« на головну 24.12.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1263)
21
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Суспільство
Суспільство
  Невже штучно вигодовані? Плювать – так плювать, топтать – так топтать...
Невже штучно вигодовані? Плювать – так плювать, топтать – так топтать... Історія пов’язала зі словом «київський» чи­мало сталих милозвучних висловів, почи­наючи із Київської Русі: Софія Київська, Ки­ївська Лавра, київські каштани тощо – аж до Київського моря. І, до слова, Михайло Булгаков колись казав, що красивішого міс­та, ніж Київ, у світі немає!
 
Суспільство
  Держбюджет–2012: неоліберальне кріпацтво?
Держбюджет–2012: неоліберальне кріпацтво? Що нового народні депутати внесли до проекту Державного бюджету на 2012 рік, що з передвиборної програми глави держави реалізує головний фінансовий документ 2012 року, якою буде зарплата у вчителя і сту­дентська стипендія, чи закладено до Держбюджету кошти для чорно­бильців і афганців? Ці актуальні для громадян України питання були у центрі обговорення на брифінгу фахівців Федерації профспілок України, який відбувся 21 жовтня у Будинку спілок.
 
Суспільство
  Часи змінюються, і ми разом із ними. Ще раз про проблеми ЖКГ
Часи змінюються, і ми разом із ними. Ще раз про проблеми ЖКГ Після опублікування статті «Кияни: мріяти й жити на крилах надій?» мене розшукав експерт з економічних питань Едуард Санько й одразу, як-то кажуть, узяв бика за роги, сказавши: «Даремно ви так негативно висловилися стосовно поширен­ня ОСББ. Доречніше було б поставити питання інакше: плюси й мінуси ОСББ».
 
Суспільство
  Планета товстунів
Планета товстунів Чому на світі стало так багато товстих людей? Не­вже справа лише в надмір­ному споживанні їжі та мі­німальних фізичних наван­таженнях? «ПВ» розбира­лися в проблемі.
 
Суспільство
  Місто майстрів – місто монстрів
Місто майстрів – місто монстрів Заклик незабутнього Леоніда Філатова («щоб пам’ятали!»), переконана, стосується не лише славетних митців. А також і сла­ветних пам’ятних місць, зокрема пов’язаних із давниною, з нашою історією. Що ж ба­чимо насправді? Суспільство фактично роз­колюється на «фрагменти» з різними ідео­логічними орієнтаціями. Деякі вельми ак­тивні, регулярно насичують ефір заклика­ми на кшталт «Не знаючи й не поважаючи минулого, не матимемо майбутнього!». Зро­зуміло, апологети цілком справедливої мак­сими мешкають і у столиці, керують нею чи скромно тут живуть-виживають.
 
Суспільство
  Навіщо людині профспілка?
Навіщо людині профспілка? Профспілку можна порівняти з сім’єю. Вона так само створюється на засадах спільності інтересів, для задово­лення власних запитів, утворення дружнього колективу та прояву турботи про його членів…
 
Суспільство
  Тихе полювання: задоволення та небезпека
Тихе полювання: задоволення та небезпека Осінь – період збирання грибів. Ліси наповнюються білими й польськими грибами, опеньками, тож для людей, які полюбляють їх збирати, це – справжній рай. Але слід знати кілька правил, аби приємне «полювання» не закінчилося на лікарняному ліжку.
 
Суспільство
  Приєднуйся до ходи профспілок проти бідності
Приєднуйся до ходи профспілок проти бідності 17 жовтня – всі на Майдан! Початок акції з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю, що проводиться в рамках Осіннього наступу профспілок, о 10:00 на майдані Незалежності у Києві. Мета заходу – усвідомлення необхідності боротися за ліквідацію бідності та злиднів у всіх країнах і в Україні зокрема, – необхідності, що набула першочергового значення.
 
Суспільство
  Прожитковий мінімум – чи всі дотягнуть?..
Прожитковий мінімум – чи всі дотягнуть?.. Глобальна фінансово-економічна криза в поєднанні з внутрішніми політико-правовими суперечностями та спадом економіки призвели до зниження рівня життя громадян України. Саме це вже протягом трьох років є головним поясненням владою та роботодавцями того, що значна частина населення опинилася за межею бідності. Однак усі посилання на кризу не витримують критики. Банки та бізнес, за підтримки дер­жави, не проґавили свого шансу розбагатіти навіть під час кризи, ско­риставшись зубожінням людини праці.
 
Суспільство
  Пенсійні питання – мозоль суспільства
Пенсійні питання – мозоль суспільства Федерація профспі­лок постійно три­має на контролі та реагує на зміни у сфері пенсійного за­безпечення. Так, мі­німальний розмір пенсії за віком для осіб, що втратили працездатність, встановлюється на рівні прожиткового мінімуму, і з 1 жов­тня ц. р. пенсіонери отримуватимуть 784 грн. Проте за­тверджений Верхо­вною Радою України показник прожит­кового мінімуму на­багато нижчий від фактичного.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

17.12.2024 21:58

17.12.2024 21:57

25.11.2024 20:08

25.11.2024 20:07

25.11.2024 20:06

25.11.2024 19:49

11.11.2024 21:24

11.11.2024 21:23

25.10.2024 21:44

11.10.2024 22:50

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання