« на головну 20.05.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1001)
10
Травень
 
Інтерв’ю
 
Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»

Леонід Ступак: «Ми просто виконували свою роботу»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Регіональні новини
Регіональні новини
  Від уряду очікують ефективних дій
Від уряду очікують ефективних дій Одна з провідних галузей промисловості України – хімічна переживає складні часи як у країні, так і області. Основні проблеми – зупинені на невизначений термін виробни­цтва, відсутність продуктивної зайнятості більшості працівників ТОВ «Карпатнафтохім» та ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».
 
Регіональні новини
  На часі – поліпшення охорони праці
На часі – поліпшення охорони праці Напередодні Всесвітнього дня охорони праці проведено спільний захід соціальних партнерів – засідання круглого столу «Про стан промислової безпеки, профілактики виробничого трав­матизму в області та шляхи вдосконалення управління охороною праці». Традиційно орга­нізаторами заходу виступили територіальне управління Держгірпромнагляду у Чернігівській області, Федерація профспілкових організацій області та управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захво­рювань України в Чернігівській області.
 
Регіональні новини
  Лідери профспілкової передплати
Лідери профспілкової передплати На засіданні пре­зидії Закарпатської облпрофради (голо­ва Іван Король) роз­глянуто підсумки передплати на ви­дання підприємства «Профінформ» ФПУ на 2014 рік. За дани­ми «Укрпошти», ста­ном на 1 березня в області передплаче­но 1001 примірник газети «Профспілкові вісті» та 365 примір­ників «Бібліотечки го­лови профспілкового комітету», що значно більше, ніж торік.
 
Регіональні новини
  Згадати останній вальс…
Згадати останній вальс… 28 березня у При­луцькому гуманітар­но-педагогічному ко­леджі ім. І. Я. Франка відбулася традиційна зустріч випускників. До рідної альма-ма­тер з’їхалися випус­кники 1963–2008 ро­ків. Нині майже всі вони працюють у на­вчальних закладах області. Організував святкове рандеву, як і багато років по­спіль, профком сту­дентів.
 
Регіональні новини
  На часі – безпека працівників
На часі – безпека працівників Питання охорони пра­ці, що є ключовими у вирішенні виробничих завдань, були винесе­ні на розгляд делегатів конференції трудово­го колективу «Надвір­нанафтогаз». Ініціа­тором проведення заходу виступила об­ласна рада профспілки працівників нафтової і газової промисловос­ті. Уроботі конферен­ції взяли участь праців­ники територіального управління Держгірпромнагляду, а також виконавчої дирекції обласного Фонду со­ціального страхуван­ня від нещасних випад­ків на виробництві та профзахворювань.
 
Регіональні новини
  Окреслили проблеми, визначили шляхи їх розв’язання
Окреслили проблеми, визначили шляхи їх розв’язання Зустріч членів Президії Федерації проф­спілок Кіровоградської області з головою ОДА Олександром Петіком відбувалася у форматі обговорення проблем та пошу­ку шляхів їх вирішення. Голова ФПО Сергій Петров озвучив позицію профспілок Укра­їни щодо розбудови нової історії України, яка повинна спиратися на нову держав­ну політику, де головними мають стати по­будова соціально-справедливої держави, повага до закону і людини праці.
 
Регіональні новини
  Зберегти соціальні гарантії
Зберегти соціальні гарантії Загроза скорочення вже тривалий час непоко­їть працівників ПАТ ДТЕК«Західенерго». За два роки від початку реор­ганізації в цьому колек­тиві звільнено майже три тисячі трудівників. Насамперед скорочен­ня проводиться шляхом переведення структур­них підрозділів Бурштин­ської, Добротворської, Ладижинської ТЕСв інші регіони за межі області.
 
Регіональні новини
  Соціальні програми профкому Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя наближають профспілку до людей
Соціальні програми профкому Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя наближають профспілку до людей Головним завданням профспілкового комітету Ніжинського державного уні­верситету у звітному періоді стала ак­тивна та ефективна робота щодо соці­ального захисту членів профспілки. На звітно-виборній конференції були визна­чені й деякі соціальні ініціативи профкому та окреслені шляхи їх реалізації.
 
Регіональні новини
  Лідер з охорони праці
Лідер з охорони праці У 2013 році колектив Прилуцької ЗОШ І–ІІІ ступеня № 3 імені С. Г. Шовкуна плідно працював у сфері охо­рони праці та безпеки життєдіяльності. Наслідком чіт­кої та налагодженої взаємодії усіх підрозділів школи на чолі з директором Олександром Самусенком і го­ловою профспілкового комітету Іриною Бібко стало створення максимально здорових та безпечних умов учасників навчально-виховного процесу.
 
Регіональні новини
  Колдоговір – основа успішної життєдіяльності трудового колективу
Колдоговір – основа успішної життєдіяльності трудового колективу Виїзди в райони області, в рамках ведення соці­ального діалогу, є також чудовими мотиваційни­ми заходами до профспілкового членства. Адже після відвідин представниками ФПО того чи ін­шого району в кожному з них збільшується число охочих долучитися до лав профспілок. Апро ко­лективний договір, основу основ у співпраці між адміністрацією та трудовим колективом, на та­ких зустрічах можна дізнатися чимало нового.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

13.05.2019 22:29

13.05.2019 22:29

29.04.2019 00:47

29.04.2019 00:46

29.04.2019 00:45

29.04.2019 00:43

22.04.2019 21:03

22.04.2019 21:02

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання