« на головну 05.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті Суспільство
Суспільство
  Шипи й троянди «безкордоння». У будь-якого феномена завжди є дві сторони: десь втрачено– десь знайдено
Шипи й троянди «безкордоння». У будь-якого феномена завжди є дві сторони: десь втрачено– десь знайдено Проблема трудової міграції... Можна навіть не продовжувати, адже практично кожен га­датиме, що зрозумів, сумно зітхне й підтвер­дить: так, проблема! По-новому подивитися на явище трудової міграції допомогли знайомство та розмова з людиною, котра з цим явищем працює професійно і знає його не з чуток. Це керівник з підтримки розроблення програм Міжнародної організації з міграції (МОМ) у Києві Дайва Вількяліте.
 
Суспільство
  Тіньова зайнятість в Україні зросла вдвічі
Тіньова зайнятість в Україні зросла вдвічі З прийняттям Податкового кодексу тіньова зайнятість в Україні зрос­ла вдвічі. Про це під час круглого столу «Соціальне дерегулювання і якість послуг державної служби зайнятості і фондів соціального стра­хування» розповів начальник управління організації надання соціальних послуг Державного центру зайнятості України Ігор Сухомлін.
 
Суспільство
  Кому вигідний дефіцит?
Кому вигідний дефіцит? Здається, довжелезні черги та порожні прилавки у магазинах давно мали б відійти у минуле. Та все ж час від часу доводиться згадувати і те, й інше. Чому ж так міцно закріпилися і не відпускають нашу свідомість дефіцит, ажіотаж, паніка і спроби запастися «на чорний день»? Причи­на на поверхні – аж занадто часто нас обдурювали. І дурять досі. Обіця­ють одне – а роблять інше. А народ від цього потерпає щоразу більше й більше. От і придумали ми собі превентивні заходи самооборони, убезпе­чення від негативних наслідків антисоціальної політики влади.
 
Суспільство
  За неї варто боротись
За неї варто боротись 20 лютого від­значатиметь­ся Всесвітній день соціальної справедли­вості, проголо­шений Гене­ральною Асам­блеєю ООН у 2007 році. ФПУ звернулася до Президента України з про­позицією за­провадити в Україні щоріч­не святкуван­ня цієї дати.
 
Суспільство
  Дзеркало соціального захисту
Дзеркало соціального захисту «Подарила в лотерею куму свой билет кума. Кум теперь «Москвич» имеет, а кума сошла с ума», – співали славетні куп­летисти-естрадники Веніамін Нечаєв і Павло Рудаков, відтворюючи радянську атмосферу 50–70-х років. Хто ж не пам’ятає
 
Суспільство
  Фантом не зникає. І не матеріалізується
Фантом не зникає. І не  матеріалізується Тема середнього класу стала в нас вельми популярною після Послання колишнього президента України Л. Кучми до Верховної Ради з наста­новою сформувати в країні середній клас. Було справді нагальним розібратися в соціальній морфології та виокремити, так би мовити, «за­гін суспільної надії». Надворі 2005-й, 2006-й – експерти захопилися темою, їхні думки часом розходилися діа­метрально, але тон статей пере­важно був розважливий... Доки не з’явився епатажний «Маніфест се­реднього класу» Юрія Романенка.
 
Суспільство
  Чи варто боятися пенсії?
Чи варто боятися пенсії? Ви ще не замислювалися над цим проти­річчям? З одного боку, ми рахуємо роки до пенсії, тому що нарешті отримаємо право не поспішати вранці на роботу і гарантовані щомісячні виплати. З іншо­го – відганяємо думки про заслужений відпочинок як про рубіж, який викликає страх, бо за ним... невідомість.
 
Суспільство
  Даєш житлові «колгоспи»?!
Даєш житлові «колгоспи»?! Кожен четвертий житель міста мешкає у будинку, що вичерпав свій екс­плуатаційний ресурс. Щоб привести все житло країни в належний стан, потрібні астрономічні для України кошти. Їх немає, і тому держава знайшла альтернативу – всі турботи щодо квартир перекласти з плечей ЖЕКів на плечі самих власників.
 
Суспільство
  «Нарешті нам пощастило! Протік дах»
«Нарешті нам пощастило! Протік дах» Тетяна Монтян – київський адво­кат, відомий учас­тю в багатьох ре­зонансних справах на зразок справи про педофілію в Ар­теку. Крім того, вона – дружина київського судді Юрія Василенка, який увійшов в іс­торію, порушивши справу проти чин­ного на той час президента Леоні­да Кучми. Нам же ця сім’я цікава тим, що понад де­сять років не пла­тила за квартиру, а потім об’єднала своїх сусідів у ОСББ.
 
Суспільство
  Усе буде ОСББ
Усе буде ОСББ Об’єднання співвласників багатоквар­тирних будинків (ОСББ) «Кристал–11» створено у 1998 році. Впродовж 14 років його існування мешканці двох будинків в Оболонському районі Києва пройшли крізь безліч випробувань, але все ж таки змогли досягти основної мети, заради якої і створювали ОСББ: неза­лежно від комунальних служб власним коштом утримують у порядку своє майно.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання