« на головну 05.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата





Статті Суспільство
Суспільство
  Що таке гендер і як з ним «змагатися»
Що таке гендер і як з ним «змагатися» Гендер – це соціокультурна категорія та колективне розуміння, що йдеться про стать людини не в сексуальному, а у суспільному виявленні. Біологічні розбіжності обох статей стають лише компонентами під­ходу до соціальної та культурної диференціації.
 
Суспільство
  Медики закликають убивати
Медики закликають убивати «Ваша майбутня дитина народиться без вушок і пальчиків, тож краще зробити аборт…» – та­кий вирок лікаря-гінеколога, підтвердже­ний УЗД, став останньою краплею терпіння для ВІЛ-позитивної мешкан­ки Київщини Віри. Тоді жінка зрозуміла – за свою кровинку треба боротися навіть із тими, хто на­чебто мав би підтрима­ти і допомогти. Нині ма­ленькій Настусі 6 рочків, вона цілком здорова і го­тується піти до першого класу. А її ж могло й не бути на цьому світі…
 
Суспільство
  Стратегії соцзахисту в умовах глобалізації
Стратегії соцзахисту в умовах глобалізації Упродовж двох тижнів на 100-й сесії Міжнародної кон­ференції праці МОП пред­ставники урядів, роботодав­ців і профспілок обговорюва­ли стратегічні завдання со­ціального захисту в умовах глобалізації. Комітет кон­ференції 17 червня має пред­ставити на затвердження проектний документ щодо стратегії розширення соці­ального забезпечення і соціального захисту тру­дящих з метою досягнення соціальної справед­ливості та достатнього рівня доходів для нор­мальної життєдіяльності людини.
 
Суспільство
  Краса, грація та жіночність – під егідою ФПУ
Краса, грація та жіночність – під егідою ФПУ Яскраве шоу, зірки сучасної музики і танцю та двадцять найвродливі­ших дівчат на сцені столичного Жовтневого палацу. Це – фінал восьмого конкурсу краси та творчості «Міс КНЕУ–2011», що відбувся 17 травня у Міжнародному центрі культури та мистецтв ФПУ за підтримки Феде­рації профспілок України.
 
Суспільство
  Український прорив сучасних Кулібіних
Український прорив сучасних Кулібіних У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято – День науки. Цьогоріч воно припадає на 21 травня. Наша країна досягла високого рівня розвитку інновацій­них технологій у галузях техніки, медицини, біології, юриспруденції тощо. Так, щороку українці патен­тують близько 15 тисяч винаходів та ідей. І хоча держава виділяє за­мало коштів на фінансування ін­новаційних розробок, усе ж винахо­ди українців стають популярними та втілюються в життя, хоча й здебільшого за кордоном.
 
Суспільство
  Колекція духовних заповітів
Колекція духовних заповітів 12–16 травня в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гон­чара» відбулася виставка-презентація доробку науково-дослідної лабора­торії «Етнологія Черкаського краю» Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини.
 
Суспільство
  Марш Перемоги на Хрещатику
Марш Перемоги на Хрещатику Після холодних днів початку травня в День Перемоги сонця було навіть забагато, та саме завдяки йому люди ви­йшли на вулиці ціли­ми родинами. Столиця гідно зустріла 66-ту річницю Великої Пере­моги. Хрещатиком – від Бессарабської площі до майдану Незалежності – пройшли колони маршу Перемоги, організовані від кожного із десяти ра­йонів Києва. У їх лавах – ветерани, діти, молодь, одягнені у військову форму. Урочисту ходу очолювала військова техніка часів Великої Ві­тчизняної – танки Т-34, автомобілі «Вілліс», ле­гендарні «полуторки» та вантажівки під гар­мати.
 
Суспільство
  Прожитковий мінімум–2012: позиція профспілок
Прожитковий мінімум–2012: позиція профспілок Згідно статті 5 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» прожитковий мінімум є базовим соціальним стандартом достатнього рівня життя. Тому його величина повинна визначатися
 
Суспільство
  Щоб вирішити аграрне питання, потрібно «рити землю»
Щоб вирішити аграрне питання, потрібно «рити землю» Почнемо з найбільш зрозумілого: політика – це наміри й способи їх здійснення. Інакше кажучи, стра­тегія і тактика. Проте вже із са­мого початку незалежності, тоб­то в мінливі й нестабільні 90-ті роки, було ухвалено дві, доволі су­перечливі, Постанови Верховної Ради: «Про земельну реформу», від­повідно до якої державну землю було оголошено об’єктом такої ре­форми, а затим – «Про прискорен­ня земельної реформи та привати­зацію землі» (?!). Водночас замис­лювалися непогані аграрні перетво­рення – господарська і земельна ре­форми; формування аграрного рин­ку замість планово-розподільчої системи збуту продукції; фінансо­ва стабілізація; нарешті – соціаль­ний розвиток, тобто розбудова сільської інфраструктури.
 
Суспільство
  Свято з присмаком ностальгії
Свято з присмаком ностальгії 1 травня українці святкуватимуть День міжнародної солідарності трудящих, або Першотравень.
 

Сторінки: « 21 22 23 24 25 26

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання