« на головну 20.02.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (937)
15
Лютий
 
Інтерв’ю
 
ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»

ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спецвипуск
Спецвипуск
  Алгоритм дій працівника у разі невиплати зарплати
Алгоритм дій працівника у разі невиплати зарплати Відповідно до статті 43 Конституції Укра­їни кожна особа має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає або на яку вільно по­годжується. Право на своєчасне одер­жання винагороди за працю захищається законом.
 
Спецвипуск
  Привітання Голови Федерації профспілок України Юрія КУЛИКА з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан
Привітання Голови Федерації профспілок України Юрія КУЛИКА з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці! 15 лютого святковий і одночас¬но трагічний день. 25 років тому відбулося виведення військ з Аф¬ганістану, які понад дев’ять років перебували на його території.
 
Спецвипуск
  Анатолій КІНАХ: «Дуже важливою є адресність соціальної підтримки ветеранів-афганців та інших соціальних груп, які її потребують»
Анатолій КІНАХ: «Дуже важливою є адресність соціальної підтримки ветеранів-афганців та інших соціальних груп, які її потребують» Чим зможе допомогти ветеранам-афганцям та учасникам бойових дій на території інших держав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо під­вищення рівня соціального захисту ветеранів війни», проект якого підготовлено Федераці­єю профспілок України спільно з Українською Спілкою ветеранів Афганістану?
 
Спецвипуск
  Уроки Афганістану – пам’ять для розбудови майбутнього
Уроки Афганістану – пам’ять для розбудови майбутнього Що нині знає українське суспільство про «ОКСВА – ограниченный кон­тингент советских войск в Афганистане»? Що знає українська молодь про воїнів-інтернаціоналістів, які виконували наказ Батьківщини в да­леких гарячих точках? На мою думку, далеко не кожен перехожий на вулицях наших міст згадає чи зрозуміє значення цих визначень – ОКСВА, інтернаціоналіст.
 
Спецвипуск
  25 років тому завершилася війна в Афганістані...
25 років тому завершилася війна в Афганістані... Кривава 10-річна війна забрала багато людських життів, зламала чимало людських доль, прине­сла страждання і сльози.
 
Спецвипуск
  «Важливо те, що нас пам’ятають»
«Важливо те, що нас пам’ятають» Афганські події зачепили своїм крилом багатьох радянських хлопців, які на той час ще й пороху не нюхали. 25 років минає з дня виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, і з пам’яті їх стерти неможливо.
 
Спецвипуск
  Чверть століття без війни
Чверть століття без війни 15 лютого Україна відзначатиме 25-ту річницю ви­ведення військ колишнього СРСР з Республіки Аф­ганістан. За ініціативи Президента України 2014-й проголошено Роком учасників бойових дій на тери­торії інших держав. Як живеться тим, хто пройшов сувору школу чужої війни і вижив? Чому гіркої правди про афганську війну, що тривала вдвічі до­вше, ніж Велика Вітчизняна, ми так до кінця і не ді­зналися? Та коли учасники бойових дій замість слів «ми вас туди не посилали» почують інші: «Вибачте нас, хлопці»? Несвяткові роздуми про все це пропо­нуємо увазі читачів на шпальтах «ПВ».
 
Спецвипуск
  Життя без війни
Життя без війни 15 лютого 1989 року останній радянський сол­дат залишив територію Афганістану. У 9.45 за місцевим часом командарм Б. Громов пере­тнув міст через річку Амудар’ю в районі Тер­меза, символічно замикаючи останню коло­ну 40-ї армії. Війська вийшли з Афганістану з розгорнутими бойовими прапорами, як пере­можці, що не програли жодної великої битви.
 
Спецвипуск
  Відгуки Афгану
Відгуки Афгану Афганістан, афганська війна – це події, які ніхто й ніколи не зможе стер­ти з пам’яті тих, хто там служив. З пам’яті матерів, які гарячими сльозами плакали, не маючи жодної звістки про своїх синочків.
 
Спецвипуск
  Звернення Президії Федерації професійних спілок України з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з бідністю
Звернення Президії Федерації професійних спілок України з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з бідністю 17 жовтня 2013 року вся сві­това спільнота відзна­чає Міжнародний день боротьби з бідністю, ви­значений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, яку було ухвалено 22 грудня 1992 року.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

31.01.2018 18:13

31.01.2018 18:13

31.01.2018 17:29

31.12.2017 19:03

31.12.2017 19:01

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

02.12.2017 13:25

23.10.2017 22:16

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання