« на головну 30.11.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1232)
26
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»

МАКСИМ БАЛАНЕНКО: «СЬОГОДНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕДООЦІНЕНИМИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  АВІАБУДІВНИКИ ВИЗНАЧИЛИ ПРІОРИТЕТИ НА 5 РОКІВ
АВІАБУДІВНИКИ ВИЗНАЧИЛИ ПРІОРИТЕТИ НА 5 РОКІВ Основні напрями діяльності на найближчі 5 років було за­тверджено 11 березня на VIII з’їзді Профспілки авіабудів­ників України.
 
Профпанорама
  ПИТАННЯ РУБА: ЧИ ЗНИКНЕ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРПЛАТИ?
ПИТАННЯ РУБА: ЧИ ЗНИКНЕ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРПЛАТИ? «25 лютого разом з головою обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства Іваном Анашкевичем взяли участь у засіданні тимчасової комісії обласної державної адміністрації з питань пога- шення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соці- альних виплат.
 
Профпанорама
  ЯК ТА ДЛЯ ЧОГО ПОВИННІ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦЮВАТИ НАД РОЗВИТКОМ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК?
ЯК ТА ДЛЯ ЧОГО ПОВИННІ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦЮВАТИ НАД РОЗВИТКОМ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК? Міжнародна організація праці презентувала новий Довідник для профспілок з розвитку навичок та навчання впродовж життя. Одним з учасників заходу з нагоди виходу посібника став Голова Профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів Василь Андреєв.
 
Профпанорама
  ДИРЕКТОР НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВДАВСЯ ДО «РОЗПРАВИ» НАД ПРАЦІВНИКАМИ
ДИРЕКТОР НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВДАВСЯ ДО «РОЗПРАВИ» НАД ПРАЦІВНИКАМИ Директор Національно­го природного парку «Північне Поділля» Андрій Кийко, із при­таманною йому нена­вистю до працівників установи, які не погоджуються з його мето­дами керування, почав, образно кажучи, «розправлятися» з ними.
 
Профпанорама
  МОН ПІДТРИМУЄ ВИМОГИ ПРОФСПІЛКИ
МОН ПІДТРИМУЄ ВИМОГИ ПРОФСПІЛКИ Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Тelegram-каналі поінформував про те, що Профспілка освітян звернулася до Кабінету Міні­стрів України з проханням прискори­ти ухвалення постанови щодо встановлення по­садових окладів працівників бюджетної сфери.
 
Профпанорама
  ВІДБУВСЯ ІХ З’ЇЗД ПРОФСПІЛКИ ОСВІТЯН: ПІДБИТО ПІДСУМКИ 5-РІЧНОЇ РОБОТИ
ВІДБУВСЯ ІХ З’ЇЗД ПРОФСПІЛКИ ОСВІТЯН: ПІДБИТО ПІДСУМКИ 5-РІЧНОЇ РОБОТИ 17 грудня відбувся ІХ з’їзд Профспілки працівни­ків освіти і науки Украї­ни. Вперше в історії, че­рез пандемію COVID-19, ця важлива подія була проведена в ре­жимі відеоконференції за допомогою програми Zoom, проте це не завадило по­будувати роботу в діловому та конструк­тивному руслі.
 
Профпанорама
  НА ЧАСІ – ПОСИЛЕННЯ ВПЛИВУ ПРОФСПІЛКИ НА СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ
НА ЧАСІ – ПОСИЛЕННЯ ВПЛИВУ ПРОФСПІЛКИ НА СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ 17 грудня у м. Києві від­бувся VII з’їзд Проф­спілки працівників споживчої кооперації України.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКА ГЕОЛОГІВ АКТИВНО ПІДТРИМУЄ ПОЗИЦІЮ ТА ДІЇ ФПУ
ПРОФСПІЛКА ГЕОЛОГІВ АКТИВНО ПІДТРИМУЄ ПОЗИЦІЮ ТА ДІЇ ФПУ Постійно підтримувати принципову позицію Фе­дерації профспілок Укра­їни й надалі брати актив­ну участь у її заходах, спрямованих на впровадження єв­ропейських стандартів праці та життя в Україні, підвищення рів­ня соціально-економічного захис­ту працівників, – на цьому акцен­тували делегати та учасники VII з’їзду Профспілки працівників ге­ології, геодезії та картографії України, що відбувся 10 грудня у м. Києві.
 
Профпанорама
  ПМГУ Б’Є НА СПОЛОХ: МАЙБУТНЄ ЗАПОРІЗЬКОГО ТИТАНО- МАГНІЄВОГО КОМБІНАТУ В НЕБЕЗПЕЦІ
ПМГУ Б’Є НА СПОЛОХ: МАЙБУТНЄ ЗАПОРІЗЬКОГО ТИТАНО- МАГНІЄВОГО КОМБІНАТУ В НЕБЕЗПЕЦІ До Центральної ради Проф­спілки металургів і гірни­ків України надходять звер­нення трудового колективу ТОВ «Запорізький титано- магнієвий комбінат» щодо проблем, пов’язаних з виробничою діяльністю, які призвели до негативних соціаль­но-трудових наслідків. Результати ро­боти нових керманичів підприємства ставлять під загрозу саме існування комбінату і, як наслідок, реалізацію розвитку титанової галузі країни. В першу чергу від цієї ситуації страж­дають тисячі працівників комбінату.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ХІМНАФТОХІМПРОМУ ДОМОГЛАСЯ ЧАСТКОВОГО ПОВЕРНЕННЯ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ
ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ХІМНАФТОХІМПРОМУ ДОМОГЛАСЯ ЧАСТКОВОГО ПОВЕРНЕННЯ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ 24 листопада у сто­личному Будин­ку профспілок відбувся VII з’їзд Професій­ної спілки працівників хіміч­них та нафтохімічних галу­зей промисловості України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

01.11.2023 18:44

01.11.2023 18:38

09.10.2023 21:08

09.10.2023 21:07

09.10.2023 21:06

25.09.2023 20:30

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання