« на головну 20.05.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1001)
10
Травень
 
Інтерв’ю
 
Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»

Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  УТОС подає сигнал SOS
УТОС подає сигнал SOS Життя Кіровоградського навчально-виробничого підприємства УТОС можна поділити на дві частини: до ринкових умов і після. До зміни сус­пільної формації воно процвітало. Йшли замовлення на основний вид продукції – фільтри для автомобі­лів. Відповідно були заробітки, ді­яли соціальні програми не тільки для працюючих, а й для ветеранів праці, які перебували на профспіл­ковому обліку. Для людей з осо­бливими потребами підприємство було, у повному значенні слова, сен­сом життя: давало не тільки робо­чі місця, а й можливість реалізувати свої таланти, спілкуватися у бібліо­теці чи клубі, оздоровлюватися на власній базі відпочинку.
 
Регіональні новини
  Протестують атомники
Протестують атомники Уже понад десятиріччя лихоманить Держав- не науково-виробниче підприємство «Цирконій» (м. Дніпродзержинськ). Змінюються директори, ки- ївські куратори в особі очільників Міненерговугіл- ля цього єдиного в Україні виробника компонентів ядерного палива, а підприємство все ніяк не вийде зі стадії санації (банкрутства). На цьому тлі відбува- ється знищення унікальних технологій та руйнуван- ня висококваліфікованого трудового колективу.
 
Регіональні новини
  Виїзні президії профспілки АПК: досвід і практика
Виїзні президії профспілки АПК: досвід і практика Профспілки – наймасо­віші громадські органі­зації. Від їх авторитету, дієвості, «зубастості» залежить доля й май­бутнє не тільки спіл­чан, а й власне під­приємств. Саме таким критеріям відпові­дає обласна галузева профспілка працівни­ків АПК.
 
Регіональні новини
  Профорганізації працівників соцсфери – 10 років
Профорганізації працівників соцсфери – 10 років На адресу Львівської обласної організації профспілки працівників соціальної сфе­ри, очолюваної нині Марією Гнатів, а з перших днів і впродовж 9 років – Бронісла­вою Грабан, надійшла вітальна телеграма. Міністерство соціальної політики та його очільник Людмила Денісова привітали одну з найактивніших обласних структурних організацій галузевого соціального партнера з десятиріччям від дня утворення, що припало на 14 травня 2004 року.
 
Регіональні новини
  Протест у центрі Києва
Протест у центрі Києва Протест на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» докотився до столиці України. 17 червня працівники підприємства в центрі Києва пікетували будівлі Кабі­нету Міністрів та Адміністрації Президента. Вони закликали керівників дер­жави підтримати трудовий колектив криворізького гірничо-металургійного гіганта в його боротьбі за свої права.
 
Регіональні новини
  Підбито підсумки конкурсу журналістів
Підбито підсумки конкурсу журналістів Президія Закарпатської обласної ради профспілок підбила підсумки щорічного кон­курсу на краще висвітлення діяльності профспілок у засобах масової інформації у 2013–2014 роках. Проведення цього конкурсу значною мірою сприяло поліпшенню висвітлення у ЗМІ питань, що стосуються життя усієї профспілкової громади, як-от укладання колективних договорів і угод, проведення звітів і виборів у профспілках, забезпечення соціального партнерства, питань трудового законодавства, охорони праці, соціального страхування, оздоровлення працюючих та членів їхніх сімей, ди­тячого відпочинку, культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи, діяльності санаторно-курортного і туристсько-екскурсійного комплексу профспілок тощо.
 
Регіональні новини
  Про проблеми соціальної сфери – на профспілковій конференції
Про проблеми соціальної сфери – на профспілковій конференції Закарпатське територіальне профспілкове об’єднання працівників соціальної сфери (голова Людмила Ляпіна) – серед кращих галузевих профспілок нашого краю з багатьох напрямів роботи. Виконуючи свою захисну функцію, обласна профспілка намагається привернути увагу владних структур, вищих профспіл­кових органів до проблем галузі, що хвилюють спілчан. Доведенню позиції профспілки з різних питань допомагає те, що Людмила Ляпіна є членом коле­гій Департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадмі­ністрації та обласного центру зайнятості.
 
Регіональні новини
  За якісне громадське обслуговування
За якісне громадське обслуговування Івано-Франківське облуправління житлово-комунального господарства, обласна галузева організація профспілки ще у листопаді 2011 року наді­слали звернення до керівників підприємств і голів профкомів про всебічну підтримку програми «За якісне громадське обслуговування». Відтак гос­подарникам і профспілковим активістам було запропоновано спрямувати свою роботу на всебічне поліпшення якості житлово-комунальних робіт і послуг. Про те, що було зроблено у цьому напрямі, – у нашому матеріалі.
 
Регіональні новини
  Цінності та традиції сучасної української сім’ї
Цінності та традиції сучасної української сім’ї Чернігівська обласна організація Спілки жінок України та Навчально-методичний центр Федерації проф­спілкових організацій області спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту ОДА, відділом у справах сім’ї та моло­ді міськради до міжнародного Дня ма­тері та Всесвітнього Дня родини про­вели круглий стіл на тему «Цінності та традиції сучасної української сім’ї». В обговоренні взяли участь чернігівські родини – творчі, міцні, люблячі, що можуть бути прикладом для інших.
 
Регіональні новини
  Літнє оздоровлення дітей
Літнє оздоровлення дітей У Закарпатській облпрофраді відбувся семінар-нарада організаторів літ­нього оздоровлення дітей, який провели обласна рада профспілок і ви­конавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. В заході взяли участь керівники та головні бухгалтери обласних галузевих профспілок, виконавчих дирекцій Фонду соцстраху, дитячих оздоровчих закладів, представники влади, ор­ганів контролю – усього понад 120 учасників.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

13.05.2019 22:29

13.05.2019 22:29

29.04.2019 00:47

29.04.2019 00:46

29.04.2019 00:45

29.04.2019 00:43

22.04.2019 21:03

22.04.2019 21:02

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання