« на головну 22.05.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1002)
16
Травень
 
Інтерв’ю
 
Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»

Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Найбільший скарб держслужби – це жінки
Найбільший скарб держслужби – це жінки Напередодні жіночого свята ми вирішили поспіл­куватися з жінкою, яка чудово знає свою спра­ву, душею вболіває за спілчан та своїм прикла­дом доводить, що може поєднувати в собі розум і успішність. Цього разу нашим співрозмовни­ком є голова Об’єднання первинних профспіл­кових організацій Київської міської ради та Київ­ської міської державної адміністрації Профспілки державних установ України (ОППО Київради та КМДА), заслужений працівник соціальної сфери Віра Белей.
 
Регіональні новини
  70-річчя першого профспілкового з’їзду
70-річчя першого профспілкового з’їзду Як свідчать історичні факти, розгортання профспілкового руху на Закарпатті на­прикінці 1944 року набуло стадії, коли стало конче необхідним об’єднати розріз­нені профспілкові осередки в єдину профспілкову організацію. На підприємствах, фабриках, шахтах, в інших трудових колективах розгорнулася організаційно-масова і політична робота з підготовки Першого з’їзду профспілок. На той час у краї було створено 14 первинних організацій, що об’єднували 809 спілчан.
 
Регіональні новини
  Підприємство, яке дає надію на тепло та світло
Підприємство, яке дає надію на тепло та світло Той, хто не бував на Кременчуцькій ГЕС у м. Світло­водську, багато втратив і обов’язково має відвідати виробничу міць Кіровоградщини і всієї країни. Це не тільки візуально вражаюче видовище, а й стра­тегічний об’єкт, вага якого сьогодні, в період ліміту природного газу, значно зростає. Тобто, це надія на тепло та світло. Саме Кременчуцька ГЕС, після Дні­прогесу, найпотужніша на Дніпровському каскаді. Увага до гідроелектростанції прикута ще й тому, що в грудні вона відзначила своє 55-річчя. (У далекому 1959 році став до ладу перший, а в наступному – 12-й, останній, гідроагрегат). Івідтоді, без жодного натяку на зупинку, ГЕС працює, нарощуючи обсяги.
 
Регіональні новини
  Профактиву медиків – про реформування охорони здоров’я
Профактиву медиків – про реформування охорони здоров’я Відповідно до плану робо­ти Закарпатської обласної організації профспілки пра­цівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок) відбувся семінар-навчання профактиву галузі, у якому взяли участь голови район­них профорганізацій, голо­ви та скарбники первинних профспілкових організацій. Захід проходив в обласній клінічній лікарні ім. А. Новака, де заслуговує на увагу та вивчення прак­тика спільної роботи адміністрації (головний лікар Юрій Яцина) та проф­спілкового комітету (голова Валентина Недашковська) щодо вирішення соціально-економічних питань, навчання кадрів.
 
Регіональні новини
  У пріоритеті – соціальні питання
У пріоритеті – соціальні питання З багатьох напрямів роботи За­карпатська обласна профспілко­ва організація працівників куль­тури (голова – член Ради ФПУ Наталія Товтин) – серед ліде­рів галузевих профспілок нашо­го краю. Маючи єдину позицію з управлінням культури облдержадміністрації, діючи з ним на за­садах соціального партнерства, галузева профспілка спрямовує спільні зусилля на збільшення фінансування галузі, підвищення заробітної плати, здійснення доплат, надбавок, допомоги на оздоровлення та вирі­шення соціально-побутових питань спічан. Про це йшлося в доповіді Ната­лії Товтин на ХХІІ обласній звітно-виборній профспілковій конференції, що відбулася на базі навчального центру профспілок.
 
Регіональні новини
  Єднаймось у боротьбі!
Єднаймось у боротьбі! У діяльності профспілок Дніпропетровської та Харківської областей є чима­ло спільного. Тому дуже корисною була нещодавня зустріч делегацій двох профцентрів на Придніпров’ї. Ародзинкою цього візиту, безперечно, ста­ло відвідання колегами легендарного ракетного гіганта – ДП «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова».
 
Регіональні новини
  Спільна праця дає конкретні результати
Спільна праця дає конкретні результати Петро Васильович Тихонюк – відмінник освіти Укра­їни, директор ВПУ№ 4 міста Хмельницького, знана в регіоні людина. Що тільки не траплялося на його життєвому шляху, проте він на долю не нарікає. Сво­єму батькові – Василю Івановичу, учаснику трьох війн, і матері Ганні Артемівні завдячує звичкою вста­вати до зорі й трудитися не покладаючи рук.
 
Регіональні новини
  Якщо інтереси спільні, то й результат вагомий
Якщо інтереси спільні, то й результат вагомий Державне підприємство «Новатор», що в м. Хмельницькому, наступно­го року відзначатиме своє 50-річчя. Увібравши в себе найкращі тра­диції, якими багатий Подільський край, попри всі труднощі колишній флагман хмельницької «оборонки» живе і розвивається під прапором державної незалежності.
 
Регіональні новини
  Соціальний захист лісівників
Соціальний захист лісівників Збереження і примноження лісових масивів Прикарпат­тя має неабияке значення для економіки та здоров’я людини. Про це дбають 2,6 тис. трудівників лісової галузі. Що найбільше їх хви­лює сьогодні, який соціаль­ний захист вони мають?
 
Регіональні новини
  Розмоваз головою обласної профспілки «Машметалбізнес» Олександром СІТАРОМ
Розмоваз головою обласної профспілки «Машметалбізнес» Олександром СІТАРОМ Профспілка, що співпрацює з бізнесом як соціальний партнер
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2019 21:43

21.05.2019 21:43

21.05.2019 21:40

21.05.2019 21:39

13.05.2019 22:29

13.05.2019 22:29

29.04.2019 00:47

29.04.2019 00:46

29.04.2019 00:45

29.04.2019 00:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання