« на головну 13.04.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1098)
18
Березень
 
Інтерв’ю
 
Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?

Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?


РУБРИКИ


Передплата

Статті Тема номера
Тема номера
  НАША МЕТА – ПЕРЕТВОРЕННЯ АКАДЕМІЇ НА СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ТА НАУКОВИЙ ЦЕНТР ЗА КОН ЦЕПЦІЄЮ SMART ACADEMY
НАША МЕТА – ПЕРЕТВОРЕННЯ АКАДЕМІЇ НА СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ ТА НАУКОВИЙ ЦЕНТР ЗА КОН ЦЕПЦІЄЮ SMART ACADEMY Думаю, не варто доклад- но представляти Ака- демію праці, соціаль- них відносин і туризму в профспілковому се- редовищі. Про неї тут знають. Для багатьох профспілковців вона ста- ла альма-матер, де вони здобували вищу освіту та підвищували квалі- фікацію. Чимало дітей профспіл- ковців навчалися в Академії. У різ- ний час ділилися своїми знаннями та досвідом із студентами проф- спілкові лідери Олександр Стоян, Григорій Осовий, Василь Шилов, Галина Голєусова, Сергій Кондрюк та ін.
 
Тема номера
  СПЛАНОВАНА КАМПАНІЯ З ДИСКРЕДИТАЦІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ
СПЛАНОВАНА КАМПАНІЯ З ДИСКРЕДИТАЦІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ Федерація профспілок України стурбована розміщеною в ЗМІ ін­формацією про те, що у підваль­ному приміщенні Будинку проф­спілок, яке передано нами в оренду компанії Full House, начебто плану­ється організація покерних турнірів за гроші. Зазначена інформація буде ретельно переві­рена і, у випадку виявлення вказаних фактів, відносини з орендарем будуть припинені.
 
Тема номера
  ФПУ ВИМАГАЄ ПОВЕРНУТИ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ГАЗ І ПІЛЬГОВИЙ ТАРИФ НА ЕЛЕКТРИКУ
ФПУ ВИМАГАЄ ПОВЕРНУТИ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ГАЗ І ПІЛЬГОВИЙ ТАРИФ НА ЕЛЕКТРИКУ Підвищення цін на газ і тарифів на електроенергію – нахабний крок влади, до чого більшість людей виявились неготовими, що засвідчують протести в ба­гатьох регіонах України. На цьому наголошу­валось у виступах учасників прес- конференції 21 січня в Інформаційній агенції УНІАН.
 
Тема номера
  ФПУ: ВИКЛИКИ Й ПЕРЕМОГИ 2020 РОКУ
ФПУ: ВИКЛИКИ Й ПЕРЕМОГИ 2020 РОКУ До вашої уваги пропонується ТОП важливих подій проф­спілкового життя 2020 року, в яких брали активну участь ФПУ, її членські організації, профспілкові активісти та спілчани.
 
Тема номера
  ЯК СТВОРЮВАВСЯ БУДИНОК ПРОФСПІЛОК НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
ЯК СТВОРЮВАВСЯ БУДИНОК ПРОФСПІЛОК НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ Як уже повідомлялось, Печер­ським районним судом м. Ки­єва на початку листопада ц.р. було накладено арешт на сто­личний Будинок профспілок та низку інших об’єктів нерухомості, які на законних підставах належать Федерації профспілок України.
 
Тема номера
  ЮРІЙ БОБИР: «ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ» МИ ВІДСТОЇМО
ЮРІЙ БОБИР: «ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ» МИ ВІДСТОЇМО Звістка про судовий арешт низки майнових об’єктів, що належать Федерації профспілок України, не тільки ви­кликала суспільний резонанс, а миттєво була оскаржена ква­ліфікованими юристами.
 
Тема номера
  ФПУ ЗАКЛИКАЄ ДАТИ ГІДНУ ВІДСІЧ ОБМЕЖЕННЮ ПРАВ ТРУДЯЩИХ І ПРОФСПІЛОК
ФПУ ЗАКЛИКАЄ ДАТИ ГІДНУ ВІДСІЧ ОБМЕЖЕННЮ ПРАВ ТРУДЯЩИХ І ПРОФСПІЛОК 1 грудня, мітингом біля Верховної Ради та Офісу Президента України, а також маршем центральними вулицями столиці підприємці розпочали акції протесту проти наступу вла¬ди на права та інтереси працюючої людини. Акція протесту SaveФОП, організована «Союзом захисту підприємництва», про¬демонструвала владі рішучість пред¬ставників малого та середнього бізнесу активно й ефективно відстоювати свої права та інтереси.
 
Тема номера
  ПРАЦІВНИКИ ВИМАГАЮТЬ ГАРАНТІЙ ЗАЙНЯТОСТІ ТА БЕЗПЕЧНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ
ПРАЦІВНИКИ ВИМАГАЮТЬ ГАРАНТІЙ ЗАЙНЯТОСТІ ТА БЕЗПЕЧНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ Майже 90 профспіл­кових лідерів, які представляють працівників най­більшої трансна­ціональної сталеливарної та гірничодобувної компанії ArcelorMittal, обговорили останні події в компанії на зустрічі глобальної проф­спілкової мережі, що відбу­лася 3–4 листопада в режимі онлайн.
 
Тема номера
  ВИМОГИ ШАХТАРІВ МАЄ БУТИ НЕВІДКЛАДНО ВИКОНАНО
ВИМОГИ ШАХТАРІВ МАЄ БУТИ НЕВІДКЛАДНО ВИКОНАНО 3 листопада у Федерації профспілок України відбулася зустріч де­легації шахтарів від трудового колективу ДП «Шахта ім. М.С. Сургая» на чолі з головою первинної профспілкової організації Ві­ктором Гордієнком, голів первинних профспілкових організацій шахт ДП «Сели­діввугілля» та голови Сели­дівської територіальної орга­нізації профспілки Володи­мира Бабіча із заступником міністра енергетики Олек­сандром Зоріним.
 
Тема номера
  ВЕРХОВНА РАДА РОЗБЛОКУВАЛА ВИПЛАТИ ФССУ
ВЕРХОВНА РАДА РОЗБЛОКУВАЛА ВИПЛАТИ ФССУ «3 листопада Верхо­вна Рада проголо­сувала за законо­проєкт № 3692, од­ним з пунктів яко­го, нарешті, будуть розблоковані виплати Фонду соціального стра­хування України на спеціальну медичну допомогу, а також до­гляд, реабілітацію після перене­сених захворювань та травм, оздоровлення в санаторно-ку­рортних умовах для застрахова­них осіб!
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.03.2021 19:41

21.03.2021 19:40

09.03.2021 00:35

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:33

09.03.2021 00:22

24.01.2021 21:07

24.01.2021 21:06

02.01.2021 15:47

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання