« на головну 10.12.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1235)
09
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ

ЮРІЙ БАЛАНЮК: «УЖЕ ЗАРАЗ МИ ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ВІДБУДОВИ НАШОЇ КРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спецвипуск
Спецвипуск
  ПРОФСПІЛКОВИЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
ПРОФСПІЛКОВИЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ Український народ не подолати! У час неймовірних випробувань ми згуртовані як ніколи. Дати відсіч російським агресорам – спільна мета для всіх: наших доблесних захисників із ЗСУ, тих, хто боронить рідні міста і села у складі загонів територі­альної оборони, для сотень ти­сяч волонтерів, які допомага­ють армії і населенню.
 
Спецвипуск
  ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ
ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ 24 лютого 2022 року Верховна Рада України затвердила Указ Президента України «Про вве­дення воєнного стану в Україні» № 64/2022.
 
Спецвипуск
  ЯКІСНІ РОБОЧІ МІСЦЯ, ГАРАНТОВАНІ ТРУДОВІ ПРАВА, ГІДНА ЗАРПЛАТА ТА НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
ЯКІСНІ РОБОЧІ МІСЦЯ, ГАРАНТОВАНІ ТРУДОВІ ПРАВА, ГІДНА ЗАРПЛАТА ТА НАЛЕЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ Заява Президії Федера­ції профспілок Украї­ни до Всесвітнього дня дій за гідну пра­цю та Міжнародного дня боротьби з бідністю
 
Спецвипуск
  ЗАХИСТИМО СВОЇ ТРУДОВІ ПРАВА І СВОБОДУ НА ОБ’ЄДНАННЯ В ПРОФСПІЛКИ!
ЗАХИСТИМО СВОЇ ТРУДОВІ ПРАВА І СВОБОДУ НА ОБ’ЄДНАННЯ В ПРОФСПІЛКИ! 7 жовтня, у Всесвітній день дій за гідну працю, проф­спілки виходять на Всеукраїнську попереджу­вальну акцію профспілок під гаслами «Захистимо свої тру­дові права і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо краще життя!».
 
Спецвипуск
  ТОКСИЧНІ ЗАКОНОПРОЄКТИ
ТОКСИЧНІ ЗАКОНОПРОЄКТИ Однією з вимог Всеукраїн­ської попереджувальної акції протесту профспілок, яка відбудеться 7 жовтня ц.р. у м. Києві, є вимога щодо забезпечення прийняття со­ціально спрямованого Державного бюджету України на 2022 рік.
 
Спецвипуск
  ПРОФСПІЛКИ ВИХОДЯТЬ НА ПРОТЕСТ
ПРОФСПІЛКИ ВИХОДЯТЬ НА ПРОТЕСТ 5 жовтня в УНІАН відбулась прес- конференція на тему «Захисти­мо свої трудові права і свободи на об’єднання в профспілки. Здобудемо краще життя!».
 
Спецвипуск
  НАВІЩО ВЛАДІ МАЙНО ПРОФСПІЛОК?
НАВІЩО ВЛАДІ МАЙНО ПРОФСПІЛОК? Починаючи з 2011 року держава веде бороть­бу із профспілкови­ми організаціями шляхом позбавлення майна через судові інституції. Органами прокуратури в ін­тересах держави в особі Фонду державного майна України було подано близько 300 судо­вих позовів до господарюючих суб’єктів, створених за участю Федерації профспілок України, ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», ПрАТ «Укрпрофтур» та облас­них об’єднань профспілок, уна­слідок чого в період 2011–2017 років за рішеннями судів у профспілок на користь держа­ви було вилучено близько 70 майнових об’єктів, серед яких і санаторій «Великий Луг».
 
Спецвипуск
  УКРАЇНА – ЦЕ НАША КРАЇНА
УКРАЇНА – ЦЕ НАША КРАЇНА Цьогоріч у мережі набуло популярності вражаюче відео «Що таке Україна?» (What is Ukraine), яке на своїй сторінці в Instagram опублікував тревел-блогер Назар Дорош. «Про Україну говорили різне і часто не про позитивне, але це пережитки мину­лого. Ми повинні вчитись сіяти плоди добра в своїй свідомості і завжди прагнути до кращого, не забуваючи про проблеми. Давай­те покажемо всьому світу, що таке Україна», – написав автор в ко­ментарі до відео, яке наразі набрало вже майже 4 млн переглядів. Скелі Довбуша, Чернівецький університет, Карпати, заповідник «Асканія-Нова», острів Джарилгач, Кінбурнська коса, Олешків­ські піски, мис Меганом в окупованому Криму та багато-багато іншого – у ролику можна побачити кадри з різними і неймовірно мальовничими місцями України – країни, яка викликає почуття гордості, захоплює та надихає нас прямувати до свого.
 
Спецвипуск
  НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – ЦЕ СВОБОДА І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – ЦЕ СВОБОДА І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ «Усім добре відоме висловлю­вання, що батьків та Бать­ківщину не обирають. Так от, особисто в мене неймо­вірні батьки і найпрекрас­ніша Батьківщина! Символічним є і те, що моя мама святкує свій день народження в День Незалежності України, тобто 24 серпня. В цьому році святкуватимемо два ювілеї: ма­тері-ненці – 60, а ненці-Україні – 30.
 
Спецвипуск
  ЗАВДЯКИ ПРОФСПІЛКОВЦЯМ І АКТИВІСТАМ МИ ЗМОГЛИ ПРОЙТИ ТОЙ НЕЛЕГКИЙ ШЛЯХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
ЗАВДЯКИ ПРОФСПІЛКОВЦЯМ І АКТИВІСТАМ МИ ЗМОГЛИ ПРОЙТИ ТОЙ НЕЛЕГКИЙ ШЛЯХ ПЕРЕТВОРЕНЬ «Профспілки по-діловому сприй­няли перехідний період в історії України. Минуло вже 30 років з 1991-го, і коли цей пері­од починався, у нас сподівань було більше, ніж тепер. Зміну суспільного ладу населення зустріло позитивно, адже це була не­залежність, до якої прагнули багато поколінь українців. У нас були надії. Але не все вийшло, як ми сподівали­ся. Був у мене друг, поет Іван Драч, з яким я товаришував і який у своєму останньому інтерв’ю сказав, що від незалежності «очікував більшого». За Союзу ж у нас не було таких бага­тих людей, а тут раптом з’явились. І з’явились вони при першому Прези­дентові. І надалі їхні статки і кіль­кість тільки зростали.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

02.12.2023 18:55

02.12.2023 18:54

02.12.2023 18:52

02.12.2023 18:49

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання