« на головну 25.11.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (920)
19
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Спецвипуск
Спецвипуск
  Урегулювання проблем трудової міграції
Урегулювання проблем трудової міграції Профспілки України розглядають трудову міграцію – як на національному, так і галузевому рівнях – серед пріоритетних завдань десятиріччя. Україна як країна походження трудових мігрантів і країна-донор має два стратегічних завдання. По-перше, завдяки державному регулюванню внутрішнього ринку праці скоротити від­тік активного працездатного населення, по-друге, за ра­хунок регулювання притоку трудових мігрантів із кра­їн колишнього СРСР і підвищення престижу роботи та гідної її оплати створити умови для внутрішньої мі­грації як основи сталого розвитку економіки країни.
 
Спецвипуск
  Звернення з нагоди міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана
Звернення з нагоди міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана У всьому світі 1 жовтня, згідно з Резо­люцією Генеральної асамблеї ООН, проголошено Міжнародним днем лю­дей похилого віку, а в Україні відзнача­ється ще й День ветерана.
 
Спецвипуск
  Соціальні гарантії для ветеранів
Соціальні гарантії для ветеранів Про заходи Організації ветеранів України з підготовки до 70-річчя Перемо­ги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років та 70-річниці визволення України від фашистських загарбників, політичну ситуацію, що склалася в нашій країні напередодні парламентських виборів, і прийом Організації ветеранів державної прикордонної служби України до складу Організації ветеранів України йшлося під час ІІ пленуму Ради Організації ветеранів України, який відбувся 19 вересня у столичному Будинку спілок.
 
Спецвипуск
  Ветерани профспілкової ниви
Ветерани профспілкової ниви Старі кадри... Стара гвардія... Ці поняття існують давно. І несуть в собі позитивний сенс. Так зазвичай характеризують професіоналів високого класу, за плечима яких величезна школа життя. Саме до їх числа нале­жать наші герої – сильні люди, які багато років віддали профспілковій ниві. Люди, які навіть на пенсії не втомлюються перебувати в гущі подій, що від­буваються в державі, воювати з несправедливістю і беззаконням, відгукува­тися на все неординарне, не зраджуючи собі у власних судженнях і вчинках.
 
Спецвипуск
  ФПУ на захисті прав ветеранів
ФПУ на захисті прав ветеранів Нині вкрай важливими є питання посилення соціального захис­ту найуразливіших верств населення: ветеранів війни, праці, інвалідів тощо. Федерація профспілок України постійно три­має на контролі забезпечення належної соціальної підтримки цих категорій населення та реагує на зміни, які відбуваються у сфері пенсійного забезпечення, надання різних соціальних га­рантій, пільг, соцобслуговування тощо.
 
Спецвипуск
  Творчість наших ветеранів
Творчість наших ветеранів Віра АРТАМОНОВА, колишній довірений лікар відділу соцстраху Укрпрофради Медична сестра За роками стукочуть копита, На сліди опадає туман. Я – медична сестра cеред жита, Між вогню, що палає од ран. Серед віч, серед снігів, серед марень, Що нові починають бої, Налітають із півночі хмари, Подивлюся і хмари мої.
 
Спецвипуск
  Трудовий кодекс – на захист людини праці!
Трудовий кодекс – на захист людини праці! Усі переваги проекту – в коментарях фахівців ФПУ
 
Спецвипуск
  Коментарі до деяких критичних зауважень
Коментарі до деяких критичних зауважень щодо проекту трудового кодексу, що поширюються у засобах масової інформації
 
Спецвипуск
  Майно ФПУ не продається!
Майно ФПУ не продається! 14 вересня 2011 року в газеті «Коммер­сантъ-Украина» № 144 було розміщено інтерв’ю заступника Генерального прокурора України М. Гаврилюка під заголовком «Михаил Гаврилюк: вы­ступления, митинги и пикеты проф-союзов нас не остановят», у якому вкотре пролунали безпідставні й нав­мисні звинувачення посадових осіб Ге­неральної прокуратури України на ад­ресу Федерації профспілок України та її керівництва про нібито наявні фак­ти неправомірного відчуження державного майна.
 
Спецвипуск
  ЗАЯВА
ЗАЯВА про позицію спільного представницького органу Всеукраїнських профспілок і профспілкових об’єднань щодо основних соціально-економічних показників проекту державного бюджету України на 2012 рік
 

Сторінки: « 11 12 13

НОВИНИ

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання