкретні результати Петро Васильович Тихонюк – відмінник освіти Укра­їни, директор ВПУ№ 4 міста Хмельницького, знана в регіоні людина. Що тільки не траплялося на його життєвому шляху, проте він на долю не нарікає. Сво­єму батькові – Василю Івановичу, учаснику трьох війн, і матері Ганні Артемівні завдячує звичкою вста­вати до зорі й трудитися не покладаючи рук.
 
Регіональні новини
  Якщо інтереси спільні, то й результат вагомий
Якщо інтереси спільні, то й результат вагомий Державне підприємство «Новатор», що в м. Хмельницькому, наступно­го року відзначатиме своє 50-річчя. Увібравши в себе найкращі тра­диції, якими багатий Подільський край, попри всі труднощі колишній флагман хмельницької «оборонки» живе і розвивається під прапором державної незалежності.
 
Регіональні новини
  Соціальний захист лісівників
Соціальний захист лісівників Збереження і примноження лісових масивів Прикарпат­тя має неабияке значення для економіки та здоров’я людини. Про це дбають 2,6 тис. трудівників лісової галузі. Що найбільше їх хви­лює сьогодні, який соціаль­ний захист вони мають?
 
Регіональні новини
  Розмоваз головою обласної профспілки «Машметалбізнес» Олександром СІТАРОМ
Розмоваз головою обласної профспілки «Машметалбізнес» Олександром СІТАРОМ Профспілка, що співпрацює з бізнесом як соціальний партнер
 
Регіональні новини
  Незалежність, демократичність, відкритість
Незалежність, демократичність, відкритість 25 вересня відбулося засідан­ня Ради Київської обласної ради профспілок, учасники якого об­говорили проект Стратегії мо­дернізації ФПУ, її членських організацій та завдання проф­спілкових організацій області на сучасному етапі. У нараді взяли участь Голова Федерації проф­спілок Григорій Осовий, голова обласної ради спортивного то­вариства профспілок «Спартак» Микола Жирний, а також голови міських і районних рад з коор­динації профспілкових організа­цій, голови профкомів, підпо­рядкованих облпрофраді.
 
Регіональні новини
  Паперовики – бійцям АТО
Паперовики – бійцям АТО Військові дії на сході нашої держави та участь у них пра­цівників Відкритого акціонер­ного товариства «Київський картонно-паперовий комбі­нат» не залишили байдужи­ми профспілковий комітет і трудовий колектив підприєм­ства. За рахунок коштів проф­спілкової каси для бійців АТО було придбано необхідне спорядження, бронежилети, каски, військову форму, при­лад нічного бачення.
 
Регіональні новини
  Хто захистить учнів профтехосвітніх закладів?
Хто захистить учнів профтехосвітніх закладів? У регіоні діють 34 на­вчальних заклади професійно-технічної освіти, з них 10 – аграр­них. Високого профе­сіоналізму педагоги, майстри виробничого навчання докладають чимало зусиль для вдо­сконалення навчально-виховного процесу, спираючись на сучасні інноваційні технології.
 
Регіональні новини
  Освітяни зібралися на традиційну конференцію
Освітяни зібралися на традиційну конференцію 27 серпня, напередодні нового навчального року, на базі Чернігівського об­ласного Палацу дітей та юнацтва відбулася головна для всього освітянсько­го загалу подія – обласна серпнева конференція пе­дагогічних працівників.
 
Регіональні новини
  Профспілки – Збройним силам України
Профспілки – Збройним силам України Профспілкові організації ре­гіону нині вважають одним з важливих напрямів сво­єї роботи надання благо­дійної допомоги Збройним cилам України, й зокрема на матеріально-технічне забез­печення батальйону тери­торіальної оборони Закар­патської області. Це питання всебічно обговорювалося на засіданні президії обласної ради профспілок.
 
Регіональні новини
  «Знамя» дарує дітям незабутній відпочинок
«Знамя» дарує дітям незабутній відпочинок Цього року в дитячому за­кладі оздоровлення та відпо­чинку «Знамя» Одеської об­ласної організації профспілки працівників освіти і науки для дітей спілчан були організо­вані дві оздоровчі зміни три­валістю 21 день.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання