« на головну 23.09.2023
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1222)
10
Серпень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

ГОЛОВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК РІВНЕНЩИНИ МИКОЛА ШЕРШУН: «ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР – ВИЗНАЧАЛЬНА СКЛАДОВА ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  СХВАЛИЛИ ПРОПОЗИЦІЇ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА 2024 РІК І ВИСЛОВИЛИСЯ ЗА АКТИВІЗАЦІЮ СОЦДІАЛОГУ
СХВАЛИЛИ ПРОПОЗИЦІЇ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА 2024 РІК І ВИСЛОВИЛИСЯ ЗА АКТИВІЗАЦІЮ СОЦДІАЛОГУ На засіданні СПО ре­презентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, що відбулося у Будинку профспілок у Києві, розглянуто наступні питання по­рядку денного:
 
Профпанорама
  ЗВЕРНЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ФПУ ДО МІЖНАРОДНИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
ЗВЕРНЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ФПУ ДО МІЖНАРОДНИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ Дорогі брати і сестри! Ми, Молодіжна рада Федерації профспілок України, звертаємось до всіх наших братів і сестер з міжнародних профспілкових організацій!
 
Профпанорама
  ОРГПОБУДОВА ПРОФСПІЛОК І ЗБЕРЕЖЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ПРОФОРГАНІЗАЦІЙ
ОРГПОБУДОВА ПРОФСПІЛОК І ЗБЕРЕЖЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ПРОФОРГАНІЗАЦІЙ У рамках реалізації проєкту Міжнародної організації праці (МОП) для України щодо забезпечення інституційної стійкості сторін соціального діалогу та забезпечення прогре­су розвитку економіки і соціального добро­буту людей 26 червня в Києві у Будинку профспілок відбулась профспілкова дискусія.
 
Профпанорама
  ПЕРЕГОВОРИ З ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА 2024 РІК РОЗПОЧАТО
ПЕРЕГОВОРИ З ВИЗНАЧЕННЯ РОЗМІРУ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА 2024 РІК РОЗПОЧАТО Переговори зі вста­новлення мінімальної зарплати на 2024 рік в Україні стартували.
 
Профпанорама
  ШВИДКА ОСВІТА ДЛЯ ВПО
ШВИДКА ОСВІТА ДЛЯ ВПО Профспілка будівель­ників України (ПРОФ­БУД), її Київська обласна організація за фінансової участі європейських проф­спілок організували ко­роткострокові курси буді­вельних професій для ВПО та всіх бажаючих. Гарну справу підтримали Департамент освіти і нау­ки Київської облдержад­міністрації та керівни­цтво «Броварського про­фесійного ліцею».
 
Профпанорама
  ПРОФБУД РОЗВИВАЄ ХАБИ
ПРОФБУД РОЗВИВАЄ ХАБИ Профспілкова ініціатива запровадження коротко­строкових курсів для на­вчання мікронавичкам у будівництві зацікавила не тільки слухачів курсів, а й нових партнерів.
 
Профпанорама
  НОВА ПРОФЕСІЯ ЗА 10 ДНІВ
НОВА ПРОФЕСІЯ ЗА 10 ДНІВ Як з’ясувалося, це абсо­лютно реально. Таку можливість надає за­проваджений Проф­спілкою будівельників України освітній проект – Хаб неформального професійного навчання мікронавичкам у буді­вельній справі на базі Броварського профе­сійного ліцею.
 
Профпанорама
  ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МАЙНО, СТВОРЕНЕ ПРАЦЕЮ І КОШТАМИ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК, МАЄ СЛУГУВАТИ ЛЮДЯМ»
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «МАЙНО, СТВОРЕНЕ ПРАЦЕЮ І КОШТАМИ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК, МАЄ СЛУГУВАТИ ЛЮДЯМ» Федерація профспілок України провела прес-конференцію у ІА «Інтерфакс-Україна» на тему: «Наступ на майнові пра- ва профспілок, наслідки для людей».
 
Профпанорама
  КАДРИ – ОСНОВНИЙ ДЕФІЦИТ У ШАХТАРІВ
КАДРИ – ОСНОВНИЙ ДЕФІЦИТ У ШАХТАРІВ 8 грудня в Будинку профспілок відбулось засідання президії ЦК Профспілки праців- ників вугільної про- мисловості України.
 
Профпанорама
  КОЛДОГОВІР МОЖЕ ПЕРЕДБАЧАТИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗА МОБІЛІЗОВАНИМИ СЕРЕДНЬОГО ЗАРОБІТКУ
КОЛДОГОВІР МОЖЕ ПЕРЕДБАЧАТИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗА МОБІЛІЗОВАНИМИ СЕРЕДНЬОГО ЗАРОБІТКУ Згідно із змінами, внесе- ними Законом України «Про внесення змін до де- яких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 1 липня 2022 року № 2352- IX, за працівником, який призваний на строкову військову службу, військову службу за при- зовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятим на військову службу за кон- трактом, у тому числі шля- хом укладення нового кон- тракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення не передбачається збере- ження роботодавцем се- реднього заробітку.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

29.08.2023 21:07

18.08.2023 22:02

18.08.2023 22:01

21.07.2023 20:38

10.07.2023 23:08

10.07.2023 23:07

27.06.2023 21:16

27.06.2023 21:16

27.06.2023 20:54

16.06.2023 19:09

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання