« на головну 25.11.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (920)
19
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Пріоритет – життя і здоров’я людини праці
Пріоритет – життя і здоров’я людини праці 28 травня в студії ПАТ«Укртеле­ком» Профспілка працівників зв’язку України разом із соціаль­ними партнерами провела Всеукраїнську селекторну нараду за підсумками виконання заходів з нагоди Дня охорони праці.
 
Регіональні новини
  Ревізори КРУ керувалися колдоговором
Ревізори КРУ керувалися колдоговором Перше після 19-ї звітно-виборної кон­ференції засідання президії Львівської обласної організації Профспілки пра­цівників освіти і науки України вирізня­лося складом активу, питаннями поряд­ку денного та формами їх вирішення. Членом президії, до прикладу, вперше обрано голову профкому департаменту освіти і науки Львівської ОДА, секретаря освітянської колегії департаменту Галину Мартиняк, яка відтепер матиме змо­гу оперативно інформувати роботодавця і водночас громадську організацію про важливі рішення та нагальні проблеми, що виникають в процесі співпраці соціальних партнерів. Лави галузевої освітянської профспілки нещодавно по­повнив колектив автодорожнього коледжу, голову студентського профкому якого Романа Різника також обрано членом президії.
 
Регіональні новини
  З профспілкою на все життя!
З профспілкою на все життя! Напередодні професій­ного свята – Дня хіміка у Сєвєродонецькому об’єднанні «Азот» уро­чисто відзначили досить унікальний ювілей. Ви­повнилося 10 років ді­ючій на містоутворю­ючому підприємстві профорганізації непра­цюючих пенсіонерів.
 
Регіональні новини
  Влада говорить сама із собою
Влада говорить сама із собою Про поточну ситуацію та дії профспілок облас­ті в умовах різкого по­гіршення рівня життя працюючих людей ішло­ся на розширеному за­сіданні ради профспі­лок Івано-Франківської області, що відбулося 21 травня. Здоповіддю на ньому виступив го­лова облпрофради Ігор Басюк.
 
Регіональні новини
  Соціальні права киян мають бути захищені
Соціальні права киян мають бути захищені Столичні профспілки пропонують владі міста розробити Дорожню кар­ту, яка б захищала інтереси піль­гових категорій громадян, зокре­ма інвалідів. Про це заявив голова Об’єднання профспілок, організа­цій профспілок у м. Києві «Київська міська рада профспілок» Валентин Мельник під час засідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради, на якому розгля­далися найбільш актуальні питання життя столиці.
 
Регіональні новини
  Світ не без добрих людей
Світ не без добрих людей Згідно з планом роботи Моло­діжної ради Об’єднання профспі­лок Харківської області в берез­ні – квітні відбулася акція «Світ не без добрих людей» зі збору та передачі гуманітарної допомо­ги внутрішньо переміщеним осо­бам, які тимчасово проживають в санаторії «Ялинка» Зміївсько­го району області та модульно­му містечку в районі аеропорту м. Харкова. Ці люди були змуше­ні поспіхом залишити свої домів­ки, рятуючись від жахів війни.
 
Регіональні новини
  Головний пріоритет – права та інтереси людей
Головний пріоритет – права та інтереси людей Питання захисту соціаль­но незахищених верств на­селення через підвищен­ня ціни на хліб, погашення заборгованості із зарплати працівникам підпорядко­ваних підприємств Управ­ління ритуальних послуг Департаменту житлово-комунальної структури Ки­ївської міської державної адміністрації, а також ро­бота в поточному році об­говорювалися під час за­сідання Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради.
 
Регіональні новини
  Дбають про здоров’я працівників
Дбають про здоров’я працівників Нещодавно на Черкащи­ні відбулося офіційне від­криття проекту Міжна­родної організації праці ««Добровільне і конфі­денційне консультування і тестування на ВІЛ для пра­цівників». Проект запро­ваджує Федерація проф­спілок Черкаської області за участю обласного цен­тру профілактики та бо­ротьби з ВІЛ/СНІДом і за підтримки Об’єднаної про­грами ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) і Фонду народо­населення ООН (ФН ООН).
 
Регіональні новини
  Більше сторіччя на сторожі прав трудящих
Більше сторіччя на сторожі прав трудящих Традиційно на початку лютого в Будинку профспілок було відзначено чергову річницю створення Дніпропетровсько­го облпрофоб’єднання. Ор­ганізоване 1991 року, воно ввібрало в себе досвід кіль­кох поколінь за більш ніж сто­річну історію міжспілково­го профцентру (вже восени 1906-го в м. Катеринославі ді­яло Центральне бюро проф­спілок, до складу якого вхо­дили представники галузевих профорганізацій металістів, залізничників, друкарів, трам­вайників, будівельників, хар­човиків, шевців та ін.).
 
Регіональні новини
  Найбільший скарб держслужби – це жінки
Найбільший скарб держслужби – це жінки Напередодні жіночого свята ми вирішили поспіл­куватися з жінкою, яка чудово знає свою спра­ву, душею вболіває за спілчан та своїм прикла­дом доводить, що може поєднувати в собі розум і успішність. Цього разу нашим співрозмовни­ком є голова Об’єднання первинних профспіл­кових організацій Київської міської ради та Київ­ської міської державної адміністрації Профспілки державних установ України (ОППО Київради та КМДА), заслужений працівник соціальної сфери Віра Белей.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

НОВИНИ

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання