« на головну 26.06.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (903)
22
Червень
 
Інтерв’ю
 
ІГОР БАБІЙ: «ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ГАЛУЗІ – ПРОСТІЙ ВИРОБНИЦТВА»

ІГОР БАБІЙ: «ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ГАЛУЗІ – ПРОСТІЙ ВИРОБНИЦТВА»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Тема номера
Тема номера
  ТРУДОВИЙ КОДЕКС: ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОЗВОЛИЛИ ПЕРЕТВОРИТИ ПРАЦІВНИКІВ НА КРІПАКІВ
ТРУДОВИЙ КОДЕКС: ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОЗВОЛИЛИ ПЕРЕТВОРИТИ ПРАЦІВНИКІВ НА КРІПАКІВ До кінця поточної сесії має бути ухвалено новий Трудовий Кодекс України. Цей багатостраждальний документ обговорюється ще з по­заминулого року. Але до ухвалення справа так і не дійшла. Тому тру­дові відносини в Україні регулюються за Кодексом законів про пра­цю, прийнятим ще у 70-х роках минулого століття. Для профспілок Трудовий кодекс – один з найголовніших документів, адже законо­давство про працю – це підґрунтя ефективного захисту працівників. Саме тому члени Спільного представницького органу, делеговані ним представники профспілок були активними учасниками процесу ство­рення, обговорення та внесення змін до проекту Трудового кодексу.
 
Тема номера
  РЕФОРМА ШКОЛИ ПОТРІБНА НЕ ЛИШЕ ОСВІТЯНАМ
РЕФОРМА ШКОЛИ ПОТРІБНА НЕ ЛИШЕ ОСВІТЯНАМ Реформу школи сьогодні обговорюють на різних рівнях у різних інстанці­ях, проте розмови ці стосуються радше процедурних моментів. Суспіль­ство ж хвилює тема, як синхронізувати перетворення у школі із змінами в суспільстві. Реформи в освіті потрібні не лише педагогам. Їх чекають і батьки, й учні. За результатами опитування Інституту соціальних і педаго­гічних технологій, реформування української освіти підтримують більше 75% українців. Що їх хвилює найбільше, з’ясовували «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  МЕДИЧНА РЕФОРМА 2017. УКРАЇНЦІВ ЛІКУВАТИМУТЬ ПО-НОВОМУ
МЕДИЧНА РЕФОРМА 2017. УКРАЇНЦІВ ЛІКУВАТИМУТЬ ПО-НОВОМУ В Україні стартувала реформа охорони здоров’я, яка вже через 3 роки має докорінно змінити існуючу систему. Нинішнє керівництво Міністер­ства охорони здоров’я обіцяє реальні результати, причому вже найближ­чим часом. У чому вони полягатимуть? Які небезпеки та неприємності приховує в собі оновлення галузі? «Профспілкові вісті» розбиралися, що пропонує Уряд, чи було враховано позицію профспілок, і що означає ре­форма не лише для медичних працівників, а й кожного їхнього пацієнта.
 
Тема номера
  ПРИЗЕМЛЕНІ ІНТЕРЕСИ. КОМУ ВИГІДНО ВІДКРИТИ РИНОК ЗЕМЛІ
ПРИЗЕМЛЕНІ ІНТЕРЕСИ. КОМУ ВИГІДНО ВІДКРИТИ РИНОК ЗЕМЛІ Одне з найбільш дискусійних питань, яке роками не зникає з поряд­ку денного, – ринок землі. Дозволити продавати землю чи залишити мораторій на неї? Як забезпечити конституційні права власників паїв розпоряджатися земельними ділянками й при цьому не дозволити скупити українську землю за безцінь? «Профспілкові вісті» занури­лися в проблематику і зробили об’єктивний аналіз ситуації.
 
Тема номера
  СПРАВЕДЛИВІ ПЕНСІЇ: ЩО КРИЄТЬСЯ ЗА УРЯДОВОЮ ПЕНСІЙНОЮ РЕФОРМОЮ
СПРАВЕДЛИВІ ПЕНСІЇ: ЩО КРИЄТЬСЯ ЗА УРЯДОВОЮ ПЕНСІЙНОЮ РЕФОРМОЮ На засіданні Уряду 17 травня Прем’єр презентував основні по­ложення проекту Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій». Це один з етапів пенсійної реформи, яка після схвалення парламентом має запрацювати з жовтня 2017 року. «Профспілкові вісті» розбиралися, що пропо­нує Уряд, чи було враховано позицію профспілок і що означає реформа для простих українських пенсіонерів.
 
Тема номера
  ЄВРОБАЧЕННЯ: ДО ПОБАЧЕННЯ І ДО ЗУСТРІЧІ
ЄВРОБАЧЕННЯ: ДО ПОБАЧЕННЯ І ДО ЗУСТРІЧІ Такого насиченого подіями травня Україна не знала давно. Пер­шотравень, День пам’яті й примирення, День Європи, остаточне рішення про надання безвізового режиму для нашої країни і го­ловне – масштабний континентальний конкурс пісні Євробачен­ня. Без перебільшення можна сказати, що європейські цінності на кілька днів перемістились до України. Щоби кожен українець сповна відчув себе народним дипломатом. Чи все зробили ми, аби іноземні гості поверталися додому з най­кращими враженнями про державу, ім’я якій – Україна? Про це – у головній темі номера нашого часопису.
 
Тема номера
  БИТВА ЗА КАЛЕНДАР: НОВА ЛІНІЯ РОЗКОЛУ
БИТВА ЗА КАЛЕНДАР: НОВА ЛІНІЯ РОЗКОЛУ Відшуміли травневі свята. І Першотравень, і Дні Пам’яті й примирення та Перемоги, однак досі не вщухають пристрасті, наскільки доречно відзначати їх у незалежній Україні, яка прагне до Європи. Профспіл­кова спільнота однозначно виступає за те, аби Міжнародний день праці назавжди лишився в національному календарі. Бо саме цей день спонукає до дій за соціальну справедливість, погашення забор­гованості перед працівниками, гідну оплату та поліпшення умов пра­ці. Цей день, вважають профспілкові лідери, віднині має стати днем консолідації профспілкової боротьби.
 
Тема номера
  ЄВРОПА БЕЗ КОРДОНІВ
ЄВРОПА БЕЗ КОРДОНІВ Нарешті, сталося! 6 квітня Європарламент ухвалив позитивне рішен­ня щодо надання Україні безвізового режиму. Тепер залишилося ще два суто технічних моменти: 26 квітня це рішення мають підтвердити посли ЄС, а 11 травня своє слово скаже Рада Євросоюзу із закордон­них справ. І вже від середини червня українські громадяни зможуть спокійно подорожувати до Європи без черг у візових центрах та при­низливих процедур на кордонах. Щоправда, є нюанси, в яких ретель­но розбиралися «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА Національна рада реформ підтримала концепцію «Нової української школи» і рекомендувала парламенту прискорити розгляд у другому читанні закону «Про освіту». Оскільки концепція пройшла широке громадське обговорення із залученням освітян, батьків, експертів, роботодавців, представників профспілок, депутатам не варто зволі­кати з ухваленням закону, якого, без перебільшення, давно потребує національна освіта.
 
Тема номера
  ГАЗОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ
ГАЗОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ 28 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфе­рах енергетики та комунальних послуг, прийняла нову методику розрахунку вартості газу для кінцевого споживача, зокрема й населення. Згідно з цим рішенням, з 1 квітня тариф на газ мав складатися з двох компонентів: ціни газу як товару та вартості його транспортування по газотранспортній системі і розподілу за регіональними мережами. Це так звана абонплата, яку, за за­думом авторів новації, будуть розраховувати, виходячи з максимальної про­пускної здатності лічильника споживача. За оцінками експертів, плата за до­ставку блакитного палива істотно зросте порівняно із значенням до 1 квітня 2017 року. Особливо для тих категорій населення, які використовують газові плити і не мають встановлених лічильників. Пропозиція національного регу­лятора збурила громадськість і викликала реакцію у вищих ешелонах влади.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

22.06.2017 16:30

22.06.2017 16:29

22.06.2017 16:26

17.06.2017 12:33

17.06.2017 12:32

17.06.2017 12:31

10.06.2017 12:20

10.06.2017 12:19

03.06.2017 00:26

27.05.2017 10:57

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання