« на головну 22.05.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1249)
18
Квітень
 
Інтерв’ю
 
СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»

СЕРГІЙ БИЗОВ: «МИ ПРАЦЮЄМО НАД ЗРОСТАННЯМ АВТОРИТЕТУ ПРОФСПІЛОК У СУСПІЛЬСТВІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  НОВА ПРОФЕСІЯ ЗА 10 ДНІВ
НОВА ПРОФЕСІЯ ЗА 10 ДНІВ Як з’ясувалося, це абсо­лютно реально. Таку можливість надає за­проваджений Проф­спілкою будівельників України освітній проект – Хаб неформального професійного навчання мікронавичкам у буді­вельній справі на базі Броварського профе­сійного ліцею.
 
Профпанорама
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МАЙНО, СТВОРЕНЕ ПРАЦЕЮ І КОШТАМИ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК, МАЄ СЛУГУВАТИ ЛЮДЯМ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МАЙНО, СТВОРЕНЕ ПРАЦЕЮ І КОШТАМИ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК, МАЄ СЛУГУВАТИ ЛЮДЯМ» Федерація профспілок України провела прес-конференцію у ІА «Інтерфакс-Україна» на тему: «Наступ на майнові пра- ва профспілок, наслідки для людей».
 
Профпанорама
  КАДРИ – ОСНОВНИЙ ДЕФІЦИТ У ШАХТАРІВ
КАДРИ – ОСНОВНИЙ ДЕФІЦИТ У ШАХТАРІВ 8 грудня в Будинку профспілок відбулось засідання президії ЦК Профспілки праців- ників вугільної про- мисловості України.
 
Профпанорама
  КОЛДОГОВІР МОЖЕ ПЕРЕДБАЧАТИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗА МОБІЛІЗОВАНИМИ СЕРЕДНЬОГО ЗАРОБІТКУ
КОЛДОГОВІР МОЖЕ ПЕРЕДБАЧАТИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗА МОБІЛІЗОВАНИМИ СЕРЕДНЬОГО ЗАРОБІТКУ Згідно із змінами, внесе- ними Законом України «Про внесення змін до де- яких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 1 липня 2022 року № 2352- IX, за працівником, який призваний на строкову військову службу, військову службу за при- зовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятим на військову службу за кон- трактом, у тому числі шля- хом укладення нового кон- тракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення не передбачається збере- ження роботодавцем се- реднього заробітку.
 
Профпанорама
  СВОБОДА ВІД СТРАХУ
СВОБОДА ВІД СТРАХУ Профспілка працівників культури України, як член Міжнародної профспілкової мережі UNI та Європейського регіонального відділення UNI – Європа, плідно співпрацює з цими міжнародними організаціями в пи- таннях захисту люди- ни праці, трудового законодавства, гендерної рівності, благодійної допомо- ги, особливо в умовах воєнного стану.
 
Профпанорама
  БУДІВЕЛЬНИКИ ВИСЛОВИЛИ СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ
БУДІВЕЛЬНИКИ ВИСЛОВИЛИ СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ На початку жовтня у Мадриді (Іспанія) відбувся 5-й Конгрес Інтернаціоналу будівельників і деревообробників. Делегати Профспілки будівельників України, яка більш ніж 20 років є членською організацією Інтернаціоналу, взяли активну участь у його заходах.
 
Профпанорама
  НОВИЙ ОНЛАЙН РЕСУРС ВІД ПРОФБУДУ
НОВИЙ ОНЛАЙН РЕСУРС ВІД ПРОФБУДУ Профспілка будівельників України прагне бути справжньою родиною для своїх членів, зокрема бути доступною у будь-який час і в будь-якому місці, де робітниці чи робітнику потрібні підтримка й допомога.
 
Профпанорама
  НІМЕЦЬКІ БУДІВЕЛЬНИКИ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ЕКСПАНСІЇ
НІМЕЦЬКІ БУДІВЕЛЬНИКИ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ЕКСПАНСІЇ Наприкінці вересня відбувся звітно-виборний конгрес німецької Профспілки IG BAU, до якої входять працівники будівництва та машино­будування, промисловості будівельних матеріалів, прибирання будівель, садівництва, лісового та сільського господарства.
 
Профпанорама
  ВАЛЕРІЙ МАТОВ: «Є НАДІЯ, ЩО СХІДГЗК ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ»
ВАЛЕРІЙ МАТОВ: «Є НАДІЯ, ЩО СХІДГЗК ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ» У Міністерстві енергетики України відбулась нарада стосовно подальшої долі ДП «Східний гірничо- збагачувальний комбінат» – стратегічного уранодо­бувного підприємства України, яке повністю зу­пинило виробничу діяльність. Цього разу, на відміну від попередніх та­ких зустрічей, відбулось конструктивне обговорен­ня і прийняття необхідних рішень за участю міністра енергетики Германа Галу­щенка, першого його за­ступника Юрія Власенка, президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна, в.о. генерального директора Сергія Шовгелі, інших посадовців, а також народного депутата Дми­тра Чорного. Участь у нараді взяли голова Атомпрофспілки Валерій Матов, його заступник, керівник ППО ДП НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич.
 
Профпанорама
  7 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ВОЄННОЇ РОЗВІДКИ
7 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ВОЄННОЇ РОЗВІДКИ «Шановні офіцери, співро­бітники воєнної розвідки! Дорогі ветерани! Щиро вітаємо вас із 30-ю річницею заснування Го­ловного управління розвід­ки Міністерства оборони України!
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

08.05.2024 21:25

08.05.2024 21:01

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання