« на головну 21.04.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (996)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок

Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Профспілки звернулися до прем’єр-міністра щодо вирішення питання оплати праці бюджетників
Профспілки звернулися до прем’єр-міністра щодо вирішення питання оплати праці бюджетників На адресу Федерації профспілок України над­ходять численні звернення від членських ор­ганізацій ФПУ щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з неприйняттям Кабінетом Міністрів України постанови «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та органі­зацій окремих галузей бюджетної сфери», що викликає соціальну напругу в колективах.
 
Офіційно
  Соціальні виплати, пенсії, надбавки
Соціальні виплати, пенсії, надбавки Однією з актуальних проблем соціальної сфери є своєчасність соціальних виплат, і в цьому питанні не може бути жодних компромісів. Кожна «соціальна» грив­ня повинна доходити до людей вчасно. Про це заявила під час прес-конференції 11 березня міністр соціальної політики України Наталія Королевська.
 
Офіційно
  Декларація соціальної справедливості
Декларація соціальної справедливості У рамках роботи міжнародної конференції відбулася церемонія підписання соціаль­ними партнерами Декларації соціальної справедливості. Власні підписи під доку­ментом поставили Наталія Королевська, Юрій Кулик та Олексій Мірошниченко.
 
Офіційно
  Поновилися консультації щодо укладення генеральної угоди
Поновилися консультації щодо укладення генеральної угоди 29 січня у Міністерстві соціальної політики відбулася консультативна зустріч представників сторін соціального діалогу.
 
Офіційно
  Засідання уряду: профспілкові акценти
Засідання уряду: профспілкові акценти Привітавши присутніх із Но­вим, 2013, роком, Прем’єр-міністр Микола Азаров на­голосив на тому, що, спи­раючись на досягнення минулого року, потрібно вже у січ­ні надати динамічний старт еконо­мічним процесам, соціальним пе­ретворенням та законопроектній діяльності, аби підтримати із са­мого початку року належний темп роботи, повідомляє Інформаційно-аналітичний центр ФПУ. Микола Азаров звернув увагу на те, що з початку цього року набувають чинності такі фундаментальні, надзвичайно важливі для розви­тку країни нормативні документи, як закони про зайнятість населен­ня; про екстрену медичну допомо­гу; про громадські об’єднання; про Державний земельний кадастр; про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки та ін.
 
Офіційно
  Концепція інформаційної діяльності федерації профспілок України
Концепція   інформаційної діяльності федерації профспілок України Концепція інформаційної діяльності ФПУ (проект)
 
Офіційно
  На контролі– безпека праці
На контролі– безпека праці З метою вико­нання Угоди про співпрацю від 28 квітня 2011 року 7 грудня у Будинку профспі­лок відбулося підписання Спільних заходів між Феде­рацією профспілок України та Державною службою гір­ничого нагляду та промис­лової безпеки України.
 
Офіційно
  Лист Міністру економічного розвитку і торгівлі П. О. Порошенку
Лист Міністру економічного розвитку і торгівлі П. О. Порошенку Щодо законопроекту «Про правовий режим майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР»
 
Офіційно
  Курс на гідне життя людини праці
Курс на гідне життя людини праці 25 вересня в Будинку спілок відбулося чер­гове засідання Президії Федерації профе­сійних спілок України, на якому розгля­далася низка питань, що стосуються справедливого заробітку, безпеки на ро­бочому місці, соціального захисту пра­цівників та членів їхніх сімей, професій­ного зростання, рівного ставлення та рівних можливостей для всіх і кожного.
 
Офіційно
  Завдання номер один – підвищення ефективності захисту прав та інтересів працівників
Завдання номер один – підвищення ефективності захисту прав та інтересів працівників 14 вересня у Будинку спілок відбулося організаційне засідання Спільного представницького органу об’єднань профспілок.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

24.03.2019 23:44

24.03.2019 23:43

24.03.2019 23:27

16.03.2019 23:59

16.03.2019 23:41

03.03.2019 00:13

28.02.2019 20:11

28.02.2019 20:10

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання