« на головну 30.11.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ТРУДОВА МІГРАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ Чоловік, 35 років, за­лишає рідне місто та їде працювати до Польщі. Саме так виглядає типовий мігрант, який виїжджає з України в пошуках кращої роботи. Більшість з виїж­джаючих – будівельники. Та чи завжди робота за кор­доном є кращою?
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКА ВИСТУПАЄ ЗА ПРИПИН ЕННЯ СВАВІЛЛЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ
ПРОФСПІЛКА ВИСТУПАЄ ЗА ПРИПИН ЕННЯ СВАВІЛЛЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ Культура – всьо- му голова. В цьому, безумов- но, можна було ще раз переко- натися, слухаючи висту- пи учасників II пленуму ЦК Профспілки праців- ників культури України, що відбувся 1 липня у столичному Будинку профспілок.
 
Профпанорама
  ПІДПИСАНО НОВУ ГАЛУЗЕВУ УГОДУ
ПІДПИСАНО НОВУ ГАЛУЗЕВУ УГОДУ 26 травня у м. Києві підписано нову Га­лузеву угоду між Міністерством осві­ти і науки України та Профспілкою працівників освіти і науки України на 2021– 2025 роки.
 
Профпанорама
  НАШІ МІГРАНТИ ПОВИННІ ПОЧУВАТИСЯ В БЕЗПЕЦІ!
НАШІ МІГРАНТИ ПОВИННІ ПОЧУВАТИСЯ В БЕЗПЕЦІ! Низький рівень зарп­лат та затримки їх виплати штовха­ють українських будівельників на пошук роботи за кордоном, зазвичай у Європі. Наші ро­бітники погоджуються на гірші умови праці, ніж для європейських будівельни­ків, навіть якщо зарплата всього вдвічі вища. Працю­ючи неофіційно та за дем­пінговими розцінками, вони наражаються на конфлікти з місцевими працівниками.
 
Профпанорама
  ЗАБЕЗПЕЧИМО БЕЗПЕКУ ПРАЦІВНИКІВ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ!
ЗАБЕЗПЕЧИМО БЕЗПЕКУ ПРАЦІВНИКІВ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ! Конструктивний та всебічний діалог со­ціальних партнерів з питань працеохорон­ної діяльності від­бувся 29 квітня під час нара­ди з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, яка проходи­ла у Федерації профспілок України.
 
Профпанорама
  ВИМОГИ МКП ЩОДО ГІДНОЇ ПРАЦІ ТА СТАЛОГО РОЗВИТКУ
ВИМОГИ МКП ЩОДО ГІДНОЇ ПРАЦІ ТА СТАЛОГО РОЗВИТКУ 1 травня працівники всього світу відзначи­ли досягнен
 
Профпанорама
  35-ТІ РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ: АТОМПРОФСПІЛКА ПРО ПРОБЛЕМИ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ
35-ТІ РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ: АТОМПРОФСПІЛКА ПРО ПРОБЛЕМИ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ У Комітеті Верховної Ради України з пи­тань екологічної по­літики та природоко­ристування відбули­ся слухання на тему: «35-ті роковини Чорнобильської ка­тастрофи: проблеми та пер­спективи розвитку зони від­чуження». На запит щодо на­дання інформації до слухань Атомпрофспілка направила перелік проблемних питань, які потребують негайного ви­рішення, наголосивши на не­достатньому фінансуванні підприємств зони відчужен­ня, а також затримці надхо­дження державних коштів.
 
Профпанорама
  ВИРІШЕНО ПИТАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКАМ МУЗЕЇВ ТА ЗАПОВІДНИКІВ
ВИРІШЕНО ПИТАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКАМ МУЗЕЇВ ТА ЗАПОВІДНИКІВ Перемогою завершилась тривала спільна бороть­ба Профспілки працівни­ків культури України і Міністерства культури та інформаційної політики України за встановлення соціальної спра­ведливості у питаннях оплати пра­ці працівників музеїв та заповід­ників.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКА ЗАВОДУ ІМЕНІ МАЛИШЕВА ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ ГЕНДИРЕКТОРА ПІДПРИЄМСТВА
ПРОФСПІЛКА ЗАВОДУ ІМЕНІ МАЛИШЕВА ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ ГЕНДИРЕКТОРА ПІДПРИЄМСТВА Головні претензії ко­лективу заводу – дво­місячні борги із зарплати та постійне по­гіршення умов праці.
 
Профпанорама
  КАРАНТИН – НЕ ПЕРЕШКОДА
КАРАНТИН – НЕ ПЕРЕШКОДА Карантинні обмежен­ня останнього року, пов’язані з COVID-19, внесли зміни у фор­мат роботи багатьох підприємств та закладів на­шої країни. Вимоги часу по­значилися і на діяльності Ме­літопольської міської органі­зації Профспілки працівни­ків освіти і науки України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання