« на головну 25.11.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1261)
24
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Тема номера
Тема номера
  КІР В УКРАЇНІ: СПАЛАХ, ЕПІДЕМІЯ ЧИ ПАНІКА?
КІР В УКРАЇНІ: СПАЛАХ, ЕПІДЕМІЯ ЧИ ПАНІКА? Поки експерти сперечаються, як назвати ситуацію із захворюван­ням на кір – спалахом, епідемією чи істерикою населення, небез­печна інфекція стрімко поширюється країною. Українські ліка­рі-інфекціоністи наголошують на тому, що в країні епідемія кору, керівництво Міністерства охорони здоров’я заявляє лише про спа­лахи, а інфекційні відділення практично всіх лікарень переповне­ні хворими. У районних поліклініках не проштовхнутися: кількість бажаючих зробити щеплення від кору зросла у сотні разів. Число летальних випадків від небезпечної недуги сягнуло 8 осіб.
 
Тема номера
  ВІД ЗАРПЛАТИ ДО ЗАРПЛАТИ
ВІД ЗАРПЛАТИ ДО ЗАРПЛАТИ З початком нового, 2018, року найгостріше з питань, які хвилюють переважну більшість громадян, стосується зміни соціальних стандар­тів. Чи зміниться на краще добробут українського суспільства? Під­вищення мінімальної зарплати, анонсоване Урядом заздалегідь, уже відбулося в реальності. Відтепер населення очікує підвищення серед­ньої зарплати, пенсій і прожиткового мінімуму. Що це означатиме для держави в цілому, для кожного українця зокрема і для роботодавців загалом, з’ясовують «Профспілкові вісті» у головній темі номера. Тра­диційно, за підтримки провідних вітчизняних експертів.
 
Тема номера
  У НОВИЙ РІК – З НОВИМИ ПЛАНАМИ
У НОВИЙ РІК – З НОВИМИ ПЛАНАМИ Ось і настав Новий 2018 рік. Кожен у глибині душі сподівається на те, що він буде кращим за попередній. Про це нам говорять і можновлад­ці, обіцяючи в наступному році економічне зростання, підвищення соціальних гарантій та загальне благополуччя. «Профспілкові вісті» виділили основні здобутки 2017 року та плани на нинішній рік.
 
Тема номера
  ЗИМОВИХ СВЯТ БАГАТО НЕ БУВАЄ
ЗИМОВИХ СВЯТ БАГАТО НЕ БУВАЄ За два тижні до настання Нового року українці починають святкувати. Спершу радо зустрічають прихід Святого Миколая, потім «оновлене» Різдво, власне Новий Рік, традиційне Різдво, старий Новий рік і День святого Валентина. Країна практично на півтора місяця випадає із звич­ного трудового режиму. Експерти попереджають: без критичного став­лення до роботи й відпочинку Україні буде складно стати успішною. Та співвітчизників це поки що не зупиняє. Переважна більшість населення – в пошуках подарунків до кожного свята, чим неабияк тішить вітчизня­ну торгівлю.
 
Тема номера
  ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ: МІФ, РЕАЛЬНІСТЬ ЧИ ПОПУЛІЗМ?
ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ: МІФ, РЕАЛЬНІСТЬ ЧИ ПОПУЛІЗМ? Президент Петро Порошенко заявив, що за умови сприятливих чинників мінімальну зарплату українців можна буде підвищити до 4100 грн уже наступного року. Міністр соціальної політики Андрій Рева підтримав пропозицію Глави держави. На його переконання, це реально прорахо­вана норма. Хоча ще в жовтні перший віце-прем’єр-міністр Степан Ку­бів стверджував, що підвищення мінімальної зарплати до 4425 тис. грн можливе не раніше 1 січня 2020 року. Між тим, у державному бюджеті заклали цифру мінімальної зарплати у 3723 грн.
 
Тема номера
  КРІЗЬ ПРИЗМУ УКРАЇНСЬКИХ МАЙДАНІВ
КРІЗЬ ПРИЗМУ УКРАЇНСЬКИХ МАЙДАНІВ Кінець листопада, початок грудня. Нагода вкотре згадати про унікаль­ну здатність українського народу боротися за свої права. 4 роки тому українці вийшли боротися в саме серце країни – Майдан. Тут народжу­валася нова Україна – сильна й незламна. Мирна акція студентів стала початком нової історії держави – початком Євромайдану, початком Ре­волюції гідності. Щойно поширилась новина про жорстоке побиття сту­дентів, тисячі людей, не змовляючись, вийшли на акції протесту. Ніхто не уявляв, які методи у відповідь застосує злочинний режим Януковича. Більше сотні патріотів полягли на Майдані, десятки зникли безвісти. Четверта по Революції гідності зима – не тільки пам’ять про полеглих, а й привід осмислити, що змінилося в свідомості кожного з нас.
 
Тема номера
  БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ Кабінет Міністрів підготував на розгляд Верховної Ради низку за­конодавчих ініціатив, що мають посилити відповідальність за по­рушення правил дорожнього руху. Серед пропозицій: обмеження швидкості, істотне збільшення штрафів за деякі порушення, впро­вадження фото- і відеофіксації порушень, а також зміна порядку видачі водійських посвідчень.
 
Тема номера
  БІДНІСТЬ В УКРАЇНІ: ВІД СТРАТЕГІЇ ДО РЕАЛЬНОСТІ
БІДНІСТЬ В УКРАЇНІ: ВІД СТРАТЕГІЇ ДО РЕАЛЬНОСТІ Міжнародний день боротьби за ліквідацію бідності щорічно відзначається у всьому світі 17 жовтня. Це свято створене, щоб ми не забували про те, що є люди, які потребують елементарних речей, і їм потрібна допомога. І якщо для розвинених держав наразі актуальним завданням є постійне підвищення якості життя людей, то для України пріоритетом виступає по­долання бідності й забезпечення необхідних життєвих потреб більшості населення. Ця проблема потребує негайного вирішення, оскільки високий рівень бідності – це не лише постійне джерело соціальної напруги в сус­пільстві, а й стримувальний чинник для сталого економічного розвитку.
 
Тема номера
  ОДНА ДАТА НА ЧОТИРИ СВЯТА
ОДНА ДАТА НА ЧОТИРИ СВЯТА 14 жовтня Україна відзначатиме чотири свята: День святої Покрови Пречистої Богородиці, День українського козацтва, 75-ту річницю створення Української повстанської армії і День захисника Укра­їни. У нинішній непростий час вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України стало потужною складовою підтримки і наростання па­тріотичних настроїв громадян нашої держави. Поняття захисника Вітчизни набуває нового змісту. Сьогодні це людина, яка щодня й щогодини готова до останнього боронити свої цінності: історичну правду, рідну мову, культуру, землю й інформаційний простір. За­хищати свою землю від очевидних ворогів і недругів прихованих.
 
Тема номера
  ГІДНА ПРАЦЯ З ПРИСТОЙНОЮ ЗАРПЛАТОЮ
ГІДНА ПРАЦЯ З ПРИСТОЙНОЮ ЗАРПЛАТОЮ Нинішній Всесвітній день дій за гідну працю – десятий, ювілейний. По­чинаючи з 2008 року, мільйони людей на всій планеті взяли участь у за­ходах з находи цього дня. Цьогоріч Міжнародна конфедерація профспі­лок запропонувала гасло «Покінчимо з корпоративною жадібністю: світ потребує підвищення оплати праці!». Воно надто актуальне для усіх без винятку країн. Адже в лобіюванні великим бізнесом норм, які захищають його інтереси, звужуючи трудові права працівників, профспілки вбачають найбільшу загрозу. Надприбутки великих корпорацій зазвичай досягають­ся за рахунок низьких зарплат працівників, ризику у сфері безпеки праці, ухиляння від сплати податків, збільшення заборгованості із зарплат.
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.11.2024 21:24

11.11.2024 21:23

25.10.2024 21:44

11.10.2024 22:50

10.10.2024 22:03

08.09.2024 21:09

23.08.2024 22:29

23.08.2024 22:00

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання