« на головну 16.07.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Лідер з охорони праці
Лідер з охорони праці У 2013 році колектив Прилуцької ЗОШ І–ІІІ ступеня № 3 імені С. Г. Шовкуна плідно працював у сфері охо­рони праці та безпеки життєдіяльності. Наслідком чіт­кої та налагодженої взаємодії усіх підрозділів школи на чолі з директором Олександром Самусенком і го­ловою профспілкового комітету Іриною Бібко стало створення максимально здорових та безпечних умов учасників навчально-виховного процесу.
 
Регіональні новини
  Колдоговір – основа успішної життєдіяльності трудового колективу
Колдоговір – основа успішної життєдіяльності трудового колективу Виїзди в райони області, в рамках ведення соці­ального діалогу, є також чудовими мотиваційни­ми заходами до профспілкового членства. Адже після відвідин представниками ФПО того чи ін­шого району в кожному з них збільшується число охочих долучитися до лав профспілок. Апро ко­лективний договір, основу основ у співпраці між адміністрацією та трудовим колективом, на та­ких зустрічах можна дізнатися чимало нового.
 
Регіональні новини
  Спільні інтереси заради здоров’я
Спільні інтереси заради здоров’я Ще з дитинства пам’ятаю, як у дітей чи дорослих візит до стоматолога залишав, на жаль, неприємні спогади. Тепер, за­вдяки сучасним технологіям і новітнім матеріалам, лікувати зуби стало май­же безболісно. Чимала заслуга в цьому і лікарів-стоматологів, які професійно ви­конують свої обов’язки та знаходять ін­дивідуальний і психологічний підхід до кожного пацієнта. Про один із таких ко­лективів та співпрацю профкому і керів­ництва закладу – у цьому матеріалі.
 
Регіональні новини
  Навчання з охорони праці – важливий напрям роботи
Навчання з охорони праці – важливий напрям роботи Чернігівський навчально-методичний центр профспілок більше 10 ро­ків є надійним партнером Фонду соціального страхування від нещас­них випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі – Фонд) у питанні організації та проведення навчання з питань охоро­ни праці. Цю роботу Центр проводить у співпраці з обласною Федераці­єю профспілкових організацій та територіальним управлінням Держгірпромнагляду України в Чернігівській області.
 
Регіональні новини
  Новорічно-різдвяні свята відбулись
Новорічно-різдвяні свята відбулись Запорізька обласна рада проф­спілок, профспілкові організа­ції всіх рівнів разом з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування доклали мак­симальних зусиль, аби різдвя­ні й новорічні свята, зимові ка­нікули залишили у дітей лише найкращі враження
 
Регіональні новини
  Аматорські колективи профспілок
Аматорські колективи профспілок За традицією напередодні Но­вого року було підбито підсум­ки творчої діяльності ансамблю «Веселка».
 
Регіональні новини
  Н а порозі самостійного життя
Н а порозі самостійного життя На засіданні Моло­діжної ради Федера­ції профспілок Кіро­воградської області обговорювалася болю­ча проблема безробіт­тя серед молоді.
 
Регіональні новини
  Основа успіху – співпраця адміністрації і профкому
Основа успіху – співпраця адміністрації і профкому Українсько-австрійське підприємство ТОВ«Фішер – Мукачево», що в Закар­патті, добре відоме на міжнародному ринку, його продукція користується значним попитом за кордоном. Завдяки продуманій економічній стратегії керівництва підприємства на чолі з Василем Рябичем щороку збільшують­ся обсяги виробництва, зростає заробітна плата працівників, поліпшуються умови праці та побуту, а отже, сплачуються значні податки до бюджету міста над Латорицею. Реалізується широка соціальна програма, яку адміністрації підприємства допомагає вирішувати профком, очолюваний відомим проф­спілковим лідером, членом Закарпатської облпрофради Петром Шварда­ком.
 
Регіональні новини
  Молодь і трудове право
Молодь і трудове право Наприкінці лис­топада на Мико­лаївщині відбувся перший правовий турнір профспіл­кової молоді під гаслом «Молодь і трудове право», організований Миколаївською облпрофрадою та відділенням Наці­ональної служби посередництва і примирення в Миколаївській області.
 
Регіональні новини
  Підприємство гірської глибинки: реалії сьогодення
Підприємство гірської глибинки: реалії сьогодення У травні 2011 року на профспілкових зборах Василя Мадара було обрано головою пер­винної профорганізації ДП «Закарпатське вертолітне виробниче об’єднання». Колись процвітаюче підприємство в гірському селищі Дубове у Тячівському районі пережива­ло складні часи. Керівництво підприємства продовжувало його знищення шляхом де­монтажу цілих цехів і дільниць з метою продажу на металобрухт. Заборгованість із за­робітної плати становила близько 700 тис. грн. Аби припинити це свавілля, профком почав бити на сполох у всі можливі інстанції.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання