« на головну 24.06.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1008)
20
Червень
 
Інтерв’ю
 
Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка

Лабораторії ДІЛА нададуть знижки власникам Соціального профспілкового квитка


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Положення про всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір
Положення про всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір З метою підвищення ефективності колдоговірної роботи та посилення конструктив­ної взаємодії профорганізацій і роботодавців щодо забезпечення трудових, соціаль­них і економічних прав та інтересів працівників, згідно з постановою Президії ФПУ від 03.07.2013 № П-19-14 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий ко­лективний договір за 2011–2012 роки» Організаційному комітету з проведення Все­українського конкурсу на кращий колдоговір (конкурс) було доручено організувати обговорення серед членських організацій ФПУ щодо доцільності проведення цього конкурсу та вдосконалення Положення про конкурс.
 
Офіційно
  Чого очікувати від проекту Держбюджету на 2014 рік
Чого очікувати від проекту Держбюджету на 2014 рік Фахівці ФПУ підготували експрес-аналіз проекту Держбюджету на 2014 рік.
 
Офіційно
  Заява Президії Федерації професійних спілок України
Заява  Президії Федерації професійних спілок України 10 грудня 2013 року Федера­ція професій­них спілок України отри­мала вимогу Державної виконавчої служби Шев­ченківського районного управління юстиції у м. Києві, винесену на ви­конання Ухвали Печер­ського районного суду м. Києва, про заборону перебувати в приміщен­нях Будинку спілок на майдані Незалежності, 2 будь-яким особам, крім працівників Підприєм­ства «Господарське управління ФПУ» та охо­ронної фірми. Таким чи­ном, Федерація профспі­лок України та понад 40 всеукраїнських профспі­лок – її членських орга­нізацій позбавлені мож­ливості здійснювати свою основну функцію – захист прав та інтересів членів профспілок.
 
Офіційно
  ЗАЯВА
ЗАЯВА Останнім часом у засобах масової інформації з’явилися повідомлення, в яких подається викрив­лена й політизована оцін­ка позиції Федерації профспілок України щодо інтеграційних про­цесів в Україні. У зв’язку з цим Інформаційно-аналітичний центр ФПУ уповнова­жений заявити таке. Федерація профспілок України підтримує вибір у напрямі євро­пейської інтеграції України.
 
Офіційно
  Голова ФПУ Юрій КУЛИК надіслав листи до органів влади щодо повернення боргів із зарплати
Голова ФПУ Юрій КУЛИК надіслав листи до органів влади щодо повернення боргів із зарплати На виконання постанови Президії ФПУ щодо забезпечення права гро­мадян на своєчасне одержання ви­нагороди за працю Голова ФПУ Юрій Кулик надіслав листи до Кабінету Мі­ністрів, Верховного суду, Державної виконавчої служби та Фонду держ­майна, в яких порушив питання за­боргованості із зарплати.
 
Офіційно
  Трудовий кодекс – на боці трудівників
Трудовий кодекс –  на боці трудівників Докладно про роботу над проектом Кодексу та її ре­зультати розповів під час брифінгу, що відбувся того ж дня у Будинку спілок, народний депутат України Олександр Стоян. У бри­фінгу також узяли участь народний депутат Ярослав Сухий – співавтор до­кумента, заступник Голо­ви Федерації профспілок України Сергій Українець, представники членських організацій ФПУ, члени Спільного представниць­кого органу репрезента­тивних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та представники засобів ма­сової інформації.
 
Офіційно
  Звернення Президії Федерації професійних спілок України з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю
Звернення Президії Федерації професійних спілок України з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю Українці – дуже талановитий і працьовитий народ із ба­гатою трудовою історією. Мільйони людей щодня працюють на підприєм­ствах різних форм власності, ство­рюючи національний добробут. Від їхньої праці залежить, якою Україна стане у майбутньому. Тому створення належних умов для гідної, результативної праці під гаслом «Достойну роботу та гідну оплату праці» є пріоритет­ним завданням для профспілок.
 
Офіційно
  Заборгованість із зарплати зменшилася на понад 140 млн грн
Заборгованість із зарплати зменшилася на понад 140 млн грн Про це під час се­лекторної наради з питань погашен­ня заборгованості із заробітної плати повідомила міністр соціальної політи­ки України Наталія Королевська.
 
Офіційно
  Наталія Королевська: «Соціальна політика має об’єднувати»
Наталія Королевська: «Соціальна політика має об’єднувати» 28 серпня у Будинку професійних спі­лок України міністр соціальної політи­ки України Наталія Королевська підбила підсумки 8 місяців своєї роботи.
 
Офіційно
  Соціальний діалог у промисловому секторі
Соціальний діалог у промисловому секторі 2 серпня на прохання ліде­рів всеукраїнських проф­спілок промислової сфери Голова Федерації профспі­лок України, голова Наці­ональної тристоронньої соціально-економічної ради Юрій Кулик провів ро­бочу зустріч із міністром промислової політики Михайлом Короленком.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.06.2019 23:41

21.06.2019 23:38

21.06.2019 23:07

21.06.2019 23:07

10.06.2019 00:21

10.06.2019 00:20

27.05.2019 00:32

27.05.2019 00:20

27.05.2019 00:16

21.05.2019 21:43

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання