« на головну 26.05.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (950)
17
Травень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА

ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Завдання номер один – підвищення ефективності захисту прав та інтересів працівників
Завдання номер один – підвищення ефективності захисту прав та інтересів працівників 14 вересня у Будинку спілок відбулося організаційне засідання Спільного представницького органу об’єднань профспілок.
 
Офіційно
  Звернення голови ФПУ до Прем’єр-міністра України щодо подолання проблеми заборгованості з виплати заробітної плати
Звернення голови ФПУ до Прем’єр-міністра України щодо подолання проблеми заборгованості з виплати заробітної плати 3 вересня Голова Федерації профспілок України Юрій Кулик звернувся до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з листом щодо розв’язання проблеми з повернення боргів із заробітної плати та своєчасної й повної її виплати.
 
Офіційно
  Підписано національну тристоронню угоду про зайнятість та робочі місця
Підписано національну тристоронню угоду про зайнятість та робочі місця 1 червня у Будинку Уряду України відбулося підпи­сання сторонами со­ціального діалогу Націо­нальної тристоронньої угоди про зайнятість і робочі місця. Угоду підпи­сали: від Кабінету Міністрів України – віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної полі­тики Сергій Тігіпко, від Спільного представниць­кого органу всеукраїнсь­ких профспілок і проф-спілкових об’єднань – Го­лова Федерації профспі­лок України Юрій Кулик, від Спільного представни­цького органу сторони ро­ботодавців на національ­ному рівні – голова Феде­рації роботодавців Украї­ни Дмитро Фірташ.
 
Офіційно
  Чому ФПУ підтримує проект трудового кодексу або деякі питання нагляду та контролю за дотриманням законодавства про працю
Чому  ФПУ підтримує проект трудового кодексу  або деякі питання нагляду та контролю за   дотриманням законодавства про працю Статтею 43 Конституції України передбачено, що держава створює умови для здійснення громадянами права на працю. Для забезпечення реалізації цього кон­ституційного положення у державі створюється спеціальна система нагляду та контролю за дотриманням законодавства про працю.
 
Офіційно
  Переваги нового Трудового кодексу України
Переваги нового Трудового кодексу України Проект Трудового кодексу в редакції, яку підтримав профільний комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та праці, відображає інтере­си трудівників, адже його метою є: визначення основних засад реалізації пе­редбачених Конституцією України трудових прав і гарантій працівників; створення належних умов праці; забезпечення захисту інтересів працівни­ків і роботодавців.
 
Офіційно
  Звернення Президії Федерації профспілок України до профспілкових організацій з нагоди Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня
Звернення Президії Федерації профспілок України до профспілкових організацій з нагоди Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня ШАНОВНІ КОЛЕГИ, СПІЛЧАНИ ! На підприємствах України залишається вкрай низь­ким рівень безпеки праці на виробництві. Щороку збільшується кількість пра­цюючих в умовах, що не відповідають санітарно-гігієнічним нормам, а в основних галузях економі­ки вона перевищує 27%.
 
Офіційно
  Гасло 2012 року – «Сприяння охороні праці в «зеленій» економіці»
Гасло 2012 року – «Сприяння охороні праці в «зеленій» економіці» ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ З НАГОДИ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ В РАМКАХ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ ДО ЦЕНТРАЛЬНИХ І МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ, ОБ’ЄДНАНЬ РОБОТОДАВЦІВ, ПРОФСПІЛОК, ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, КЕРІВНИКІВ І ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ
 
Офіційно
  ЗАЯВА З НАГОДИ 26-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
ЗАЯВА З НАГОДИ 26-Ї РІЧНИЦІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ Аварія на Чор­нобильській АЕС - це ве­лика техноген­на й екологіч­на катастрофа, що має тяжкі наслідки соціаль­ного, демографічного, економічного та соціально-психологічно­го характеру. Професійні спілки України пам’ятають про мужність і само­відданість сотень ти­сяч учасників ліквідації наслідків аварії на Чор­нобильській АЕС - пред­ставників усіх республік колишнього Союзу РСР, які, ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій громадський обов’язок за­ради майбутнього при­йдешніх поколінь, збере­ження людської циві­лізації.
 
Офіційно
  Звернення ФПУ до народних депутатів України
Звернення ФПУ до народних депутатів України Профспілкові організації Ук­раїни висловлюють свою стурбованість у зв’язку із за­стосуванням Закону України «Про захист персональних даних». Практика свідчить про наявність у ньому прога­лин, які унеможливлюють безумовне виконання норм, що може спричинити безпід­ставне притягнення до ад­міністративної та криміналь­ної відповідальності посадо­вих осіб – володільців баз персональних даних, якими також є профспілкові органі­зації всіх рівнів.
 
Офіційно
  Інформація про виконання бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 9 місяців 2011 року
Інформація про виконання бюджету Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 9 місяців 2011 року Виконання доходної частини бюджету Фонду за даними фінансово­го звіту про виконання бюджету Фонду соці­ального страхування з тимчасової втрати пра­цездатності за 9 місяців 2011 року становить 6 106,4 млн грн (без ураху­вання результату вико­нання бюджету Фонду за 2010 рік), або 95,3% до планового показника, затвердженого правлін­ням Фонду, та 105,9% до аналогічного періоду минулого року.
 

Сторінки: « 11 12 13 14

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2018 00:38

21.05.2018 00:37

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:39

14.05.2018 02:20

27.04.2018 21:28

27.04.2018 21:27

06.04.2018 12:52

06.04.2018 12:51

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання