« на головну 25.11.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (920)
19
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Відкритий лист уповноваженому Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях І.В. Геращенко
Відкритий лист уповноваженому Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях І.В. Геращенко Шановна Ірино Володимирівно! 14 жовтня 2014 року Ви в ефірі 5-го загальнонаціонального телека­налу заявили про нові провокації, заплановані на 15 жовтня із залу­ченням профспілок, зокрема: «Тре­ба розуміти, що триває виборча кампанія, і, за моєю інформацією, готуються подібні провокації із за­лученням профспілок. Очевидно, що за цим стоять певні політичні сили – хтось говорить, що це одна з демократичних партій, хтось гово­рить, що це «Опозиційний блок». Але мета одна – напередодні над­звичайно важливої події в Мілані… хтось зацікавлений, щоб у цих брудних ігрищах передвиборчих, роздмухувати ситуацію не тільки глави держави, а взагалі України, показуючи, що там проблеми не лише на Сході, а й у Києві».
 
Офіційно
  РЕЗОЛЮЦІЯ
РЕЗОЛЮЦІЯ Ми, учасники Всеукраїнського форуму профспілок «За гідну пра­цю і добробут людини», розуміє­мо, але вкрай занепокоєні склад­ною фінансово-економічною ситу­ацією в країні. Коли в нашу домівку прийшла біда і держава перебуває в стані фактичної війни, працівники не просто щільно затягнули свої пас­ки, а й власноруч, за власним ба­жанням, віддають останню копій­чину воїнам, які захищають сувере­нітет та територіальну цілісність України. Водночас профспілки обу­рені черговими спробами урядов­ців обмежити права працюючих та не можуть погодитись із численни­ми антисоціальними законодавчи­ми ініціативами.
 
Офіційно
  Вітання Федерації профспілок України з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку, Дня ветерана
Вітання Федерації профспілок України з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку, Дня ветерана В усьому світі щорічно 1 жов­тня відзначається Міжна­родний день людей похи­лого віку, а в нашій держа­ві – ще й День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілі­зоване ставлення українського суспільства до найстарших пред­ставників громади, які закладали матеріальну базу незалежної дер­жави.
 
Офіційно
  Звернення
Звернення спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та спільного представ­ницького органу сторони роботодавців на національному рівні до ор­ганів влади, дії яких можуть призвести до розвалу системи соціально­го страхування та позбавлення працівників соціальних гарантій
 
Офіційно
  Звернення Президії Федерації профспілок України до Президента України Петра Порошенка стосовно недопущення зубожіння населення та налагодження соціального діалогу
Звернення Президії Федерації профспілок України до Президента України Петра Порошенка стосовно недопущення зубожіння населення та налагодження соціального діалогу Конституція України визначила нашу державу правовою і соці­альною. За своєю суттю така дер­жава повинна проводити потуж­ну соціальну політику, сприяти розвитку соціально спрямованої ринко­вої економіки, забезпечувати стабільно високий рівень і якість життя громадян, соціальну стабільність у суспільстві. Реалізація цих завдань потребує висо­кого рівня соціальної і правової свідо­мості, відповідальності та ефективної взаємодії влади, бізнесу і профспілок, усього громадянського суспільства.
 
Офіційно
  Звернення Федерації профспілок України до керівництва держави, лідерів політичних сил
Звернення Федерації профспілок України до керівництва держави, лідерів політичних сил Шановні керівники держа­ви, лідери політичних сил! Народ України довірив вам управління державою, представ­ництво інтересів громадян у пар­ламенті та виконавчій владі, ви­значення перспектив суспільного розвитку, створення умов для мирного і гідного життя грома­дян.
 
Офіційно
  7 жовтня – Всесвітній день дій за гідну працю
7 жовтня – Всесвітній день дій за гідну працю Під гаслом «2014: справедливість для трудящих – справедливе рішення проблеми зміни кліма­ту» проходитиме цьогоріч Всесвітній день дій за гідну працю, йдеться в повідомленні Всеєвро­пейської регіональної ради Міжнародної конфе­дерації профспілок.
 
Офіційно
  Секвестр держбюджету відбувся, однак з урахуванням принципових зауважень профспілок
Секвестр держбюджету відбувся, однак з урахуванням принципових зауважень профспілок 31 липня Верховна Рада на закритому засіданні ухвалила зміни до держ­бюджету і Податкового кодексу, подані Кабіне­том Міністрів України. В проекті змін усунуто най­більш проблемні питан­ня соціальної сфери, зо­крема щодо надання неоплачуваної двомісяч­ної відпустки для держ­службовців.
 
Офіційно
  Захистити права працівників підприємств, що підлягають приватизації
Захистити права працівників підприємств, що підлягають приватизації Нова хвиля приватизації державного майна від­будеться відповідно до списку об’єктів, визначе­них у прийнятому 17 лип­ня Кабінетом Міністрів України Розпорядженні «Про затвердження пере­ліку об’єктів права дер­жавної власності, що під­лягають приватизації у 2014 році», повідомляє Департамент виробничої політики та колдоговірної роботи.
 
Офіційно
  Відкрите звернення щодо підтримки вітчизняних автовиробників до Президента України та Верховної Ради України
Відкрите звернення  щодо підтримки вітчизняних автовиробників до Президента України та Верховної Ради України Шановні керівники держави! Від імені трудового колективу ПАТ «Запорізький автомобілебу­дівний завод» звертаємося до вас із приводу критичної ситуації, що склалася на нашому підприємстві та підприємствах-суміжниках.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання