« на головну 24.12.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1263)
21
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Суспільство
Суспільство
  Спекотний липень для абітурієнтів
Спекотний липень для абітурієнтів З 1 липня стартувала вступна кам­панія. Сотні тисяч абітурієнтів ви­пробовуватимуть власні сили, сту­каючись у двері українських вишів. У Міністерстві освіти стверджують, що цього року максимально спрости­ли правила та умови подання доку­ментів, але чи так це насправді?
 
Суспільство
  У світовому рейтингу Україна пасе задніх
У світовому рейтингу Україна пасе задніх Попри значні конкурентні пе­реваги, які має Україна, вона не може або не хоче ними скориста­тися. І безнадій­но втрачає гроші та імідж на між­народній арені.
 
Суспільство
  Донор і його команда
Донор і його команда Донорська кров – незамінна. Людство поки що не вміє і, ма­буть, не скоро навчиться її син­тезувати. Дати її може лише одна людина ін­шій. З доброї волі, за велінням власної душі та совісті. Знадоби­тися ж вона може будь-кому з нас і в най­більш неочікува­ну мить жит­тя. Адже кіль­кість ДТП, аварій, випадків травматизму, тяжких пологів, хвороб, лікуван­ня яких потре­бує донорської крові, неухильно зростає. А от до­норської крові в країні ми маємо мало не втричі менше від потреби.
 
Суспільство
  Закон про вищу освіту: бути чи не бути?
Закон про вищу освіту: бути чи не бути? Зі стін Кабміну вийшов документ, який за рівнем суперечок та критики цілком можна порівняти з сумнозвісним Податковим кодексом. Ідеться про Закон України «Про вищу освіту». Ми вирішили не ворожити на кавовій гущі, а дати слово фахівцям: як з боку влади, так і з боку опозиції. Отже, за­хищатиме неоднозначний закон перший заступник голови парламентсько­го Комітету з питань науки та освіти Максим Луцький, а опонуватиме йому гуманітарний віце-прем’єр опозиційного уряду Олесь Доній.
 
Суспільство
  Дармовий сир чи фінансова пастка?
Дармовий сир чи фінансова пастка? Ще два-три десятиліття тому тра­диція Заходу жити в борг була нам абсолютно незрозумілою, та сьогод­ні ми настільки звикли до кредитів, що, здається, навіть криза нас нічо­го не навчила. Ми знову готові по­трапити на гачок до тих, хто про­понує нам великі гроші.
 
Суспільство
  Що таке гендер і як з ним «змагатися»
Що таке гендер і як з ним «змагатися» Гендер – це соціокультурна категорія та колективне розуміння, що йдеться про стать людини не в сексуальному, а у суспільному виявленні. Біологічні розбіжності обох статей стають лише компонентами під­ходу до соціальної та культурної диференціації.
 
Суспільство
  Медики закликають убивати
Медики закликають убивати «Ваша майбутня дитина народиться без вушок і пальчиків, тож краще зробити аборт…» – та­кий вирок лікаря-гінеколога, підтвердже­ний УЗД, став останньою краплею терпіння для ВІЛ-позитивної мешкан­ки Київщини Віри. Тоді жінка зрозуміла – за свою кровинку треба боротися навіть із тими, хто на­чебто мав би підтрима­ти і допомогти. Нині ма­ленькій Настусі 6 рочків, вона цілком здорова і го­тується піти до першого класу. А її ж могло й не бути на цьому світі…
 
Суспільство
  Стратегії соцзахисту в умовах глобалізації
Стратегії соцзахисту в умовах глобалізації Упродовж двох тижнів на 100-й сесії Міжнародної кон­ференції праці МОП пред­ставники урядів, роботодав­ців і профспілок обговорюва­ли стратегічні завдання со­ціального захисту в умовах глобалізації. Комітет кон­ференції 17 червня має пред­ставити на затвердження проектний документ щодо стратегії розширення соці­ального забезпечення і соціального захисту тру­дящих з метою досягнення соціальної справед­ливості та достатнього рівня доходів для нор­мальної життєдіяльності людини.
 
Суспільство
  Краса, грація та жіночність – під егідою ФПУ
Краса, грація та жіночність – під егідою ФПУ Яскраве шоу, зірки сучасної музики і танцю та двадцять найвродливі­ших дівчат на сцені столичного Жовтневого палацу. Це – фінал восьмого конкурсу краси та творчості «Міс КНЕУ–2011», що відбувся 17 травня у Міжнародному центрі культури та мистецтв ФПУ за підтримки Феде­рації профспілок України.
 
Суспільство
  Український прорив сучасних Кулібіних
Український прорив сучасних Кулібіних У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято – День науки. Цьогоріч воно припадає на 21 травня. Наша країна досягла високого рівня розвитку інновацій­них технологій у галузях техніки, медицини, біології, юриспруденції тощо. Так, щороку українці патен­тують близько 15 тисяч винаходів та ідей. І хоча держава виділяє за­мало коштів на фінансування ін­новаційних розробок, усе ж винахо­ди українців стають популярними та втілюються в життя, хоча й здебільшого за кордоном.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26 27

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

17.12.2024 21:58

17.12.2024 21:57

25.11.2024 20:08

25.11.2024 20:07

25.11.2024 20:06

25.11.2024 19:49

11.11.2024 21:24

11.11.2024 21:23

25.10.2024 21:44

11.10.2024 22:50

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання