« на головну 30.10.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1076)
22
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура
Культура
  ШЕДЕВРАЛЬНА ПЛАСТИКА
ШЕДЕВРАЛЬНА ПЛАСТИКА 5 листопада в Киє­ві у Мистецькому Арсеналі відчини­ла свої двері для відвідувачів уні­кальна виставка «Шедеври світової пластики» із при­ватного зібрання відомого колекціо­нера та мецената Ігоря Воронова.
 
Культура
  16 ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРОСТОРІВ У PINCHUKARTCENTRE
16 ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРОСТОРІВ У PINCHUKARTCENTRE У міжнародному центрі сучасного мистецтва XXI сторіччя, відкритій плат­формі для митців, мисте­цтва та суспільства, київ­ському PinchukArtCentre представлено виставку 16 номінантів четвертого кон­курсу на здобуття Премії PinchukArtCentre 2015 – загальнонаціональної пре­мії, що присуджується українським художникам у віці до 35 років.
 
Культура
  45-ТА «МОЛОДІСТЬ». ВПОЛЮЙТЕ СВОЄ КІНО!
45-ТА «МОЛОДІСТЬ». ВПОЛЮЙТЕ СВОЄ КІНО! Із 24 жовтня до 1 листопа­да у Києві триватиме одна з найбільших спеціалізо­ваних кіноподій України та Східної Європи – кінофес­тиваль «Молодість».
 
Культура
  СИЛА НЕСКОРЕНИХ
СИЛА НЕСКОРЕНИХ Цьогоріч 14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисника України.
 
Культура
  ТРИ ДНІ В КРАЇНІ РЕТРО
ТРИ ДНІ В КРАЇНІ РЕТРО 2–4 жовтня в м. Києві на території Державного музею авіації проходив найбільший технічний ретроавтофести­валь в Україні Old Car Land.
 
Культура
  ДЕГУСТАЦІЯ МИСТЕЦТВА МАЙБУТНЬОГО
ДЕГУСТАЦІЯ МИСТЕЦТВА МАЙБУТНЬОГО З 17 по 27 вересня на терито­рії Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) у Києві тривав 8-й щорічний міжнародний мультидисци­плінарний фестиваль сучас­ного мистецтва ГОГОЛЬFEST.
 
Культура
  СВЯТО ІНТЕЛЕКТУАЛА
СВЯТО ІНТЕЛЕКТУАЛА Як відомо, 9-13 вересня ц. р. від- бувся 22-й Міжнародний книж- ковий Форум видавців у Льво- ві – визначна культурна подія року. Мета Форуму, який уже має со- лідну, понад двадцятирічну історію, – привернути увагу громадськості до актуальних проблем українського книговидання, підтримати й зміцни- ти традицію фахових дискусій та семі- нарів.
 
Культура
  На перший погляд... на другий...
На перший погляд... на другий... Часом дістаєш цікаву інфор­мацію про певного митця або письменника – і вже хо­четься неодмінно познайо­митися з його творами. Са­мостійно відчути, поспостерігати й проаналізувати все те, що знаєш те­оретично, – порухи творчої думки, методи і прийоми їхнього втілення. А трапляється й навпаки: захоплює щось із творчого доробку митця – й тоді мусиш дізнатися про нього са­мого: де жив, у кого навчався, чим «дихав», як «дійшов до життя тако­го», як то кажуть. Ось так сталося в мене щодо творчості суперталанови­того українського художника Олега Шупляка.
 
Культура
  Володимир ВЕРМЕНИЧ. «Як на ті чорнобривці погляну...»
Володимир ВЕРМЕНИЧ. «Як на ті чорнобривці погляну...» Був такий кіноперсонаж – Бур­лакова Фрося, героїня фільму «Приходите завтра», суперта­лановита дівчина з глухого хутора посеред тайги. На іс­питі до консерваторії, готуючись ви­конати фрагмент з опери Россіні «Се­вільський цирульник», вона оголо­шує: «Арія Розіни. Музика народна!».
 
Культура
  Монументально зупинені миттєвості життя
Монументально зупинені миттєвості життя Йдеться про принципово но­вий і водночас зовсім не но­вий і навіть дуже пошире­ний у світі напрямок мисте­цтва, який умовно назвемо art-city. Зокрема: якщо урбанізоване середовище – місто – не йде до при­роди, то природа у вигляді наймилі­ших її створінь приходить до міста як різного роду арт-об’єкти. Гадаю, в столиці активно втілювати на прак­тиці ідею такого приємного взаємо­проникнення розпочав відомий ки­ївський скульптор Костянтин Скре­туцький (пам’ятаєте?), зокрема сво­їм чарівливим «Їжачком у тумані» – скульптуркою в центрі міста, що викликала замилування більшості киян і гостей столиці. Більшості, але не всіх. Виявляється, якісь недоумки кілька разів різали мордочку Їжач­ка, виривали з його лапок кумедний зворушливий клумочок. Добросердні городяни щоразу шили й повертали улюбленому персонажеві нові клу­мочки, проте, на жаль, вони знову й знову зникали. Врешті-решт, автор мусив прибрати своє творіння з «про­клятого» місця, й де відтепер поста­не сумний Їжачок, наразі невідомо.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

27.10.2020 13:22

27.10.2020 13:21

27.10.2020 13:20

27.10.2020 13:18

11.10.2020 22:42

11.10.2020 22:21

04.10.2020 22:28

04.10.2020 22:27

04.10.2020 22:21

04.10.2020 22:10

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання