« на головну 12.04.2021
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1098)
18
Березень
 
Інтерв’ю
 
Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?

Як себе проявили в цьому кризовому році профспілки? Що вдалося у відстоюванні прав трудящих?


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спецвипуск
Спецвипуск
  Другий крок на захист конституційних прав людини праці
Другий крок на захист конституційних прав людини праці 3 червня більше тисячі профспілкових акти­вістів знову прийшли до Кабінету Міністрів України – це вже другий етап акції на під­тримку вимог профспілок у колективному трудовому спорі з Урядом і роботодавцями. Під стінами вищого органу виконавчої влади зібралися представники агропромислового комплексу, охорони здоров’я, освітньої галу­зі, соціальної сфери, Пенсійного фонду, На­ціональної академії наук України, регіональ­них профспілкових організацій, шахтарі та ін. Обстоюючи законні права громадян, проф­спілки продовжують виступати проти під­вищення ціни на газ і тарифів на комуналь­ні послуги, «безстрокової шокової терапії», яку проводить Уряд, та відсутності реальних соціально-економічних реформ.
 
Спецвипуск
  Звернення голови спільного представницького органу об’єднань профспілок Григорія ОСОВОГО до депутатських фракцій
Звернення голови спільного представницького органу об’єднань профспілок Григорія ОСОВОГО до депутатських фракцій 29 травня 2015 року Голова Спільного пред­ставницького орга­ну об’єднань профспі­лок Григорій Осовий звернувся до всіх де­путатських фракцій по­літичних партій Вер­ховної Ради України з вимогою сприяти у ви­рішенні найбільш го­стрих питань, які тур­бують спілчан.
 
Спецвипуск
  Юрій БОБЧЕНКО: «Ми не повинні зупинятися на шляху захисту прав працівників»
Юрій БОБЧЕНКО: «Ми не повинні зупинятися на шляху захисту прав працівників» На акції протесту 27 травня з дуже емоційною та конструктивною промовою виступив голова первин­ної організації Профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості ПАТ«Арселор­Міттал Кривий Ріг» Юрій Бобченко.
 
Спецвипуск
  Профспілки вимагають підвищення заробітних плат та пенсій, справедливі ціни на газ і тарифи на комунальні послуги
Профспілки вимагають підвищення заробітних плат та пенсій, справедливі ціни на газ і тарифи на комунальні послуги Прес-конференція під таким гас­лом відбулася в Інформаційній агенції «Укрін­форм» 26 трав­ня і передувала початку першого попереджуваль­ного етапу піке­тування Кабіне­ту Міністрів на підтримку вимог профспілок у ко­лективному тру­довому спорі з Урядом та робо­тодавцями.
 
Спецвипуск
  Відсутність соціального діалогу примусила людей вийти на вулиці
Відсутність соціального діалогу примусила людей вийти на вулиці Щоб захистити інтереси людей праці та покласти край антисоціальній політиці Уряду, профспілки змушені були вдати­ся до більш радикальних дій – вступити у колективний трудовий спір з Урядом та роботодавцями на національному рівні. Головними його причинами ста­ло грубе, довготривале масштабне по­рушення Кабінетом Міністрів та робо­тодавцями законодавчо визначених трудових прав і соціальних гарантій працівників. 27 травня під стіни Кабмі­ну пришли близько тисячі спілчан, аби відстояти вимоги до Уряду та робото­давців. Це був перший етап поперед­жувального пікетування.
 
Спецвипуск
  Від тотальної несправедливості до соціальної справедливості
Від тотальної несправедливості до соціальної справедливості Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про вшанування подви­гу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небес­ної Сотні». Докумен­том встановлено що­річне відзначення 20 лютого Дня Героїв Не­бесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Ре­волюції гідності (листо­пад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, від­стоюючи права і свобо­ди людини, європей­ське майбутнє України. Символічно, що саме цього дня світова спільнота відзначає Всесвітній день соці­альної справедливості – власне, того ж, за що і боровся Майдан.
 
Спецвипуск
  Про зміни у системі соціального страхуванняз1 січня 2015 року
Про зміни у системі соціального страхуванняз1 січня 2015 року Верховною Радою України 28 грудня 2014 року прийнято Закон України «Про рефор­мування загальнообов’язкового дер­жавного соціального страхування та лега­лізацію фонду опла­ти праці» (№ 77-VIII), який набув чинності з 1 січня 2015 року.
 
Спецвипуск
  Як чиновники Мін’юсту намагаються привласнити загальнонародну власність
Як чиновники Мін’юсту намагаються привласнити загальнонародну власність Просто шокуюча новина раптом з’явилася в ході засідання Кабінету Міністрів Украї­ни 21 січня. Як кажуть, тихою сапою, най­старішу і найпопулярнішу оздоровницю Одеси – санаторій «Лермонтовський», в якому відпочивають і оздоровлюються трудящі з різних регіонів України, в тому числі переселенці із зони АТО, намагають­ся зробити таким собі корпоративним за­кладом, де будуть обслуговувати виключ­но чиновників певного відомства. Асаме – Міністерства юстиції України, повідомляє Інформаційно-аналітичний центр.
 
Спецвипуск
  Соціальний геноцид, або Кому потрібна хвора нація?
Соціальний геноцид, або Кому потрібна хвора нація? Четвертий рік триває розпочата попередньою владою антипрофспілкова кампанія, спрямована на підрив активності профспілкових організацій, дискримінацію перед суспільством, і особливо – силове, незаконне вилучення належних їм соціальних об’єктів.
 
Спецвипуск
  Бюджет–2015: екзамен на виживання
Бюджет–2015: екзамен на виживання Незважаючи на зобов’язання Уряду в рамках соціаль­ного діалогу та домовленості за чинною Генеральною угодою, Державний бюджет України на 2015 рік та низ­ку реформаторських законів «під бюджет» Уряд напра­цював без участі профспілок як сторони соціального діалогу на національному рівні, повідомляє Департа­мент бюджетної політики та соціального захисту ФПУ.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.03.2021 19:41

21.03.2021 19:40

09.03.2021 00:35

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:34

09.03.2021 00:33

09.03.2021 00:22

24.01.2021 21:07

24.01.2021 21:06

02.01.2021 15:47

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання