« на головну 21.04.2019
Архів номерів  •  Актуальний номер » (996)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок

Програма лояльності від мережі АЗК Glusco ТОВ «Глуско Рітейл»: якісне пальне зі знижками до 1,50 грн/л для членів профспілок


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Про надзвичайну ситуацію у Будинку спілок
Про надзвичайну ситуацію у Будинку спілок У терміновому поряд­ку ФПУ звернулася з листом до Генераль­ної прокуратури Укра­їни, Міністерства вну­трішніх справ України, Служби безпеки Украї­ни, Держслужби з над­звичайних ситуацій, Київської міської дер­жавної адміністрації, в якому повідомляється про надзвичайну ситу­ацію у Будинку спілок.
 
Офіційно
  Звернення Президії Київської міської Ради Профспілок
Звернення Президії Київської міської Ради Профспілок 24 лютого в Залі засідань президії Будинку профспілок (вул. Стрітенська, 15) під головуванням очільника Київської міськпрофради Валентина Мельника відбулося позачергове засідання президії, на якому було роз­глянуто питання щодо поточного моменту.
 
Офіційно
  Голова ФПУ Юрій КУЛИК звернувся до голів політичних фракцій у Верховній Раді України
Голова ФПУ Юрій КУЛИК звернувся до голів політичних фракцій у Верховній Раді України 13 лютого Голова ФПУ Юрій Кулик звернув­ся до голів політич­них фракцій у Вер­ховній Раді України з листом про без­пеку людей у Бу­динку спілок і Жовтневому палаці.
 
Офіційно
  Профспілки закликали депутатів консолідувати зусилля для пошуку компромісу в країні
Профспілки закликали депутатів консолідувати зусилля для пошуку компромісу в країні Напередодні позачергового засідання Верховної Ради України за дорученням Президії Фе­дерації профспілок України Голова ФПУ Юрій Кулик 27 січня звернувся до народних обранців від імені восьми мільйонів робітни­ків, службовців, студентів і ветеранів праці із закли­ком використати всі права і покладені на них Кон­ституцією України обов’язки для відновлення сус­пільного миру в країні.
 
Офіційно
  Положення про всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір
Положення про всеукраїнський конкурс на кращий колективний договір З метою підвищення ефективності колдоговірної роботи та посилення конструктив­ної взаємодії профорганізацій і роботодавців щодо забезпечення трудових, соціаль­них і економічних прав та інтересів працівників, згідно з постановою Президії ФПУ від 03.07.2013 № П-19-14 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий ко­лективний договір за 2011–2012 роки» Організаційному комітету з проведення Все­українського конкурсу на кращий колдоговір (конкурс) було доручено організувати обговорення серед членських організацій ФПУ щодо доцільності проведення цього конкурсу та вдосконалення Положення про конкурс.
 
Офіційно
  Чого очікувати від проекту Держбюджету на 2014 рік
Чого очікувати від проекту Держбюджету на 2014 рік Фахівці ФПУ підготували експрес-аналіз проекту Держбюджету на 2014 рік.
 
Офіційно
  Заява Президії Федерації професійних спілок України
Заява  Президії Федерації професійних спілок України 10 грудня 2013 року Федера­ція професій­них спілок України отри­мала вимогу Державної виконавчої служби Шев­ченківського районного управління юстиції у м. Києві, винесену на ви­конання Ухвали Печер­ського районного суду м. Києва, про заборону перебувати в приміщен­нях Будинку спілок на майдані Незалежності, 2 будь-яким особам, крім працівників Підприєм­ства «Господарське управління ФПУ» та охо­ронної фірми. Таким чи­ном, Федерація профспі­лок України та понад 40 всеукраїнських профспі­лок – її членських орга­нізацій позбавлені мож­ливості здійснювати свою основну функцію – захист прав та інтересів членів профспілок.
 
Офіційно
  ЗАЯВА
ЗАЯВА Останнім часом у засобах масової інформації з’явилися повідомлення, в яких подається викрив­лена й політизована оцін­ка позиції Федерації профспілок України щодо інтеграційних про­цесів в Україні. У зв’язку з цим Інформаційно-аналітичний центр ФПУ уповнова­жений заявити таке. Федерація профспілок України підтримує вибір у напрямі євро­пейської інтеграції України.
 
Офіційно
  Голова ФПУ Юрій КУЛИК надіслав листи до органів влади щодо повернення боргів із зарплати
Голова ФПУ Юрій КУЛИК надіслав листи до органів влади щодо повернення боргів із зарплати На виконання постанови Президії ФПУ щодо забезпечення права гро­мадян на своєчасне одержання ви­нагороди за працю Голова ФПУ Юрій Кулик надіслав листи до Кабінету Мі­ністрів, Верховного суду, Державної виконавчої служби та Фонду держ­майна, в яких порушив питання за­боргованості із зарплати.
 
Офіційно
  Трудовий кодекс – на боці трудівників
Трудовий кодекс –  на боці трудівників Докладно про роботу над проектом Кодексу та її ре­зультати розповів під час брифінгу, що відбувся того ж дня у Будинку спілок, народний депутат України Олександр Стоян. У бри­фінгу також узяли участь народний депутат Ярослав Сухий – співавтор до­кумента, заступник Голо­ви Федерації профспілок України Сергій Українець, представники членських організацій ФПУ, члени Спільного представниць­кого органу репрезента­тивних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та представники засобів ма­сової інформації.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.04.2019 23:47

11.04.2019 23:46

24.03.2019 23:44

24.03.2019 23:43

24.03.2019 23:27

16.03.2019 23:59

16.03.2019 23:41

03.03.2019 00:13

28.02.2019 20:11

28.02.2019 20:10

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання