« на головну 22.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ШАХТАРСЬКІ ПИТАННЯ ПОТРІБНО ВИРІШИТИ
ШАХТАРСЬКІ ПИТАННЯ ПОТРІБНО ВИРІШИТИ У Міністерстві енерге­тики України відбу­лась робоча зустріч голови Укрвугле­профспілки Андрія Зиміна з міністром Германом Галущенком за участю пер­шого заступника міністра Юрія Власенка.
 
Профпанорама
  СТРАЙК КРАНІВНИКІВ У КИЄВІ
СТРАЙК КРАНІВНИКІВ У КИЄВІ 1 жовтня будівель­ники двох буд­майданчиків у столиці від само­го ранку не розпо­чинали роботу на знак протесту.
 
Профпанорама
  ТРУДОВА МІГРАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ Чоловік, 35 років, за­лишає рідне місто та їде працювати до Польщі. Саме так виглядає типовий мігрант, який виїжджає з України в пошуках кращої роботи. Більшість з виїж­джаючих – будівельники. Та чи завжди робота за кор­доном є кращою?
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКА ВИСТУПАЄ ЗА ПРИПИН ЕННЯ СВАВІЛЛЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ
ПРОФСПІЛКА ВИСТУПАЄ ЗА ПРИПИН ЕННЯ СВАВІЛЛЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ Культура – всьо- му голова. В цьому, безумов- но, можна було ще раз переко- натися, слухаючи висту- пи учасників II пленуму ЦК Профспілки праців- ників культури України, що відбувся 1 липня у столичному Будинку профспілок.
 
Профпанорама
  ПІДПИСАНО НОВУ ГАЛУЗЕВУ УГОДУ
ПІДПИСАНО НОВУ ГАЛУЗЕВУ УГОДУ 26 травня у м. Києві підписано нову Га­лузеву угоду між Міністерством осві­ти і науки України та Профспілкою працівників освіти і науки України на 2021– 2025 роки.
 
Профпанорама
  НАШІ МІГРАНТИ ПОВИННІ ПОЧУВАТИСЯ В БЕЗПЕЦІ!
НАШІ МІГРАНТИ ПОВИННІ ПОЧУВАТИСЯ В БЕЗПЕЦІ! Низький рівень зарп­лат та затримки їх виплати штовха­ють українських будівельників на пошук роботи за кордоном, зазвичай у Європі. Наші ро­бітники погоджуються на гірші умови праці, ніж для європейських будівельни­ків, навіть якщо зарплата всього вдвічі вища. Працю­ючи неофіційно та за дем­пінговими розцінками, вони наражаються на конфлікти з місцевими працівниками.
 
Профпанорама
  ЗАБЕЗПЕЧИМО БЕЗПЕКУ ПРАЦІВНИКІВ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ!
ЗАБЕЗПЕЧИМО БЕЗПЕКУ ПРАЦІВНИКІВ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ! Конструктивний та всебічний діалог со­ціальних партнерів з питань працеохорон­ної діяльності від­бувся 29 квітня під час нара­ди з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, яка проходи­ла у Федерації профспілок України.
 
Профпанорама
  ВИМОГИ МКП ЩОДО ГІДНОЇ ПРАЦІ ТА СТАЛОГО РОЗВИТКУ
ВИМОГИ МКП ЩОДО ГІДНОЇ ПРАЦІ ТА СТАЛОГО РОЗВИТКУ 1 травня працівники всього світу відзначи­ли досягнен
 
Профпанорама
  35-ТІ РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ: АТОМПРОФСПІЛКА ПРО ПРОБЛЕМИ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ
35-ТІ РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ: АТОМПРОФСПІЛКА ПРО ПРОБЛЕМИ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ У Комітеті Верховної Ради України з пи­тань екологічної по­літики та природоко­ристування відбули­ся слухання на тему: «35-ті роковини Чорнобильської ка­тастрофи: проблеми та пер­спективи розвитку зони від­чуження». На запит щодо на­дання інформації до слухань Атомпрофспілка направила перелік проблемних питань, які потребують негайного ви­рішення, наголосивши на не­достатньому фінансуванні підприємств зони відчужен­ня, а також затримці надхо­дження державних коштів.
 
Профпанорама
  ВИРІШЕНО ПИТАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКАМ МУЗЕЇВ ТА ЗАПОВІДНИКІВ
ВИРІШЕНО ПИТАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКАМ МУЗЕЇВ ТА ЗАПОВІДНИКІВ Перемогою завершилась тривала спільна бороть­ба Профспілки працівни­ків культури України і Міністерства культури та інформаційної політики України за встановлення соціальної спра­ведливості у питаннях оплати пра­ці працівників музеїв та заповід­ників.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання