« на головну 23.05.2018
Архів номерів  •  Актуальний номер » (950)
17
Травень
 
Інтерв’ю
 
ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА

ГОЛОВНА МЕТА – ЗАХИСТ НАЙМАНОГО ПРАЦІВНИКА


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  Cпокій йому навіть і не сниться
Cпокій йому навіть і не сниться «Усі ми родом з дитинства» – так писав сво­го часу французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері. Це крилате визначення пев­ною мірою стосується відомого журналіста, активного громадсько-політичного діяча Івана Павловича Гаврилишина, якому 15 травня виповнилося 70 років.
 
Профпанорама
  ІХ Міжнародний конгрес медичних сестер
ІХ Міжнародний конгрес медичних сестер 12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Щорічно з нагоди професійного свята за іні­ціативою медичних сестер ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірур­гії» та Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я прово­дяться всеукраїнські кон­греси медичних сестер.
 
Профпанорама
  Підсумки фінансово-господарської діяльності приватного акціонерного товариства «Укрпрофоздоровниця» за 2017 рік
Підсумки фінансово-господарської діяльності приватного акціонерного товариства «Укрпрофоздоровниця» за 2017 рік Система охоро­ни здоров’я в Украї­ні базується на трьох основних стратегі­ях: лікування хвороб, профілактика захво­рюваності та реабі­літація. Дві останні безпосередньо стосу­ються і діяльності са­наторно-курортних закладів ПрАТ «Укрпрофоздоровниця».
 
Профпанорама
  Судове свавілля триває Спроба рейдерського захоплення Будинку профспілок у м. Ужгороді
Судове свавілля триває Спроба рейдерського захоплення Будинку профспілок у м. Ужгороді 19 квітня відбулася спроба рейдерського захоплення Будинку профспілок Закарпаття на площі На­родній, 5, у м. Ужгороді.
 
Профпанорама
  ВИМОГИ СЬОГОДЕННЯ ПОТРЕБУЮТЬ АКТИВНОЇ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ КОЖНОГО ЧЛЕНА ПРОФСПІЛКИ
ВИМОГИ СЬОГОДЕННЯ ПОТРЕБУЮТЬ АКТИВНОЇ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ КОЖНОГО ЧЛЕНА ПРОФСПІЛКИ Завдання Профспілки працівни­ків оборонної промисловості України щодо захисту трудових та соціально-економічних інтересів людини праці, шляхи під­вищення якості та дієвості цієї діяльності обговорили 21 берез­ня учасники засідання Цен­тральної ради Профспілки.
 
Профпанорама
  СЕСІЯ КОМІСІЇ ООН: РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ
СЕСІЯ КОМІСІЇ ООН: РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ 12 березня у штаб-квартирі ООН (м. Нью-Йорк) розпочала роботу 62-га сесія Комісії ООН зі становища жінок.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ ВІДНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ПРОДУКТИ ТА СКАСУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕХІД НА НОВІ ТАРИФИ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРОФСПІЛКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ ВІДНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА СОЦІАЛЬНО ЗНАЧУЩІ ПРОДУКТИ ТА СКАСУВАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕХІД НА НОВІ ТАРИФИ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У зв’язку з посиленням напруги в суспільстві, викликаним подальшим зростанням цін, а та­кож підвищенням з 1 квітня п.р. тарифів на електроенергію, що призведе до подальшого зростання вартості життя працюючих та всього населення, президія Дніпропетров­ського облпрофоб’єднання прийняла Звер­нення до керівників держави – Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради Андрія Парубія, а також Голови Феде­рації профспілок України Григорія Осового з приводу подальшого зростання вартості життя і падіння життєвого рівня трудящих.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛА ВУГІЛЬНИКІВ ВИСУНУЛА ВИМОГИ ВЛАДІ І ПОГРОЖУЄ АКЦІЯМИ ПРОТЕСТУ
ПРОФСПІЛА ВУГІЛЬНИКІВ ВИСУНУЛА ВИМОГИ ВЛАДІ І ПОГРОЖУЄ АКЦІЯМИ ПРОТЕСТУ Визнати соціально-економічну політику держави та програмні заходи, що здійснюються протягом тривалого часу стосовно вугіль­ної промисловості та її працівників, незадовільними, – про це йдеться у постанові пленуму ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості, що відбувся 19 лютого у м. Києві. Учасники засідання звернулися до Президента, Прем’єр-міністра, міністра енерге­тики та вугільної промисловості України з вимогою негайно вжити заходів щодо підвищення ефективності вугільної галузі, захисту соціально-економічних прав її працівників.
 
Профпанорама
  ПРОФСПІЛКИ – ЗА ВІДНОВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ
ПРОФСПІЛКИ – ЗА ВІДНОВЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий у ході робочої зустрічі з головою Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсій­ного забезпечення Верховної Ради України Людмилою Дені­совою порушив низку актуаль­них соціально-економічних пи­тань, зокрема щодо необхід­ності підвищення розміру міні­мальної заробітної плати до фактичного прожиткового міні­муму, на чому наполягають профспілки.
 
Профпанорама
  НЕ ДАТИ ЗРУЙНУВАТИ ВІТЧИЗНЯНЕ ВИРОБНИЦТВО МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ!
НЕ ДАТИ ЗРУЙНУВАТИ ВІТЧИЗНЯНЕ ВИРОБНИЦТВО МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ! Профспілка працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України звернулась до Президента України Петра Порошенка з листом щодо загрозливої ситуації загальнонаціо­нального характеру, яка склалася на ринку виробництва вітчизняних азотних мінеральних до­брив після слухань, які відбулися 30 січня 2018 року у Департаменті торговельного захисту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у рамках проміжного перегляду антидем­пінгових заходів щодо імпорту в Україну аміачної селітри походженням з Російської Федерації.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

21.05.2018 00:38

21.05.2018 00:37

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:40

14.05.2018 02:39

14.05.2018 02:20

27.04.2018 21:28

27.04.2018 21:27

06.04.2018 12:52

06.04.2018 12:51

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів


Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2018©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання