« на головну 25.11.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1261)
24
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Тема номера
Тема номера
  Буремна українська весна
Буремна українська весна Весна квітує та вселяє надію, що все минеться. Хоч кожен розуміє: не минеться. Уже не мину­лося. Змінилось усе довкола: люди, обставини, суспільство, світ, Україна. Країну накрила три­вога, однак визріває впевненість, що завдяки титанічним зусиллям народу вдасться зберег­ти єдність держави. Якщо спинимось бодай за крок від війни, припинимо ділити країну на за­хід і схід, а громадян – на своїх і чужих. Якщо настане хай і не повне, але розуміння, що в ру­ках кожного українця – доля великої, сильної і незалежної держави. Нинішня весна – найваж­ча з усіх, які переживала Україна за нової доби. Переживемо? Вистоїмо! І зміцніємо!
 
Тема номера
  Влада розпочала боротьбу з корупцією
Влада розпочала боротьбу з корупцією Попри складну й невизначену політичну обста­новку парламент упродовж останніх тижнів на­решті ухвалив закони, яких Україна так довго че­кала. Експерти кажуть, що негайного позитиву від нововведень чекати зарано, але закони так чи інакше працюватимуть на подальшу стабільність України. Чого очікувати від ухвалених у ВР зако­нів простим українцям, з’ясовували «Профспіл­кові вісті».
 
Тема номера
  Ціни злетіли: як українцям розговітися на Великдень?
Ціни злетіли: як українцям розговітися на Великдень? Через подорожчання долара і нестабільну ситуацію в економіці Україну накрила хвиля подорожчання про­дуктів. Деякі види харчів додали в ціні 10, 20 і 45 від­сотків. І це ще не межа, вважають експерти. Зміною курсу іноземних валют іще можна пояснити підвищен­ня цін на імпортні товари, але чому вони так стрімко зростають на вітчизняні овочі, фрукти, молоко й мо­лочні продукти? Особливо люди відчують це напере­додні великодніх свят, коли традиційно закуповувати­муть велику кількість продуктів. «Профспілкові вісті» ознайомилися з думками економічних аналітиків.
 
Тема номера
  Біженці новітньої доби
Біженці новітньої доби Вони змушені покидати оселі, роботу та шукати прихистку в інших краях. Із Кри­му до Києва, Львова, Івано-Франківська їдуть ті, хто побоюється за себе та життя близьких людей. Хтось сприймає розлуку з півостровом як тимчасову, тільки на пе­ріод окупації. Дехто втрачає віру в можли­вість повернутися до звичного та спокій­ного життя. Та всі вони тікають від нової реальності, з якою несила змиритися. Як облаштовуються новітні біженці на мате­риковій Україні, дізнавались «Профспілко­ві вісті».
 
Тема номера
  Нові українські реалії: досить жити на подачки!
Нові українські реалії: досить жити на подачки! Країна, нарешті, побачила й почула програму реформ, які, на переконання прем’єр-міністра Арсенія Яценю­ка, врятують її від дефолту та фактичного банкрут­ства. Уряд виніс на розсуд громадськості пакет анти­кризових заходів, що мають вилікувати економіку. Не з першого разу, але їх таки підтримала Верховна Рада. Експерти поки що не прогнозують, наскільки швид­ким виявиться ефект від непопулярних кроків уряду, але переконані, що завдяки їм Україна зможе вийти зі стагнації. Та чи всі налаштовані оптимістично? Про це – на шпальтах нашого видання.
 
Тема номера
  Інформаційна війна – зброя, страшніша за ядерну
Інформаційна війна – зброя, страшніша за ядерну Довкола України точиться потужна інформаційна війна, наслідки якої можуть бути драматичними для майбутнього держави. І всередині країни, і за її межами. Міжнародні експерти наголошують: від ре­зультату інформаційної війни залежить, якою світ уявлятиме Україну. В образі мирних демонстрантів, які повстали за майбутнє своїх дітей, чи в потворі правих екстремістів, які жбурляють коктейлі Моло­това до помешкань громадян. Україна поки що про­грає інформаційний поєдинок із Росією. Чому так сталося, намагалися з’ясувати «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  Україна готова до «шокової терапії»
Україна готова до «шокової терапії» Державна скарбниця розграбована, бюджет – із шаленим дефіцитом, казна порожня. Такі реалії озвучив під час свого призначення у парламенті Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. На його переконання, нині Україна пережи­ває найглибшу за всю історію незалежності економічну, соціальну та політичну кризу. Тож кожному слід готуватися ще міцніше за­тягти паски. Що насправді означатимуть ці жорсткі реформи і як українцям пережити складний період? Про це на шпальтах нашо­го видання розмірковують експерти, політи­ки, економісти, зарубіжні фахівці.
 
Тема номера
  Українська армія: чи готові ми до війни?
Українська армія: чи готові ми до війни? Від 1 березня Україна живе у стані підвищеної бойової готовності. Старший брат і північний сусід – Росія – стала потенційним ворогом для нашої держави. Росій­ські військові без розпізнавальних знаків стягують до кордонів з нашою державою техніку, і теж без номерів та маркування. Та приховати лихі наміри воякам не вдається навіть за масками на обличчях. Вичікують, коли з Кремля надійде сигнал стріляти в українських солдатів. Щоб розпочати справжню війну, яка з ло­кальної ризикує перерости в планетарну. Чи зможе міжнародна спільнота завадити російській агресії? Чи здатні ми оборонити себе і не втратити ні п’яді рідної землі? Над цим розмірковують на шпальтах видання військові експерти, політики, профспілкові лідери.
 
Тема номера
  Гривня потребує негайної реанімації
Гривня потребує негайної реанімації Драматичні події останніх тижнів в Україні позначили­ся і на національній валюті. За місяць курс гривні до долара перетнув небезпечну позначку «десять» і лише завдяки неймовірним зусиллям фінансистів трохи призупинив подальше зростання. Коливання курсу одразу ж позначилися на вартості бензину, послуг, продуктів харчування тощо. Населення, як завжди у таких ситуаціях, занепокоєне. І хоча у Національному банку запевняють, що приводу для паніки немає і НБУ має достатньо ресурсів, аби залагодити ситуацію, пристрасті довкола національної валюти не вщухають. Що буде далі? «Профспілкові вісті» поцікавились у банкірів, експертів і пересічних громадян, як, на їхню думку, розвиватимуться події далі.
 
Тема номера
  У країні відбулося повне перезавантаження влади
У країні відбулося повне перезавантаження влади Понад 80 загиблих, тисячі поранених, більше 50 зниклих безвісти… Така ціна перезаванта­ження влади в Україні і надії на інше майбутнє. Більше трьох місяців країна жила в тривожно­му очікуванні, в форматі постійних протисто­янь. Трагічну розв’язку приніс останній тиж­день. Тепер у державі інше керівництво, інша влада. «Профспілкові вісті» підготували огляд драматичних подій в Україні, що згодом будуть вписані до підручників новітньої історії країни.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.11.2024 21:24

11.11.2024 21:23

25.10.2024 21:44

11.10.2024 22:50

10.10.2024 22:03

08.09.2024 21:09

23.08.2024 22:29

23.08.2024 22:00

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання