« на головну 22.07.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1254)
04
Липень
 
Інтерв’ю
 
ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЯК ОСНОВА СОЦІАЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ ТА ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ДИРЕКТОР НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВДАВСЯ ДО «РОЗПРАВИ» НАД ПРАЦІВНИКАМИ
ДИРЕКТОР НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВДАВСЯ ДО «РОЗПРАВИ» НАД ПРАЦІВНИКАМИ Директор Національно­го природного парку «Північне Поділля» Андрій Кийко, із при­таманною йому нена­вистю до працівників установи, які не погоджуються з його мето­дами керування, почав, образно кажучи, «розправлятися» з ними.
 
Профпанорама
  МОН ПІДТРИМУЄ ВИМОГИ ПРОФСПІЛКИ
МОН ПІДТРИМУЄ ВИМОГИ ПРОФСПІЛКИ Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Тelegram-каналі поінформував про те, що Профспілка освітян звернулася до Кабінету Міні­стрів України з проханням прискори­ти ухвалення постанови щодо встановлення по­садових окладів працівників бюджетної сфери.
 
Профпанорама
  ВІДБУВСЯ ІХ З’ЇЗД ПРОФСПІЛКИ ОСВІТЯН: ПІДБИТО ПІДСУМКИ 5-РІЧНОЇ РОБОТИ
ВІДБУВСЯ ІХ З’ЇЗД ПРОФСПІЛКИ ОСВІТЯН: ПІДБИТО ПІДСУМКИ 5-РІЧНОЇ РОБОТИ 17 грудня відбувся ІХ з’їзд Профспілки працівни­ків освіти і науки Украї­ни. Вперше в історії, че­рез пандемію COVID-19, ця важлива подія була проведена в ре­жимі відеоконференції за допомогою програми Zoom, проте це не завадило по­будувати роботу в діловому та конструк­тивному руслі.
 
Профпанорама
  НА ЧАСІ – ПОСИЛЕННЯ ВПЛИВУ ПРОФСПІЛКИ НА СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ
НА ЧАСІ – ПОСИЛЕННЯ ВПЛИВУ ПРОФСПІЛКИ НА СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ 17 грудня у м. Києві від­бувся VII з’їзд Проф­спілки працівників споживчої кооперації України.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКА ГЕОЛОГІВ АКТИВНО ПІДТРИМУЄ ПОЗИЦІЮ ТА ДІЇ ФПУ
ПРОФСПІЛКА ГЕОЛОГІВ АКТИВНО ПІДТРИМУЄ ПОЗИЦІЮ ТА ДІЇ ФПУ Постійно підтримувати принципову позицію Фе­дерації профспілок Укра­їни й надалі брати актив­ну участь у її заходах, спрямованих на впровадження єв­ропейських стандартів праці та життя в Україні, підвищення рів­ня соціально-економічного захис­ту працівників, – на цьому акцен­тували делегати та учасники VII з’їзду Профспілки працівників ге­ології, геодезії та картографії України, що відбувся 10 грудня у м. Києві.
 
Профпанорама
  ПМГУ Б’Є НА СПОЛОХ: МАЙБУТНЄ ЗАПОРІЗЬКОГО ТИТАНО- МАГНІЄВОГО КОМБІНАТУ В НЕБЕЗПЕЦІ
ПМГУ Б’Є НА СПОЛОХ: МАЙБУТНЄ ЗАПОРІЗЬКОГО ТИТАНО- МАГНІЄВОГО КОМБІНАТУ В НЕБЕЗПЕЦІ До Центральної ради Проф­спілки металургів і гірни­ків України надходять звер­нення трудового колективу ТОВ «Запорізький титано- магнієвий комбінат» щодо проблем, пов’язаних з виробничою діяльністю, які призвели до негативних соціаль­но-трудових наслідків. Результати ро­боти нових керманичів підприємства ставлять під загрозу саме існування комбінату і, як наслідок, реалізацію розвитку титанової галузі країни. В першу чергу від цієї ситуації страж­дають тисячі працівників комбінату.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ХІМНАФТОХІМПРОМУ ДОМОГЛАСЯ ЧАСТКОВОГО ПОВЕРНЕННЯ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ
ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ХІМНАФТОХІМПРОМУ ДОМОГЛАСЯ ЧАСТКОВОГО ПОВЕРНЕННЯ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ 24 листопада у сто­личному Будин­ку профспілок відбувся VII з’їзд Професій­ної спілки працівників хіміч­них та нафтохімічних галу­зей промисловості України.
 
Профпанорама
  «МИ МОБІЛІЗУЄМО ВСІ СИЛИ, АБИ НЕ ДОПУСТИТИ НАХАБНОГО ЗНИЩЕННЯ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ТА МАШИНОБУДІВНОЇ ГАЛУЗЕЙ УКРАЇНИ»
«МИ МОБІЛІЗУЄМО ВСІ СИЛИ, АБИ НЕ ДОПУСТИТИ НАХАБНОГО ЗНИЩЕННЯ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ТА МАШИНОБУДІВНОЇ ГАЛУЗЕЙ УКРАЇНИ» «Днями з’явилась інформація про те, що україн­ська делегація була на зустрі­чі в Казахстані й обговорювала закупівлю локомотивів, рейок та іншої продукції для модерні­зації одного з найбільших під­приємств України «Укрзалізни­ця». Така ситуація обурює. Фе­дерація роботодавців України звернулась до Прем’єр-міністра з вимогою не допустити заку­півлі продукції машинобудів­ної та металургійної галузей для модернізації українських підприємств за кордоном.
 
Профпанорама
  АВІАБУДІВНИКИ ЗАНЕПОКОЄНІ ТЕРМІНОВОЮ ЗМІНОЮ ФОРМИ УПРАВЛІННЯ ДП «АНТОНОВ»
АВІАБУДІВНИКИ ЗАНЕПОКОЄНІ ТЕРМІНОВОЮ ЗМІНОЮ ФОРМИ УПРАВЛІННЯ ДП «АНТОНОВ» Президент Асоціації «Укравіапром» Ві­ктор Попов, голова Об’єднання організа­цій роботодавців авіа­ційної промисловості України Віктор Салюта та голова Проф­спілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич звернулися до Президента України Воло­димира Зеленського із занепо­коєнням щодо ситуації, що склалася навколо ДП «Анто­нов», внесення змін до Статуту підприємства тощо.
 
Профпанорама
  НА ДП «СХІДГЗК» ГОТОВІ ДО РІШУЧИХ ДІЙ
НА ДП «СХІДГЗК» ГОТОВІ ДО РІШУЧИХ ДІЙ 28 жовтня на ДП «Східний гір­ничо-збагачу­вальний ком­бінат» відбула­ся робоча нарада, участь в якій взяли представники ад­міністрації та профспілково­го комітету, керівники та го­лови профспілок основних підрозділів, профільні фахів­ці управління комбінату. Об­говорювалися шляхи забез­печення стабільної роботи підприємства.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

10.07.2024 21:02

08.07.2024 20:16

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання