« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ПІВМІЛЬЙОНА УКРАЇНЦІВ ПРАЦЕВЛАШТУВАЛА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
ПІВМІЛЬЙОНА УКРАЇНЦІВ ПРАЦЕВЛАШТУВАЛА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ Карантинний рік умовно поділив діяльність служби зайнятості на «до» і «після» запрова­дження жорстких обме­жень. З 12 березня центри зайня­тості працювали з клієнтами спо­чатку в онлайн режимі, а з посла­бленням обмежень відновлюва­ли особистий прийом громадян.
 
Профпанорама
  НАВЧАННЯ ЗАДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОФСПІЛОК
НАВЧАННЯ ЗАДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ПРОФСПІЛОК Днями на базі ППО пра­цівників Львівського національного універ­ситету ім. Івана Фран­ка пройшов молодіж­ний регіональний тренінг «Ак­тивна молодь – сильна профспіл­ка». Це вже другий подібний за­хід для молоді у рамках співпра­ці між ФПУ та проєктом МОП «Ін­клюзивний ринок праці для ство­рення робочих місць в Україні».
 
Профпанорама
  ДО 25% ЗНИЖОК ОТРИМУЮТЬ ХРИСТИНІВСЬКІ ОСВІТЯНИ
ДО 25% ЗНИЖОК ОТРИМУЮТЬ ХРИСТИНІВСЬКІ ОСВІТЯНИ Користуючись додатко­вими інструментами правового захисту та соціально-економічної підтримки спілчан, наявними в програмі Соціаль­ний профспілковий квиток, найактивніші та найвідпові­дальніші керівники профспіл­кових організацій не чекають «біля моря погоди», а доклада­ють власних зусиль та можли­востей, аби збільшити обсяг преференцій для членів трудо­вих колективів, які їх обрали.
 
Профпанорама
  ФПУ ЗАПРОВАДЖУЄ СИСТЕМУ ЗАХИСТУ ТРУДОВИХ МІГРАНТІВ
ФПУ ЗАПРОВАДЖУЄ СИСТЕМУ ЗАХИСТУ ТРУДОВИХ МІГРАНТІВ ФПУ за підтримки МОП, МКП та ЄКП активізувала співпрацю з національними профоб’єднаннями та галузеви­ми профспілками держав працев­лаштування з метою захисту прав україн­ських трудових мігрантів на іноземних рин­ках праці.
 
Профпанорама
  40 РОКІВ ПОЛЬСЬКІЙ «СОЛІДАРНОСТІ»
40 РОКІВ ПОЛЬСЬКІЙ «СОЛІДАРНОСТІ» З нагоди 40-річчя утво­рення польського профспілкового руху «Солідарність» біля Будинку профспілок Польським Інститутом у Ки­єві спільно з Національним музеєм Революції гідності за підтримки Федерації проф­спілок України відкрито ви­ставку, присвячену одній з величних постатей заро­дження національних проф­спілок Польщі «Анні Вален­тинович – героїні двох наро­дів», яку ще називають Матір’ю Солідарності.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКА НЕ ДОПУСТИЛА НЕОБҐРУНТОВАНИХ ЗВІЛЬНЕНЬ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ
ПРОФСПІЛКА НЕ ДОПУСТИЛА НЕОБҐРУНТОВАНИХ ЗВІЛЬНЕНЬ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ Складні й відповідаль­ні завдання дово­диться вирішувати Закарпатській облас­ній профспілковій організації працівників дер­жавних установ. Адже від­стоюючи права та інтереси спілчан, потрібно шляхом ді­євого соціального діалогу за­безпечувати представництво їх інтересів у взаємовідноси­нах з органами державної влади й роботодавцями.
 
Профпанорама
  МАЙДАН У БІЛИХ ХАЛАТАХ
МАЙДАН У БІЛИХ ХАЛАТАХ 31 серпня трудо­вий колектив ДЗ «Спеціалі­зована меди­ко-санітарна частина № 3 МОЗ України» провів акцію протесту під стінами Вараської міської ради.
 
Профпанорама
  Протестувальники добилися перегляду дискримінаційної політики щодо ДП НАЕК «Енергоатом»
Протестувальники добилися перегляду дискримінаційної політики щодо ДП НАЕК «Енергоатом» 19 серпня за ініціативи Атомпрофспілки Украї­ни відбулася попереджувальна акція протесту працівників ДП НАЕК «Енергоатом».
 
Профпанорама
  Як пандемія впливає на трудову міграцію
Як пандемія впливає на трудову міграцію Голова СПО об’єднань профспі­лок, Голова Федерації профспі­лок України Григорій Осовий взяв участь у роботі конферен­ції на тему «Трудові права, умови праці українських трудових мі­грантів у країнах Європейського Союзу і вплив пандемії COVID-19 на трудову міграцію», що відбу­лась 19 серпня в м. Одесі.
 
Профпанорама
  Відбувся ІІ Літній табір для профспілкових тренерів та модераторів
Відбувся ІІ Літній табір для профспілкових тренерів та модераторів 5–8 серпня в м. Чернігові на базі НМЦ проф­спілок у форматі офлайн відбувся ІІ Літній та­бір для профспілкових тренерів та модераторів Trade union trainer camp.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання