« на головну 16.07.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Як виконується освітянська угода?
Як виконується освітянська угода? У навчальному центрі проф­спілок відбулося засідання пленуму Закарпатського об­кому профспілки працівників освіти і науки України, на яко­му розглянуто питання про стан виконання в 2013 році положень угоди між управлін­ням освіти і науки облдержадміністрації та обкомом профспілки працівників осві­ти і науки в 2011–2015 роках.
 
Регіональні новини
  Під Сєверодонецьком з’явилося ще одне святе місце
Під Сєверодонецьком з’явилося ще одне святе місце Напевно, до тих, хто в ці дні тримає у руках зброю на землі Донбасу, ще ніхто не звертався з проханням не обстрілювати... ліс. А почесний громадянин селища Ме­тьолкіне (того, що зовсім поряд з Сєверодонецьком), будівельник, ветеран праці і профспілки хімпрому Микола Іванович Моісеєнко – звернувся. Сам він іще дитиною у цих місцях, які під час Великої Вітчизняної стали прифронтовою зоною біля Сівер­ського Донця, пережив і бомбардування, і артилерійські удари.
 
Регіональні новини
  УТОС подає сигнал SOS
УТОС подає сигнал SOS Життя Кіровоградського навчально-виробничого підприємства УТОС можна поділити на дві частини: до ринкових умов і після. До зміни сус­пільної формації воно процвітало. Йшли замовлення на основний вид продукції – фільтри для автомобі­лів. Відповідно були заробітки, ді­яли соціальні програми не тільки для працюючих, а й для ветеранів праці, які перебували на профспіл­ковому обліку. Для людей з осо­бливими потребами підприємство було, у повному значенні слова, сен­сом життя: давало не тільки робо­чі місця, а й можливість реалізувати свої таланти, спілкуватися у бібліо­теці чи клубі, оздоровлюватися на власній базі відпочинку.
 
Регіональні новини
  Протестують атомники
Протестують атомники Уже понад десятиріччя лихоманить Держав- не науково-виробниче підприємство «Цирконій» (м. Дніпродзержинськ). Змінюються директори, ки- ївські куратори в особі очільників Міненерговугіл- ля цього єдиного в Україні виробника компонентів ядерного палива, а підприємство все ніяк не вийде зі стадії санації (банкрутства). На цьому тлі відбува- ється знищення унікальних технологій та руйнуван- ня висококваліфікованого трудового колективу.
 
Регіональні новини
  Виїзні президії профспілки АПК: досвід і практика
Виїзні президії профспілки АПК: досвід і практика Профспілки – наймасо­віші громадські органі­зації. Від їх авторитету, дієвості, «зубастості» залежить доля й май­бутнє не тільки спіл­чан, а й власне під­приємств. Саме таким критеріям відпові­дає обласна галузева профспілка працівни­ків АПК.
 
Регіональні новини
  Профорганізації працівників соцсфери – 10 років
Профорганізації працівників соцсфери – 10 років На адресу Львівської обласної організації профспілки працівників соціальної сфе­ри, очолюваної нині Марією Гнатів, а з перших днів і впродовж 9 років – Бронісла­вою Грабан, надійшла вітальна телеграма. Міністерство соціальної політики та його очільник Людмила Денісова привітали одну з найактивніших обласних структурних організацій галузевого соціального партнера з десятиріччям від дня утворення, що припало на 14 травня 2004 року.
 
Регіональні новини
  Протест у центрі Києва
Протест у центрі Києва Протест на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» докотився до столиці України. 17 червня працівники підприємства в центрі Києва пікетували будівлі Кабі­нету Міністрів та Адміністрації Президента. Вони закликали керівників дер­жави підтримати трудовий колектив криворізького гірничо-металургійного гіганта в його боротьбі за свої права.
 
Регіональні новини
  Підбито підсумки конкурсу журналістів
Підбито підсумки конкурсу журналістів Президія Закарпатської обласної ради профспілок підбила підсумки щорічного кон­курсу на краще висвітлення діяльності профспілок у засобах масової інформації у 2013–2014 роках. Проведення цього конкурсу значною мірою сприяло поліпшенню висвітлення у ЗМІ питань, що стосуються життя усієї профспілкової громади, як-от укладання колективних договорів і угод, проведення звітів і виборів у профспілках, забезпечення соціального партнерства, питань трудового законодавства, охорони праці, соціального страхування, оздоровлення працюючих та членів їхніх сімей, ди­тячого відпочинку, культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи, діяльності санаторно-курортного і туристсько-екскурсійного комплексу профспілок тощо.
 
Регіональні новини
  Про проблеми соціальної сфери – на профспілковій конференції
Про проблеми соціальної сфери – на профспілковій конференції Закарпатське територіальне профспілкове об’єднання працівників соціальної сфери (голова Людмила Ляпіна) – серед кращих галузевих профспілок нашого краю з багатьох напрямів роботи. Виконуючи свою захисну функцію, обласна профспілка намагається привернути увагу владних структур, вищих профспіл­кових органів до проблем галузі, що хвилюють спілчан. Доведенню позиції профспілки з різних питань допомагає те, що Людмила Ляпіна є членом коле­гій Департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадмі­ністрації та обласного центру зайнятості.
 
Регіональні новини
  За якісне громадське обслуговування
За якісне громадське обслуговування Івано-Франківське облуправління житлово-комунального господарства, обласна галузева організація профспілки ще у листопаді 2011 року наді­слали звернення до керівників підприємств і голів профкомів про всебічну підтримку програми «За якісне громадське обслуговування». Відтак гос­подарникам і профспілковим активістам було запропоновано спрямувати свою роботу на всебічне поліпшення якості житлово-комунальних робіт і послуг. Про те, що було зроблено у цьому напрямі, – у нашому матеріалі.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання