« на головну 21.02.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1040)
13
Лютий
 
Інтерв’ю
 
Ян Віллем Гаудріаан: «Європейський та міжнародний профспілковий рух підтримує вимоги українських профспілок у сфері праці»

Ян Віллем Гаудріаан: «Європейський та міжнародний профспілковий рух підтримує вимоги українських профспілок у сфері праці»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Зберегти соціальні гарантії
Зберегти соціальні гарантії Загроза скорочення вже тривалий час непоко­їть працівників ПАТ ДТЕК«Західенерго». За два роки від початку реор­ганізації в цьому колек­тиві звільнено майже три тисячі трудівників. Насамперед скорочен­ня проводиться шляхом переведення структур­них підрозділів Бурштин­ської, Добротворської, Ладижинської ТЕСв інші регіони за межі області.
 
Регіональні новини
  Соціальні програми профкому Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя наближають профспілку до людей
Соціальні програми профкому Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя наближають профспілку до людей Головним завданням профспілкового комітету Ніжинського державного уні­верситету у звітному періоді стала ак­тивна та ефективна робота щодо соці­ального захисту членів профспілки. На звітно-виборній конференції були визна­чені й деякі соціальні ініціативи профкому та окреслені шляхи їх реалізації.
 
Регіональні новини
  Лідер з охорони праці
Лідер з охорони праці У 2013 році колектив Прилуцької ЗОШ І–ІІІ ступеня № 3 імені С. Г. Шовкуна плідно працював у сфері охо­рони праці та безпеки життєдіяльності. Наслідком чіт­кої та налагодженої взаємодії усіх підрозділів школи на чолі з директором Олександром Самусенком і го­ловою профспілкового комітету Іриною Бібко стало створення максимально здорових та безпечних умов учасників навчально-виховного процесу.
 
Регіональні новини
  Колдоговір – основа успішної життєдіяльності трудового колективу
Колдоговір – основа успішної життєдіяльності трудового колективу Виїзди в райони області, в рамках ведення соці­ального діалогу, є також чудовими мотиваційни­ми заходами до профспілкового членства. Адже після відвідин представниками ФПО того чи ін­шого району в кожному з них збільшується число охочих долучитися до лав профспілок. Апро ко­лективний договір, основу основ у співпраці між адміністрацією та трудовим колективом, на та­ких зустрічах можна дізнатися чимало нового.
 
Регіональні новини
  Спільні інтереси заради здоров’я
Спільні інтереси заради здоров’я Ще з дитинства пам’ятаю, як у дітей чи дорослих візит до стоматолога залишав, на жаль, неприємні спогади. Тепер, за­вдяки сучасним технологіям і новітнім матеріалам, лікувати зуби стало май­же безболісно. Чимала заслуга в цьому і лікарів-стоматологів, які професійно ви­конують свої обов’язки та знаходять ін­дивідуальний і психологічний підхід до кожного пацієнта. Про один із таких ко­лективів та співпрацю профкому і керів­ництва закладу – у цьому матеріалі.
 
Регіональні новини
  Навчання з охорони праці – важливий напрям роботи
Навчання з охорони праці – важливий напрям роботи Чернігівський навчально-методичний центр профспілок більше 10 ро­ків є надійним партнером Фонду соціального страхування від нещас­них випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі – Фонд) у питанні організації та проведення навчання з питань охоро­ни праці. Цю роботу Центр проводить у співпраці з обласною Федераці­єю профспілкових організацій та територіальним управлінням Держгірпромнагляду України в Чернігівській області.
 
Регіональні новини
  Новорічно-різдвяні свята відбулись
Новорічно-різдвяні свята відбулись Запорізька обласна рада проф­спілок, профспілкові організа­ції всіх рівнів разом з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування доклали мак­симальних зусиль, аби різдвя­ні й новорічні свята, зимові ка­нікули залишили у дітей лише найкращі враження
 
Регіональні новини
  Аматорські колективи профспілок
Аматорські колективи профспілок За традицією напередодні Но­вого року було підбито підсум­ки творчої діяльності ансамблю «Веселка».
 
Регіональні новини
  Н а порозі самостійного життя
Н а порозі самостійного життя На засіданні Моло­діжної ради Федера­ції профспілок Кіро­воградської області обговорювалася болю­ча проблема безробіт­тя серед молоді.
 
Регіональні новини
  Основа успіху – співпраця адміністрації і профкому
Основа успіху – співпраця адміністрації і профкому Українсько-австрійське підприємство ТОВ«Фішер – Мукачево», що в Закар­патті, добре відоме на міжнародному ринку, його продукція користується значним попитом за кордоном. Завдяки продуманій економічній стратегії керівництва підприємства на чолі з Василем Рябичем щороку збільшують­ся обсяги виробництва, зростає заробітна плата працівників, поліпшуються умови праці та побуту, а отже, сплачуються значні податки до бюджету міста над Латорицею. Реалізується широка соціальна програма, яку адміністрації підприємства допомагає вирішувати профком, очолюваний відомим проф­спілковим лідером, членом Закарпатської облпрофради Петром Шварда­ком.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

15.11.2019 21:41

15.11.2019 21:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання