« на головну 18.01.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (983)
10
Січень
 
Інтерв’ю
 
Степан Кривов’язий: «Кабмін уже четвертий рік не передбачає в бюджеті жодної копійки на лісо- господарські заходи»

Степан Кривов’язий: «Кабмін уже четвертий рік не передбачає в бюджеті жодної копійки на лісо- господарські заходи»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Засідання уряду: профспілкові акценти
Засідання уряду: профспілкові акценти Привітавши присутніх із Но­вим, 2013, роком, Прем’єр-міністр Микола Азаров на­голосив на тому, що, спи­раючись на досягнення минулого року, потрібно вже у січ­ні надати динамічний старт еконо­мічним процесам, соціальним пе­ретворенням та законопроектній діяльності, аби підтримати із са­мого початку року належний темп роботи, повідомляє Інформаційно-аналітичний центр ФПУ. Микола Азаров звернув увагу на те, що з початку цього року набувають чинності такі фундаментальні, надзвичайно важливі для розви­тку країни нормативні документи, як закони про зайнятість населен­ня; про екстрену медичну допомо­гу; про громадські об’єднання; про Державний земельний кадастр; про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки та ін.
 
Офіційно
  Концепція інформаційної діяльності федерації профспілок України
Концепція   інформаційної діяльності федерації профспілок України Концепція інформаційної діяльності ФПУ (проект)
 
Офіційно
  На контролі– безпека праці
На контролі– безпека праці З метою вико­нання Угоди про співпрацю від 28 квітня 2011 року 7 грудня у Будинку профспі­лок відбулося підписання Спільних заходів між Феде­рацією профспілок України та Державною службою гір­ничого нагляду та промис­лової безпеки України.
 
Офіційно
  Лист Міністру економічного розвитку і торгівлі П. О. Порошенку
Лист Міністру економічного розвитку і торгівлі П. О. Порошенку Щодо законопроекту «Про правовий режим майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР»
 
Офіційно
  Курс на гідне життя людини праці
Курс на гідне життя людини праці 25 вересня в Будинку спілок відбулося чер­гове засідання Президії Федерації профе­сійних спілок України, на якому розгля­далася низка питань, що стосуються справедливого заробітку, безпеки на ро­бочому місці, соціального захисту пра­цівників та членів їхніх сімей, професій­ного зростання, рівного ставлення та рівних можливостей для всіх і кожного.
 
Офіційно
  Завдання номер один – підвищення ефективності захисту прав та інтересів працівників
Завдання номер один – підвищення ефективності захисту прав та інтересів працівників 14 вересня у Будинку спілок відбулося організаційне засідання Спільного представницького органу об’єднань профспілок.
 
Офіційно
  Звернення голови ФПУ до Прем’єр-міністра України щодо подолання проблеми заборгованості з виплати заробітної плати
Звернення голови ФПУ до Прем’єр-міністра України щодо подолання проблеми заборгованості з виплати заробітної плати 3 вересня Голова Федерації профспілок України Юрій Кулик звернувся до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з листом щодо розв’язання проблеми з повернення боргів із заробітної плати та своєчасної й повної її виплати.
 
Офіційно
  Підписано національну тристоронню угоду про зайнятість та робочі місця
Підписано національну тристоронню угоду про зайнятість та робочі місця 1 червня у Будинку Уряду України відбулося підпи­сання сторонами со­ціального діалогу Націо­нальної тристоронньої угоди про зайнятість і робочі місця. Угоду підпи­сали: від Кабінету Міністрів України – віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної полі­тики Сергій Тігіпко, від Спільного представниць­кого органу всеукраїнсь­ких профспілок і проф-спілкових об’єднань – Го­лова Федерації профспі­лок України Юрій Кулик, від Спільного представни­цького органу сторони ро­ботодавців на національ­ному рівні – голова Феде­рації роботодавців Украї­ни Дмитро Фірташ.
 
Офіційно
  Чому ФПУ підтримує проект трудового кодексу або деякі питання нагляду та контролю за дотриманням законодавства про працю
Чому  ФПУ підтримує проект трудового кодексу  або деякі питання нагляду та контролю за   дотриманням законодавства про працю Статтею 43 Конституції України передбачено, що держава створює умови для здійснення громадянами права на працю. Для забезпечення реалізації цього кон­ституційного положення у державі створюється спеціальна система нагляду та контролю за дотриманням законодавства про працю.
 
Офіційно
  Переваги нового Трудового кодексу України
Переваги нового Трудового кодексу України Проект Трудового кодексу в редакції, яку підтримав профільний комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та праці, відображає інтере­си трудівників, адже його метою є: визначення основних засад реалізації пе­редбачених Конституцією України трудових прав і гарантій працівників; створення належних умов праці; забезпечення захисту інтересів працівни­ків і роботодавців.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

16.01.2019 17:40

16.01.2019 17:40

16.12.2018 03:28

02.12.2018 23:51

02.12.2018 23:51

19.11.2018 17:37

19.11.2018 17:36

19.11.2018 17:35

26.10.2018 20:54

26.10.2018 20:54

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання