« на головну 22.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ІННА ЧЕРНИШОВА: «НАШІ ПРОФЕСІЇ ДУЖЕ ПОПУЛЯРНІ НА РИНКУ ПРАЦІ»
ІННА ЧЕРНИШОВА: «НАШІ ПРОФЕСІЇ ДУЖЕ ПОПУЛЯРНІ НА РИНКУ ПРАЦІ» Війна ще триває, але українці обов’язково переможуть, і розпо­чнеться доба відбу­дови країни. Тож ве­ликі надії поклада­ються на будівельни­ків, які обіцяють спо­рудити ще кращі міс­та та села, ніж ті, що були до війни. Поки що це мрії, але ми їх уже виношуємо. Осо­бливо затребуваними на ринку праці будуть молоді фахівці, яких готують різні заклади освіти. «ПВ» розмов­ляли на цю тему з ди­ректором Кропив­ницького будівельно­го фахового коледжу Інною Чернишовою.
 
Профпанорама
  ВАЛЕРІЙ СЄДОВ: «У ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА ОПУСКАТИ РУКИ»
ВАЛЕРІЙ СЄДОВ: «У ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА ОПУСКАТИ РУКИ» Жити і працювати в умовах війни складно. Однак, це не привід жаліти себе чи поринати в ностальгію за «стари­ми добрими мирними ча­сами». Щоб подолати труднощі сьогодення, необхідно зосередитися на першочергових цілях і методично рухатися до них. Так вважає наш співрозмовник – голова Запорізької обласної організації Профспілки металургів і гірників України Валерій Сєдов.
 
Профпанорама
  ВІЙНА ЗАВАДИЛА ЗВІТНІЙ КАМПАНІЇ В ПМГУ
ВІЙНА ЗАВАДИЛА ЗВІТНІЙ КАМПАНІЇ В ПМГУ 29 червня відбулася XІV звітна конферен­ція Криворізької міської організації Профспілки металур­гів і гірників України. З огляду на воєнний стан в Україні вона проходила в режимі відеоконференції, по­відомила головний спеціаліст із інфор­маційної роботи Оксана Шахмоть.
 
Профпанорама
  АТОМНИКИ ВЛАШТУВАЛИ ДЕМАРШ
АТОМНИКИ ВЛАШТУВАЛИ ДЕМАРШ Українська делегація атомників влаштува­ла демарш на міжнародній конференції МАГАТЕ у Відні під час виступу російського представника.
 
Профпанорама
  ПІД ЧАС ВІЙНИ СЛОВА «СКОРОЧЕННЯ ПЕРСОНАЛУ» НЕ ПОВИННІ ВИМОВЛЯТИ
ПІД ЧАС ВІЙНИ СЛОВА «СКОРОЧЕННЯ ПЕРСОНАЛУ» НЕ ПОВИННІ ВИМОВЛЯТИ 3 червня у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України з ініціативи Атомпрофспілки відбулась нара­да, присвячена проблемам підприємств, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зо­ною відчуження та розташовані у Чорнобильській зоні відчуження.
 
Профпанорама
  ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ВІЙНИ
ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ВІЙНИ В умовах війни, коли во­рог знищує інфраструк­туру населених пунктів і промисловий потенціал України, значно заго­стрились проблеми в економіці та фінансовій сфері нашої держави. Тож профспілки Дніпро­петровщини разом з га­лузевими організаціями роботодавців намага­ються максимально сприяти їх вирішенню, насамперед щодо стабі­лізації роботи підпри­ємств, дотримання прав та інтересів працівників відповідно до норм ді­ючого законодавства.
 
Профпанорама
  ПРАЦІВНИКИ ПРОФСПІЛОК ЗАКАРПАТТЯ ПРИЙШЛИ НА ДОПОМОГУ КОЛЕГАМ
ПРАЦІВНИКИ ПРОФСПІЛОК ЗАКАРПАТТЯ ПРИЙШЛИ НА ДОПОМОГУ КОЛЕГАМ Нині працівники За­карпатської облпрофради (голова Іван Зелінський), га­лузевих обласних ор­ганізацій профспілок допомагають своїм колегам-профспіл­ковцям, їх родинам, знайомим з інших об­ластей України, які постраждали від во­рожої агресії.
 
Профпанорама
  ЗБЕРЕЖЕМО ТРУДОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ!
ЗБЕРЕЖЕМО ТРУДОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ! 18 листопада відбу­лось розширене засідання науко­во-методичної ради Об’єднання профспілок Львівщини за учас­тю науковців Львівського наці­онального університету ім. І. Франка, профспілки універси­тету (Юліан Бек), представників обласних профспілкових органі­зацій та заступника Голови ФПУ Євгена Драп’ятого.
 
Профпанорама
  ЯК ЖИВЕТЬСЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЮ У ШВЕЦІЇ
ЯК ЖИВЕТЬСЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЮ У ШВЕЦІЇ З 2 по 5 листопада в рам­ках реалізації проєкту «Розвиток державного сектору в Україні» де­легація Профспілки працівників державних уста­нов України перебувала в м. Стокгольм, Швеція.
 
Профпанорама
  ВАЖЛИВО, ЩОБ ПРАВА ОСВІТЯН НЕ БУЛО ЗВУЖЕНО
ВАЖЛИВО, ЩОБ ПРАВА ОСВІТЯН НЕ БУЛО ЗВУЖЕНО З розгляду актуальних та го­стрих питань сфери освіти розпочалася робота прези­дії ЦК Профспілки праців­ників освіти і науки Украї­ни, що відбулась 20 жовтня у режи­мі онлайн.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання