« на головну 24.01.2025
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1265)
19
Грудень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Суспільство
Суспільство
  Прожитковий мінімум – чи всі дотягнуть?..
Прожитковий мінімум – чи всі дотягнуть?.. Глобальна фінансово-економічна криза в поєднанні з внутрішніми політико-правовими суперечностями та спадом економіки призвели до зниження рівня життя громадян України. Саме це вже протягом трьох років є головним поясненням владою та роботодавцями того, що значна частина населення опинилася за межею бідності. Однак усі посилання на кризу не витримують критики. Банки та бізнес, за підтримки дер­жави, не проґавили свого шансу розбагатіти навіть під час кризи, ско­риставшись зубожінням людини праці.
 
Суспільство
  Пенсійні питання – мозоль суспільства
Пенсійні питання – мозоль суспільства Федерація профспі­лок постійно три­має на контролі та реагує на зміни у сфері пенсійного за­безпечення. Так, мі­німальний розмір пенсії за віком для осіб, що втратили працездатність, встановлюється на рівні прожиткового мінімуму, і з 1 жов­тня ц. р. пенсіонери отримуватимуть 784 грн. Проте за­тверджений Верхо­вною Радою України показник прожит­кового мінімуму на­багато нижчий від фактичного.
 
Суспільство
  Красномовні факти – у відповідь Генпрокуратурі
Красномовні факти – у відповідь Генпрокуратурі Проаналізувавши останні судові рішення, винесені на користь ФПУ, можна дійти висновку, що різни­ми судовими інстанціями беззаперечно доведена необґрунтованість позиції Генпрокуратури про державний характер майна профспілок і, відповід­но, претензій на його повернення.
 
Суспільство
  Добровільна смерть: за і проти
Добровільна смерть: за і проти Евтаназія, тобто «легалізоване вбивство» людини з її згоди – це одне з найбільш диску­сійних питань у медицині. Країни, де евта­назія легалізована, можна перелічити на пальцях однієї руки. Більшість же схиля­ється до того, що це суперечить людським та божим законам. Але не все так одно­значно.
 
Суспільство
  Навчання – справа профспілкова
Навчання – справа профспілкова Учбовий центр Приватного акціонер­ного товариства «Сєверодонецьке об’єднання Азот» старший від самого підприємства, адже кадри для нього стали готувати ще до відкриття пер­ших цехів. Нинішній навчальний рік відкриває для Центру сьоме деся­тиліття.
 
Суспільство
  1 вересня: День знань і великих витрат
1 вересня: День знань  і великих витрат Літо добігає кінця, і перед батьками дітей, які незабаром підуть до школи, постає питання: як підготувати сво­го малюка до чергового навчального року. Причому з мінімальними втра­тами як грошей, так і часу й нервів. Особливо складно батькам пер­шокласників.
 
Суспільство
  Made in Ukraine: красива мрія чи реальна перспектива?
Made in Ukraine: красива мрія чи реальна перспектива? Єгипетська карто­пля, китайські іграшки, німецькі автомобілі… Ми вже звикли до того, що вітчизняних то­варів на полицях магазинів майже не знайти. Нині укра­їнський уряд розпо­чинає політику де­імпортизації краї­ни. Але мало хто ві­рить, що «наїзди» на імпортерів зму­сять українців купу­вати вітчизняне.
 
Суспільство
  Пільги в гаманці?
Пільги в гаманці? Соціально важливі законопроекти по­винні обов’язково виноситись на обгово­рення громадськості, щоб у публічній дискусії знайти середину, яка дасть змогу зробити закон дієвою частиною реформування економіки держави. На цьому наголошували учасники круглого столу, який був присвячений обговорен­ню проектів законів України «Про фонд майбутніх поколінь» та «Про запрова­дження електронної соціальної карт­ки» і відбувся 29 липня 2011 року в клубі Кабінету Міністрів України. У його ро­боті взяли участь представники влади, громадських організацій, науковці
 
Суспільство
  Картка киянина «вистрілить» із 1 жовтня
Картка киянина «вистрілить» із 1 жовтня Київ вив­чає досвід багатьох країн, де запроваджено елек­тронну соціальну картку, й обирає власний шлях за­провадження про­екту «Картка кия­нина» з урахуван­ням як позитивно­го, так і негатив­ного досвіду. Ми знаємо, що анало­гічні картки пра­цюють у Казахс­тані, Російській Федерації (як у де­яких регіонах, так і в Москві). Реаліза­ція цього проекту дасть можливість підвищити якість та ефективність надання соціаль­них послуг, оп­тимізувати вит­рати й централі­зувати контроль над цільовим вико­ристанням бюд­жетних коштів.
 
Суспільство
  Мінсоцполітики України у відпустці?!
Мінсоцполітики України у відпустці?! Федерація профспі­лок Украї­ни вже тривалий час вима­гає від уряду об’єктивного визначен­ня фак­тичної ве­личини прожит­кового мі­німуму.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

26.12.2024 18:21

17.12.2024 21:58

17.12.2024 21:57

25.11.2024 20:08

25.11.2024 20:07

25.11.2024 20:06

25.11.2024 19:49

11.11.2024 21:24

11.11.2024 21:23

25.10.2024 21:44

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання