« на головну 22.03.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (941)
15
Березень
 
Інтерв’ю
 
МІСІЯ – ЗАХИЩАТИ ТА РЯТУВАТИ ДІТЕЙ

МІСІЯ – ЗАХИЩАТИ ТА РЯТУВАТИ ДІТЕЙ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ ВІДНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ПРОДУКТИ ТА СКАСУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕХІД НА НОВІ ТАРИФИ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРОФСПІЛКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ ВІДНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ПРОДУКТИ ТА СКАСУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕХІД НА НОВІ ТАРИФИ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У зв’язку з посиленням напруги в суспільстві, викликаним подальшим зростанням цін, а та­кож підвищенням з 1 квітня п.р. тарифів на електроенергію, що призведе до подальшого зростання вартості життя працюючих та всього населення, президія Дніпропетров­ського облпрофоб’єднання прийняла Звер­нення до керівників держави – Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради Андрія Парубія, а також Голови Феде­рації профспілок України Григорія Осового з приводу подальшого зростання вартості життя і падіння життєвого рівня трудящих.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛА ВУГІЛЬНИКІВ ВИСУНУЛА ВИМОГИ ВЛАДІ І ПОГРОЖУЄ АКЦІЯМИ ПРОТЕСТУ
ПРОФСПІЛА ВУГІЛЬНИКІВ ВИСУНУЛА ВИМОГИ ВЛАДІ І ПОГРОЖУЄ АКЦІЯМИ ПРОТЕСТУ Визнати соціально-економічну політику держави та програмні заходи, що здійснюються протягом тривалого часу стосовно вугіль­ної промисловості та її працівників, незадовільними, – про це йдеться у постанові пленуму ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості, що відбувся 19 лютого у м. Києві. Учасники засідання звернулися до Президента, Прем’єр-міністра, міністра енерге­тики та вугільної промисловості України з вимогою негайно вжити заходів щодо підвищення ефективності вугільної галузі, захисту соціально-економічних прав її працівників.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКИ – ЗА ВІДНОВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ
ПРОФСПІЛКИ – ЗА ВІДНОВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий у ході робочої зустрічі з головою Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсій­ного забезпечення Верховної Ради України Людмилою Дені­совою порушив низку актуаль­них соціально-економічних пи­тань, зокрема щодо необхід­ності підвищення розміру міні­мальної заробітної плати до фактичного прожиткового міні­муму, на чому наполягають профспілки.
 
Профпанорама
  НЕ ДАТИ ЗРУЙНУВАТИ ВІТЧИЗНЯНЕ ВИРОБНИЦТВО МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ!
НЕ ДАТИ ЗРУЙНУВАТИ ВІТЧИЗНЯНЕ ВИРОБНИЦТВО МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ! Профспілка працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України звернулась до Президента України Петра Порошенка з листом щодо загрозливої ситуації загальнонаціо­нального характеру, яка склалася на ринку виробництва вітчизняних азотних мінеральних до­брив після слухань, які відбулися 30 січня 2018 року у Департаменті торговельного захисту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рамках проміжного перегляду антидем­пінгових заходів щодо імпорту в Україну аміачної селітри походженням з Російської Федерації.
 
Профпанорама
  МИКОЛА СТАРОДУБ: «ЮВІЛЕЙ – ЦЕ ПРИВІД ЗАЗИРНУТИ В МИНУЛЕ, ПРОАНАЛІЗУВАТИ ЗРОБЛЕНЕ, І НА ЦІЙ ОСНОВІ ВИБУДОВУВАТИ МАЙБУТНЄ»
МИКОЛА СТАРОДУБ: «ЮВІЛЕЙ – ЦЕ ПРИВІД ЗАЗИРНУТИ В МИНУЛЕ, ПРОАНАЛІЗУВАТИ ЗРОБЛЕНЕ, І НА ЦІЙ ОСНОВІ ВИБУДОВУВАТИ МАЙБУТНЄ» «Останніми десятиліт­тями в галузі відбува­лись бурхливий роз­виток технічного пе­реобладнання, переоснащення, впро­вадження новітніх технологій, стали­ся великі зміни в організаційній структурі, запроваджено нові серві­си, нові види сучасних послуг і стан­дарти обслуговування. Галузь переналаштувалась на цифрове телекомунікаційне облад­нання, мобільний зв’язок, у більшос­ті міських поштових відділень всі операції комп’ютеризовано, за новіт­німи технологіями працює підгалузь частотного регулювання, готується до впровадження цифрового телера­діомовлення.
 
Профпанорама
  ВІДЧУЖЕННЯ МАЙНА ПАТ «ОДЕСЬКИЙ ПРИПОРТОВИЙ ЗАВОД» МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ЗРИВУ ПРОЦЕСУ ПРИВАТИЗАЦІЇ
ВІДЧУЖЕННЯ МАЙНА ПАТ «ОДЕСЬКИЙ ПРИПОРТОВИЙ ЗАВОД» МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ЗРИВУ ПРОЦЕСУ ПРИВАТИЗАЦІЇ Голова Федерації профспі­лок України Григорій Осо­вий та голова Центральної ради Профспілки праців­ників хімічних та нафтохі­мічних галузей промисло­вості України Василь Мой­сюк звернулися до Прем’єр-міністра України Во­лодимира Гройсмана з про­ханням вжити заходів для врегулювання ситуації, що склалася на ПАТ «Одесь­кий припортовий завод».
 
Профпанорама
  АВТОТРАНСПОРТНИКИ ВИМАГАЛИ ПОВЕРНЕННЯ БАГАТОМІЛЬЙОННИХ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ
АВТОТРАНСПОРТНИКИ ВИМАГАЛИ ПОВЕРНЕННЯ БАГАТОМІЛЬЙОННИХ ЗАРПЛАТНИХ БОРГІВ 27 грудня Профспілка праців­ників автомобільного тран­спорту та шляхового госпо­дарства України і Всеукраїн­ська незалежна профспілка працівників транспорту про­вели пікетування Кабміну з вимогою погашення багато­мільйонних боргів із зарплати співробітникам обласних ав­тодорів, а також виконання інших соціально значущих вимог працівників галузі.
 
Профпанорама
  УРЯД ЗОБОВ’ЯЗАВ «УКРОБОРОНПРОМ» ПОВЕРНУТИ ЗАРПЛАТНІ БОРГИ ПРАЦІВНИКАМ «МИКОЛАЇВСЬКОГО СУДНОБУДІВНОГО ЗАВОДУ»
УРЯД ЗОБОВ’ЯЗАВ «УКРОБОРОНПРОМ» ПОВЕРНУТИ ЗАРПЛАТНІ БОРГИ ПРАЦІВНИКАМ «МИКОЛАЇВСЬКОГО СУДНОБУДІВНОГО ЗАВОДУ» Кабмін дав доручення Державному концерну «Укроборонпром» до 25 грудня погаси­ти заборгованість із зарплати працівникам «Миколаївського суднобудівного заводу» (колишній «Суднобудівний завод ім. 61 комунара»).
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКОВИМ КАДРАМ У СФЕРІ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – КРАЩІ ЗНАННЯ І ДОСВІД
ПРОФСПІЛКОВИМ КАДРАМ У СФЕРІ ФІНАНСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – КРАЩІ ЗНАННЯ І ДОСВІД Актуальні питання фінансової діяльності профспілкових організацій і профоб’єднань обговорили учасники дво­денного семінару «Облік доходів і витрат профспілкових організацій. Практичні аспекти господарської діяльності оподаткування підприємств майнового комплексу», що проходив 11–12 грудня в столичному готелі «Турист».
 
Профпанорама
  МІЖНАРОДНА СПІЛЬНОТА ОБУРЕНА ПРОВОКАЦІЯМИ ПРОТИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ
МІЖНАРОДНА СПІЛЬНОТА ОБУРЕНА ПРОВОКАЦІЯМИ ПРОТИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу та генеральний секретар Євро­пейської конфедерації профспілок (ЄКП) і Пан’європейської регіональної ради (ПЄРР) Лука Вісентіні звернулися з листом до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр- міністра України Володимира Гройсмана та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо фактів провокаційних дій проти Фе­дерації профспілок України з боку державних чиновників та невідо­мих осіб, а також відчуження профспілкових об’єктів державою.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

16.03.2018 21:07

27.02.2018 12:13

31.01.2018 18:13

31.01.2018 18:13

31.01.2018 17:29

31.12.2017 19:03

31.12.2017 19:01

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання