« на головну 26.06.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (903)
22
Червень
 
Інтерв’ю
 
ІГОР БАБІЙ: «ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ГАЛУЗІ – ПРОСТІЙ ВИРОБНИЦТВА»

ІГОР БАБІЙ: «ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ГАЛУЗІ – ПРОСТІЙ ВИРОБНИЦТВА»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ПЕРВИНКИ
ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ПЕРВИНКИ Як показує світова практика, жоден інститут громадянського суспіль­ства, окрім профспілок, не спроможний захистити права людини на пра­цю, гідну зарплату і безпечні умови роботи. А тому посилення ролі пер­винних профспілкових організацій у захисті трудових і соціально-еконо­мічних прав та інтересів членів профспілок є надзвичайно актуальним, – констатували учасники круглого столу «Шляхи вдосконалення роботи первинної профспілкової організації. Практичний досвід захисту праців­ників через колективний договір», який відбувся 15 червня у Міжнарод­ному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України.
 
Профпанорама
  УСВІДОМ СЕБЕ ЄВРОПЕЙЦЕМ: ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З ОСВІТИ
УСВІДОМ СЕБЕ ЄВРОПЕЙЦЕМ: ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З ОСВІТИ 7-8 червня у м. Києві відбулася друга частина медійної платформи «Усвідом себе європей­цем: зміни починаються з освіти». Захід провели Профспілка працівників освіти і науки України спільно з Фондом ім. Ф. Еберта в Україні. Метою його є система­тизація та поглиблення знань про євроінтегра­ційні процеси в Україні та виклики, що поста­ють перед освітянами в умовах реформування галузі.
 
Профпанорама
  ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ ПРАЦІ
ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ ПРАЦІ Актуальні питання організаційного зміц­нення профспілкових лав, підвищення ефективності захисту соціально-еконо­мічних прав та інтересів трудящих обго­ворили 30 травня учасники засідання Центральної ради Профспілки працівни­ків хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України.
 
Профпанорама
  МЕТОДОЛОГІЯ РОЗРАХУНКУ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ В УКРАЇНІ ПОТРЕБУЄ ВДОСКОНАЛЕННЯ
МЕТОДОЛОГІЯ РОЗРАХУНКУ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ В УКРАЇНІ ПОТРЕБУЄ ВДОСКОНАЛЕННЯ За ініціативи Федерації профспілок України та сприяння Єврокомісії, у рамках залучення ін­струменту технічної до­помоги та обміну інфор­мацією (TAIEX), у м. Киє­ві відбувся міжнародний семінар «Методологія визначення прожитко­вого мінімуму».
 
Профпанорама
  НІ – РОЗВАЛУ І СКОРОЧЕННЯМ В «УКРНАФТІ»!
НІ – РОЗВАЛУ І СКОРОЧЕННЯМ В «УКРНАФТІ»! «Президенте України, зупиніть ліквідацію нафтогазових підприємств!», «Українську сировину – нафтопереробним заводам!», «Акціонери Укрнафти, захистіть нафтови­ків, які захищають ваші інвестиції!» – під такими гаслами представники Профспілки працівників нафтової і газової промисло­вості України 18 травня вийшли на акцію протесту до головного офісу Публічного акціонерного товариства «Укрнафта».
 
Профпанорама
  ГОЛОВНЕ – ВІДСТОЯТИ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ
ГОЛОВНЕ – ВІДСТОЯТИ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» є однією з найбільших нафтовидобувних компаній України. Ось уже майже 20 років у товаристві діє об’єднаний профспілковий комітет – виборний профспілковий орган міжрегіональної організа­ції Профспілки працівників нафтової та газової промисловості України. Про те, над чим сьогодні доводиться працювати профорганізації розпові­дає її очільник Ігор Копач.
 
Профпанорама
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СТВОРЕННЯ ГІДНИХ ТА БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ПРАЦІ – СЕРЕД ГОЛОВНИХ ПРІОРИТЕТІВ ПРОФСПІЛОК»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «СТВОРЕННЯ ГІДНИХ ТА БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ПРАЦІ – СЕРЕД ГОЛОВНИХ ПРІОРИТЕТІВ ПРОФСПІЛОК» 28 квітня Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий на чолі профспілкової делега­ції взяв участь у заходах з нагоди відзначення Всесвіт­нього Дня охорони праці, який цьогоріч було присвя­чено темі «Оптимізація збо­ру та використання даних з охорони праці».
 
Профпанорама
  ЗАХИСТИТИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКУ ГАЛУЗЬ ТА ПРАВА ЇЇ ПРАЦІВНИКІВ!
ЗАХИСТИТИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКУ ГАЛУЗЬ ТА ПРАВА ЇЇ ПРАЦІВНИКІВ! 12 квітня біля будин­ків Кабінету Міністрів України і Міністер­ства аграрної політи­ки та продовольства України відбулась багатотисячна мирна акція на захист лісо­господарської галузі, законних прав та інтересів працюючих у ній людей.
 
Профпанорама
  ПЕРВИННІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАУ В ДАХК «АРТЕМ» – 100 РОКІВ
ПЕРВИННІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАУ В ДАХК «АРТЕМ» – 100 РОКІВ МИ ТВЕРДО ВІРИМО В МАЙБУТНЄ НАШОГО ПІДПРИЄМСТВА, ТРАДИЦІЇ КОЛЕКТИВУ ТА СПАДКОЄМНІСТЬ ПОКОЛІНЬ
 
Профпанорама
  НЕ ДАТИ ЗНИЩИТИ ХІМІЧНУ ГАЛУЗЬ!
НЕ ДАТИ ЗНИЩИТИ ХІМІЧНУ ГАЛУЗЬ! Центральна рада Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України за дорученням багатотисячних трудових колективів ПАТ «Рівнеазот», «Азот» у м. Черка­си та ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» звернулася до голови Ради національної безпе­ки і оборони України, Президента України Петра Порошенка в зв’язку з примусовою зупинкою цих підприємств, що може призвести до повного знищення хімічної галузі мінеральних добрив.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

22.06.2017 16:30

22.06.2017 16:29

22.06.2017 16:26

17.06.2017 12:33

17.06.2017 12:32

17.06.2017 12:31

10.06.2017 12:20

10.06.2017 12:19

03.06.2017 00:26

27.05.2017 10:57

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання