« на головну 24.11.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (920)
19
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Профспілки закликали депутатів консолідувати зусилля для пошуку компромісу в країні
Профспілки закликали депутатів консолідувати зусилля для пошуку компромісу в країні Напередодні позачергового засідання Верховної Ради України за дорученням Президії Фе­дерації профспілок України Голова ФПУ Юрій Кулик 27 січня звернувся до народних обранців від імені восьми мільйонів робітни­ків, службовців, студентів і ветеранів праці із закли­ком використати всі права і покладені на них Кон­ституцією України обов’язки для відновлення сус­пільного миру в країні.
 
Офіційно
  Положення про всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір
Положення про всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір З метою підвищення ефективності колдоговірної роботи та посилення конструктив­ної взаємодії профорганізацій і роботодавців щодо забезпечення трудових, соціаль­них і економічних прав та інтересів працівників, згідно з постановою Президії ФПУ від 03.07.2013 № П-19-14 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий ко­лективний договір за 2011–2012 роки» Організаційному комітету з проведення Все­українського конкурсу на кращий колдоговір (конкурс) було доручено організувати обговорення серед членських організацій ФПУ щодо доцільності проведення цього конкурсу та вдосконалення Положення про конкурс.
 
Офіційно
  Чого очікувати від проекту Держбюджету на 2014 рік
Чого очікувати від проекту Держбюджету на 2014 рік Фахівці ФПУ підготували експрес-аналіз проекту Держбюджету на 2014 рік.
 
Офіційно
  Заява Президії Федерації професійних спілок України
Заява  Президії Федерації професійних спілок України 10 грудня 2013 року Федера­ція професій­них спілок України отри­мала вимогу Державної виконавчої служби Шев­ченківського районного управління юстиції у м. Києві, винесену на ви­конання Ухвали Печер­ського районного суду м. Києва, про заборону перебувати в приміщен­нях Будинку спілок на майдані Незалежності, 2 будь-яким особам, крім працівників Підприєм­ства «Господарське управління ФПУ» та охо­ронної фірми. Таким чи­ном, Федерація профспі­лок України та понад 40 всеукраїнських профспі­лок – її членських орга­нізацій позбавлені мож­ливості здійснювати свою основну функцію – захист прав та інтересів членів профспілок.
 
Офіційно
  ЗАЯВА
ЗАЯВА Останнім часом у засобах масової інформації з’явилися повідомлення, в яких подається викрив­лена й політизована оцін­ка позиції Федерації профспілок України щодо інтеграційних про­цесів в Україні. У зв’язку з цим Інформаційно-аналітичний центр ФПУ уповнова­жений заявити таке. Федерація профспілок України підтримує вибір у напрямі євро­пейської інтеграції України.
 
Офіційно
  Голова ФПУ Юрій КУЛИК надіслав листи до органів влади щодо повернення боргів із зарплати
Голова ФПУ Юрій КУЛИК надіслав листи до органів влади щодо повернення боргів із зарплати На виконання постанови Президії ФПУ щодо забезпечення права гро­мадян на своєчасне одержання ви­нагороди за працю Голова ФПУ Юрій Кулик надіслав листи до Кабінету Мі­ністрів, Верховного суду, Державної виконавчої служби та Фонду держ­майна, в яких порушив питання за­боргованості із зарплати.
 
Офіційно
  Трудовий кодекс – на боці трудівників
Трудовий кодекс –  на боці трудівників Докладно про роботу над проектом Кодексу та її ре­зультати розповів під час брифінгу, що відбувся того ж дня у Будинку спілок, народний депутат України Олександр Стоян. У бри­фінгу також узяли участь народний депутат Ярослав Сухий – співавтор до­кумента, заступник Голо­ви Федерації профспілок України Сергій Українець, представники членських організацій ФПУ, члени Спільного представниць­кого органу репрезента­тивних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та представники засобів ма­сової інформації.
 
Офіційно
  Звернення Президії Федерації професійних спілок України з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю
Звернення Президії Федерації професійних спілок України з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю Українці – дуже талановитий і працьовитий народ із ба­гатою трудовою історією. Мільйони людей щодня працюють на підприєм­ствах різних форм власності, ство­рюючи національний добробут. Від їхньої праці залежить, якою Україна стане у майбутньому. Тому створення належних умов для гідної, результативної праці під гаслом «Достойну роботу та гідну оплату праці» є пріоритет­ним завданням для профспілок.
 
Офіційно
  Заборгованість із зарплати зменшилася на понад 140 млн грн
Заборгованість із зарплати зменшилася на понад 140 млн грн Про це під час се­лекторної наради з питань погашен­ня заборгованості із заробітної плати повідомила міністр соціальної політи­ки України Наталія Королевська.
 
Офіційно
  Наталія Королевська: «Соціальна політика має об’єднувати»
Наталія Королевська: «Соціальна політика має об’єднувати» 28 серпня у Будинку професійних спі­лок України міністр соціальної політи­ки України Наталія Королевська підбила підсумки 8 місяців своєї роботи.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання