« на головну 05.04.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1046)
19
Березень
 
Інтерв’ю
 
Олександр Ярошук: «Нас врятувала міжнародна профспілкова солідарність»

Олександр Ярошук: «Нас врятувала міжнародна профспілкова солідарність»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Профорганізації працівників соцсфери – 10 років
Профорганізації працівників соцсфери – 10 років На адресу Львівської обласної організації профспілки працівників соціальної сфе­ри, очолюваної нині Марією Гнатів, а з перших днів і впродовж 9 років – Бронісла­вою Грабан, надійшла вітальна телеграма. Міністерство соціальної політики та його очільник Людмила Денісова привітали одну з найактивніших обласних структурних організацій галузевого соціального партнера з десятиріччям від дня утворення, що припало на 14 травня 2004 року.
 
Регіональні новини
  Протест у центрі Києва
Протест у центрі Києва Протест на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» докотився до столиці України. 17 червня працівники підприємства в центрі Києва пікетували будівлі Кабі­нету Міністрів та Адміністрації Президента. Вони закликали керівників дер­жави підтримати трудовий колектив криворізького гірничо-металургійного гіганта в його боротьбі за свої права.
 
Регіональні новини
  Підбито підсумки конкурсу журналістів
Підбито підсумки конкурсу журналістів Президія Закарпатської обласної ради профспілок підбила підсумки щорічного кон­курсу на краще висвітлення діяльності профспілок у засобах масової інформації у 2013–2014 роках. Проведення цього конкурсу значною мірою сприяло поліпшенню висвітлення у ЗМІ питань, що стосуються життя усієї профспілкової громади, як-от укладання колективних договорів і угод, проведення звітів і виборів у профспілках, забезпечення соціального партнерства, питань трудового законодавства, охорони праці, соціального страхування, оздоровлення працюючих та членів їхніх сімей, ди­тячого відпочинку, культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи, діяльності санаторно-курортного і туристсько-екскурсійного комплексу профспілок тощо.
 
Регіональні новини
  Про проблеми соціальної сфери – на профспілковій конференції
Про проблеми соціальної сфери – на профспілковій конференції Закарпатське територіальне профспілкове об’єднання працівників соціальної сфери (голова Людмила Ляпіна) – серед кращих галузевих профспілок нашого краю з багатьох напрямів роботи. Виконуючи свою захисну функцію, обласна профспілка намагається привернути увагу владних структур, вищих профспіл­кових органів до проблем галузі, що хвилюють спілчан. Доведенню позиції профспілки з різних питань допомагає те, що Людмила Ляпіна є членом коле­гій Департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадмі­ністрації та обласного центру зайнятості.
 
Регіональні новини
  За якісне громадське обслуговування
За якісне громадське обслуговування Івано-Франківське облуправління житлово-комунального господарства, обласна галузева організація профспілки ще у листопаді 2011 року наді­слали звернення до керівників підприємств і голів профкомів про всебічну підтримку програми «За якісне громадське обслуговування». Відтак гос­подарникам і профспілковим активістам було запропоновано спрямувати свою роботу на всебічне поліпшення якості житлово-комунальних робіт і послуг. Про те, що було зроблено у цьому напрямі, – у нашому матеріалі.
 
Регіональні новини
  Цінності та традиції сучасної української сім’ї
Цінності та традиції сучасної української сім’ї Чернігівська обласна організація Спілки жінок України та Навчально-методичний центр Федерації проф­спілкових організацій області спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту ОДА, відділом у справах сім’ї та моло­ді міськради до міжнародного Дня ма­тері та Всесвітнього Дня родини про­вели круглий стіл на тему «Цінності та традиції сучасної української сім’ї». В обговоренні взяли участь чернігівські родини – творчі, міцні, люблячі, що можуть бути прикладом для інших.
 
Регіональні новини
  Літнє оздоровлення дітей
Літнє оздоровлення дітей У Закарпатській облпрофраді відбувся семінар-нарада організаторів літ­нього оздоровлення дітей, який провели обласна рада профспілок і ви­конавча дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. В заході взяли участь керівники та головні бухгалтери обласних галузевих профспілок, виконавчих дирекцій Фонду соцстраху, дитячих оздоровчих закладів, представники влади, ор­ганів контролю – усього понад 120 учасників.
 
Регіональні новини
  Від уряду очікують ефективних дій
Від уряду очікують ефективних дій Одна з провідних галузей промисловості України – хімічна переживає складні часи як у країні, так і області. Основні проблеми – зупинені на невизначений термін виробни­цтва, відсутність продуктивної зайнятості більшості працівників ТОВ «Карпатнафтохім» та ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».
 
Регіональні новини
  На часі – поліпшення охорони праці
На часі – поліпшення охорони праці Напередодні Всесвітнього дня охорони праці проведено спільний захід соціальних партнерів – засідання круглого столу «Про стан промислової безпеки, профілактики виробничого трав­матизму в області та шляхи вдосконалення управління охороною праці». Традиційно орга­нізаторами заходу виступили територіальне управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області, Федерація профспілкових організацій області та управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захво­рювань України в Чернігівській області.
 
Регіональні новини
  Лідери профспілкової передплати
Лідери профспілкової передплати На засіданні пре­зидії Закарпатської облпрофради (голо­ва Іван Король) роз­глянуто підсумки передплати на ви­дання підприємства «Профінформ» ФПУ на 2014 рік. За дани­ми «Укрпошти», ста­ном на 1 березня в області передплаче­но 1001 примірник газети «Профспілкові вісті» та 365 примір­ників «Бібліотечки го­лови профспілкового комітету», що значно більше, ніж торік.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

09.03.2020 02:27

09.03.2020 02:27

29.12.2019 00:52

29.12.2019 00:48

29.12.2019 00:44

29.12.2019 00:42

29.12.2019 00:11

29.12.2019 00:09

29.12.2019 00:08

15.11.2019 21:42

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання