« на головну 05.07.2020
Архів номерів  •  Актуальний номер » (1059)
25
Червень
 
Інтерв’ю
 
Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців

Профспілка – останній оплот у захисті трудящих від свавілля роботодавців


РУБРИКИ


Передплата

Статті Профпанорама
Профпанорама
  Мешканці не мають сплачувати за переробку частини побутових відходів, які використовуються як вторсировина
Мешканці не мають сплачувати за переробку частини побутових відходів, які використовуються як вторсировина СПО об’єднань профспілок роз­глянув проєкт постанови Ка­бінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку фор­мування тарифів на послуги з поводження з побутовими від­ходами», повторно надісланий на погодження.
 
Профпанорама
  ОПЛ за збереження малого і середнього бізнесу!
ОПЛ за збереження малого і середнього бізнесу! 11 червня Об’єднання профспілок Львів­щини під стінами Львівської облдержадмі­ністрації та прокуратури області, спільно з представниками малого і середнього біз­несу, готельно-ресторанного бізнесу, Асо­ціації підприємців Львівщини й Об’єднання роботодавців Львівщини вимагали:
 
Профпанорама
  ДП «Антонов» хоче вийти з Укроборонпрому
ДП «Антонов» хоче вийти з Укроборонпрому 9 червня на ДП «Антонов» відбулися відкриті збо­ри трудового колективу, пов’язані із загостренням си­туації щодо неправомірних дій керуючої структури – ДК «Укроборонпром», спрямо­ваних на припинення діяль­ності підприємства.
 
Профпанорама
  Звіти і вибори в умовах карантину
Звіти і вибори в умовах карантину 14 травня Молодіжна рада Федерації профспілок Укра­їни провела своє засідання у форматі відеоконференції.
 
Профпанорама
  Члени профспілок розпочали мобілізацію з метою захисту своїх прав та інтересів
Члени профспілок розпочали мобілізацію з метою захисту своїх прав та інтересів Василь Андреєв, Голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України
 
Профпанорама
  Три роки без зарплати
Три роки без зарплати Кілька десятків співробітників Костянтинів­ського державного науково-виробничого під­приємства «Кварсит» вийшли 1 травня на пікет проти багатомільйонних боргів із зарплати.
 
Профпанорама
  Вимагаємо виключити ДП «Антонов» з переліку підприємств, що підлягають приватизації
Вимагаємо виключити ДП «Антонов» з переліку підприємств, що підлягають приватизації Київська міська рада проф­спілок звернулася до Пре­зидента України та Уряду з вимогою призупинити де­структивну трансформацію структури Державного кон­церну «Укроборонпром», а також забезпечити збере­ження авіаційної промис­ловості та її флагмана – ДП «Антонов».
 
Профпанорама
  Пропозиції профспілок щодо створення інституту гарантування зарплат враховано
Пропозиції профспілок щодо створення інституту гарантування зарплат враховано «Народні депутати під­тримали пропозиції профспілок щодо ство­рення інституту гаран­тування виплат заро­бітної плати у випадку неплатоспроможнос­ті роботодавця», – про це повідомив Голова Федерації профспілок України Григорій Осо­вий на персональній сторінці у соціальній мережі Facebook.
 
Профпанорама
  Страхування спілчан на пільгових умовах
Страхування спілчан на пільгових умовах Спеціально для членів профспілок у програмі «Соціальний профспілковий квиток» з’явилася можливість забезпечення до­даткового захисту від нещасних випадків та отримання гаранто­ваного якісного медичного обслуговування за страховою про­грамою «Онкологія».
 
Профпанорама
  Акція проти приватизації ДП «Артемсіль»
Акція проти приватизації ДП «Артемсіль» 6 березня сотні людей вийшли на мирну ак­цію проти продажу ДП «Артемсіль». Місцеві мешканці побоюються, що в приватних ру­ках соляні шахти працюватимуть по-іншому, і людей будуть скорочувати. А це одна з не­багатьох можливостей роботи в Соледарі.
 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

УВАГА!

З метою підвищення попиту на газету "Профспілкові вісті" редакція прийняла рішення припинити практику розміщення повного чергового номеру у pdf-форматі на власному сайті. Натомість обмежитися публікацією першої сторінки та анонсів найрезонансніших матеріалів. Пропонуємо читачам передплачувати видання. З умовами передплати можна ознайомитися у розділі ПЕРЕДПЛАТА.

НОВИНИ

28.06.2020 01:18

28.06.2020 01:17

28.06.2020 01:08

28.06.2020 01:07

15.06.2020 00:14

01.06.2020 17:50

16.05.2020 23:47

20.04.2020 01:07

20.04.2020 00:19

06.04.2020 03:13

Усі новини


Опитування

Якою б Ви хотіли бачити улюблену газету "Профспілкові вісті" надалі?

Традиційною паперовою, друкованою
- 0 %
Новітньою електронною (виключно в інтернеті за передплатою)
- 0 %
Змішаною (відкриття передплати на електронну версію при збереженні паперово-друкованого формату)
- 0 %
Усього: голосів


 

Профспілкові ВІСТІ, 1990-2019©

01042, Украіна, м. Київ
Майдан Незалежності, 2
Тел/факс: 528-70-49
Використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання