« на головну 17.10.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (919)
12
Жовтень
 
Інтерв’ю
 
ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»

ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОПУСТЯТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ У ПЕНСІЙНІЙ СИСТЕМІ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ВЛАДА ПОВИННА ПОЧУТИ МЕДИКІВ
ВЛАДА ПОВИННА ПОЧУТИ МЕДИКІВ Медична реформа, що проводиться в державі, має бути корисною як для пацієнтів, так і медичних працівників, – таким був лейтмотив виступів учасників прес-конференції в «Укрінформі», що відбулась 11 жовтня та була присвячена підсумкам вересневої Всеукраїнської акції протесту Профспілки працівників охорони здоров’я України.
 
Профпанорама
  ЧИ ПІДЕ РЕФОРМА МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ НА КОРИСТЬ УКРАЇНЦЯМ?
ЧИ ПІДЕ РЕФОРМА МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ НА КОРИСТЬ УКРАЇНЦЯМ? Якою має бути ефективна мо­дель реформування системи охорони здоров’я в Україні для забезпечення якісної та до­ступної медичної допомоги? На що очікує професійна медична спільнота та пересічні громадя­ни та чи відповідають цим очі­куванням ініціативи профільно­го міністерства у галузі? Ці пи­тання розглядали учасники круглого столу, присвяченого організаційному та правовому забезпеченню реформування системи охорони здоров’я, що відбувся у Міжнародному цен­трі культури і мистецтв 2 жов­тня. Організувала захід Феде­рація профспілок України.
 
Профпанорама
  ДІЄВА СПІВПРАЦЯ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ – ЗАХИЩЕНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ
ДІЄВА СПІВПРАЦЯ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ – ЗАХИЩЕНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ Свідченням високого рівня соціального діа­логу в галузі культури стали змістовні, відвер­ті, а інколи навіть емоційні виступи на пленумі ЦК Профспілки працівників культури України міністра культури України Євгена Нищука, високопосадовців міністерств молоді та спор­ту України, регіонального розвитку, будівни­цтва та житлово-комунального господарства України, Держкомтелерадіо, Фонду соціаль­ного страхування, ПрАТ «Укрпрофтур» та ін. Пленум відбувся 6 жовтня у м. Києві.
 
Профпанорама
  АВІАПРАЦІВНИКИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ ГАЛУЗЕВОЇ УГОДИ ТА КОЛДОГОВОРІВ
АВІАПРАЦІВНИКИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ ГАЛУЗЕВОЇ УГОДИ ТА КОЛДОГОВОРІВ У м. Одесі відбувся пленум ЦК Профспілки авіапраців­ників України. У доповіді го­лови Профспілки Михайла Козича та виступах учасни­ків пленуму зазначалося, що ЦК Профспілки, профспіл­кові комітети підприємств, незважаючи на складну фі­нансово-економічну ситуа­цію в державі, у 2016–2017 роках проводили наполегли­ву роботу щодо забезпечен­ня виконання зобов’язань колективних договорів і Галузевої угоди, дотримання норм трудового законодавства та домоглися значного покращення соціального захисту працівників.
 
Профпанорама
  ВІТАЛІЙ ДРАГАН: «БУТИ НАЙПОТУЖНІШИМ ГОТЕЛЕМ КРАЇНИ – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ КОЛЕКТИВУ ГОТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «ТУРИСТ»
ВІТАЛІЙ ДРАГАН: «БУТИ НАЙПОТУЖНІШИМ ГОТЕЛЕМ КРАЇНИ – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ КОЛЕКТИВУ ГОТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «ТУРИСТ» Цьогоріч готель «Турист» Приватного акціонерного товариства «Укрпрофтур» відзначає своє 30-річчя. До свого ювілею колектив го­тельного комплексу підходить із значними здобутками. Красномовно про досягнення підприємства свідчить те, що 2016 року «Турист» ви­знано кращим готельним комплексом у сегменті 3* за результатами конкурсу Kyiv Tourism Awards. Окрім того, серед найбільших міжна­родних онлайн-систем бронювань Booking.com, Expedia, HotelBeds столичний готель «Турист» є найпопулярнішим готелем за напрямком Україна. Але, безумовно, найголовнішим свідченням затребуваності є кількість гостей та відвідувачів, що суттєво зростає з кожним роком. Про розвиток ГК «Турист», а також про запоруки лідерства – наша роз­мова з директором готелю Віталієм Драганом.
 
Профпанорама
  СЕРГІЙ КАПЛІН: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОЗВОЛЯТЬ РЕФОРМАТОРАМ ГЕНОЦИДУ ЛЮДЕЙ У БІЛИХ ХАЛАТАХ»
СЕРГІЙ КАПЛІН: «ПРОФСПІЛКИ НЕ ДОЗВОЛЯТЬ РЕФОРМАТОРАМ ГЕНОЦИДУ ЛЮДЕЙ У БІЛИХ ХАЛАТАХ» Держава довго ледь підтримувала в медицині життєві показники, тоді як галузі потрібна термі­нова реанімація. Натомість маємо шокову тера­пію вкупі із жорсткою дієтою, що може призвес­ти до загибелі галузі, переконаний представник Федерації профспілок України у парламенті Сергій Каплін. Профспілковий омбудсмен на попереджувальній акції охоронців здоров’я за­кликав медичну спільноту боротися за свої ви­моги, навіть коли медреформа, яку не підтримує професійне середовище, буде ухвалена.
 
Профпанорама
  СЕРГІЙ КАПЛІН: «БЕЗ ВІДРОДЖЕННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ЖОДНА РЕФОРМА НЕ БУДЕ УСПІШНОЮ»
СЕРГІЙ КАПЛІН: «БЕЗ ВІДРОДЖЕННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ЖОДНА РЕФОРМА НЕ БУДЕ УСПІШНОЮ» Поки заводи стоять – економіка не запра­цює. Представник профспілок у парламен­ті Сергій Каплін переконаний, що без реін­дустріалізації, реформи, на які Уряд має грандіозні плани, не запрацюють повноцін­но. В 1991 році частка промисловості у ВВП була близько 50%, в 2008-му – вже 26%, а в 2016-му – 14%. Україна стрімко втрачає ре­сурс і потенціал, який міг би бути енергією структурних перебудов в усіх сферах.
 
Профпанорама
  ВІТЧИЗНЯНУ ПІДГАЛУЗЬ З ВИРОБНИЦТВА МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ ПОТРІБНО ВИВОДИТИ З КРИЗИ!
ВІТЧИЗНЯНУ ПІДГАЛУЗЬ З ВИРОБНИЦТВА МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ ПОТРІБНО ВИВОДИТИ З КРИЗИ! Голова Центральної ради Профспілки працівників хі­мічної та нафтохімічної га­лузей промисловості Украї­ни Василь Мойсюк та голо­ва Всеукраїнського галузе­вого об’єднання організацій роботодавців хімічної про­мисловості, президент Со­юзу хіміків України Олексій Голубов звернулися з лис­том до Прем’єр-міністра України Володимира Грой­смана з приводу подальшої долі ПАТ «Одеський при­портовий завод» та, по суті, й усієї підгалузі виробни­цтва мінеральних добрив.
 
Профпанорама
  ЛЕОНІД САЧКОВ: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ!»
ЛЕОНІД САЧКОВ: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ!» У середині серпня свій славний ювілей – 80 років від дня народження відзначає легенда профспілкового руху, голова Профспілки працівників освіти і науки України з 1986 до 2010 року Леонід Семенович Сачков. Мудрий, знає безліч цікавих профспілкових та освітянських історій, уважний до кожного, завжди офіційно одягнений та із сучасним гаджетом в руках – таким можна побачити ювіляра сьогодні.
 
Профпанорама
  ДП «ЗАВОД ІМ. МАЛИШЕВА»: СКЛАДНІ ЧАСИ ЗАКІНЧИЛИСЯ, ПІДПРИЄМСТВО ВПЕВНЕНО РОЗВИВАЄТЬСЯ
ДП «ЗАВОД ІМ. МАЛИШЕВА»: СКЛАДНІ ЧАСИ ЗАКІНЧИЛИСЯ, ПІДПРИЄМСТВО ВПЕВНЕНО РОЗВИВАЄТЬСЯ У м. Харкові на базі Об’єднаної профспілкової організації ДП «Завод ім. Малишева» відбулася зустріч представників профспіл­кового активу з головою Цен­тральної ради Профспілки пра­цівників оборонної промисловос­ті України Олександром Черни­шом, головою Об’єднання проф­спілок Харківської області Сергі­єм Тесленком та працівниками Центральної ради профспілки.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

16.10.2017 13:48

16.10.2017 13:47

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:42

11.10.2017 12:41

11.10.2017 12:40

02.10.2017 01:36

02.10.2017 01:35

02.10.2017 01:34

02.10.2017 01:32

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання