« на головну 21.04.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (996)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок

Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Заява Федерації професійних спілок України
Заява Федерації професійних спілок України 15 травня у прямому ефірі телепередачі «Шустер LIVE» голова Київської міської державної ад­міністрації Володимир Бондаренко зазначив, що Мініс­терством культури України оголо­шено конкурс на визначення кра­щої ідеї Меморіального комплексу героям Небесної сотні. До осені буде отримано пропозиції, і саме тоді стане зрозумілим, яким буде «колишній Будинок спілок». Не ра­хуючись із чинним законодав­ством, яке гарантує приватну влас­ність Федерації профспілок Украї­ни на Будинок спілок у центрі сто­лиці, він наголосив, що «вже оче­видно, що профспілок у відновле­ній будівлі не повинно бути».
 
Офіційно
  Політичні лідери мають вжити заходів для запобігання громадянській війні в Україні. Заява Міжнародної конфедерації профспілок
Політичні лідери мають вжити заходів для запобігання громадянській війні в Україні.  Заява Міжнародної конфедерації профспілок У зв’язку з тим, що насильство в Україні загрожує пере­рости в повномасштабну громадянську війну, МКП за­кликає політичних ліде­рів України, Росії та ши­роке міжнародне співто­вариство зробити все можливе для ненасиль­ницького і мирного врегу­лювання ситуації з дотри­манням демократії, прав людини і фундаменталь­них принципів міжнарод­ного права.
 
Офіційно
  Заява Федерації профспілок України
Заява Федерації профспілок України Під час трагічних подій 2 травня в м. Одесі загину­ли десятки і травмовані сотні людей. Федерація профспілок України висловлює глибоке спів­чуття рідним і близьким загиблих та травмованих, які стали жертва­ми розбрату та політичного про­тистояння, ескалації насильства в мирний час.
 
Офіційно
  Звернення до членів профспілок з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих – 1 травня
Звернення до членів профспілок з нагоди Дня міжнародної солідарності трудящих – 1 травня Шановні спілчани! Шановні ветерани праці і профспілкового руху! Традиційно День міжнародної солідарності трудящих – 1 Травня є святом людей праці, яке згуртовує їх навколо профспілок та єднає у відстоюванні своїх соціально-економічних прав та інтересів, передусім на працю.
 
Офіційно
  Заява спільного представницького органу об’єднань профспілок
Заява спільного представницького органу об’єднань профспілок Про недопущення зниження соціальних гарантій громадян в умовах впровадження непопулярних реформ та необхідність створення передумов для економічного зростання в Україні
 
Офіційно
  Профспілковий наказ кандидатам у Президенти України
Профспілковий наказ кандидатам у Президенти України Від імені 8 мільйонів членів профспілок Федерація профспілок України заяв­ляє, що наш вибір – це роз­виток демократії, безпека громадян, модернізація виробни­цтва, цивілізовані соціально-тру­дові відносини, досягнення євро­пейських стандартів життя. Ми акцентуємо увагу кандидатів у Президенти України, що саме пра­цею наших співвітчизників ство­рюється національне багатство, саме їхня праця є головним дже­релом наповнення державного, місцевих і пенсійного бюджетів.
 
Офіційно
  Заява федерації профспілок України про недопущення зниження соціальних гарантій громадян в умовах запровадження економічних реформ
Заява федерації профспілок України про недопущення зниження соціальних гарантій громадян в умовах запровадження економічних реформ Критична ситуація, що вини­кла в нашій країні, – трива­ле падіння виробництва, спустошена державна казна, негативне сальдо торговель­ного балансу, критичне зниження золотовалютного резерву, коло­сальний зовнішній борг, що діста­лись новій владі, потребує адек­ватного реагування. У цих склад­них умовах профспілки вважають, що принциповою умовою віднов­лення суспільної та економічної стабільності має стати справедли­вий і посильний розподіл тягаря відповідальності між державою, бізнесом, громадянами.
 
Офіційно
  Спільна заява ФПУ та ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»
Спільна заява ФПУ та ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Останнім часом з різних інформаційних джерел звучать заяви про націо­налізацію кримських профспілкових санаторі­їв, які входять до Приватного ак­ціонерного товариства «Укрпрофоздоровниця».
 
Офіційно
  Заява Ради федерації профспілок України «Будуймо Україну разом!»
Заява Ради федерації профспілок України «Будуймо Україну разом!» Багаторічне і по­всюдне нехтування правами громадян, злочинне збагачен­ня купки можно­владців за рахунок знедо­лення і зубожіння мільйо­нів, потурання влади ко­рупціонерам, тіньовикам і криміналітету, зрада нею цілей європейського курсу вивели українців на Євромайдани. Народне волевиявлення цинічно ігнорувалось, а мирні протести жорстоко при­душувались.
 
Офіційно
  Позиція Федерації профспілок України щодо цін і тарифів на енергоносії для населення
Позиція Федерації профспілок України щодо цін і тарифів на енергоносії для населення Федерація профспілок Украї­ни вкрай стурбована безапе­ляційністю нових чиновни­ків про готовність виконати всі умови Міжнародного ва­лютного фонду при наданні кредиту Україні та ухиленням від обговорення цих важливих питань із суспільством.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

24.03.2019 23:44

24.03.2019 23:43

24.03.2019 23:27

16.03.2019 23:59

16.03.2019 23:41

03.03.2019 00:13

28.02.2019 20:11

28.02.2019 20:10

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання