« на головну 05.04.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1046)
19
Березень
 
Інтерв’ю
 
Олександр Ярошук: «Нас врятувала міжнародна профспілкова солідарність»

Олександр Ярошук: «Нас врятувала міжнародна профспілкова солідарність»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Освітяни зібралися на традиційну конференцію
Освітяни зібралися на традиційну конференцію 27 серпня, напередодні нового навчального року, на базі Чернігівського об­ласного Палацу дітей та юнацтва відбулася головна для всього освітянсько­го загалу подія – обласна серпнева конференція пе­дагогічних працівників.
 
Регіональні новини
  Профспілки – Збройним силам України
Профспілки – Збройним силам України Профспілкові організації ре­гіону нині вважають одним з важливих напрямів сво­єї роботи надання благо­дійної допомоги Збройним cилам України, й зокрема на матеріально-технічне забез­печення батальйону тери­торіальної оборони Закар­патської області. Це питання всебічно обговорювалося на засіданні президії обласної ради профспілок.
 
Регіональні новини
  «Знамя» дарує дітям незабутній відпочинок
«Знамя» дарує дітям незабутній відпочинок Цього року в дитячому за­кладі оздоровлення та відпо­чинку «Знамя» Одеської об­ласної організації профспілки працівників освіти і науки для дітей спілчан були організо­вані дві оздоровчі зміни три­валістю 21 день.
 
Регіональні новини
  Держслужбовець: чиста совість дорожче за статки
Держслужбовець: чиста совість дорожче за статки Хто у Львівській облдержадміні­страції працює найдовше? Це пи­тання поставили собі не лише у зв’язку з модними нині, часто на­думаними і шкідливими люстра­ціями, а й тому, що очільники виконавчої влади насправді зміню­ються на Львівщині як рукавички. Треба шукати такого держслужбов­ця там, де невисока платня, нема «збоку» і – купа обов’язків.
 
Регіональні новини
  Найбільшому підприємству ГМК України – 80 років!
Найбільшому підприємству ГМК України – 80 років! 4 серпня у Кривому Розі на ПАТ «АрселорМіттал Кри­вий Ріг» відзначали знамен­ну дату в історії підприєм­ства. 80 років тому трудовий колектив Криворізького ме­талургійного заводу, згодом прославленого комбіна­ту «Криворіжсталь», видав перші тонни чавуну, який тоді був неабияк потрібен країні, що стала на шлях ін­дустріалізації.
 
Регіональні новини
  Як виконується освітянська угода?
Як виконується освітянська угода? У навчальному центрі проф­спілок відбулося засідання пленуму Закарпатського об­кому профспілки працівників освіти і науки України, на яко­му розглянуто питання про стан виконання в 2013 році положень угоди між управлін­ням освіти і науки облдержадміністрації та обкомом профспілки працівників осві­ти і науки в 2011–2015 роках.
 
Регіональні новини
  Під Сєверодонецьком з’явилося ще одне святе місце
Під Сєверодонецьком з’явилося ще одне святе місце Напевно, до тих, хто в ці дні тримає у руках зброю на землі Донбасу, ще ніхто не звертався з проханням не обстрілювати... ліс. А почесний громадянин селища Ме­тьолкіне (того, що зовсім поряд з Сєверодонецьком), будівельник, ветеран праці і профспілки хімпрому Микола Іванович Моісеєнко – звернувся. Сам він іще дитиною у цих місцях, які під час Великої Вітчизняної стали прифронтовою зоною біля Сівер­ського Донця, пережив і бомбардування, і артилерійські удари.
 
Регіональні новини
  УТОС подає сигнал SOS
УТОС подає сигнал SOS Життя Кіровоградського навчально-виробничого підприємства УТОС можна поділити на дві частини: до ринкових умов і після. До зміни сус­пільної формації воно процвітало. Йшли замовлення на основний вид продукції – фільтри для автомобі­лів. Відповідно були заробітки, ді­яли соціальні програми не тільки для працюючих, а й для ветеранів праці, які перебували на профспіл­ковому обліку. Для людей з осо­бливими потребами підприємство було, у повному значенні слова, сен­сом життя: давало не тільки робо­чі місця, а й можливість реалізувати свої таланти, спілкуватися у бібліо­теці чи клубі, оздоровлюватися на власній базі відпочинку.
 
Регіональні новини
  Протестують атомники
Протестують атомники Уже понад десятиріччя лихоманить Держав- не науково-виробниче підприємство «Цирконій» (м. Дніпродзержинськ). Змінюються директори, ки- ївські куратори в особі очільників Міненерговугіл- ля цього єдиного в Україні виробника компонентів ядерного палива, а підприємство все ніяк не вийде зі стадії санації (банкрутства). На цьому тлі відбува- ється знищення унікальних технологій та руйнуван- ня висококваліфікованого трудового колективу.
 
Регіональні новини
  Виїзні президії профспілки АПК: досвід і практика
Виїзні президії профспілки АПК: досвід і практика Профспілки – наймасо­віші громадські органі­зації. Від їх авторитету, дієвості, «зубастості» залежить доля й май­бутнє не тільки спіл­чан, а й власне під­приємств. Саме таким критеріям відпові­дає обласна галузева профспілка працівни­ків АПК.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

09.03.2020 02:27

09.03.2020 02:27

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання