« на головну 25.04.2024
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1248)
04
Квітень
 
Інтерв’ю
 
ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»

ВІКТОРІЯ СІРЕНКО: «КОЖЕН З НАС, ЯК МОЖЕ, ВНОСИТЬ СВІЙ ВНЕСОК, НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ПЛЕНУМ ЦК РОЗГЛЯНУВ ПОДАЛЬШІ ДІЇ ПРОФСПІЛКИ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ
ПЛЕНУМ ЦК РОЗГЛЯНУВ ПОДАЛЬШІ ДІЇ ПРОФСПІЛКИ ВУГІЛЬНОЇ ГАЛУЗІ Відбувся черговий IV Пленум Профспілки працівників вугільної промисловості Украї­ни. На порядку ден­ному було розглянуто наявну ситуацію , що склалася у вугільній галузі.
 
Профпанорама
  ВІЗИТ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ДАНСЬКОГО ДОСВІДУ СОЦДІАЛОГУ
ВІЗИТ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ДАНСЬКОГО ДОСВІДУ СОЦДІАЛОГУ В рамках Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» від­бувся навчальний ві­зит соціальних парт­нерів з України «Діа­лог на ринку праці – данський досвід ве­дення колективних переговорів» до Да­нії. Про це ми попро­сили розповісти за­ступника Голови ФПУ Василя Андреє­ва.
 
Профпанорама
  РОЗМОВА ЗІ ЗМІ НА АКТУАЛЬНІ ТЕМИ ВОЄННОГО ЧАСУ
РОЗМОВА ЗІ ЗМІ НА АКТУАЛЬНІ ТЕМИ ВОЄННОГО ЧАСУ Днями у залі Президії ФПУ відбулась Всеу­країнська онлайн прес-конференція на тему «Захист трудо­вих прав в умовах во­єнного стану», яку ор­ганізували і провели Національна спілка журналістів України (НСЖУ) і Федерація профспілок України (ФПУ) у рамках підпи­саного між організа­ціями Меморандуму про співпрацю.
 
Профпанорама
  ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «ПОЧАЛАСЯ НОВА ЕРА В НАШИХ ХАБАХ»
ВАСИЛЬ АНДРЕЄВ: «ПОЧАЛАСЯ НОВА ЕРА В НАШИХ ХАБАХ» «ПРОФБУД разом з од­нією з найпотужніших українських компаній з виробництва вікон та їх партнером – найбіль­шим виробником про­філю для металоплас­тикових вікон REHAU, а також з українською виробничою компані­єю FRAM, розпочали масштабний проєкт з набору слухачів на кур­си неформального про­фесійного навчання ро­бітничим спеціальнос­тям з подальшим пра­цевлаштуванням на їх новий завод FRAM у м. Біла Церква», – зая­вив голова профспілки будівельників Василь Андреєв.
 
Профпанорама
  ДИСКУСІЯ ЩОДО ЗАКОНОДАВСТВА ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ
ДИСКУСІЯ ЩОДО ЗАКОНОДАВСТВА ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ У Будинку спілок у Ки­єві відбулось засідан­ня СПО об`єднань профспілок у форматі розширеної наради з обговорення проєкту Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та побудови нової моделі соцдіа­логу в Україні.
 
Профпанорама
  НАБІР НА БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ МІКРОНАВИЧОК З БУДІВЕЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ
НАБІР НА БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ МІКРОНАВИЧОК З БУДІВЕЛЬНИХ ПРОФЕСІЙ Профбуд пропонує усім бажаючим швидко – протягом 15 днів – і бесплатно отримати нову професію будівельного напряму у профспілковому хабі.
 
Профпанорама
  ФПУ ПРОВЕЛА СЕМІНАР ДЛЯ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ФІНАНСОВИХ ПИТАНЬ
ФПУ ПРОВЕЛА СЕМІНАР ДЛЯ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ФІНАНСОВИХ ПИТАНЬ На виконання Постанови Президії від 30 жовтня 2023 року № 2011 Г «Про підсумки навчання проф­спілкових працівників у 2022/2023 роки та плани навчання на 20232024 р.» 12 грудня ц. р. Федерація професійних спілок Украї­ни провела великий річний семінар для завідувачів фінансових відділів – го­ловних бухгалтерів всеу­країнських профспілок та територіальних профоб’єднань.
 
Профпанорама
  «РЯТУВАЛЬНИКИ ТА БУДІВЕЛЬНИКИ НЕ МАЮТЬ ВТРАЧАТИ ЗДОРОВ`Я І ЖИТТЯ НА ДЕМОНТАЖІ БУДИНКІВ»
«РЯТУВАЛЬНИКИ ТА БУДІВЕЛЬНИКИ НЕ МАЮТЬ ВТРАЧАТИ ЗДОРОВ`Я І ЖИТТЯ НА ДЕМОНТАЖІ БУДИНКІВ» Профспілка будівельників України ра­зом із іноземними профспілками, європейськими робото­давцями, ЄБРР та іншими міжнародними фінансовими інституціями захистять українських будівельників та рятувальників, які розби­рають будинки після їх знищення російськими ра­кетами та снарядами. Пи­тання азбесту в залишках шиферу зруйнованих будівель - у статті «ЄВРОНЬЮЗ».
 
Профпанорама
  ЯК ПРАЦЮЄ МАЙНОВИЙ КОМПЛЕКС ФПУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
ЯК ПРАЦЮЄ МАЙНОВИЙ КОМПЛЕКС ФПУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ Президія ФПУ 29 листо­пада ц.р. розглянула низку питань, пов’язаних з діяльність майнового ком­плексу профспілок.
 
Профпанорама
  ЯК ЗРОБИТИ УКРАЇНУ «МОДНОЮ» ДЛЯ УКРАЇНЦІВ?
ЯК ЗРОБИТИ УКРАЇНУ «МОДНОЮ» ДЛЯ УКРАЇНЦІВ? В Україні у вересні ц.р. стартував проєкт «Ві­зія-2033»: збережен­ня та розвиток трудо­вих ресурсів України в найближче десяти­річчя», присвячений збереженню та роз­витку трудових ресур­сів України.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

05.04.2024 21:44

22.03.2024 19:35

15.03.2024 18:49

15.03.2024 18:46

10.02.2024 18:02

10.02.2024 18:01

10.02.2024 17:58

10.02.2024 17:48

12.01.2024 20:50

12.01.2024 20:49

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2023©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання