« на головну 21.09.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (965)
30
Серпень
 
Інтерв’ю
 
Юрій Піжук: «Ключовим при проведенні реформ має бути принцип справедливості»

Юрій Піжук: «Ключовим при проведенні реформ має бути принцип справедливості»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спецвипуск
Спецвипуск
  Заява загальної конфедерації профспілок до Всесвітнього дня дій за гідну працю
Заява  загальної конфедерації профспілок до Всесвітнього дня дій за гідну працю 7 жовтня світо­вий профспілко­вий рух тради­ційно відзнача­тиме Всесвітній день дій за гідну працю.
 
Спецвипуск
  ФПУ та МОП: обрії співпраці
ФПУ та МОП: обрії співпраці Днями у Києві побував представник Міжнарод­ної організації праці Овідіу Журка. Він зустрів­ся з Головою Федерації профспілок України Юрі­єм Куликом і його заступником Сергієм Кон­дрюком. У ході робочої зустрічі обговорювалися питання співробітництва між ФПУ та МОП. Наш кореспондент попросив Овідіу Журку відпо­вісти на низку запитань.
 
Спецвипуск
  Василь Костриця: «Досягнення гідної праці – це постійна робота, щоденний безперервний процес
Василь Костриця: «Досягнення гідної праці – це постійна робота, щоденний безперервний процес Кожен уряд і кожна людина зокрема хо­тіли б мати гідну працю задля соціаль­ного миру і спокою в тій чи іншій держа­ві. Не є винятком і Україна. Тож напере­додні Всесвітнього дня дій за гідну пра­цю ми звернулися до Національного ко­ординатора Міжнародного бюро праці в Україні Василя Костриці, аби він розпо­вів нам про гідну працю у нашій державі та окреслив перспективи її розвитку.
 
Спецвипуск
  Запозичена праця: шлях до безправ’я
Запозичена праця: шлях до безправ’я Поняття та концепція запозиченої праці виникли в Сполучених Штатах Америки ще в 60-ті роки минулого століття. Легі­тимність такої форми нестійкої зайнятості була визнана Міжнарод­ною організацією праці, яка 1997 року прийняла конвенцію № 181 і рекомен­дацію № 188 про приватні агентства зайнятості. Відповідно до цих докумен­тів таким агентствам надається право найму працівників з метою пере­дачі їх третій стороні.
 
Спецвипуск
  Урегулювання проблем трудової міграції
Урегулювання проблем трудової міграції Профспілки України розглядають трудову міграцію – як на національному, так і галузевому рівнях – серед пріоритетних завдань десятиріччя. Україна як країна походження трудових мігрантів і країна-донор має два стратегічних завдання. По-перше, завдяки державному регулюванню внутрішнього ринку праці скоротити від­тік активного працездатного населення, по-друге, за ра­хунок регулювання притоку трудових мігрантів із кра­їн колишнього СРСР і підвищення престижу роботи та гідної її оплати створити умови для внутрішньої мі­грації як основи сталого розвитку економіки країни.
 
Спецвипуск
  Звернення з нагоди міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана
Звернення з нагоди міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана У всьому світі 1 жовтня, згідно з Резо­люцією Генеральної асамблеї ООН, проголошено Міжнародним днем лю­дей похилого віку, а в Україні відзнача­ється ще й День ветерана.
 
Спецвипуск
  Соціальні гарантії для ветеранів
Соціальні гарантії для ветеранів Про заходи Організації ветеранів України з підготовки до 70-річчя Перемо­ги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років та 70-річниці визволення України від фашистських загарбників, політичну ситуацію, що склалася в нашій країні напередодні парламентських виборів, і прийом Організації ветеранів державної прикордонної служби України до складу Організації ветеранів України йшлося під час ІІ пленуму Ради Організації ветеранів України, який відбувся 19 вересня у столичному Будинку спілок.
 
Спецвипуск
  Ветерани профспілкової ниви
Ветерани профспілкової ниви Старі кадри... Стара гвардія... Ці поняття існують давно. І несуть в собі позитивний сенс. Так зазвичай характеризують професіоналів високого класу, за плечима яких величезна школа життя. Саме до їх числа нале­жать наші герої – сильні люди, які багато років віддали профспілковій ниві. Люди, які навіть на пенсії не втомлюються перебувати в гущі подій, що від­буваються в державі, воювати з несправедливістю і беззаконням, відгукува­тися на все неординарне, не зраджуючи собі у власних судженнях і вчинках.
 
Спецвипуск
  ФПУ на захисті прав ветеранів
ФПУ на захисті прав ветеранів Нині вкрай важливими є питання посилення соціального захис­ту найуразливіших верств населення: ветеранів війни, праці, інвалідів тощо. Федерація профспілок України постійно три­має на контролі забезпечення належної соціальної підтримки цих категорій населення та реагує на зміни, які відбуваються у сфері пенсійного забезпечення, надання різних соціальних га­рантій, пільг, соцобслуговування тощо.
 
Спецвипуск
  Творчість наших ветеранів
Творчість наших ветеранів Віра АРТАМОНОВА, колишній довірений лікар відділу соцстраху Укрпрофради Медична сестра За роками стукочуть копита, На сліди опадає туман. Я – медична сестра cеред жита, Між вогню, що палає од ран. Серед віч, серед снігів, серед марень, Що нові починають бої, Налітають із півночі хмари, Подивлюся і хмари мої.
 

Сторінки: « 11 12 13 14

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

03.09.2018 00:04

03.09.2018 00:04

18.08.2018 23:39

18.08.2018 23:37

18.08.2018 23:29

18.08.2018 23:28

05.08.2018 00:18

22.07.2018 00:58

22.07.2018 00:39

08.07.2018 02:28

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання