« на головну 22.03.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (941)
15
Березень
 
Інтерв’ю
 
МІСІЯ – ЗАХИЩАТИ ТА РЯТУВАТИ ДІТЕЙ

МІСІЯ – ЗАХИЩАТИ ТА РЯТУВАТИ ДІТЕЙ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Тема номера
Тема номера
  МОНЕТИЗАЦІЯ ПО-УКРАЇНСЬКИ
МОНЕТИЗАЦІЯ ПО-УКРАЇНСЬКИ Урядом прийнято рішення про вдосконалення механізму монетизації субсидій, що був запроваджений в Україні з 1 січня 2018 року. Доку­ментом удосконалено механізм перерахування субвенції з держав­ного бюджету на оплату пільг та житлових субсидій. Однак через чергові новації від Уряду в галузі оплати за житлово-комунальні по­слуги, попри райдужні обіцянки посадовців, українці змушені очіку­вати на ще одне «затягування пасків».
 
Тема номера
  ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: СУЧАСНИЙ ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ?
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: СУЧАСНИЙ ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ? Програми щодо часткової компенсації витрат на придбання та встановлення енергозберігаючого обладнання, утеплення будин­ків, заміни вікон і дверей працюють в Україні вже не перший рік. Попит на них є, про що свідчить статистика. Експерти на підставі цифр роблять висновки, що Україна, нарешті, стає на рейки енер­гоощадливості. Платити за комунальні послуги менше не можна доти, доки люди не навчаться витрачатись на енергоефективність – такий вердикт аналітиків енергетичної галузі. І вони не втомлю­ються наголошувати, що долучитись до глобальних тенденцій з енергоефективності можна і треба, починаючи з власної оселі.
 
Тема номера
  ЗАКОН ПРО РЕІНТЕГРАЦІЮ ДОНБАСУ: ШЛЯХ ДО МИРУ ЧИ КАМІНЬ СПОТИКАННЯ?
ЗАКОН ПРО РЕІНТЕГРАЦІЮ ДОНБАСУ: ШЛЯХ ДО МИРУ ЧИ КАМІНЬ СПОТИКАННЯ? Один з найбільш суперечливих нормативних актів останнього часу – Закон про реінтеграцію Донбасу – очікує на підпис Президента. Документ пройшов складний шлях від ідеї до реалізації, зазнав сут­тєвих змін, перебував під загрозою скасування. Проте 18 січня він таки був проголосований, а минулого тижня народні депутати оста­точно розблокували процес, що дозволило спікеру Андрію Парубію його підписати. «Профспілкові вісті» аналізують закон, наводячи аргументи як його прихильників, так і супротивників.
 
Тема номера
  УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК ПРАЦІ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
УКРАЇНСЬКИЙ РИНОК ПРАЦІ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ Зазвичай саме в лютому активізується ринок праці. Багато укра­їнців сподіваються зайняти своє місце під сонцем. Тим більше, що економіка країни, якщо вірити урядовцям, демонструє зростання, хоч і не таке значне, як того хотілося б. Однак питання зайнятості населення, заробітної плати та інші проблеми розвитку ринку пра­ці перебувають у сфері не лише суто економічних, а й соціально- політичних інтересів і широкого загалу, і політиків.
 
Тема номера
  ПОЛЬЩА: ЧИ ТАКИЙ ВЖЕ РАЙ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗАРОБІТЧАН?
ПОЛЬЩА: ЧИ ТАКИЙ ВЖЕ РАЙ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗАРОБІТЧАН? З кожним роком все більше українців їдуть на заробітки. Багато з них у пошуках кращої долі прямують до Польщі. Згідно з офіційними даними, у Польщі працюють понад 1 млн українців, однак справжня цифра набага- то вища. Польські чиновники розраховують, що впродовж наступних 20 років їм знадобиться 5 млн українських робітників для підтримки еконо- мічного зростання своєї держави. Ті, хто забезпечує економічний підйом сусідньої країни, не приховують, що змушені перебувати на нижчому соціальному рівні, ніж найбідніші по- ляки, а умови життя і праці аж ніяк не відповідають нормам ХХІ століття. Що чекає наших людей у нібито близькій країні? Про це йдеться в голо- вній темі номера.
 
Тема номера
  КІР В УКРАЇНІ: СПАЛАХ, ЕПІДЕМІЯ ЧИ ПАНІКА?
КІР В УКРАЇНІ: СПАЛАХ, ЕПІДЕМІЯ ЧИ ПАНІКА? Поки експерти сперечаються, як назвати ситуацію із захворюван­ням на кір – спалахом, епідемією чи істерикою населення, небез­печна інфекція стрімко поширюється країною. Українські ліка­рі-інфекціоністи наголошують на тому, що в країні епідемія кору, керівництво Міністерства охорони здоров’я заявляє лише про спа­лахи, а інфекційні відділення практично всіх лікарень переповне­ні хворими. У районних поліклініках не проштовхнутися: кількість бажаючих зробити щеплення від кору зросла у сотні разів. Число летальних випадків від небезпечної недуги сягнуло 8 осіб.
 
Тема номера
  ВІД ЗАРПЛАТИ ДО ЗАРПЛАТИ
ВІД ЗАРПЛАТИ ДО ЗАРПЛАТИ З початком нового, 2018, року найгостріше з питань, які хвилюють переважну більшість громадян, стосується зміни соціальних стандар­тів. Чи зміниться на краще добробут українського суспільства? Під­вищення мінімальної зарплати, анонсоване Урядом заздалегідь, уже відбулося в реальності. Відтепер населення очікує підвищення серед­ньої зарплати, пенсій і прожиткового мінімуму. Що це означатиме для держави в цілому, для кожного українця зокрема і для роботодавців загалом, з’ясовують «Профспілкові вісті» у головній темі номера. Тра­диційно, за підтримки провідних вітчизняних експертів.
 
Тема номера
  У НОВИЙ РІК – З НОВИМИ ПЛАНАМИ
У НОВИЙ РІК – З НОВИМИ ПЛАНАМИ Ось і настав Новий 2018 рік. Кожен у глибині душі сподівається на те, що він буде кращим за попередній. Про це нам говорять і можновлад­ці, обіцяючи в наступному році економічне зростання, підвищення соціальних гарантій та загальне благополуччя. «Профспілкові вісті» виділили основні здобутки 2017 року та плани на нинішній рік.
 
Тема номера
  ЗИМОВИХ СВЯТ БАГАТО НЕ БУВАЄ
ЗИМОВИХ СВЯТ БАГАТО НЕ БУВАЄ За два тижні до настання Нового року українці починають святкувати. Спершу радо зустрічають прихід Святого Миколая, потім «оновлене» Різдво, власне Новий Рік, традиційне Різдво, старий Новий рік і День святого Валентина. Країна практично на півтора місяця випадає із звич­ного трудового режиму. Експерти попереджають: без критичного став­лення до роботи й відпочинку Україні буде складно стати успішною. Та співвітчизників це поки що не зупиняє. Переважна більшість населення – в пошуках подарунків до кожного свята, чим неабияк тішить вітчизня­ну торгівлю.
 
Тема номера
  ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ: МІФ, РЕАЛЬНІСТЬ ЧИ ПОПУЛІЗМ?
ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ: МІФ, РЕАЛЬНІСТЬ ЧИ ПОПУЛІЗМ? Президент Петро Порошенко заявив, що за умови сприятливих чинників мінімальну зарплату українців можна буде підвищити до 4100 грн уже наступного року. Міністр соціальної політики Андрій Рева підтримав пропозицію Глави держави. На його переконання, це реально прорахо­вана норма. Хоча ще в жовтні перший віце-прем’єр-міністр Степан Ку­бів стверджував, що підвищення мінімальної зарплати до 4425 тис. грн можливе не раніше 1 січня 2020 року. Між тим, у державному бюджеті заклали цифру мінімальної зарплати у 3723 грн.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

16.03.2018 21:07

27.02.2018 12:13

31.01.2018 18:13

31.01.2018 18:13

31.01.2018 17:29

31.12.2017 19:03

31.12.2017 19:01

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання