« на головну 30.11.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  Протестувальники добилися перегляду дискримінаційної політики щодо ДП НАЕК «Енергоатом»
Протестувальники добилися перегляду дискримінаційної політики щодо ДП НАЕК «Енергоатом» 19 серпня за ініціативи Атомпрофспілки Украї­ни відбулася попереджувальна акція протесту працівників ДП НАЕК «Енергоатом».
 
Профпанорама
  Як пандемія впливає на трудову міграцію
Як пандемія впливає на трудову міграцію Голова СПО об’єднань профспі­лок, Голова Федерації профспі­лок України Григорій Осовий взяв участь у роботі конферен­ції на тему «Трудові права, умови праці українських трудових мі­грантів у країнах Європейського Союзу і вплив пандемії COVID-19 на трудову міграцію», що відбу­лась 19 серпня в м. Одесі.
 
Профпанорама
  Відбувся ІІ Літній табір для профспілкових тренерів та модераторів
Відбувся ІІ Літній табір для профспілкових тренерів та модераторів 5–8 серпня в м. Чернігові на базі НМЦ проф­спілок у форматі офлайн відбувся ІІ Літній та­бір для профспілкових тренерів та модераторів Trade union trainer camp.
 
Профпанорама
  Як працюють комунальники в умовах нового закону про ЖКГ
Як працюють комунальники в умовах нового закону про ЖКГ 30 липня в м. Киє­ві відбувся VІ пле­нум ЦК Професійної спілки працівників житлово-комуналь­ного господарства, місцевої промис­ловості, побутово­го обслуговування населення України, у роботі якого взя­ли участь близько 60 членів ЦК та КРК Профспілки.
 
Профпанорама
  Актуальні питання бухгалтерської роботи
Актуальні питання бухгалтерської роботи Закарпатська обласна організа­ція профспілки працівників осві­ти і науки (голова – член Ради ФПУ Тетяна Повханич) є лідером у навчанні профспілкових пра­цівників і активістів серед галу­зевих профспілок краю. Досвід цієї роботи схвалено президією Закарпатської облпрофради.
 
Профпанорама
  Профспілки проти послаблення державного нагляду у сфері праці
Профспілки проти послаблення державного нагляду у сфері праці СПО об’єднань проф­спілок не погодив про­єкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», який розгля­дався Урядом 8 липня і яким передбачаються чергові обмеження ді­яльності державних ін­спекторів праці.
 
Профпанорама
  Украй важливо виробити єдину державну політику в умовах розбудови авіабудівної галузі
Украй важливо виробити єдину державну політику в умовах розбудови авіабудівної галузі 27 червня у м. Харкові вперше відбувся Всеукра­їнський з’їзд авіабудівників України.
 
Профпанорама
  Мешканці не мають сплачувати за переробку частини побутових відходів, які використовуються як вторсировина
Мешканці не мають сплачувати за переробку частини побутових відходів, які використовуються як вторсировина СПО об’єднань профспілок роз­глянув проєкт постанови Ка­бінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку фор­мування тарифів на послуги з поводження з побутовими від­ходами», повторно надісланий на погодження.
 
Профпанорама
  ОПЛ за збереження малого і середнього бізнесу!
ОПЛ за збереження малого і середнього бізнесу! 11 червня Об’єднання профспілок Львів­щини під стінами Львівської облдержадмі­ністрації та прокуратури області, спільно з представниками малого і середнього біз­несу, готельно-ресторанного бізнесу, Асо­ціації підприємців Львівщини й Об’єднання роботодавців Львівщини вимагали:
 
Профпанорама
  ДП «Антонов» хоче вийти з Укроборонпрому
ДП «Антонов» хоче вийти з Укроборонпрому 9 червня на ДП «Антонов» відбулися відкриті збо­ри трудового колективу, пов’язані із загостренням си­туації щодо неправомірних дій керуючої структури – ДК «Укроборонпром», спрямо­ваних на припинення діяль­ності підприємства.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання