« на головну 25.11.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (920)
19
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  ВИМОГА: НЕГАЙНО ЗДІЙСНИТИ ЗАХОДИ З ПОРЯТУНКУ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!
ВИМОГА: НЕГАЙНО ЗДІЙСНИТИ ЗАХОДИ З ПОРЯТУНКУ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ! Центральна рада Профспілки праців­ників хімічних та на­фтохімічних галузей промисловості України звернулася з листом до Прем’єр-міністра України Володими­ра Гройсмана у зв’язку із складною економічною ситуа­цією, що склалася в хімічній промисло­вості України.
 
Офіційно
  ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ГРОЙСМАНА В.Б.
ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ГРОЙСМАНА В.Б. Шановний Володимире Борисовичу! Професійні спілки з надією сприй­няли рішення Верховної Ради Украї­ни про обрання Вас на вищу посаду у виконавчій владі – Прем’єр-міністра України і бажають плідної роботи на благо українського суспільства. Ми знаємо Вас як відповідального керівника, прихильника й учасника соціального діалогу з почуттям пова­ги до трудової людини.
 
Офіційно
  ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК З НАГОДИ ДНЯ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ ТРУДЯЩИХ – 1 ТРАВНЯ
ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК З НАГОДИ ДНЯ МІЖНАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ ТРУДЯЩИХ – 1 ТРАВНЯ Шановні спілчани! Шановні ветерани пра­ці і профспілкового руху! День міжнародної солі­дарності трудящих відзна­чається у світі уже понад 120 років. Першотравень є днем солідарності трудя­щих у боротьбі за свої пра­ва, гідну працю та взаємну підтримку в прагненні жити в мирному, демокра­тичному суспільстві.
 
Офіційно
  КИЇВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ КЛИЧКУ ВІТАЛІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ ПРО ЗМЕНШЕННЯ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ
КИЇВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ КЛИЧКУ ВІТАЛІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ ПРО ЗМЕНШЕННЯ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ Звертається до Вас, шановний Віталію Володимировичу, ко- лектив легендарного стадіону «Спартак», якому виповнилося 80 років і який є тренувальною базою дитячо-юнацьких спортивних шкіл, де займаються близько 3500 дітей, се- ред яких чемпіони та призери чемпі- онатів м. Києва, України, Європи, Сві- ту та I Юнацьких Олімпійських ігор.
 
Офіційно
  ВІДКРИТИЙ ЛИСТ РАДИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ, ПРАЦІВНИКІВ – ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ У ФОНДАХ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ РАДИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ, ПРАЦІВНИКІВ – ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ У ФОНДАХ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ Рада Федерації професійних спілок Укра­їни звертає увагу на критичну ситуа­цію, що склалася в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, із забезпеченням страхових ви­плат і соціальних послуг працівникам, пору­шенням їхніх прав на пенсійне забезпечення.
 
Офіційно
  ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПУ ГРИГОРІЯ ОСОВОГО ДО КЕРІВНИКІВ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ФПУ
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПУ ГРИГОРІЯ ОСОВОГО ДО КЕРІВНИКІВ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ФПУ НАША СПІЛЬНА МЕТА – МАКСИМАЛЬНО ВИКОРИСТАТИ ПОТЕНЦІАЛ НАЙЧИСЕЛЬНІШОГО ПРОФСПІЛКОВОГО ОБ’ЄДНАННЯ КРАЇНИ В ЗАХИСТІ ЛЮДИНИ ПРАЦІ У ЦЕЙ НАДСКЛАДНИЙ ДЛЯ КРАЇНИ ЧАС.
 
Офіційно
  ЗВЕРНЕННЯ СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ЗВЕРНЕННЯ СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національ­ному рівні, який об’єднує понад 8 млн. членів проф­спілок, змушений констату­вати, що на сьогодні соці­альний діалог, незважаючи на чинну законодавчу базу, не відповідає сучасним ви­кликам і має швидше деко­ративний характер.
 
Офіційно
  ТРУДОВА КОНСТИТУЦІЯ МАЄ ПРИЙМАТИСЬ ЯК КОНСТИТУЦІЯ
ТРУДОВА КОНСТИТУЦІЯ МАЄ ПРИЙМАТИСЬ ЯК КОНСТИТУЦІЯ 9 листопада на засіданні Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні було обговорено пи­тання «Про проект Трудового кодексу України (реєстр. № 1658)» у зв’язку з його прийняттям Верховною Радою України в першому читанні за основу. Учасники засідан­ня висловили низку принципових пропозицій із зазначе­ного питання і прийняли відповідну заяву.
 
Офіційно
  «ВИМАГАЄМО ГАРАНТІЙ, ЩО ПРАЦІВНИКИ ТА ПРОФСПІЛКИ МОЖУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ СВОЇ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРАВА»
«ВИМАГАЄМО ГАРАНТІЙ, ЩО ПРАЦІВНИКИ ТА ПРОФСПІЛКИ МОЖУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИ СВОЇ ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ПРАВА» 29 ВЕРЕСНЯ ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР МКП ШАРАН БАРРОУ ЗВЕРНУЛАСЯ З ЛИСТОМ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕТРА ПОРО­ШЕНКА ЩОДО ПРОФСПІЛКОВОГО МАЙНА
 
Офіційно
  РАТИФІКОВАНА КОНВЕНЦІЯ МОП № 117 ПРО ОСНОВНІ ЦІЛІ ТА НОРМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ
РАТИФІКОВАНА КОНВЕНЦІЯ МОП № 117 ПРО ОСНОВНІ ЦІЛІ ТА НОРМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ 16 вересня Верховна Рада прийняла Закон України «Про ратифіка­цію Конвенції Міжна­родної організації праці про основні цілі та нор­ми соціальної політики № 117».
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання