« на головну 30.11.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  Звіти і вибори в умовах карантину
Звіти і вибори в умовах карантину 14 травня Молодіжна рада Федерації профспілок Укра­їни провела своє засідання у форматі відеоконференції.
 
Профпанорама
  Члени профспілок розпочали мобілізацію з метою захисту своїх прав та інтересів
Члени профспілок розпочали мобілізацію з метою захисту своїх прав та інтересів Василь Андреєв, Голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України
 
Профпанорама
  Три роки без зарплати
Три роки без зарплати Кілька десятків співробітників Костянтинів­ського державного науково-виробничого під­приємства «Кварсит» вийшли 1 травня на пікет проти багатомільйонних боргів із зарплати.
 
Профпанорама
  Вимагаємо виключити ДП «Антонов» з переліку підприємств, що підлягають приватизації
Вимагаємо виключити ДП «Антонов» з переліку підприємств, що підлягають приватизації Київська міська рада проф­спілок звернулася до Пре­зидента України та Уряду з вимогою призупинити де­структивну трансформацію структури Державного кон­церну «Укроборонпром», а також забезпечити збере­ження авіаційної промис­ловості та її флагмана – ДП «Антонов».
 
Профпанорама
  Пропозиції профспілок щодо створення інституту гарантування зарплат враховано
Пропозиції профспілок щодо створення інституту гарантування зарплат враховано «Народні депутати під­тримали пропозиції профспілок щодо ство­рення інституту гаран­тування виплат заро­бітної плати у випадку неплатоспроможнос­ті роботодавця», – про це повідомив Голова Федерації профспілок України Григорій Осо­вий на персональній сторінці у соціальній мережі Facebook.
 
Профпанорама
  Страхування спілчан на пільгових умовах
Страхування спілчан на пільгових умовах Спеціально для членів профспілок у програмі «Соціальний профспілковий квиток» з’явилася можливість забезпечення до­даткового захисту від нещасних випадків та отримання гаранто­ваного якісного медичного обслуговування за страховою про­грамою «Онкологія».
 
Профпанорама
  Акція проти приватизації ДП «Артемсіль»
Акція проти приватизації ДП «Артемсіль» 6 березня сотні людей вийшли на мирну ак­цію проти продажу ДП «Артемсіль». Місцеві мешканці побоюються, що в приватних ру­ках соляні шахти працюватимуть по-іншому, і людей будуть скорочувати. А це одна з не­багатьох можливостей роботи в Соледарі.
 
Профпанорама
  Борги із зарплат шахтарям мають бути ліквідовані в найближчі 2 місяці
Борги із зарплат шахтарям мають бути ліквідовані в найближчі 2 місяці Під час Всеукраїнської наради працівників вугільної галузі України, що відбулась 25 лютого в Будинку профспілок у м. Києві, Президент України Володимир Зеленський заявив, що проблеми вугільної галузі є максимально критичними та потребують невідкладного вирішення.
 
Профпанорама
  Профспілки допоможуть громадам
Профспілки допоможуть громадам Розпочате в Україні 2014 року ре­формування місцевого самовря­дування дало значний поштовх розвитку територіальних громад, яких на сьогодні вже нарахову­ється більше тисячі. Помітних успіхів у цій роботі досягнуто й на Дніпропетровщині, де вже ді­ють 62 ОТГ, а ще майже 10 пере­бувають у стадії формування.
 
Профпанорама
  Не виживати, а нормально жити
Не виживати, а нормально жити До цього нині прагнуть усі жителі Рівненської області. І це просте праг­нення візуалізовано у Територіальній тристоронній соціально-еконо­мічній угоді між Рівненською обласною державною адміністрацією, обласною радою, об’єднанням роботодавців та Федерацією профспі­лок Рівненської області на 2018–2020 роки. Виконання зобов’язань за цим важливим документом і є реальним поліпшенням життя в усіх його аспектах: від збільшення доходів держави і наших власних до бу­дівництва в області нових підприємств, доріг, шкіл і спортивних май­данчиків. План дій у кожного підписанта угоди свій, а мета одна: через об’єднання партнерських зусиль і виконання взятих зобов’язань домог­тися реальних зрушень на краще для працюючого люду Рівненщини.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання