« на головну 16.12.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (927)
07
Грудень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС БУДУТЬ СПРИЯТИ УСПІШНОМУ ВИКОНАННЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «РЕКОМЕНДАЦІЇ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС БУДУТЬ СПРИЯТИ УСПІШНОМУ ВИКОНАННЮ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  МІЖНАРОДНА СПІЛЬНОТА ОБУРЕНА ПРОВОКАЦІЯМИ ПРОТИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ
МІЖНАРОДНА СПІЛЬНОТА ОБУРЕНА ПРОВОКАЦІЯМИ ПРОТИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Шаран Барроу та генеральний секретар Євро­пейської конфедерації профспілок (ЄКП) і Пан’європейської регіональної ради (ПЄРР) Лука Вісентіні звернулися з листом до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр- міністра України Володимира Гройсмана та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо фактів провокаційних дій проти Фе­дерації профспілок України з боку державних чиновників та невідо­мих осіб, а також відчуження профспілкових об’єктів державою.
 
Профпанорама
  СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ТА МАЙБУТНЄ СФЕРИ ПРАЦІ
СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ТА МАЙБУТНЄ СФЕРИ ПРАЦІ Українська делегація взяла участь у саміті соціально- економічних рад в Афінах.
 
Профпанорама
  ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ІНСПЕКТОРІВ ПРАЦІ ПРОФСПІЛОК УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ІНСПЕКТОРІВ ПРАЦІ ПРОФСПІЛОК УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО 13 жовтня успішно завершилося навчання правових (головних правових) інспекторів праці профспілок та громадських інспекторів праці з числа спеціалістів з правових пи­тань, юрисконсультів членських організацій ФПУ, яке проходило на базі Академії праці, соціальних відносин і туризму Федерації професійних спілок України.
 
Профпанорама
  ПИТАННЯ ГІДНОЇ ОПЛАТИ ПРАЦІ – В ЦЕНТРІ УВАГИ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ
ПИТАННЯ ГІДНОЇ ОПЛАТИ ПРАЦІ – В ЦЕНТРІ УВАГИ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ У Харківському обласному об’єднанні профспілок відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради. Провів зібрання голова ради, заступник голови ОПХО Сергій Волков.
 
Профпанорама
  ВЛАДА ПОВИННА ПОЧУТИ МЕДИКІВ
ВЛАДА ПОВИННА ПОЧУТИ МЕДИКІВ Медична реформа, що проводиться в державі, має бути корисною як для пацієнтів, так і медичних працівників, – таким був лейтмотив виступів учасників прес-конференції в «Укрінформі», що відбулась 11 жовтня та була присвячена підсумкам вересневої Всеукраїнської акції протесту Профспілки працівників охорони здоров’я України.
 
Профпанорама
  ЧИ ПІДЕ РЕФОРМА МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ НА КОРИСТЬ УКРАЇНЦЯМ?
ЧИ ПІДЕ РЕФОРМА МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ НА КОРИСТЬ УКРАЇНЦЯМ? Якою має бути ефективна мо­дель реформування системи охорони здоров’я в Україні для забезпечення якісної та до­ступної медичної допомоги? На що очікує професійна медична спільнота та пересічні громадя­ни та чи відповідають цим очі­куванням ініціативи профільно­го міністерства у галузі? Ці пи­тання розглядали учасники круглого столу, присвяченого організаційному та правовому забезпеченню реформування системи охорони здоров’я, що відбувся у Міжнародному цен­трі культури і мистецтв 2 жов­тня. Організувала захід Феде­рація профспілок України.
 
Профпанорама
  ДІЄВА СПІВПРАЦЯ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ – ЗАХИЩЕНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ
ДІЄВА СПІВПРАЦЯ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ – ЗАХИЩЕНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ Свідченням високого рівня соціального діа­логу в галузі культури стали змістовні, відвер­ті, а інколи навіть емоційні виступи на пленумі ЦК Профспілки працівників культури України міністра культури України Євгена Нищука, високопосадовців міністерств молоді та спор­ту України, регіонального розвитку, будівни­цтва та житлово-комунального господарства України, Держкомтелерадіо, Фонду соціаль­ного страхування, ПрАТ «Укрпрофтур» та ін. Пленум відбувся 6 жовтня у м. Києві.
 
Профпанорама
  АВІАПРАЦІВНИКИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ ГАЛУЗЕВОЇ УГОДИ ТА КОЛДОГОВОРІВ
АВІАПРАЦІВНИКИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ ГАЛУЗЕВОЇ УГОДИ ТА КОЛДОГОВОРІВ У м. Одесі відбувся пленум ЦК Профспілки авіапраців­ників України. У доповіді го­лови Профспілки Михайла Козича та виступах учасни­ків пленуму зазначалося, що ЦК Профспілки, профспіл­кові комітети підприємств, незважаючи на складну фі­нансово-економічну ситуа­цію в державі, у 2016–2017 роках проводили наполегли­ву роботу щодо забезпечен­ня виконання зобов’язань колективних договорів і Галузевої угоди, дотримання норм трудового законодавства та домоглися значного покращення соціального захисту працівників.
 
Профпанорама
  ВІТАЛІЙ ДРАГАН: «БУТИ НАЙПОТУЖНІШИМ ГОТЕЛЕМ КРАЇНИ – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ КОЛЕКТИВУ ГОТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «ТУРИСТ»
ВІТАЛІЙ ДРАГАН: «БУТИ НАЙПОТУЖНІШИМ ГОТЕЛЕМ КРАЇНИ – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ КОЛЕКТИВУ ГОТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «ТУРИСТ» Цьогоріч готель «Турист» Приватного акціонерного товариства «Укрпрофтур» відзначає своє 30-річчя. До свого ювілею колектив го­тельного комплексу підходить із значними здобутками. Красномовно про досягнення підприємства свідчить те, що 2016 року «Турист» ви­знано кращим готельним комплексом у сегменті 3* за результатами конкурсу Kyiv Tourism Awards. Окрім того, серед найбільших міжна­родних онлайн-систем бронювань Booking.com, Expedia, HotelBeds столичний готель «Турист» є найпопулярнішим готелем за напрямком Україна. Але, безумовно, найголовнішим свідченням затребуваності є кількість гостей та відвідувачів, що суттєво зростає з кожним роком. Про розвиток ГК «Турист», а також про запоруки лідерства – наша роз­мова з директором готелю Віталієм Драганом.
 
Профпанорама
  СЕРГІЙ КАПЛІН: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОЗВОЛЯТЬ РЕФОРМАТОРАМ ГЕНОЦИДУ ЛЮДЕЙ У БІЛИХ ХАЛАТАХ»
СЕРГІЙ КАПЛІН: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОЗВОЛЯТЬ РЕФОРМАТОРАМ ГЕНОЦИДУ ЛЮДЕЙ У БІЛИХ ХАЛАТАХ» Держава довго ледь підтримувала в медицині життєві показники, тоді як галузі потрібна термі­нова реанімація. Натомість маємо шокову тера­пію вкупі із жорсткою дієтою, що може призвес­ти до загибелі галузі, переконаний представник Федерації профспілок України у парламенті Сергій Каплін. Профспілковий омбудсмен на попереджувальній акції охоронців здоров’я за­кликав медичну спільноту боротися за свої ви­моги, навіть коли медреформа, яку не підтримує професійне середовище, буде ухвалена.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

10.12.2017 05:38

10.12.2017 05:37

02.12.2017 13:26

02.12.2017 13:25

23.10.2017 22:16

23.10.2017 22:15

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання