« на головну 21.04.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (996)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок

Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  ПРОФСПІЛКИ ВВАЖАЮТЬ ЗАПРОВАДЖЕННЯ З 1 СІЧНЯ 2016 РОКУ ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕНСІЙНОЇ ПРОГРАМИ ПЕРЕДЧАСНИМ
ПРОФСПІЛКИ ВВАЖАЮТЬ ЗАПРОВАДЖЕННЯ З 1 СІЧНЯ 2016 РОКУ ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕНСІЙНОЇ ПРОГРАМИ ПЕРЕДЧАСНИМ Про це зазначено у листі Спільного представницького органу (СПО) об’єднань профспілок до Мінсоцполітики.
 
Офіційно
  Заява Федерації профспілок України щодо справедливого оподаткування
Заява Федерації профспілок України щодо справедливого оподаткування Забезпечення спра­ведливості в опо­даткуванні є од­ним із стратегіч­них напрямів робо­ти Федерації профспілок України.
 
Офіційно
  Профспілки обурені недолугою політикою «затягування пасків», що трансформувалася в «шокову терапію» для українців
Профспілки обурені недолугою політикою «затягування пасків», що трансформувалася в «шокову терапію» для українців Президія Закарпат­ської обласної ради проф­спілок висловлює глибо­ку стурбованість з приво­ду прийнятих за останній час законодавчих актів, які серйозно погіршують соціально-економічний захист населення, зни­жують життєвий рівень працюючих, пенсіонерів, молоді. Йдеться, насам­перед, про ліквідацію за рахунок Фонду соціаль­ного страхування Украї­ни оздоровлення праців­ників та членів їх сімей, фінансування санаторіїв-профілакторіїв та дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Наступним кроком Уряду та парламенту, що спричинив справедливе обурення і соціальну на­пругу в суспільстві, стало урізання пенсій працюю­чим пенсіонерам на 15%, непосильне підвищення в декілька разів тарифів на газ, електроенергію тощо.
 
Офіційно
  Заява з нагоди Дня соціальної справедливості
Заява з нагоди Дня соціальної справедливості 20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, запроваджений Указом Президен­та України від 4 листопада 2011 року № 1021 за іні­ціативи ФПУ. Ця дата вибрана не випадково, саме в цей день за підтримки Організації Об’єднаних На­цій, починаючи з 2009 року, проводиться Всесвітній день соціальної справедливості.
 
Офіційно
  ФПУ звернулася до народних депутатів з приводу подальшої долі Жовтневого палацу
ФПУ звернулася до народних депутатів з приводу подальшої долі Жовтневого палацу Федерація проф­спілок України та трудовий колек­тив Міжнародно­го центру культури і мистецтв звер­нулися з листом до Голови Верхо­вної Ради Украї­ни Володимира Гройсмана та гру­пи народних депу­татів – авторів за­конопроекту «Про увічнення пам’яті про Революцію гідності 2013–2014 років».
 
Офіційно
  Голова ФПУ Григорій ОСОВИЙ взяв участь у прес-конференції в ІА «ГОЛОСUA»
Голова ФПУ Григорій ОСОВИЙ взяв участь у прес-конференції в ІА «ГОЛОСUA» «Ми не маємо повторю­вати практику 90-х ро­ків, коли високотехно­логічні підприємства в нашій країні були знище­ні», – про це заявив Голо­ва ФПУ Григорій Осовий під час прес-конференції в ІА «ГолосUA», присвяче­ній загрозі повної зупинки промислового гіганту «Пів­денмаш».
 
Офіційно
  Про підтримку МКП та ЄКП соціального діалогу в Україні
Про підтримку МКП та ЄКП соціального діалогу в Україні Міжнародна конфедерація проф­спілок (МКП) та Європейська кон­федерація профспілок (ЄКП) приєд­нуються до вимог трудящих Украї­ни, висунутих під час Всеукраїн­ської акції протесту профспілок 23 грудня 2014 року. Оголошені плани щодо стабілізації економіки загро­жують перекладенням тягаря ре­форм виключно на плечі трудящих і простих громадян, які вже пла­тять непропорційно високу ціну за попередні раунди коригування. Їхні побоювання щодо поглиблен­ня соціальної ізоляції та занурення у злидні очевидні, так само як ви­правдане їхнє обурення формуван­ням та реалізацією нинішньої по­літики.
 
Офіційно
  Голова ФПУ звернувся до глави держави
Голова ФПУ звернувся до глави держави На виконання рішення Президії Федерації профспілок України Го­лова ФПУ Григорій Осовий 6 січ­ня звернувся до Президента Укра­їни Петра Порошенка з листом, у якому висловив надзвичайну стурбованість профспілок при­йнятими Верховною Радою Дер­жавним бюджетом України на 2015 рік та низки законів, що міс­тять положення щодо обмежень у соціально-трудовій сфері.
 
Офіційно
  Резолюція
Резолюція Учасники Всеукра­їнської акції про­тесту профспі­лок – представ­ники 7 млн пра­цівників усіх галузей економіки глибоко обу­рені антисоціальними планами Уряду, що трансформуються в «без­строкову шокову тера­пію» для українців.
 
Офіційно
  Заява Федерації профспілок України у зв’язку з намірами уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України
Заява Федерації профспілок України у зв’язку з намірами уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України Профспілки з обуренням сприйняли продовження урядової політики «затя­гування пасків», яка вже трансформувалася в «без­строкову шокову терапію» для українців, серед яких понад три чверті – незаможні, бідні і злиден­ні громадяни. Напередодні Міжнародного дня захисту прав людини, 9 груд­ня завдано нищівного удару по мільйонах найбільш незахище­них громадян – пенсіонерах, мало­забезпечених сім’ях, учителях, медиках, працівниках культури, державних службовцях. Удару за­вдано тими, кому саме ці люди за­безпечують регулярну зарплату, сумлінно сплачуючи податки.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

24.03.2019 23:44

24.03.2019 23:43

24.03.2019 23:27

16.03.2019 23:59

16.03.2019 23:41

03.03.2019 00:13

28.02.2019 20:11

28.02.2019 20:10

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання