« на головну 27.05.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (950)
17
Травень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА

ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА


РУБРИКИ


Передплата

Статті Офіційно
Офіційно
  Трудовий кодекс – на боці трудівників
Трудовий кодекс –  на боці трудівників Докладно про роботу над проектом Кодексу та її ре­зультати розповів під час брифінгу, що відбувся того ж дня у Будинку спілок, народний депутат України Олександр Стоян. У бри­фінгу також узяли участь народний депутат Ярослав Сухий – співавтор до­кумента, заступник Голо­ви Федерації профспілок України Сергій Українець, представники членських організацій ФПУ, члени Спільного представниць­кого органу репрезента­тивних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні та представники засобів ма­сової інформації.
 
Офіційно
  Звернення Президії Федерації професійних спілок України з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю
Звернення Президії Федерації професійних спілок України з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю Українці – дуже талановитий і працьовитий народ із ба­гатою трудовою історією. Мільйони людей щодня працюють на підприєм­ствах різних форм власності, ство­рюючи національний добробут. Від їхньої праці залежить, якою Україна стане у майбутньому. Тому створення належних умов для гідної, результативної праці під гаслом «Достойну роботу та гідну оплату праці» є пріоритет­ним завданням для профспілок.
 
Офіційно
  Заборгованість із зарплати зменшилася на понад 140 млн грн
Заборгованість із зарплати зменшилася на понад 140 млн грн Про це під час се­лекторної наради з питань погашен­ня заборгованості із заробітної плати повідомила міністр соціальної політи­ки України Наталія Королевська.
 
Офіційно
  Наталія Королевська: «Соціальна політика має об’єднувати»
Наталія Королевська: «Соціальна політика має об’єднувати» 28 серпня у Будинку професійних спі­лок України міністр соціальної політи­ки України Наталія Королевська підбила підсумки 8 місяців своєї роботи.
 
Офіційно
  Соціальний діалог у промисловому секторі
Соціальний діалог у промисловому секторі 2 серпня на прохання ліде­рів всеукраїнських проф­спілок промислової сфери Голова Федерації профспі­лок України, голова Наці­ональної тристоронньої соціально-економічної ради Юрій Кулик провів ро­бочу зустріч із міністром промислової політики Михайлом Короленком.
 
Офіційно
  Заява федерації профспілок України
Заява федерації профспілок України Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до дея­ких законодавчих актів України у зв’язку з прове­денням адміністративної рефор­ми» (р. № 2835), яким передбачено, що порядок адміністрування єди­ного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування визначається Податковим кодек­сом України та нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що за­безпечує формування та реалізує державну податкову й митну полі­тику.
 
Офіційно
  Розвиток портів: не втратити соціальної складової діяльності галузі
Розвиток портів: не втратити соціальної складової діяльності галузі 11 липня на засіданні Кабінету Міністрів Укра­їни було схвалено Стра­тегію розвитку морських портів до 2038 року, по­відомляє Інформаційно-аналітичний центр ФПУ.
 
Офіційно
  Парламент «за» безпеку праці
Парламент «за» безпеку праці 4 квітня Верховна Рада ухвалила Закон Украї­ни «Про затвердження Загальнодержавної со­ціальної програми поліпшення стану безпе­ки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014–2018 роки».
 
Офіційно
  В одному човні: курс на партнерство та співпрацю
В одному човні: курс на партнерство та співпрацю У Будинку спілок 2 квітня відбу­лося урочисте підписання Ме­морандуму про партнерство та співпрацю між Всеукраїнським об’єднанням організацій робото­давців транспорту «Федерація ро­ботодавців транспорту України» та Професійною спілкою робітни­ків морського транспорту України.
 
Офіційно
  У пошуках компромісів
У пошуках компромісів 28 березня в Будинку спілок під очільництвом Го­лови Федерації професійних спілок України Юрія Кулика відбулося чергове засідання Президії ФПУ. У ньому взяли участь лідери Всеукраїнських та галузевих профспілок, а також представники влади, зокрема заступник міністра фінансів Сер­гій Рибак, заступник міністра соціальної політики Лідія Дроздова, перший заступник міністра охо­рони здоров’я Олександр Качур та заступник мі­ністра освіти і науки Олексій Дніпров.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2018 00:38

21.05.2018 00:37

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:39

14.05.2018 02:20

27.04.2018 21:28

27.04.2018 21:27

06.04.2018 12:52

06.04.2018 12:51

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання