« на головну 05.12.2022
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1182)
03
Листопад
 
Інтерв’ю
 
ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ

ДОСВІД КОЗАКІВ-ХАРАКТЕРНИКІВ – СУЧАСНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  БУДІВЕЛЬНИКИ ВИСЛОВИЛИ СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ
БУДІВЕЛЬНИКИ ВИСЛОВИЛИ СОЛІДАРНІСТЬ З УКРАЇНОЮ На початку жовтня у Мадриді (Іспанія) відбувся 5-й Конгрес Інтернаціоналу будівельників і деревообробників. Делегати Профспілки будівельників України, яка більш ніж 20 років є членською організацією Інтернаціоналу, взяли активну участь у його заходах.
 
Профпанорама
  НОВИЙ ОНЛАЙН РЕСУРС ВІД ПРОФБУДУ
НОВИЙ ОНЛАЙН РЕСУРС ВІД ПРОФБУДУ Профспілка будівельників України прагне бути справжньою родиною для своїх членів, зокрема бути доступною у будь-який час і в будь-якому місці, де робітниці чи робітнику потрібні підтримка й допомога.
 
Профпанорама
  НІМЕЦЬКІ БУДІВЕЛЬНИКИ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ЕКСПАНСІЇ
НІМЕЦЬКІ БУДІВЕЛЬНИКИ ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ЕКСПАНСІЇ Наприкінці вересня відбувся звітно-виборний конгрес німецької Профспілки IG BAU, до якої входять працівники будівництва та машино­будування, промисловості будівельних матеріалів, прибирання будівель, садівництва, лісового та сільського господарства.
 
Профпанорама
  ВАЛЕРІЙ МАТОВ: «Є НАДІЯ, ЩО СХІДГЗК ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ»
ВАЛЕРІЙ МАТОВ: «Є НАДІЯ, ЩО СХІДГЗК ПОЧНЕ ПРАЦЮВАТИ» У Міністерстві енергетики України відбулась нарада стосовно подальшої долі ДП «Східний гірничо- збагачувальний комбінат» – стратегічного уранодо­бувного підприємства України, яке повністю зу­пинило виробничу діяльність. Цього разу, на відміну від попередніх та­ких зустрічей, відбулось конструктивне обговорен­ня і прийняття необхідних рішень за участю міністра енергетики Германа Галу­щенка, першого його за­ступника Юрія Власенка, президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петра Котіна, в.о. генерального директора Сергія Шовгелі, інших посадовців, а також народного депутата Дми­тра Чорного. Участь у нараді взяли голова Атомпрофспілки Валерій Матов, його заступник, керівник ППО ДП НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич.
 
Профпанорама
  7 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ВОЄННОЇ РОЗВІДКИ
7 ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ВОЄННОЇ РОЗВІДКИ «Шановні офіцери, співро­бітники воєнної розвідки! Дорогі ветерани! Щиро вітаємо вас із 30-ю річницею заснування Го­ловного управління розвід­ки Міністерства оборони України!
 
Профпанорама
  ІННА ЧЕРНИШОВА: «НАШІ ПРОФЕСІЇ ДУЖЕ ПОПУЛЯРНІ НА РИНКУ ПРАЦІ»
ІННА ЧЕРНИШОВА: «НАШІ ПРОФЕСІЇ ДУЖЕ ПОПУЛЯРНІ НА РИНКУ ПРАЦІ» Війна ще триває, але українці обов’язково переможуть, і розпо­чнеться доба відбу­дови країни. Тож ве­ликі надії поклада­ються на будівельни­ків, які обіцяють спо­рудити ще кращі міс­та та села, ніж ті, що були до війни. Поки що це мрії, але ми їх уже виношуємо. Осо­бливо затребуваними на ринку праці будуть молоді фахівці, яких готують різні заклади освіти. «ПВ» розмов­ляли на цю тему з ди­ректором Кропив­ницького будівельно­го фахового коледжу Інною Чернишовою.
 
Профпанорама
  ВАЛЕРІЙ СЄДОВ: «У ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА ОПУСКАТИ РУКИ»
ВАЛЕРІЙ СЄДОВ: «У ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА ОПУСКАТИ РУКИ» Жити і працювати в умовах війни складно. Однак, це не привід жаліти себе чи поринати в ностальгію за «стари­ми добрими мирними ча­сами». Щоб подолати труднощі сьогодення, необхідно зосередитися на першочергових цілях і методично рухатися до них. Так вважає наш співрозмовник – голова Запорізької обласної організації Профспілки металургів і гірників України Валерій Сєдов.
 
Профпанорама
  ВІЙНА ЗАВАДИЛА ЗВІТНІЙ КАМПАНІЇ В ПМГУ
ВІЙНА ЗАВАДИЛА ЗВІТНІЙ КАМПАНІЇ В ПМГУ 29 червня відбулася XІV звітна конферен­ція Криворізької міської організації Профспілки металур­гів і гірників України. З огляду на воєнний стан в Україні вона проходила в режимі відеоконференції, по­відомила головний спеціаліст із інфор­маційної роботи Оксана Шахмоть.
 
Профпанорама
  АТОМНИКИ ВЛАШТУВАЛИ ДЕМАРШ
АТОМНИКИ ВЛАШТУВАЛИ ДЕМАРШ Українська делегація атомників влаштува­ла демарш на міжнародній конференції МАГАТЕ у Відні під час виступу російського представника.
 
Профпанорама
  ПІД ЧАС ВІЙНИ СЛОВА «СКОРОЧЕННЯ ПЕРСОНАЛУ» НЕ ПОВИННІ ВИМОВЛЯТИ
ПІД ЧАС ВІЙНИ СЛОВА «СКОРОЧЕННЯ ПЕРСОНАЛУ» НЕ ПОВИННІ ВИМОВЛЯТИ 3 червня у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України з ініціативи Атомпрофспілки відбулась нара­да, присвячена проблемам підприємств, що належать до сфери управління Державного агентства України з управління зо­ною відчуження та розташовані у Чорнобильській зоні відчуження.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

06.11.2022 13:44

06.11.2022 13:43

06.11.2022 13:40

21.10.2022 21:56

02.10.2022 19:06

02.10.2022 19:05

02.10.2022 19:04

02.10.2022 19:04

02.10.2022 19:03

02.10.2022 12:46

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання