« на головну 30.11.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Культура
Культура
  ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ
ДЕНЬ ВУЛИЧНОЇ МУЗИКИ У третю суботу травня на вулиці своїх міст знову вийдуть сотні музикантів – професі­оналів та аматорів, які грають і співають свою музику.
 
Культура
  КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ
КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ 20–24 квітня з нагоди Всесвітнього дня книги й автор­ського права у Національно­му культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» пройшов VI Міжнародний фес­тиваль «Книжковий арсе­нал» – найбільша подія в Україні, що об’єднує літера­туру і мистецтво.
 
Культура
  МОВА. СУСПІЛЬСТВО. ЖУРНАЛІСТИКА
МОВА. СУСПІЛЬСТВО. ЖУРНАЛІСТИКА 8 квітня в Інституті журналістики КНУ ім. Т. Шевченка в рамках Міжнародної науково-практичної конференції з проблем функціонування й розвитку української мови «Мова. Суспільство. Журналістика» за підтримки Держком- телерадіо та Національної спілки жур- налістів України відбувся VII Всеукра- їнський науково-практичний семінар для працівників загальнонаціональних і регіональних ЗМІ «Культура мови – культура нації». Співорганізатори за- ходу – ВБФ «Журналістська ініціатива» й Інститут журналістики – провели се- мінар у форматі круглого столу.
 
Культура
  ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЯЦЬ У ВРОЦЛАВІ
ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЯЦЬ У ВРОЦЛАВІ У період між католицьким та православним Великоднем, у час примирення і пророс­тання нового, з 1 квітня про­тягом місяця конкурс «Євро­пейська столиця культури – 2016» презентує в центрі Єв­ропи сучасну, молоду і захо­плюючу Україну.
 
Культура
  «ІДЕНТИЧНІСТЬ. ЗА ЗАВІСОЮ НЕОЗНАЧЕНОСТІ»
«ІДЕНТИЧНІСТЬ. ЗА ЗАВІСОЮ НЕОЗНАЧЕНОСТІ» Таку назву має спільний мис­тецький проект північно- балтійських країн та Украї­ни, що 19 березня відкрився для широкого загалу в Наці­ональному художньому му­зеї України й обіцяє стати однією з найбільш видовищ­них демонстрацій мистецтва північно-східної частини Єв­ропи за останнє десятиліття.
 
Культура
  «НАЇВНЕ МИСТЕЦТВО» МАРІЇ ПРИМАЧЕНКО
«НАЇВНЕ МИСТЕЦТВО» МАРІЇ ПРИМАЧЕНКО Українська художниця Марія Примаченко залишила нам безцінний спадок, що викли­кає асоціації, думки та долу­чає до особливого світу – глибинного, поетичного цар­ства казки з її загадковістю та одкровеннями. Вона вчила бачити в усьому красу, її картини викликають відчут­тя нероздільної цілісності природи, всього живого, су­щого на Землі. Тому й бачила вона сенс свого життя в тому, аби творити для людей і «людям на радість».
 
Культура
  ВШАНУВАННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ
ВШАНУВАННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ 9 березня виповнилося 202 роки з дня народження ви­датного українського поета, художника і письменника, основоположника нової української літератури Тара­са Шевченка.
 
Культура
  ЩОДЕННИКИ МАЙДАНУ
ЩОДЕННИКИ МАЙДАНУ 20 лютого українці вдруге відзначили скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день вшануван­ня подвигу учасників Рево­люції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Со­тні. Протести листопада 2013-го – лютого 2014 року знайшли своє відображення у багатьох документальних фільмах, як-от «Зима у вог­ні» режисера Євгена Афіне­євського, «Майдан» режи­сера Сергія Лозниці, «Воля або смерть» режисера Дем’яна Колодія, «Аліса, яка живе в країні війни» режи­серок Аліси Коваленко та Любові Дуракової. Про деякі з них «ПВ» уже розповідали. Віднедавна п’єса про події на Майдані з’явилася й на театральній сцені – у репер­туарі Національного акаде­мічного драматичного теа­тру ім. Івана Франка
 
Культура
  «МЕЛОДІЇ ДУШІ» МЕДИКІВ ЗАКАРПАТТЯ
«МЕЛОДІЇ ДУШІ» МЕДИКІВ ЗАКАРПАТТЯ Медики Закарпаття – над­звичайно талановиті. Про розвиток самодіяльного мистецтва в галузі незмінно дбає Закарпатська обласна організація профспілки пра­цівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок). Тож іще одним кроком у роз­витку творчих дарувань краю став IV Обласний га­лузевий огляд-конкурс ама­торського мистецтва «Мело­дії душі», що відбувся у ДП «Клінічний санаторій «Кар­пати» ПрАТ «Укрпрофоздо­ровниця» (головний лікар Іван Кошеля).
 
Культура
  КРИМСЬКІ СТЕЖКИ
КРИМСЬКІ СТЕЖКИ Стежка. Цей образ одночас­но виник і в проекті АртПоля, й у фільмі Вінсента Муна без жодних спеціальних домов­леностей. Можливо, тому що й українські художники, і французький режисер роз­повідають про Крим, а отже – про існування непростих і завжди особистих стежок, що здатні вивести з темряви. Завдяки музиці, орнаментам, традиціям і довірі.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання