« на головну 25.11.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1261)
24
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата





Статті Тема номера
Тема номера
  Георгій Труханов: «Реформа в освіті без вчителя не відбудеться. Він – і її креативний лідер, і головний виконавець»
Георгій Труханов: «Реформа в освіті без вчителя не відбудеться. Він – і її креативний лідер, і головний виконавець» ГОЛОВА ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ГЕОРГІЙ ТРУХАНОВ: ПРО НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТА ВЧИТЕЛЬСЬКІ ЗАРПЛАТИ
 
Тема номера
  Профспілки в Українській незалежній державі
Профспілки в Українській незалежній державі Напередодні 27-ї річниці набут­тя Україною незалежності варто пригадати той шлях, який прой­шов національний профспілковий рух, створивши найпотужніше громадське об’єднання – Федера­цію профспілок України.
 
Тема номера
  Руки геть від майна профспілок!
Руки геть від майна профспілок! «Дамо рішучу відсіч рейдерам від влади!», «В єдності наша сила!», – такі гасла лунали 26 липня на профспілковому мітингу біля Окружного адміністративного суду м. Києва, що відбувся в рамках ак­ції солідарної підтримки Полтав­ської обласної ради профспілок під час розгляду судом справи про ви­знання протиправним та скасуван­ня розпорядження Кабміну від 11 січня 2018 року «Про передачу будівлі профспілок у м. Полтаві Ге­неральній прокуратурі України».
 
Тема номера
  Маркетингові ноу-хау ПрАТ «Укрпрофтур»
Маркетингові ноу-хау ПрАТ «Укрпрофтур» Найбільше в Україні туристичне об’єднання ділиться секретами розвитку, досягнення цілей та ефективності
 
Тема номера
  Профквиток – соціальний захист для кожного
Профквиток – соціальний захист для кожного В Об’єднанні профспілок Львівщини нещодавно від­булася презентація нового соціального проекту, який розроблявся упродовж кількох років і спрямований на посилення соціального захисту спілчан та мотивації членства в організації.
 
Тема номера
  Плюс європейський вибір
Плюс європейський вибір Щорічно День Конституції України відзначається 28 червня. Власне, саме ця дата стала визначною для на­шої країни в 1996 році, коли Верховною Радою було прийнято першу Конституцію незалежної держави. Відтоді з нагоди кожної річниці було сказано чимало гучних слів про чинну Конституцію. Та якщо у перші 5 чи 6 років домінували схвальні епітети на її адресу, рік у рік посилюється критичний тон висловлювань. Нара­зі так звана конституційна ніч, на переконання низки політологів, стала синонімом недоречності в конститу­ційному процесі. За 22 роки історії Конституція так і не стала основоположним документом, що задає право­вий тон вітчизняній державності. Дедалі більше статей втрачають навіть формальну актуальність. Чому? Над цим питанням розмірковують «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  Безпека дорожнього руху: точки відліку
Безпека дорожнього руху: точки відліку Кілька важливих документів, розроблених і затвер­джених Урядом, спрямовані на посилення безпеки дорожнього руху. Найголовніший –Стратегія підви­щення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року. На її реалізацію затверджено детальний план заходів. От-от має запрацювати дер­жавна програма підвищення рівня безпеки дорож­нього руху в Україні, розрахована до 2020 року. На базі підкомітету з питань безпеки автодорож­нього руху Комітету з питань транспорту Верхо­вної Ради України опрацьовується комплексний законопроект «Про безпеку дорожнього руху», який має стати як для державних органів, так і для кожного з нас, як учасника дорожнього руху, основним документом та путівником. Чи буде ця робота системною, скоординованою та ґрунтовною, з’ясовують «Профспілкові вісті».
 
Тема номера
  Трансплантологія: нові реалії
Трансплантологія: нові реалії 17 травня Верховна Рада підтримала ухвалення Зако- ну України про трансплантацію людських органів та ін- ших анатомічних матеріалів людини. Проект пройшов за підтримки 255 народних депутатів. У документі за- кріплено принципове положення цієї прогресивної для країни норми – отримання згоди донора на операцію. Іншими словами, кожен громадянин має право погоди- тися або відмовитися від вилучення його органів та бі- ологічного матеріалу для трансплантації у разі смерті. Щоб система трансплантації працювала прозоро і не призвела до наслідків, якими лякають популісти, за- конодавцям необхідно ще багато чого доопрацювати і створити. Насамперед, забезпечити прозорість волеви- явлення людей і гарантувати конфіденційність і меха- нізми захисту інформації донорів та реципієнтів. Про те, чи достатньо тільки законодавчого врегулю- вання операцій із трансплантації органів, ідеться на шпальтах нашого видання.
 
Тема номера
  Діти – гарант самозбереження і процвітання нації
Діти – гарант самозбереження і процвітання нації У перший день літа світова спільнота відзначає Міжна­родний день захисту дітей. Цього дня увага дорослих прикута до проблем захисту і виховання підростаю­чого покоління. Забезпечення, і головне – дотримання прав дитини є необхідністю і потребою не лише сучас­ного етапу розвитку України, а й пріоритетним напря­мом політики нашої держави на майбутнє. Прагнення створити дітям гідні умови для повноцін­ного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. Адже діти – наше майбутнє, а отже, майбутнє України. І саме від дорослих залежить, яким буде ста­новлення маленької людини та як складеться її доля. Якщо батьки будуть ростити дітей у добрі, змалечку оточувати любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще. «Профспілкові вісті» вітають своїх читачів із святом і закликають пам’ятати, що Міжнародний день захисту дітей – це день, коли проблеми майбутнього заклика­ють нас активніше реагувати на їх вирішення.
 
Тема номера
  Від солідарної – до накопичувальної
Від солідарної – до накопичувальної Солідарну пенсійну систему, яка поки що залишиться основним джерелом пенсійних виплат, передбачається доповнити другим рівнем – накопичувальним. Авторам законопроекту нарешті вистачило рішучості, попри за­гальний скепсис та величезну недовіру, запропонува­ти громадянам схему самостійного пенсійного накопи­чення. Запровадити другий рівень пенсійної системи в Україні планують з початку наступного року. До 1 лип­ня Кабмін повинен внести пропозиції щодо впрова­дження «інституційних компонентів». Уряд поспішає, однак чи є наразі економічні пере­думови запроваджувати накопичувальні пенсії та зобов’язувати людей відраховувати на майбутню пен­сію додаткові кошти? Відповіді на ці запитання – у сві­жому номері «ПВ».
 

Сторінки: « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

11.11.2024 21:24

11.11.2024 21:23

25.10.2024 21:44

11.10.2024 22:50

10.10.2024 22:03

08.09.2024 21:09

23.08.2024 22:29

23.08.2024 22:00

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів






 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання