« на головну 24.11.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (920)
19
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Заява з нагоди Дня соціальної справедливості
Заява з нагоди Дня соціальної справедливості 20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, запроваджений Указом Президен­та України від 4 листопада 2011 року № 1021 за іні­ціативи ФПУ. Ця дата вибрана не випадково, саме в цей день за підтримки Організації Об’єднаних На­цій, починаючи з 2009 року, проводиться Всесвітній день соціальної справедливості.
 
Офіційно
  ФПУ звернулася до народних депутатів з приводу подальшої долі Жовтневого палацу
ФПУ звернулася до народних депутатів з приводу подальшої долі Жовтневого палацу Федерація проф­спілок України та трудовий колек­тив Міжнародно­го центру культури і мистецтв звер­нулися з листом до Голови Верхо­вної Ради Украї­ни Володимира Гройсмана та гру­пи народних депу­татів – авторів за­конопроекту «Про увічнення пам’яті про Революцію гідності 2013–2014 років».
 
Офіційно
  Голова ФПУ Григорій ОСОВИЙ взяв участь у прес-конференції в ІА «ГОЛОСUA»
Голова ФПУ Григорій ОСОВИЙ взяв участь у прес-конференції в ІА «ГОЛОСUA» «Ми не маємо повторю­вати практику 90-х ро­ків, коли високотехно­логічні підприємства в нашій країні були знище­ні», – про це заявив Голо­ва ФПУ Григорій Осовий під час прес-конференції в ІА «ГолосUA», присвяче­ній загрозі повної зупинки промислового гіганту «Пів­денмаш».
 
Офіційно
  Про підтримку МКП та ЄКП соціального діалогу в Україні
Про підтримку МКП та ЄКП соціального діалогу в Україні Міжнародна конфедерація проф­спілок (МКП) та Європейська кон­федерація профспілок (ЄКП) приєд­нуються до вимог трудящих Украї­ни, висунутих під час Всеукраїн­ської акції протесту профспілок 23 грудня 2014 року. Оголошені плани щодо стабілізації економіки загро­жують перекладенням тягаря ре­форм виключно на плечі трудящих і простих громадян, які вже пла­тять непропорційно високу ціну за попередні раунди коригування. Їхні побоювання щодо поглиблен­ня соціальної ізоляції та занурення у злидні очевидні, так само як ви­правдане їхнє обурення формуван­ням та реалізацією нинішньої по­літики.
 
Офіційно
  Голова ФПУ звернувся до глави держави
Голова ФПУ звернувся до глави держави На виконання рішення Президії Федерації профспілок України Го­лова ФПУ Григорій Осовий 6 січ­ня звернувся до Президента Укра­їни Петра Порошенка з листом, у якому висловив надзвичайну стурбованість профспілок при­йнятими Верховною Радою Дер­жавним бюджетом України на 2015 рік та низки законів, що міс­тять положення щодо обмежень у соціально-трудовій сфері.
 
Офіційно
  Резолюція
Резолюція Учасники Всеукра­їнської акції про­тесту профспі­лок – представ­ники 7 млн пра­цівників усіх галузей економіки глибоко обу­рені антисоціальними планами Уряду, що трансформуються в «без­строкову шокову тера­пію» для українців.
 
Офіційно
  Заява Федерації профспілок України у зв’язку з намірами уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України
Заява Федерації профспілок України у зв’язку з намірами уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України Профспілки з обуренням сприйняли продовження урядової політики «затя­гування пасків», яка вже трансформувалася в «без­строкову шокову терапію» для українців, серед яких понад три чверті – незаможні, бідні і злиден­ні громадяни. Напередодні Міжнародного дня захисту прав людини, 9 груд­ня завдано нищівного удару по мільйонах найбільш незахище­них громадян – пенсіонерах, мало­забезпечених сім’ях, учителях, медиках, працівниках культури, державних службовцях. Удару за­вдано тими, кому саме ці люди за­безпечують регулярну зарплату, сумлінно сплачуючи податки.
 
Офіційно
  Обговорено перспективи співпраці
Обговорено перспективи співпраці 9 грудня відбулася робоча зустріч Голови ФПУ Григорія Осового з міністром соціаль­ної політики України Павлом Розенком.
 
Офіційно
  Звернення до лідерів політичних партій
Звернення до лідерів політичних партій Голова Спільного представницького органу об’єднань профспілок, Голова Федерації профспі­лок України Григорій Осовий звернувся до ліде­рів політичних партій «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Самопоміч», «Батьківщи­на», «Радикальна партія» щодо пріоритетності питань праці, реалізації трудових і соціальних га­рантій громадян при формуванні владної коаліції та в подальшій парламентській роботі.
 
Офіційно
  Голова ФПУ звернувся до лідерів політичних партій
Голова ФПУ звернувся до лідерів політичних партій Голова ФПУ та Спільного представницького орга­ну об’єднань профспілок Григорій Осовий звернув­ся листом до лідерів полі­тичних сил, що отримали найбільшу підтримку українського народу на позачергових парламент­ських виборах 26 жовтня і братимуть участь у формуванні парламентської коаліції.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання