« на головну 22.05.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1002)
16
Травень
 
Інтерв’ю
 
Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»

Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Спільні інтереси заради здоров’я
Спільні інтереси заради здоров’я Ще з дитинства пам’ятаю, як у дітей чи дорослих візит до стоматолога залишав, на жаль, неприємні спогади. Тепер, за­вдяки сучасним технологіям і новітнім матеріалам, лікувати зуби стало май­же безболісно. Чимала заслуга в цьому і лікарів-стоматологів, які професійно ви­конують свої обов’язки та знаходять ін­дивідуальний і психологічний підхід до кожного пацієнта. Про один із таких ко­лективів та співпрацю профкому і керів­ництва закладу – у цьому матеріалі.
 
Регіональні новини
  Навчання з охорони праці – важливий напрям роботи
Навчання з охорони праці – важливий напрям роботи Чернігівський навчально-методичний центр профспілок більше 10 ро­ків є надійним партнером Фонду соціального страхування від нещас­них випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі – Фонд) у питанні організації та проведення навчання з питань охоро­ни праці. Цю роботу Центр проводить у співпраці з обласною Федераці­єю профспілкових організацій та територіальним управлінням Держгірпромнагляду України в Чернігівській області.
 
Регіональні новини
  Новорічно-різдвяні свята відбулись
Новорічно-різдвяні свята відбулись Запорізька обласна рада проф­спілок, профспілкові організа­ції всіх рівнів разом з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування доклали мак­симальних зусиль, аби різдвя­ні й новорічні свята, зимові ка­нікули залишили у дітей лише найкращі враження
 
Регіональні новини
  Аматорські колективи профспілок
Аматорські колективи профспілок За традицією напередодні Но­вого року було підбито підсум­ки творчої діяльності ансамблю «Веселка».
 
Регіональні новини
  Н а порозі самостійного життя
Н а порозі самостійного життя На засіданні Моло­діжної ради Федера­ції профспілок Кіро­воградської області обговорювалася болю­ча проблема безробіт­тя серед молоді.
 
Регіональні новини
  Основа успіху – співпраця адміністрації і профкому
Основа успіху – співпраця адміністрації і профкому Українсько-австрійське підприємство ТОВ«Фішер – Мукачево», що в Закар­патті, добре відоме на міжнародному ринку, його продукція користується значним попитом за кордоном. Завдяки продуманій економічній стратегії керівництва підприємства на чолі з Василем Рябичем щороку збільшують­ся обсяги виробництва, зростає заробітна плата працівників, поліпшуються умови праці та побуту, а отже, сплачуються значні податки до бюджету міста над Латорицею. Реалізується широка соціальна програма, яку адміністрації підприємства допомагає вирішувати профком, очолюваний відомим проф­спілковим лідером, членом Закарпатської облпрофради Петром Шварда­ком.
 
Регіональні новини
  Молодь і трудове право
Молодь і трудове право Наприкінці лис­топада на Мико­лаївщині відбувся перший правовий турнір профспіл­кової молоді під гаслом «Молодь і трудове право», організований Миколаївською облпрофрадою та відділенням Наці­ональної служби посередництва і примирення в Миколаївській області.
 
Регіональні новини
  Підприємство гірської глибинки: реалії сьогодення
Підприємство гірської глибинки: реалії сьогодення У травні 2011 року на профспілкових зборах Василя Мадара було обрано головою пер­винної профорганізації ДП «Закарпатське вертолітне виробниче об’єднання». Колись процвітаюче підприємство в гірському селищі Дубове у Тячівському районі пережива­ло складні часи. Керівництво підприємства продовжувало його знищення шляхом де­монтажу цілих цехів і дільниць з метою продажу на металобрухт. Заборгованість із за­робітної плати становила близько 700 тис. грн. Аби припинити це свавілля, профком почав бити на сполох у всі можливі інстанції.
 
Регіональні новини
  Пам’ять довжиною десять літ
Пам’ять довжиною десять літ Наприкінці листопада минає десять років, як ві­дійшов у вічність відомий громадський, політич­ний і профспілковий діяч нашого краю Іван Івано­вич Фурів (09.02.1936–29.11.2003). Світла пам’ять про цю надзвичайно працьовиту, розумну, добру та порядну людину спонукає до того, аби щирим словом згадати його життєвий шлях, здобутки, які він залишив для мешканців міста та області.
 
Регіональні новини
  Профспілкове навчання – запорука успіху
Профспілкове навчання – запорука успіху Насиченим виявився жовтень для Зонального навчально-методичного центру Дніпропетровського облпрофоб’єднання. Про деякі заходи – у нашому матеріалі.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2019 21:43

21.05.2019 21:43

21.05.2019 21:40

21.05.2019 21:39

13.05.2019 22:29

13.05.2019 22:29

29.04.2019 00:47

29.04.2019 00:46

29.04.2019 00:45

29.04.2019 00:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання