« на головну 20.08.2017
Архів номерів  •  Актуальний номер » (911)
17
Серпень
 
Інтерв’ю
 
ОЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВ: «НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ»

ОЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВ: «НАШ ОБОВ’ЯЗОК – ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ»


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  ЛЕОНІД САЧКОВ: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ!»
ЛЕОНІД САЧКОВ: «ПРОФСПІЛКА – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ!» У середині серпня свій славний ювілей – 80 років від дня народження відзначає легенда профспілкового руху, голова Профспілки працівників освіти і науки України з 1986 до 2010 року Леонід Семенович Сачков. Мудрий, знає безліч цікавих профспілкових та освітянських історій, уважний до кожного, завжди офіційно одягнений та із сучасним гаджетом в руках – таким можна побачити ювіляра сьогодні.
 
Профпанорама
  ДП «ЗАВОД ІМ. МАЛИШЕВА»: СКЛАДНІ ЧАСИ ЗАКІНЧИЛИСЯ, ПІДПРИЄМСТВО ВПЕВНЕНО РОЗВИВАЄТЬСЯ
ДП «ЗАВОД ІМ. МАЛИШЕВА»: СКЛАДНІ ЧАСИ ЗАКІНЧИЛИСЯ, ПІДПРИЄМСТВО ВПЕВНЕНО РОЗВИВАЄТЬСЯ У м. Харкові на базі Об’єднаної профспілкової організації ДП «Завод ім. Малишева» відбулася зустріч представників профспіл­кового активу з головою Цен­тральної ради Профспілки пра­цівників оборонної промисловос­ті України Олександром Черни­шом, головою Об’єднання проф­спілок Харківської області Сергі­єм Тесленком та працівниками Центральної ради профспілки.
 
Профпанорама
  ЗМІНИ ВІДБУВАЮТЬСЯ ТАМ, ДЕ ЇХ ПРАГНУТЬ
ЗМІНИ ВІДБУВАЮТЬСЯ ТАМ, ДЕ ЇХ ПРАГНУТЬ Розбудова держави потребує вирішення багатьох складних проблем, одна з яких – підготовка лідерів-менеджерів, озброєних найновішими науковими досягненнями та сучасними знаннями, уміннями та навичками, здатних ви­значати оптимальні шляхи перспективного розвитку суспільства, приймати й реалізувати ефективні управлінські рішення для досягнення поставлених завдань. Ключова роль у цьому належить Національній академії державно­го управління при Президентові України як головному освітньо-науковому закладу у системі підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, спеціалізації державних службовців та посадових осіб місцевого самовря­дування (публічних службовців). Слово – президенту НАДУ Василю Куйбіді.
 
Профпанорама
  ДЕРЖАВНА СЛУЖБА: СУЧАСНИЙ ВИМІР
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА: СУЧАСНИЙ ВИМІР Юрій ПІЖУК, голова Профспілки працівників державних установ України: «Уже понад рік державні службовці працюють в умо­вах нового Закону України «Про державну службу». Підсумки першого року його впровадження дають змогу осягнути, що цей процес ішов подекуди склад­но й консенсус у прийнятті рішень досягався копіт­кою працею всіх сторін соціального діалогу, зокрема Кабінету Міністрів України, Нацдержслужбою, Профспілкою, а також спільним бажанням знайти виважений компроміс задля поступального просу­вання реформи державної служби.
 
Профпанорама
  ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ПЕРВИНКИ
ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ПЕРВИНКИ Як показує світова практика, жоден інститут громадянського суспіль­ства, окрім профспілок, не спроможний захистити права людини на пра­цю, гідну зарплату і безпечні умови роботи. А тому посилення ролі пер­винних профспілкових організацій у захисті трудових і соціально-еконо­мічних прав та інтересів членів профспілок є надзвичайно актуальним, – констатували учасники круглого столу «Шляхи вдосконалення роботи первинної профспілкової організації. Практичний досвід захисту праців­ників через колективний договір», який відбувся 15 червня у Міжнарод­ному центрі культури та мистецтв Федерації профспілок України.
 
Профпанорама
  УСВІДОМ СЕБЕ ЄВРОПЕЙЦЕМ: ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З ОСВІТИ
УСВІДОМ СЕБЕ ЄВРОПЕЙЦЕМ: ЗМІНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З ОСВІТИ 7-8 червня у м. Києві відбулася друга частина медійної платформи «Усвідом себе європей­цем: зміни починаються з освіти». Захід провели Профспілка працівників освіти і науки України спільно з Фондом ім. Ф. Еберта в Україні. Метою його є система­тизація та поглиблення знань про євроінтегра­ційні процеси в Україні та виклики, що поста­ють перед освітянами в умовах реформування галузі.
 
Профпанорама
  ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ ПРАЦІ
ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ ПРАЦІ Актуальні питання організаційного зміц­нення профспілкових лав, підвищення ефективності захисту соціально-еконо­мічних прав та інтересів трудящих обго­ворили 30 травня учасники засідання Центральної ради Профспілки працівни­ків хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України.
 
Профпанорама
  МЕТОДОЛОГІЯ РОЗРАХУНКУ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ В УКРАЇНІ ПОТРЕБУЄ ВДОСКОНАЛЕННЯ
МЕТОДОЛОГІЯ РОЗРАХУНКУ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ В УКРАЇНІ ПОТРЕБУЄ ВДОСКОНАЛЕННЯ За ініціативи Федерації профспілок України та сприяння Єврокомісії, у рамках залучення ін­струменту технічної до­помоги та обміну інфор­мацією (TAIEX), у м. Киє­ві відбувся міжнародний семінар «Методологія визначення прожитко­вого мінімуму».
 
Профпанорама
  НІ – РОЗВАЛУ І СКОРОЧЕННЯМ В «УКРНАФТІ»!
НІ – РОЗВАЛУ І СКОРОЧЕННЯМ В «УКРНАФТІ»! «Президенте України, зупиніть ліквідацію нафтогазових підприємств!», «Українську сировину – нафтопереробним заводам!», «Акціонери Укрнафти, захистіть нафтови­ків, які захищають ваші інвестиції!» – під такими гаслами представники Профспілки працівників нафтової і газової промисло­вості України 18 травня вийшли на акцію протесту до головного офісу Публічного акціонерного товариства «Укрнафта».
 
Профпанорама
  ГОЛОВНЕ – ВІДСТОЯТИ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ
ГОЛОВНЕ – ВІДСТОЯТИ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» є однією з найбільших нафтовидобувних компаній України. Ось уже майже 20 років у товаристві діє об’єднаний профспілковий комітет – виборний профспілковий орган міжрегіональної організа­ції Профспілки працівників нафтової та газової промисловості України. Про те, над чим сьогодні доводиться працювати профорганізації розпові­дає її очільник Ігор Копач.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

НОВИНИ

20.08.2017 01:44

16.08.2017 23:52

29.07.2017 22:11

22.06.2017 16:30

22.06.2017 16:29

22.06.2017 16:26

17.06.2017 12:33

17.06.2017 12:32

17.06.2017 12:31

10.06.2017 12:20

Усі новини


Опитування

Чи подобається вам новий дизайн газети?

Так
- 63,89 %
Ні
- 31,94 %
Усього: 72 голосів
УВАГА!

В №9 за 3 березня 2011 року було надруковано статтю "Доплати дітям війни: підтримка чи знущання?", у якій йшлося про ігнорування Пенсійним фондом ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", згідно з яким ця категорія пенсіонер в має право на надбавку у розмірі 30% мінімальної пенсії . Усіляки ділки від адвокатури пропонують пенсіонерам допомогу у складанні позовної заяви за розцінками від 150 до 370 гривень. Прагнучи заощадити пенсійні гроші, ми пропонуємо використати ШАБЛОН, за яким кожен з дітей війни може самостійно скласти позовну заяву.

Аккумуляторы для ноутбуков
Интернет-магазин по продаже батарей и блоков питания.


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2015©

01042, Украіна, м. Київ
бульвар Дружби народів, 5.
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання