Статті Регіональні новини |
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
СПІВПРАЦЯ З ПОЛТАВСЬКИМИ КОЛЕГАМИ ТРИВАЄ |
![СПІВПРАЦЯ З ПОЛТАВСЬКИМИ КОЛЕГАМИ ТРИВАЄ](/img/arts/ws1468063731.jpg) |
У Полтавській області відбувся виїзний семінар голів територіальних організацій і профкомів вузів Одеської обласної організації профспілки працівників освіти і науки. Мета поїздки – обмін досвідом із створення об’єднань територіальних громад, реорганізації мережі навчальних закладів, роль і місце в цьому профспілки. Дні, проведені на Полтавщині, були насиченими, й учасники заходу запозичили чимало цікавого та корисного. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
ПЛЕНУМ КОМІТЕТУ: АКТУАЛЬНО, ВАЖЛИВО, ОПЕРАТИВНО |
![ПЛЕНУМ КОМІТЕТУ: АКТУАЛЬНО, ВАЖЛИВО, ОПЕРАТИВНО](/img/arts/ws1467384233.jpg) |
На черговому пленумі комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України розглядалося питання про здійснення президією, комітетом, первинними профспілковими організаціями Новгород-Сіверської районної організації прав і повноважень, передбачених Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
НАГЛЯДОВА РАДА РОЗГЛЯНУЛА ЗВІТ |
![НАГЛЯДОВА РАДА РОЗГЛЯНУЛА ЗВІТ](/img/arts/ws1466183291.jpg) |
13 червня відбулося чергове засідання Наглядової ради Благодійного фонду «Відродження Будинку профспілок». ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
ВАЛЕРІЙ СНІЖКО: «ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА: ШЛЯХУ НАЗАД НЕМАЄ» |
![ВАЛЕРІЙ СНІЖКО: «ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА: ШЛЯХУ НАЗАД НЕМАЄ»](/img/arts/ws1466183077.jpg) |
На початку року на Кіровоградщині стартувала Бобринецька об’єднана територіальна громада – до міської громади приєдналися три села. Яким буде образ новоствореної структури і як сприймають її люди? Якою буде співпраця з профспілкою? На ці запитання дає відповідь голова об’єднаної громади Валерій Сніжко. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
АКЦІЯ ПРОТЕСТУ В НОВОМУ РОЗДОЛІ |
![АКЦІЯ ПРОТЕСТУ В НОВОМУ РОЗДОЛІ](/img/arts/ws1465027937.jpg) |
До будинку Новороздільської мерії 25 травня рівно о 17.00, незважаючи на весняну грозу, зійшлися понад дві третини всіх освітян міста, батьки, депутати міськради. Вони прибували з різних кінців Нового Роздолу й усіх 11 навчально-виховних закладів з державним прапором, плакатами і гаслами: «Владо, почуй голос освітян!», «Мовчи, вчителю! Ти – непрестижний», «Індексацію забрали, доплат не дали», «Ще не дали, а вже відбирають!». ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
СВЯТО, ПОДАРОВАНЕ ЖІНКАМ-ТРУДІВНИЦЯМ |
![СВЯТО, ПОДАРОВАНЕ ЖІНКАМ-ТРУДІВНИЦЯМ](/img/arts/ws1465122325.jpg) |
Весна ніби створена для того, щоб славити жінку-трудівницю, жінку-матір, жінку-воїна, жінку-громадського діяча, активіста пацифістського руху, відзначаючи її виняткове значення в суспільстві як берегині, рушія прогресу. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
ЗАДЛЯ ЗАХИСТУ ЛЮДИНИ ПРАЦІ |
![ЗАДЛЯ ЗАХИСТУ ЛЮДИНИ ПРАЦІ](/img/arts/ws1464424961.jpg) |
17 травня на Черкащині відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради. У зібранні взяли участь заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Овчаренко, голова об’єднання організацій роботодавців Черкаської області Борис Райков, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, профспілковий актив області. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
У ДІТЕЙ ХОЧУТЬ ВІДІБРАТИ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР |
![У ДІТЕЙ ХОЧУТЬ ВІДІБРАТИ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР](/img/arts/ws1464424790.jpg) |
За 32 роки Свірзький оздоровчий табір «Дружба», який належить по суті і по праву Львівській обласній організації профспілки працівників агропромислового комплексу, очолюваній Михайлом Тарнавським, прийняв понад 30 тис. дітей з найбідніших і найнезахищеніших сімей усього регіону, зокрема й Перемишлянщини. Проте вже восьмий рік обласна галузева профспілка і трудовий колектив оздоровниці намагаються протидіяти його рейдерському захопленню тими, хто вже «прихватизував» усе, що міг, а тепер вишукує ще щось, що «загубилося» десь у провінції. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
АКЦЕНТ НА ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ |
![АКЦЕНТ НА ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ](/img/arts/ws1463757032.jpg) |
Відбулося перше засідання Ради Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, де, як завжди, обговорювалися і приймалися важливі рішення, що безпосередньо впливатимуть на роботу профорганізацій області найближчим часом. ![](/pic/arr.gif) |
|
![](/pic/itm.gif) |
Регіональні новини |
|
|
В ЄДНОСТІ – СИЛА |
![В ЄДНОСТІ – СИЛА](/img/arts/ws1463756682.jpg) |
Захист прав найманих працівників – одна з актуальних проблем сучасної України. Хтось іде до суду шукати справедливості, хтось виходить із плакатами, пікетуючи органи влади. Та чи ефективні такі одиночні заходи? «В єдності – сила» – вирішили миколаївські будівельники й об’єднали свої зусилля для відстоювання права на гідну працю та справедливу її оплату. ![](/pic/arr.gif) |
|
Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » |
|
УВАГА!
З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.
|
НОВИНИ |
|
10.07.2024 21:02
08.07.2024 20:16
08.05.2024 21:25
08.05.2024 21:01
05.04.2024 21:44
22.03.2024 19:35
15.03.2024 18:49
15.03.2024 18:46
10.02.2024 18:02
10.02.2024 18:01
Усі новини
|
|