« на головну 23.11.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1261)
24
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Суспільство
Суспільство
  Колекція духовних заповітів
Колекція духовних заповітів 12–16 травня в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гон­чара» відбулася виставка-презентація доробку науково-дослідної лабора­торії «Етнологія Черкаського краю» Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини.
 
Суспільство
  Марш Перемоги на Хрещатику
Марш Перемоги на Хрещатику Після холодних днів початку травня в День Перемоги сонця було навіть забагато, та саме завдяки йому люди ви­йшли на вулиці ціли­ми родинами. Столиця гідно зустріла 66-ту річницю Великої Пере­моги. Хрещатиком – від Бессарабської площі до майдану Незалежності – пройшли колони маршу Перемоги, організовані від кожного із десяти ра­йонів Києва. У їх лавах – ветерани, діти, молодь, одягнені у військову форму. Урочисту ходу очолювала військова техніка часів Великої Ві­тчизняної – танки Т-34, автомобілі «Вілліс», ле­гендарні «полуторки» та вантажівки під гар­мати.
 
Суспільство
  Прожитковий мінімум–2012: позиція профспілок
Прожитковий мінімум–2012: позиція профспілок Згідно статті 5 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» прожитковий мінімум є базовим соціальним стандартом достатнього рівня життя. Тому його величина повинна визначатися
 
Суспільство
  Щоб вирішити аграрне питання, потрібно «рити землю»
Щоб вирішити аграрне питання, потрібно «рити землю» Почнемо з найбільш зрозумілого: політика – це наміри й способи їх здійснення. Інакше кажучи, стра­тегія і тактика. Проте вже із са­мого початку незалежності, тоб­то в мінливі й нестабільні 90-ті роки, було ухвалено дві, доволі су­перечливі, Постанови Верховної Ради: «Про земельну реформу», від­повідно до якої державну землю було оголошено об’єктом такої ре­форми, а затим – «Про прискорен­ня земельної реформи та привати­зацію землі» (?!). Водночас замис­лювалися непогані аграрні перетво­рення – господарська і земельна ре­форми; формування аграрного рин­ку замість планово-розподільчої системи збуту продукції; фінансо­ва стабілізація; нарешті – соціаль­ний розвиток, тобто розбудова сільської інфраструктури.
 
Суспільство
  Свято з присмаком ностальгії
Свято з присмаком ностальгії 1 травня українці святкуватимуть День міжнародної солідарності трудящих, або Першотравень.
 
Суспільство
  Шипи й троянди «безкордоння». У будь-якого феномена завжди є дві сторони: десь втрачено– десь знайдено
Шипи й троянди «безкордоння». У будь-якого феномена завжди є дві сторони: десь втрачено– десь знайдено Проблема трудової міграції... Можна навіть не продовжувати, адже практично кожен га­датиме, що зрозумів, сумно зітхне й підтвер­дить: так, проблема! По-новому подивитися на явище трудової міграції допомогли знайомство та розмова з людиною, котра з цим явищем працює професійно і знає його не з чуток. Це керівник з підтримки розроблення програм Міжнародної організації з міграції (МОМ) у Києві Дайва Вількяліте.
 
Суспільство
  Тіньова зайнятість в Україні зросла вдвічі
Тіньова зайнятість в Україні зросла вдвічі З прийняттям Податкового кодексу тіньова зайнятість в Україні зрос­ла вдвічі. Про це під час круглого столу «Соціальне дерегулювання і якість послуг державної служби зайнятості і фондів соціального стра­хування» розповів начальник управління організації надання соціальних послуг Державного центру зайнятості України Ігор Сухомлін.
 
Суспільство
  Кому вигідний дефіцит?
Кому вигідний дефіцит? Здається, довжелезні черги та порожні прилавки у магазинах давно мали б відійти у минуле. Та все ж час від часу доводиться згадувати і те, й інше. Чому ж так міцно закріпилися і не відпускають нашу свідомість дефіцит, ажіотаж, паніка і спроби запастися «на чорний день»? Причи­на на поверхні – аж занадто часто нас обдурювали. І дурять досі. Обіця­ють одне – а роблять інше. А народ від цього потерпає щоразу більше й більше. От і придумали ми собі превентивні заходи самооборони, убезпе­чення від негативних наслідків антисоціальної політики влади.
 
Суспільство
  За неї варто боротись
За неї варто боротись 20 лютого від­значатиметь­ся Всесвітній день соціальної справедли­вості, проголо­шений Гене­ральною Асам­блеєю ООН у 2007 році. ФПУ звернулася до Президента України з про­позицією за­провадити в Україні щоріч­не святкуван­ня цієї дати.
 
Суспільство
  Дзеркало соціального захисту
Дзеркало соціального захисту «Подарила в лотерею куму свой билет кума. Кум теперь «Москвич» имеет, а кума сошла с ума», – співали славетні куп­летисти-естрадники Веніамін Нечаєв і Павло Рудаков, відтворюючи радянську атмосферу 50–70-х років. Хто ж не пам’ятає
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.11.2024 21:24

11.11.2024 21:23

25.10.2024 21:44

11.10.2024 22:50

10.10.2024 22:03

08.09.2024 21:09

23.08.2024 22:29

23.08.2024 22:00

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання