« на головну 21.02.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1040)
13
Лютий
 
Інтерв’ю
 
Ян Віллем Гаудріаан: «Європейський та міжнародний профспілковий рух підтримує вимоги українських профспілок у сфері праці»

Ян Віллем Гаудріаан: «Європейський та міжнародний профспілковий рух підтримує вимоги українських профспілок у сфері праці»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Світ не без добрих людей
Світ не без добрих людей Згідно з планом роботи Моло­діжної ради Об’єднання профспі­лок Харківської області в берез­ні – квітні відбулася акція «Світ не без добрих людей» зі збору та передачі гуманітарної допомо­ги внутрішньо переміщеним осо­бам, які тимчасово проживають в санаторії «Ялинка» Зміївсько­го району області та модульно­му містечку в районі аеропорту м. Харкова. Ці люди були змуше­ні поспіхом залишити свої домів­ки, рятуючись від жахів війни.
 
Регіональні новини
  Головний пріоритет – права та інтереси людей
Головний пріоритет – права та інтереси людей Питання захисту соціаль­но незахищених верств на­селення через підвищен­ня ціни на хліб, погашення заборгованості із зарплати працівникам підпорядко­ваних підприємств Управ­ління ритуальних послуг Департаменту житлово-комунальної структури Ки­ївської міської державної адміністрації, а також ро­бота в поточному році об­говорювалися під час за­сідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради.
 
Регіональні новини
  Дбають про здоров’я працівників
Дбають про здоров’я працівників Нещодавно на Черкащи­ні відбулося офіційне від­криття проекту Міжна­родної організації праці ««Добровільне і конфі­денційне консультування і тестування на ВІЛ для пра­цівників». Проект запро­ваджує Федерація проф­спілок Черкаської області за участю обласного цен­тру профілактики та бо­ротьби з ВІЛ/СНІДом і за підтримки Об’єднаної про­грами ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) і Фонду народо­населення ООН (ФН ООН).
 
Регіональні новини
  Більше сторіччя на сторожі прав трудящих
Більше сторіччя на сторожі прав трудящих Традиційно на початку лютого в Будинку профспілок було відзначено чергову річницю створення Дніпропетровсько­го облпрофоб’єднання. Ор­ганізоване 1991 року, воно ввібрало в себе досвід кіль­кох поколінь за більш ніж сто­річну історію міжспілково­го профцентру (вже восени 1906-го в м. Катеринославі ді­яло Центральне бюро проф­спілок, до складу якого вхо­дили представники галузевих профорганізацій металістів, залізничників, друкарів, трам­вайників, будівельників, хар­човиків, шевців та ін.).
 
Регіональні новини
  Найбільший скарб держслужби – це жінки
Найбільший скарб держслужби – це жінки Напередодні жіночого свята ми вирішили поспіл­куватися з жінкою, яка чудово знає свою спра­ву, душею вболіває за спілчан та своїм прикла­дом доводить, що може поєднувати в собі розум і успішність. Цього разу нашим співрозмовни­ком є голова Об’єднання первинних профспіл­кових організацій Київської міської ради та Київ­ської міської державної адміністрації Профспілки державних установ України (ОППО Київради та КМДА), заслужений працівник соціальної сфери Віра Белей.
 
Регіональні новини
  70-річчя першого профспілкового з’їзду
70-річчя першого профспілкового з’їзду Як свідчать історичні факти, розгортання профспілкового руху на Закарпатті на­прикінці 1944 року набуло стадії, коли стало конче необхідним об’єднати розріз­нені профспілкові осередки в єдину профспілкову організацію. На підприємствах, фабриках, шахтах, в інших трудових колективах розгорнулася організаційно-масова і політична робота з підготовки Першого з’їзду профспілок. На той час у краї було створено 14 первинних організацій, що об’єднували 809 спілчан.
 
Регіональні новини
  Підприємство, яке дає надію на тепло та світло
Підприємство, яке дає надію на тепло та світло Той, хто не бував на Кременчуцькій ГЕС у м. Світло­водську, багато втратив і обов’язково має відвідати виробничу міць Кіровоградщини і всієї країни. Це не тільки візуально вражаюче видовище, а й стра­тегічний об’єкт, вага якого сьогодні, в період ліміту природного газу, значно зростає. Тобто, це надія на тепло та світло. Саме Кременчуцька ГЕС, після Дні­прогесу, найпотужніша на Дніпровському каскаді. Увага до гідроелектростанції прикута ще й тому, що в грудні вона відзначила своє 55-річчя. (У далекому 1959 році став до ладу перший, а в наступному – 12-й, останній, гідроагрегат). Івідтоді, без жодного натяку на зупинку, ГЕС працює, нарощуючи обсяги.
 
Регіональні новини
  Профактиву медиків – про реформування охорони здоров’я
Профактиву медиків – про реформування охорони здоров’я Відповідно до плану робо­ти Закарпатської обласної організації профспілки пра­цівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок) відбувся семінар-навчання профактиву галузі, у якому взяли участь голови район­них профорганізацій, голо­ви та скарбники первинних профспілкових організацій. Захід проходив в обласній клінічній лікарні ім. А. Новака, де заслуговує на увагу та вивчення прак­тика спільної роботи адміністрації (головний лікар Юрій Яцина) та проф­спілкового комітету (голова Валентина Недашковська) щодо вирішення соціально-економічних питань, навчання кадрів.
 
Регіональні новини
  У пріоритеті – соціальні питання
У пріоритеті – соціальні питання З багатьох напрямів роботи За­карпатська обласна профспілко­ва організація працівників куль­тури (голова – член Ради ФПУ Наталія Товтин) – серед ліде­рів галузевих профспілок нашо­го краю. Маючи єдину позицію з управлінням культури облдержадміністрації, діючи з ним на за­садах соціального партнерства, галузева профспілка спрямовує спільні зусилля на збільшення фінансування галузі, підвищення заробітної плати, здійснення доплат, надбавок, допомоги на оздоровлення та вирі­шення соціально-побутових питань спічан. Про це йшлося в доповіді Ната­лії Товтин на ХХІІ обласній звітно-виборній профспілковій конференції, що відбулася на базі навчального центру профспілок.
 
Регіональні новини
  Єднаймось у боротьбі!
Єднаймось у боротьбі! У діяльності профспілок Дніпропетровської та Харківської областей є чима­ло спільного. Тому дуже корисною була нещодавня зустріч делегацій двох профцентрів на Придніпров’ї. Ародзинкою цього візиту, безперечно, ста­ло відвідання колегами легендарного ракетного гіганта – ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова».
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання