« на головну 20.02.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (937)
15
Лютий
 
Інтерв’ю
 
ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»

ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спецвипуск
Спецвипуск
  Звернення голови спільного представницького органу об’єднань профспілок Григорія ОСОВОГО до депутатських фракцій
Звернення голови спільного представницького органу об’єднань профспілок Григорія ОСОВОГО до депутатських фракцій 29 травня 2015 року Голова Спільного пред­ставницького орга­ну об’єднань профспі­лок Григорій Осовий звернувся до всіх де­путатських фракцій по­літичних партій Вер­ховної Ради України з вимогою сприяти у ви­рішенні найбільш го­стрих питань, які тур­бують спілчан.
 
Спецвипуск
  Юрій БОБЧЕНКО: «Ми не повинні зупинятися на шляху захисту прав працівників»
Юрій БОБЧЕНКО: «Ми не повинні зупинятися на шляху захисту прав працівників» На акції протесту 27 травня з дуже емоційною та конструктивною промовою виступив голова первин­ної організації Профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості ПАТ«Арселор­Міттал Кривий Ріг» Юрій Бобченко.
 
Спецвипуск
  Профспілки вимагають підвищення заробітних плат та пенсій, справедливі ціни на газ і тарифи на комунальні послуги
Профспілки вимагають підвищення заробітних плат та пенсій, справедливі ціни на газ і тарифи на комунальні послуги Прес-конференція під таким гас­лом відбулася в Інформаційній агенції «Укрін­форм» 26 трав­ня і передувала початку першого попереджуваль­ного етапу піке­тування Кабіне­ту Міністрів на підтримку вимог профспілок у ко­лективному тру­довому спорі з Урядом та робо­тодавцями.
 
Спецвипуск
  Відсутність соціального діалогу примусила людей вийти на вулиці
Відсутність соціального діалогу примусила людей вийти на вулиці Щоб захистити інтереси людей праці та покласти край антисоціальній політиці Уряду, профспілки змушені були вдати­ся до більш радикальних дій – вступити у колективний трудовий спір з Урядом та роботодавцями на національному рівні. Головними його причинами ста­ло грубе, довготривале масштабне по­рушення Кабінетом Міністрів та робо­тодавцями законодавчо визначених трудових прав і соціальних гарантій працівників. 27 травня під стіни Кабмі­ну пришли близько тисячі спілчан, аби відстояти вимоги до Уряду та робото­давців. Це був перший етап поперед­жувального пікетування.
 
Спецвипуск
  Від тотальної несправедливості до соціальної справедливості
Від тотальної несправедливості до соціальної справедливості Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про вшанування подви­гу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небес­ної Сотні». Докумен­том встановлено що­річне відзначення 20 лютого Дня Героїв Не­бесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Ре­волюції гідності (листо­пад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, від­стоюючи права і свобо­ди людини, європей­ське майбутнє України. Символічно, що саме цього дня світова спільнота відзначає Всесвітній день соці­альної справедливості – власне, того ж, за що і боровся Майдан.
 
Спецвипуск
  Про зміни у системі соціального страхуванняз1 січня 2015 року
Про зміни у системі соціального страхуванняз1 січня 2015 року Верховною Радою України 28 грудня 2014 року прийнято Закон України «Про рефор­мування загальнообов’язкового дер­жавного соціального страхування та лега­лізацію фонду опла­ти праці» (№ 77-VIII), який набув чинності з 1 січня 2015 року.
 
Спецвипуск
  Як чиновники Мін’юсту намагаються привласнити загальнонародну власність
Як чиновники Мін’юсту намагаються привласнити загальнонародну власність Просто шокуюча новина раптом з’явилася в ході засідання Кабінету Міністрів Украї­ни 21 січня. Як кажуть, тихою сапою, най­старішу і найпопулярнішу оздоровницю Одеси – санаторій «Лермонтовський», в якому відпочивають і оздоровлюються трудящі з різних регіонів України, в тому числі переселенці із зони АТО, намагають­ся зробити таким собі корпоративним за­кладом, де будуть обслуговувати виключ­но чиновників певного відомства. Асаме – Міністерства юстиції України, повідомляє Інформаційно-аналітичний центр.
 
Спецвипуск
  Соціальний геноцид, або Кому потрібна хвора нація?
Соціальний геноцид, або Кому потрібна хвора нація? Четвертий рік триває розпочата попередньою владою антипрофспілкова кампанія, спрямована на підрив активності профспілкових організацій, дискримінацію перед суспільством, і особливо – силове, незаконне вилучення належних їм соціальних об’єктів.
 
Спецвипуск
  Бюджет–2015: екзамен на виживання
Бюджет–2015: екзамен на виживання Незважаючи на зобов’язання Уряду в рамках соціаль­ного діалогу та домовленості за чинною Генеральною угодою, Державний бюджет України на 2015 рік та низ­ку реформаторських законів «під бюджет» Уряд напра­цював без участі профспілок як сторони соціального діалогу на національному рівні, повідомляє Департа­мент бюджетної політики та соціального захисту ФПУ.
 
Спецвипуск
  В Україні мінімальна зарплата в 20-30 разів нижча, ніж в передових країнах Європи
В Україні мінімальна зарплата в 20-30 разів нижча, ніж в передових країнах Європи Законом України «Про Державний бюджет Украї­ни на 2015 рік» мінімальна заробітна плата вчерго­ве заморожена на рівні грудня 2013 року в розмірі 1218 грн, повідомляє Департамент виробничої по­літики та колективно-договірного регулювання.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

31.01.2018 18:13

31.01.2018 18:13

31.01.2018 17:29

31.12.2017 19:03

31.12.2017 19:01

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

02.12.2017 13:25

23.10.2017 22:16

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання