« на головну 24.12.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1263)
21
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Суспільство
Суспільство
  Транснаціональні компанії: правове регулювання і колективні договори
Транснаціональні компанії: правове регулювання і колективні договори Упродовж останніх кількох де­сятків років на міжнародній арені з’явилися нові потужні грав­ці, які швидко зайняли свою нішу у світовій економіці. Потужність їхньої діяльності й кількість ак­тивів іноді можна порівняти з ВВП декількох країн разом узя­тих. Це економічні гіганти – транснаціональні корпорації (далі – ТНК). І хоч з’явилися вони відносно недавно, проте за 50–60 років уже змогли стати одними з головних учасників міжнародних економічних відносин.
 
Суспільство
  Зарплата, зайнятість, законність
Зарплата, зайнятість, законність Створення гідних робочих місць для мо­лодих жінок і чоловіків, які щорічно вступають на ринок праці, – важливий чинник у забезпеченні розвитку еконо­міки, справедливості в суспільстві та зміцнення демократії. При цьому ста­новлення на ринку праці не тільки вкрай важливо для досягнення молоди­ми людьми успіху в роботі. Від нього значною мірою залежить і їхнє май­бутнє, майбутнє їхніх родин, а можли­во, і країни. На цьому акцентували свою увагу учасники 100-ї конференції Міжна­родної організації праці.
 
Суспільство
  Доля «гуманітарної спадщини»
Доля «гуманітарної спадщини» Для України, як і для інших країн, що виникли на терені колишнього СРСР як Російської комуністичної імперії, украй важливим є формування та ре­алізація гуманітарної політики. Про­блема полягає в тому, що колишні «со­юзні» республіки до проголошення не­залежності, власної самостійної, а го­ловне – вільної від імперського центру, гуманітарної політики не проводили.
 
Суспільство
  Націоналізація оздоровниць: ця пісня вже не нова
Націоналізація оздоровниць: ця пісня вже не нова Із року в рік усе частіше профспілкова власність стає предметом зазіхань. Постійно з’являються охочі привлас­нити хоч частину з того, що має ФПУ. Звичайно, нікого не цікавить якесь далеке, непримітне майно, нав­паки, вабить земля Криму, де розта­шовані чимало санаторіїв та інших об’єктів біля моря, лісу… Словом, те, на чому можна заробити.
 
Суспільство
  Отруєні канікули
Отруєні канікули Ще не вщухли пристрасті довкола дитячо­го табору відпочинку «Альбатрос» у м. Се­вастополі. Фахівці не можуть дійти згоди у висновках, що ж насправді стало причи­ною такого масового харчового отруєння відпочивальників. Одні стверджують, що збудник кишкової інфекції був у м’ясних про­дуктах, інші вбачають причини кишкових розладів у морозиві, яким пригостили ді­тей і вожатих.
 
Суспільство
  «Акція залякування» від ДАІ
«Акція залякування» від ДАІ У минулому номері «ПВ» уже розповідалося про скасування обов’язкового техогляду ДАІ для приватних автівок. Але водії рано зраділи: Державтоінспекція закуповує мобільні станції техогляду, аби перевіряти технічний стан машин на дорозі. Поп­ри те, що це суперечить кільком українським законам, включаючи ПДР.
 
Суспільство
  Виховання школярів: умовляння чи різки?
Виховання школярів: умовляння чи різки? Кожного майбутнього педагога вчать, що до дітей треба ставитися терпляче і з любов’ю. Але як бути, якщо наука не йде до голів розбишак, їхня поведінка некерована, а всі «гу­манні» методи виховання вичерпано?
 
Суспільство
  «Спрощенка»: золоту середину знайдено?
«Спрощенка»: золоту середину знайдено? 7 липня парламент частково ухвалив змі­ни до Податкового кодексу, що стосуються спрощеної системи оподаткування.
 
Суспільство
  Автівки в Україні стануть бездоглядними
Автівки в Україні стануть бездоглядними На останньому пе­ред канікулами тижні Верховна Рада зробила водіям подарунок – скасува­ла обов’язковий техогляд приватних ав­томобілів. Відтепер за технічний стан своїх машин відповідатимуть самі водії.
 
Суспільство
  Колись це було органічно...
Колись це було органічно... Мабуть, немає такої сім’ї, де не збері­галася б товстелезна у твердій тем­ній обкладинці «Книга о вкусной и здо­ровой пище». Чи замислювалися ми над словами «здорова їжа», коли це було само собою зрозумілим? А на по­чатку 90-х на нас ринула навала теле- й радіореклами, і серед численних за­клинань та кодувань постійно трап­лялася дивна для пострадянської лю­дини фраза: «Натурпродукт – ваше здоров’я і довголіття!».
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

17.12.2024 21:58

17.12.2024 21:57

25.11.2024 20:08

25.11.2024 20:07

25.11.2024 20:06

25.11.2024 19:49

11.11.2024 21:24

11.11.2024 21:23

25.10.2024 21:44

11.10.2024 22:50

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання