« на головну 17.10.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (919)
12
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Тема номера
Тема номера
  ОДНА ДАТА НА ЧОТИРИ СВЯТА
ОДНА ДАТА НА ЧОТИРИ СВЯТА 14 жовтня Україна відзначатиме чотири свята: День святої Покрови Пречистої Богородиці, День українського козацтва, 75-ту річницю створення Української повстанської армії і День захисника Укра­їни. У нинішній непростий час вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України стало потужною складовою підтримки і наростання па­тріотичних настроїв громадян нашої держави. Поняття захисника Вітчизни набуває нового змісту. Сьогодні це людина, яка щодня й щогодини готова до останнього боронити свої цінності: історичну правду, рідну мову, культуру, землю й інформаційний простір. За­хищати свою землю від очевидних ворогів і недругів прихованих.
 
Тема номера
  ГІДНА ПРАЦЯ З ПРИСТОЙНОЮ ЗАРПЛАТОЮ
ГІДНА ПРАЦЯ З ПРИСТОЙНОЮ ЗАРПЛАТОЮ Нинішній Всесвітній день дій за гідну працю – десятий, ювілейний. По­чинаючи з 2008 року, мільйони людей на всій планеті взяли участь у за­ходах з находи цього дня. Цьогоріч Міжнародна конфедерація профспі­лок запропонувала гасло «Покінчимо з корпоративною жадібністю: світ потребує підвищення оплати праці!». Воно надто актуальне для усіх без винятку країн. Адже в лобіюванні великим бізнесом норм, які захищають його інтереси, звужуючи трудові права працівників, профспілки вбачають найбільшу загрозу. Надприбутки великих корпорацій зазвичай досягають­ся за рахунок низьких зарплат працівників, ризику у сфері безпеки праці, ухиляння від сплати податків, збільшення заборгованості із зарплат.
 
Тема номера
  НА СТАРТІ НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
НА СТАРТІ НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ Осіння погода все частіше натякає на наближення холодів. Це означає, що зима не за горами. А з нею – опалювальний сезон з усіма проблема­ми. І хоча урядовці переконують, що його Україна переживе спокійно й за графіком, а в оселях буде затишно, світло й тепло, населення сприй­має таку інформацію без особливого ентузіазму. Адже опалювальний сезон в останні 3–4 роки – справжнє випробування на витривалість. Як буде нинішнього року, з’ясовували «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  БЮДЖЕТ–2018: УРЯДОВА АРИФМЕТИКА НА НАСТУПНИЙ РІК
БЮДЖЕТ–2018: УРЯДОВА АРИФМЕТИКА НА НАСТУПНИЙ РІК Кабінет Міністрів України схвалив проект Державного бюджету на 2018 рік. Відтепер робота над основним фінансовим документом країни продовжиться у Верховній Раді. В Уряді стверджують, що про­ект бюджету складено на основі середньострокової бюджетної резо­люції, а це означає, що українцям запропоновано нову модель фінан­сової політики. Уперше в історії незалежної України кошторис–2018 буде першим бюджетом, який перевищив 1 трлн грн.
 
Тема номера
  НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА В ЗАКОНІ
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА В ЗАКОНІ Верховна Рада України ухвалила в цілому закон «Про осві­ту». 5 вересня відповідний законопроект підтримали 255 на­родних депутатів. Нарешті, поставлено крапку в трирічній дискусії про необхідність змін в українській школі. Можна з упевненістю сказати, що реформа шкільної освіти реально розпочалася. Що ж вона дасть вчителям, школярам і батькам, з’ясовували «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  ВИРІШАЛЬНА ОСІНЬ ВІТЧИЗНЯНИХ РЕФОРМ
ВИРІШАЛЬНА ОСІНЬ ВІТЧИЗНЯНИХ РЕФОРМ Політичний сезон розпочався. Депутати після літніх канікул зібралися під куполом Верховної Ради. Вони мають ухвалити п’ять ключових законо­проектів, що стосуються пріоритетних реформ. Насамперед, пенсійної, освіти, медицини, нових стандартів у фінансовій сфері, запровадження електронних послуг та змін в адміністративному управлінні. Загалом на розгляд парламенту надійдуть близько 50 важливих законопроектів. Про основні ключові реформи, які планує ухвалити Рада, та про те, наскільки вони змінять життя українців, ідеться в головній темі номера.
 
Тема номера
  У ДОБРУ ПУТЬ, НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛО
У ДОБРУ ПУТЬ, НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛО Вересень розпочинається святом знань, просвіти й науки. Це день, з якого прокладається шлях у майбутнє для кожного з нас. Нинішній початок навчального року особливий, адже це перший крок до роз­будови нової української школи. Україна впритул наблизилась до реального реформування освіти й готова вкладати інвестиції у люд­ський капітал країни.
 
Тема номера
  УКРАЇНІ – 26! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КРАЇНО
УКРАЇНІ – 26! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КРАЇНО Україна святкує 26-й День незалежності. Звісно, цьогоріч, на відмі­ну від минулого, ювілейного, святкування буде не таким масштабним. Проте рік країна прожила цілком гідно, поступово виходячи з економіч­ної та політичної кризи. «Профспілкові вісті» проаналізували основні досягнення України за рік від минулого серпня до нинішнього. А також розібралися, над чим ще потрібно попрацювати.
 
Тема номера
  ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: МІФИ І РЕАЛІЇ
ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: МІФИ І РЕАЛІЇ В Україні до кінця поточного року розроблять єдину базу всіх одер­жувачів соціальних виплат. До реєстру потраплять прізвища мільйонів українців. Як заявляють у Кабінеті Міністрів, це дозволить спростити процедуру перевірки «пільговиків». Розпоряджатися інформацією буде Міністерство соціальної політики, а оновлювати дані – місцева ви­конавча влада та структурні підрозділи органів соціального захисту.
 
Тема номера
  ВІДКОРИГОВАНИЙ БЮДЖЕТ: ПУЛЬС НА ПОКРАЩЕННЯ
ВІДКОРИГОВАНИЙ БЮДЖЕТ: ПУЛЬС НА ПОКРАЩЕННЯ Верховна Рада України перед традиційними літніми канікулами схва­лила поправки до бюджету нинішнього року. Вони передбачають збільшення фінансування видаткової частини головного кошторису країни. Такі зміни стали можливими завдяки перевиконанню плану з наповнення бюджету. Відновлення економіки і пожвавлення підпри­ємницької діяльності дозволили додатково зібрати майже 30 млрд грн, які будуть спрямовані на збільшення фінансування інфраструк­турних і соціальних проектів, підвищення безпеки держави, зміцнен­ня енергетичної незалежності.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

02.10.2017 01:34

02.10.2017 01:32

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання